Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2011., 14:47   #2001
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Ma ona bi fino mogla kod G.-pa da se Koray malo uzvrti ono njene "sestre od tetke"

Sto se tice ovih natuknica s fb,ne bi me uopste cudilo da Cansu pokusa da se ubije opet,a mozda se onda i sazna da joj nije prvi put...i ostalo.
Ma ne zna se, da li bi joj bilo gore kod svoje ili tetkine kuce.Najvjerovatnije (moje misljenje)ce u dom i tamo upoznati onog novog.A onda ce Emir u pravu akciju!
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 14:52   #2002
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Ja sam odustala od svih ostalih serija,kada je zapocela druga sezona AFK.
Jednostavno nemam volje
hhehe i ja isto tako napustila sam cak naj omiljeniju seriju kad lisce pada za koju sam govorila da je naj bolja ikad ali me ova povukla bilas sam znatizeljna sta ce se dogoditi kada on sazna ....... sad sam zadovoljna i raspolozena od sinoc jer je krenulo na bolje i slazu se kockice
__________________
LOVE IS BLIND :) Olakšavajte a Ne otežavajte!
selm@ is offline  
Old 12.11.2011., 14:56   #2003
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Ma ne zna se, da li bi joj bilo gore kod svoje ili tetkine kuce.Najvjerovatnije (moje misljenje)ce u dom i tamo upoznati onog novog.A onda ce Emir u pravu akciju!
A to sve cekamo....
Mada on,jadan,(s izuzetkom ovih zadnjih epizoda),konstantno trci za njom...Bio,ne bio kriv.... Al neka trci,zdravo je to
ScarlettO'Hara is offline  
Old 12.11.2011., 14:57   #2004
Quote:
selm@ kaže: Pogledaj post
hhehe i ja isto tako napustila sam cak naj omiljeniju seriju kad lisce pada za koju sam govorila da je naj bolja ikad ali me ova povukla bilas sam znatizeljna sta ce se dogoditi kada on sazna ....... sad sam zadovoljna i raspolozena od sinoc jer je krenulo na bolje i slazu se kockice
He he,isti slucaj
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 15:01   #2005
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
A to sve cekamo....
Mada on,jadan,(s izuzetkom ovih zadnjih epizoda),konstantno trci za njom...Bio,ne bio kriv.... Al neka trci,zdravo je to
Uh kako smo lijepo raspolozene od sinoc ,samo,nesto nam nema mamine princeze
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 15:06   #2006
Bozeee, sto sam srecna!!!!

Nisu se pomirili,ali kao da jesu...jos samo malcice im fali...jupiii...

A i vi ste me bas nasmejale...ono za izvucene ruke u nase Ferihe i menjanje poda u Emirovom stanu...hahahah...

A Scarlet, ono za iducu epizodu zvuci divnoooo...

Gledanje druge serije...nema sanse...pokusala sam..rekoh da prekratim vreme dok dodje petak, ali nece dusa...
Frosina is offline  
Old 12.11.2011., 15:12   #2007
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Uh kako smo lijepo raspolozene od sinoc ,samo,nesto nam nema mamine princeze
Pa sinoc kao da smo sunce ugledale,ovih zadnjih nedjelja mi je samo dolazilo da nekoga spucam cekicem po glavi poslije odgledane epizode...

A koja crna druga serija,pored faksa i AFK,treba zivce cuvati,ionako su pri kraju
ScarlettO'Hara is offline  
Old 12.11.2011., 15:15   #2008
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Pa sinoc kao da smo sunce ugledale,ovih zadnjih nedjelja mi je samo dolazilo da nekoga spucam cekicem po glavi poslije odgledane epizode...

A koja crna druga serija,pored faksa i AFK,treba zivce cuvati,ionako su pri kraju
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 15:19   #2009
Ali ako je on sad suspendovan iz skole, znaci li to da vise nema onih leph scena u skoli...

Ili ce jadnicak da visi tu zbog nje sad kad zna da je profesoe Levent tu u blizini...

Kako ga je samo oslovio sa visine :" Sarafoglu?!"
Frosina is offline  
Old 12.11.2011., 15:20   #2010
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Levent zeli da Emir izadje,Emir zeli da ode s Ferihom,ali Levent kaze:"Ostavi moju ucenicu na miru,ti si izbacen iz skole(vjerovatno samo suspendovan),odlazi."
Uvece,Feriha ide da pokupi smece (ovo mi nije jasno,zar nisu rekli da ona to vise nece raditi),Emir je povuce unutra,poljubi je i oni pocnu da pricaju sve od samog pocetka...


