Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor
Korisničko ime
Lozinka

Sam svoj majstor Radionica u kući

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2011., 17:14   #1
cobanesku
Registrirani korisnik

Registracija: Jan 2011.
Potražnja za majstorima (nova tema)

Molim ako netko ima za preporuciti dobrog staklara za izradu staklenih vrata za tus po mjeri. LOkacija Zg.

Hvala unaprijed! 

Uputstva za uporabu
Posto je ova tema vrelo reklama, podsjecam da se radi o "Potraznji za majstorima" i stoga ce se sve reklame brisati i najstroze sankcionirati!

Rado cemo provjeriti i reagirati na sve vase prijave, pa vas molim da stiscete mali trokutic i prijavljujete prije nego ovdje sami dopisete svoje sumnje!

Zadnje uređivanje cd_covers : 14.06.2011. at 16:23. Reason: upute moderatora!
cobanesku is offline  
Old 04.05.2011., 21:15   #2
debeljuca2112
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2011.
Ekipa, trebam preporuku za dobrog izvođača radova gradnje obiteljske kuće na području Osijeka, 160 kvadrata cca...

Hvala
debeljuca2112 is offline  
Old 05.05.2011., 19:25   #3
CLIO 1.2
Registrirani korisnik

Registracija: Feb 2010.
Pozdrav..

Trebam majstora za perilicu suđa Electrolux model ELS 499.
Zagreb- zapadni dio

Ovako perilica se ne da zatvoriti vrata jer onaj pipac ne šljaka,a
ne dozvoljava poništenje programa za pranje.
Tako da ona misla da su vrata zatvorena i da slobodno može raditi!!
Pokušali sve ali ne funkcionira ništa.

Svaki savjet dobro došao.

Hvala.
CLIO 1.2 is offline  
Old 07.05.2011., 15:30   #4
acp220011
Registrirani korisnik

Registracija: May 2011.
Trazim majstora za:

- postavljanje oko 40m2 plocica (uglavnom pod apartmana, pod kupaone i kuhinjski zid)

- gletanje istog apartmana od oko 35m2 i gletanje plafona jedne sobe od oko 12m2 i plafona male kupaonice

Moze i ako majstor radi samo jedno od ovog, a jedini uvjet je da se posao odradi strucno.

Lokacija je grad Pag, a radove bi platili davanjem jednog gotovog apartmana na koristenje na period koji dogovorimo. Pocetak radova bi trebao bit sto prije. Po mogucnosti vec sutra. Vrijeme na Pagu je odlicno i prognoza je da ce ostat tako do daljnjeg.

Posaljite mi privatnu poruku, a ja cu vam dat link od nase web stranice gdje mozete vidjeti apartman i jasno da izmijenimo kontakt podatke i da se dogovorimo.

Lijep pozdrav
acp220011 is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 07.05.2011., 22:00   #5
make-up
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2010.
pozdrav,

Da li netko zna kome se mogu obratiti za montažu namještaja iz IKEA-e?

Hvala!
make-up is offline  
Old 08.05.2011., 13:26   #6
ardnas
Registrirani korisnik

ardnas Avatar

Registracija: May 2007.
Tražim majstora za knauf. Profesionalnog.
Treba mi napraviti pregradni zid od 10 cm, dimenzije zida 2,70 visina i 3 širina.
Na tom zidu mi trebaju klizna vrata koja ulaze u knauf.
Molim ozbiljne ponude.
Hvala.
Old 10.05.2011., 21:07   #7
blitsy
Registrirani korisnik

Registracija: Oct 2010.
Pozdrav,
tražim majstora za izradu kuhinju po mjeri!

Zanima me jel ima tko kakva iskustva s firmom 3D interijeri d.o.o. IV Trnava 98?
Ako netko nešto zna bilo pozitivno ili negativno molim da mi kaže ili ako ima nekoga drugog za preporučiti!
hvala
blitsy is offline  
Old 12.05.2011., 08:48   #8
Crnileptir00
Registrirani korisnik

Crnileptir00 Avatar

Registracija: Jun 2010.
Quote:
blitsy kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
tražim majstora za izradu kuhinju po mjeri!