Kako je Zehra otisla na selo,Seher iskoristi sansu da prijeti Ferihi. Emir slucajno vidi Seher i njenu tetku kako pricaju ispred zgrade i cuce da Seher nije trudna i da ako FEriha sazna za to,svi ce saznati. Emir ce dobiti razlog da zaustavi Seher.

Svjeze s fb

Cansu ce pokusati da izvrsi samoubistvo u ovoj epizodi,Emir ce svatiti do njene kuce da joj da neke papire vezano za posao i vidjece je. Nosi Cansu dolje,Feriha ih vidi i ide s njima u bolnicu gdje je Emir bio poslije nesrece. Cansu odmara,a Emir i Feriha sjede na istoj klupi i pocinju da razgovaraju.
Levent se zbilja naoštrio na sirotog Emira.
Znači uskoro će na vidjelo da Seher laže i mulja. Dosta je ona Ferihu maltretirala sa prstenom, neka napokon Feriha nju drži u šaci.
Cansu i samoubojstvo, zašto me to ne čudi???
Jeste li primijetili da smo prešli dvije tisuće postova?!
MISSYOU3 is offline  
Old 12.11.2011., 15:23   #2011
Ma imaju oni hodnik,pa lift,pa onaj park...ne bojim se ja za njih
Koray ce vjerovatno u spijunsku akciju,ima da se zalijepi za Ferihu po Emirovom naredjenju...
ScarlettO'Hara is offline  
Old 12.11.2011., 15:25   #2012
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Ma imaju oni hodnik,pa lift,pa onaj park...ne bojim se ja za njih
Koray ce vjerovatno u spijunsku akciju,ima da se zalijepi za Ferihu po Emirovom naredjenju...
Ma opet on dodje brzinom svijetlosti iako zamoli Koraya za pomoc
fenikel is offline  
Old 12.11.2011., 15:42   #2013
Quote:
fenikel kaže: Pogledaj post
Ma opet on dodje brzinom svijetlosti iako zamoli Koraya za pomoc
Lokacija-zbunje oko fakulteta.
Cilj-sprijeciti zblizavanje Ferihe s bilo kojim pripadnikom muskog roda.
Nuspojave-slomljeni nosevi,masnice,izbacivanje definitivno iz skole.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 12.11.2011., 15:44   #2014
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Ma imaju oni hodnik,pa lift,pa onaj park...ne bojim se ja za njih
Koray ce vjerovatno u spijunsku akciju,ima da se zalijepi za Ferihu po Emirovom naredjenju...
Samo se nadam da sad ona nece dignuti nos, jer ona je JEDINI krivac za ove njihove probleme.....

Ili jos uvek vazi ono da muskarci beze kad ih cure jure (dok je ona dolazila na vrata, on ni da cuje) - a kad im malo okrenes ledja oni trce za tobom..

Nista se nije promenili od kad sam se udala?????
Frosina is offline  
Old 12.11.2011., 15:46   #2015
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Lokacija-zbunje oko fakulteta.
Cilj-sprijeciti zblizavanje Ferihe s bilo kojim pripadnikom muskog roda.
Nuspojave-slomljeni nosevi,masnice,izbacivanje definitivno iz skole.
HAHAHAHA.....

Zvuci kao akcija specijalnih Emir jedinica...sve za ljubav...a na kraju...jel mozes da zamislis njihovo vencanje....
Frosina is offline  
Old 12.11.2011., 15:54   #2016
Nastavak:
Na dan Zehrinog odlaska na selo,Emir i Feriha ce se pomiriti i tu noc ce ona provesti s Emirom (ovo mi se cini da nema sanse da se desi,al ajde,malo da se nadamo)


Sad Emir shvata da mora da vjeruje Ferihi,svakog trenutka ce biti poput sjene iza nje. Feriha,kja prozivljava teske dane,ce postati agresivnija i ambicioznija.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 12.11.2011., 15:58   #2017
Quote:
Frosina kaže: Pogledaj post
HAHAHAHA.....