Zanima me jel ima tko kakva iskustva s firmom 3D interijeri d.o.o. IV Trnava 98?
Ako netko nešto zna bilo pozitivno ili negativno molim da mi kaže ili ako ima nekoga drugog za preporučiti!
hvala
i ja tražim ponude za izradu kuhinje po mjeri..za Slavoniju...šaljem sliku 3D moje ideje za kuniju...
Crnileptir00 is offline  
Old 15.05.2011., 11:19   #9
aleahim
Registrirani korisnik

Registracija: May 2009.
Tražim majstora za brušenje i lakiranje starog parketa u dvije sobe, ukupne površine cca 25 m2, stan je u Zagrebu. Ponude na pp. Zahvaljujem.
aleahim is offline  
Old 23.05.2011., 16:44   #10
Hana020
Registrirani korisnik

Hana020 Avatar

Registracija: Apr 2004.
Jel netko zna neke ok i korektne firme koje se bave adaptacijom stana sistem ključ u ruke?
Old 23.05.2011., 19:04   #11
acp220011
Registrirani korisnik

Registracija: May 2011.
Trazim malera u gradu Pagu. Radi se o manjem poslu. cca. 15-20m2 gletanja i farbanja. Lp
acp220011 is offline  
Old 24.05.2011., 17:45   #12
Hana020
Registrirani korisnik

Hana020 Avatar

Registracija: Apr 2004.
samo se ovdje želim zahvaliti svima koji su mi se javili na pm, super ste!
Old 26.05.2011., 11:18   #13
Crnileptir00
Registrirani korisnik

Crnileptir00 Avatar

Još uvijek u potrzai za majstorom za izradu kuhinje po mjeri
Molila bih da je iz Osječko-baranjske ili okolnih županije, zbog udaljenosti...
slike kuhinje šaljem u 3D prikazu, te molim da mi se po stavkama napišu cijene i zašto i kako to...Znaći očekujem TROŠKOVNIK za kuhinje!!!
Dobivala sam tako raznolike cijene da sad više nemogu procjeniti tko i zašto tako...hvala lijepo
Crnileptir00 is offline  
Old 26.05.2011., 12:33   #14
DD7
Registrirani korisnik

Registracija: Oct 2005.
Ima netko za preporuciti nekoga tko radi zbuku na podrucju zadarske zupanije?
DD7 is offline  
Old 28.05.2011., 08:21   #15
žoss
Registrirani korisnik

Registracija: Jan 2009.
Tražim vodoinstalatera - Zagreb, širi centar. Thx
žoss is offline  
Old 29.05.2011., 23:11   #16
oktogon
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2007.
Quote:
Crnileptir00 kaže: Pogledaj post
Još uvijek u potrzai za majstorom za izradu kuhinje po mjeri
Molila bih da je iz Osječko-baranjske ili okolnih županije, zbog udaljenosti...
slike kuhinje šaljem u 3D prikazu, te molim da mi se po stavkama napišu cijene i zašto i kako to...Znaći očekujem TROŠKOVNIK za kuhinje!!!
Dobivala sam tako raznolike cijene da sad više nemogu procjeniti tko i zašto tako...hvala lijepo
ZAr troškovnik nebi trebao imati onaj tko traži ponudu ? :-)
oktogon is offline  
Old 30.05.2011., 06:58   #17
Crnileptir00
Registrirani korisnik