Zvuci kao akcija specijalnih Emir jedinica...sve za ljubav...a na kraju...jel mozes da zamislis njihovo vencanje....
Aaaa,ako Emir preuzme organizaciju,to ce biti toliko romanticno da cu ja zavrsiti na aparatima
ScarlettO'Hara is offline  
Old 12.11.2011., 16:00   #2018
a ne znam šta da vam kažem....sretna sam, i nisam sretna, eto kako mi je, nisam ni znala da postoji takvo stanje do sada...najviše mi žao Zehre, ona nam ode, još jedna ep sa njom nadam se da će se brzo oporaviti i da će nam se vratiti....

e sada , što se tiče prsten...Emir je nju nazvao lopovom, nije joj ništa vjerovao, mislio je kada uđe u zlataru da će nju zateći, a ne Seher....ne vjeruje joj, kao ni onda kada se onesvijestila , on je samo stajao i upalio nakon koju minutu da je za ozbiljno, oooo tu sam se nasekirala...al kada je u bolnici bio s njom i kada joj je rekao- kako joj nije vjerovao da se onesvijestila, da igra neku igru, da ga je do tog stadija dovela ( da joj ne vjeruje), srce mi je puklo ....u ovoj ep mi je emira jako žao bilo, i još mi nije dobro....i kada joj je rekao IZVINI i nakon njezinih prigovora bacio prsten ( tu sam se odvalila smijat Seher-tuka) i rekao da ga ionako nije ni nosila ........
ali što se tiče Ferihe, nije joj lako i njezini prigovori Emiru prije bacanja prstena su bili s razlogom, preko teških riječi se baš tako lako ne može samo preći.............

i scena kada ona njemu kaže da je sve završilo trenutkom useljenja u zgradu i dovođenjem djevojaka za jednu noć jooooj majko mila...ali i tu je upravu Feriha, također nešto preko čega se ne može lako preći...

poludit ću ljudi moji...ne znam više šta pišem...oboje su u pravu, ali Emir je prvi popustio svojim dolaženjem u školu i željom za razgovorom.... ovako nekad pomislim da on nju više voli nego ona njega .... I vrijeme je da sjednu i normalno razgovaraju...Emir je naučio svoju lekciju i spreman je, al izgleda da je Feri još tvrdoglava što se tiče toga...shvatam ih oboje, al ja više ovo ne mogu da gledam

i da Mr.L i Emir i Feriha, E i F jako iznenađeni što ga vide, L volim te,al faca ti je bila, da te šakom prokinem...al dobro možda se tako sada mora ponašati ( prema svojim studentim i nadam se da neće iskoristiti svoj položaj kako bi stao između njih dvoje, da nema neki plan) i ne vjer da će on neke probleme stvarati, jedino može pomoći...al i to ostaje na NADAM SE.......

al sve u svemu sretna sam ali i nisam...nisam radi svega navedenog, a jesam zbog toga što se razriješila situacija sa prstenom, i što je Emir obrusio svom ocu...i zato što Koray bježi od Hande....










iznenađenjeeee ccc



želimmm ovooooo






E: Izvni. Mislio sam da ti hoces da prodas prsten. F:Zasto se izvinjavas. Pa ja sam s tobom bila zbog para. Ukrala sam Dzansuin zivot. Sa gospodinom Levantom imam tajnu vezu, pa zasto onda da ne prodam i prsten. E:Ti taj prsten nisi ni nosila. F: Rekla sam da cu ga nositi kad ga zasluzim. Nisam ga zasluzila. A posto vise "mi" ne postojimo, necu ga ni zasluziti. E: Jeli tako? Baca prsten u more. smrccccccccccc
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.

Zadnje uređivanje whitelily : 12.11.2011. at 16:07.
whitelily is offline  
Old 12.11.2011., 16:13   #2019
Whitlily...

slazem se...sad su sa svojim greskama 1 :1...mogu iz pocetka...sad je ona prava Feriha (moze da se ponasa slobodno i da pokaze sebe u pravom svetlu i svom sjaju), a on stari galantni Emir....samo neka nastavai sa svojim romanticnim, slatkim,,ponasanjem (mislim na ono iz prve sezone)...

A od Leventa ne bi trebalo da bude realne opasnosti, jer kao sto sam rekla, on je sad profesor i NISTA ne moze da ima sa jednom ucenicom...
Frosina is offline  
Old 12.11.2011., 16:21   #2020
sad sam tu pročitala da će se Fer i Emir pomiriti u idućoj epizodi i da će F. provesti noć s E. -hmmm...možda tu i ima istine, jer naveliko se pisalo kako će Feriha biti trudna u 2. sezoni, samo da se nebi obistinilo ono "Feriha umire na porodu". uh uh, ne želim ni razmišljati o tome.

-nego, već sam vas dvaput pitala (al' me nitko ne želi doživit) kako znate će se pomiriti u sljedećoj ili 36 epizodi?

__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:36.