Crnileptir00 Avatar

Quote:
oktogon kaže: Pogledaj post
ZAr troškovnik nebi trebao imati onaj tko traži ponudu ? :-)
ne....
kuhinja skicirana, elementi popisani sastrane, oznaćeni na crtežu... to je dovoljno odrediti i napraviti po elementima troškovink...
Crnileptir00 is offline  
Old 30.05.2011., 08:47   #18
cd_covers
Moderator

cd_covers Avatar

Registracija: Oct 2005.
Quote:
Crnileptir00 kaže: Pogledaj post
ne....
kuhinja skicirana, elementi popisani sastrane, oznaćeni na crtežu... to je dovoljno odrediti i napraviti po elementima troškovink...
I onda bi ti da ti netko besplatno napravi troškovnik kojim ćeš ti onda ići okolo i tražiti za po 100kn manju cijenu od svakog idućeg majstora, a onaj tko je troškovnik radio nek se vodovodu žali što koristiš njegov rad i trud besplatno za svoju korist.
Izrada troškovnika se plaća, pa prvo plati nekome da ti prema tvojim željama napravi troškovnik pa onda nastavi dalje okolo obilaziti.
Onaj tko ti to ide besplatno raditi jer ti "kao" trebaš ponudu je prilično očajan kad prihvaća takve poslove i klijente.
Ako želiš profesionalne odnose prema tebi od strane majstora onda se i sama ponašaj tako, plati 10% vrijednosti kuhinje pa ćeš dobiti detaljno sve što ti treba.
Old 30.05.2011., 11:51   #19
Scada
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2011.
Potražnja za majstorima u Puli-posebno zidari tesari i sl.

Dragi forumaši,

napokon je izgledan kraj agonije oko ishodovanja građevinske dozvole (nakon dvije i pol godine od predanog idejnog projekta u Odsjek za gradnju Pula)....

Naime, namjeravamo na staru prizemnicu nadograditi kat i mansardu i u potrazi smo za svim vrstama majstora.

Za početak nas zanima neki solidan građevinski obrt ili firma za grube građevinske radove. Nekima smo se i obratili, predali im troškovnik, pogledali su građevinu i nikada nismo dobili ponudu nazad... ???

Ukoliko je dobar majstor ne treba imati firmu, bitno nam je da dobro radi svoj posao.

Molimo sve one koji su gradili kuću u Istri da nam preporuče građevinare i da sa nama podijele svoja iskustva.

Lijep pozdrav
Scada is offline  
Old 30.05.2011., 12:58   #20
oktogon
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2007.
Quote:
cd_covers kaže: Pogledaj post
I onda bi ti da ti netko besplatno napravi troškovnik kojim ćeš ti onda ići okolo i tražiti za po 100kn manju cijenu od svakog idućeg majstora, a onaj tko je troškovnik radio nek se vodovodu žali što koristiš njegov rad i trud besplatno za svoju korist.
Izrada troškovnika se plaća, pa prvo plati nekome da ti prema tvojim željama napravi troškovnik pa onda nastavi dalje okolo obilaziti.
Onaj tko ti to ide besplatno raditi jer ti "kao" trebaš ponudu je prilično očajan kad prihvaća takve poslove i klijente.
Ako želiš profesionalne odnose prema tebi od strane majstora onda se i sama ponašaj tako, plati 10% vrijednosti kuhinje pa ćeš dobiti detaljno sve što ti treba.
Upravo na to sam i mislio. Masu puta mi se dogodilo da odem pogledati neki posao,skiciram,mjerim,pišem želje i probleme,napravim kvalitetan profesionalni troškovnik sa barem dvije opcije izvedbe za što potroši 5-6 sati a onda po tom troškovniku netko drugi nudi ili što je još gore spusti se za neki paušal kako ti veliš 100,00 kn (ili više) i dobije posao. Naravno,masu puta su mi ljudi rekli da nitko nije toliko mjerio,pisao a niti donio troškovnik. Dođu, "bace oko" i kažu cijenu a ne zna se ni što je sve uključeno pa poslije gule na nekim nedorečenostima. Zato sam se naučio pa napravim troškovnik, stranka dobije primjerak sa svim stavkama a zadrži primjerak na kojem se ne vidi 90%. Uglavnom sve objanim i čekam da sve pročita. Ako ugovorimo dobije primjerak,a ako ne nek mu/joj netko drugi radi.
oktogon is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja