Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2011., 18:52   #1
Najgori, najčudniji dejt na kojem ste bili

Radili smo u istom Mall par godina , pricali bih ponekad jer bih on dosao do moje firme nekada dnevno, bili smo cool. Nakon jednog vremena skuzim da mi se opasno svida no nisam nista poduzimala jer je imao djevojku . Od tada sam ga izbjegavala sa samo lijepo bok kako si i tako to.

Prosla je godina od tada, ja neradim tamo i slucajno dodemo u kontakt i on odtada krene u akciju ( sad je solo ). Vise no par puta ga odbijem za kavu jer ipak nezelim skakati na prvu loptu. Oni stari leptirici se probudili opet u meni . On je zvao danima , cak sa posla i urgira da se vidimo. Jednostavno nije se predavao .Konacno odlucim i odem.

Ulazim u Coffee Shop on sjedi i tipka po mobitelu , ja dodem do njega on mi malo mahne i nastavi dalje tipkati. Nista ja odlucim minutu pricekati i odem si kavu naruciti , vratim se on tipka. Kad sam sjela , on na minutu prestane tipkanje i pocne konverzaciju sa " Wow kako dobro izgledas danas " i njegov mobitel zazvoni i naravno on nastavlja tipkati i dalje, totalni ignore.To je potrajalo ovog puta duze, on bez rijeci tipka i ja sjedim . Ja se tada lijepo ustanem i zazelim mu lijep dan tipkanja i odem. Nakon 5 min on mi ostavlja poruku na mobilni kako mu je zao sto nisam ostala. Normalno nisam mu niti cu mu ikad odgovoriti. Toliko urgiranja da me vidi i onda ovako. On je u srednjim 30 tima ja u kasnim 30 , znaci nismo djeca.

Nikada nisam u zivotu ovakvo dozivljela totalno nepostovanje, toliku musku nekulturu . Sad sam pocela izlaziti i vjeruj te mi ovo me razocaralo totalno. Otvaram ovaj topic sa zeljom da svi pisete vasa najcudnija iskustva koje ste dozivjeli kad ste izasli van sa deckom/curom?
Vendetta13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 19:23   #2
meni je najgore ono na foru - "ali dosta o mom autu, pricajmo malo o meni", ili totalno pokazivanje nepristojnosti odnosno izostanak kavalirskih manira. poput toga, s mobitelom, ili placanje kave, ili nesto slicno.. a dozivjela sam svasta i cula svasta!!!
__________________
.. u snu se moze, svemoguci Boze, sve osim jednog-ostati budan..
maniy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 19:24   #3
Ma,nema svaki je specifičan na svoj način,bitna je spontanost a nikaka gluma.
nikolinaviolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 19:33   #4
Zanimaju me vasa konkretna iskustva
Vendetta13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 20:21   #5
jao ne mogu da vjerujem.... stvarno ovaj muski svijet nema sta ne mozes zasrat... Desavalo se svega i svacega, ali to ili slicno, nije mi se desilo... a preporucila bih ti da ga ignorises...dozivotno
__________________
La liberté est impossible à l'ignorant.
Jade84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 21:49   #6
Čudni su ti dečki,da!

Jedan me razočarao kad je na prvom prvcatom dejtu htio na klupici raditi više nego što po mom nekom realnom i normalnom razmišljanju doliči takvoj 'prigodi'. Ja sam mislila da se ne prvim spojevima više priča i upoznaje, on to izgleda nije mislio Nije bilo više klupica s njim poslije toga,ali za moje divno čudo,on je mene otpilio

Drugi mi je nakon nekoliko dejtova rekao da me voli i počeo već planirati koga bi sve trebao,a koga ne bi smio zvati u naše svatove Malo mi je nedostajalo da i ja počnem pisati svoju listu uzvanika

Treći je pak mislio da je jaaaako pametan,da se ističe u mnoštvu i da osobu poput njega vrijedi imati u životu! Smatrao je da ljudi koji ne žive u većim gradovima nemaju TV ni radio i čudio se kako ja,jedna od tih ljudi, znam za neke filmske klasike i strane pjevače i sl. Bio je mišljenja da je ženi mjesto u kuhinji i da mora roditi minimalno 5-ero djece te ako ne bude mogla rađati, to nije prava žena. Nije se sjetio da bi problem mogao biti u njemu. Zapravo me i povrijedilo sve to što je rekao,ali sam zaključila da je dečko iz velegrada jako primitivan! Naravno,nije bilo slijedećeg susreta niti bilo kakvog kontakta.

I sad, samo se nemeće pitanje postoji li koji normalni i za meneeeee?
faith in... is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 22:07   #7
Bio je to drugi izlazak s tim nekim kretenom. Uglavnom, živjeli smo na različitim krajevima grada i on idiot umjesto da je došao po mene, (kad je već išao autom), on se lijepo parkira negdje na pola puta!!! I ajde, jbg, ja pristanem doći tamo.
I tako, na piću sve ok, on pun entuzijazma u pogledu naše "veze", sasvim pristojno se on ponaša...Kad ono, na kraju večeri, on opet se parkira na onom istom mjestu, umjesto da me dovezao doma!!!
A jebote, nisam mu se nikad više javila.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 22:29   #8
1. Jedan opet tip me ganjao i zvao , cak slao cvijece kuci - Talijan . I zvao 5 put na dan . Jednog dana on me nazvao i poceo se derati kako to da ja njemu nemogu reci " volim te" kao on meni ( znam ga manje od tjedan dana). Ja sam ga izbjegavala odtada. No jednog lijepog suncanog dana on mi ostavi poruku na masini " Draga moja Stella jedva sam docekao da se vidimo ovaj vikend" hmmm cisto da znate moje ime nije Stella

2. Sinoc popricam sa tipom koji je ovako cool i fin , nebaca se pred noge ali nakon sat vremena upoznavanja poceo pricati o svom penisu .... u biti impotentan je 60 % kako on kaze ali voli poeziju i oralni sex ( davati )

Pocet cu pisati ove dozivljaje , cool su
Vendetta13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 23:20   #9
nađem se s likom koji me molio da se vidimo - doslovno, i ajde, pristanem.
kad ono, on dođe:
- neke široke hlače na džepove, kao reperske
- platneni remen kakav su nosile cure prije 10g
- lacoste polo majica nabijena u hlače i opasana tim remenom
- dole cipele, malo finije

povrh svega, majica otkopčana a ono gusti busen dlaka viri sve do sredine vrata

sunce prži samo tako, on bez naočala, a znam da doma ima dva para. pitam ga: 'zar ti ne smeta sunce?'..
'ne, ne', odvrati on, a jedva me gleda i pritom škilji
na moje pitanje zašto nije ponio naočale jer očito mu smeta sunce, kaže:
'malo su nepraktične, ne znam gdje bih smjestio kutiju'.

to ne bi bilo čudno, da ironija nije u tome šta je za spoj sa mnom ponio i ruksak poveći

odemo na pizzu. konverzacija ide od bolesne prema debilnoj i natrag.
prvo pita, koliko imam prijatelja na FB. kažem, oko 65.
on: 'ako ti stalno kontaktiraš 65 ljudi, onda nemaš vremena za dečka, i tu je kraj priče'. prvo sam mislila da se zeza, al očito nije. pa sam odgovorila da imam, al ne dečka kojem treba mijenjat pelene.

onda malo šuti, pa malo bulji u mene, onako psihopatski, uz izjave: 'joooooj, kako si ti prekrasna, preslatka, predivna, fascinantna, tako pametna... ti si taaaako pametna'..

pametna sam očito jer on nije znao šta je tierra del fuego pa sam objasnila. kaže da za taj pojam nije nikad čuo.
ali, ne samo to, nije očito znao ni šta je palma. pa je u jednom trenu povikao: 'palma, palma, eno vidi, palmeeeeeeee'..

ukratko, očaj.
ovo nije najgori, ima dosta sličnih da ne znam odredit tko drži apsolutni primat.

Zadnje uređivanje Meadow : 06.07.2011. at 23:27.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 23:48   #10
Blind date. Ne znam ni sama kako je došao do mene, ali preko poruka se činio simpa pa sam tako nakon nekoliko tjedana pristala naći se s njim. U poruci se opisao (to je bilo prije 8-9 godina, nisam imala net niti mail da razmijenimo fotke) tako da sam jedva čekala da ga vidim.

Došla na dogovoreno mjesto, on kasni.

Napokon dođe sa 10 min zakašnjenja, a ako mi dotad nije splasnulo raspoloženje, od pogleda na njega definitivno jest. Isprane traperice ofucane na koljenima, poderana košulja i nekakve ogromne prljave čizme (a bilo je kasno proljeće). Čak i da nije bilo toga, nije bilo kemije s moje strane. No, s obzirom da mi se preko poruka karakterno svidio, odlučim ja ipak dati mu šansu.

Cijelo vrijeme se hvastao kako je imao bivšu koja je polupoznata manekenka, kako joj je stalno kupovao neke stvarčice, kako joj je eto baš zadnje kupio sunčane naočale od 2000kn i sl. Baš kao s one reklame "dosta o mom autu, ajmo malo o meni". Taj, po svojim pričama, iznimno velikodušan tip, nije se udostojio ni da mi ponudi da odemo na kavu, nego je odlučio umjesto mene da idemo u šetnju. Od njegovog divnog karaktera ni traga ni glasa. Mislim da mi je to bio najdosadniji dejt u životu.

Nakon sat i pol njegovog hvastanja, odlučim ja da je vrijeme da napokon prekinem agoniju, što je on očito shvatio kao poziv na to da me zagrli - iz tog sam se zagrljaja jedva izvukla, a kad me htio poljubiti za laku noć (ignorirajući moj užasnut izraz lica), rekla sam samo "Nisam ti ja takva cura", okrenula se i otišla.

Dva tjedna ni traga ni glasa od njega. Jednog dana, nakon ta dva tjedna, zazvoni meni mobitel, kad ono moj Ulov Života. Kaže mi da je kupio karte za Maltu i nazvao me da me obavijesti kad se trebam spakirati, jer on mene vodi na odmor. Jesam li spomenula već da sam tada imala nešto manje od 17 godina (on cca 19)?





Jedan drugi dejt - ovaj tip iznimno zgodan i zabavan. Izađemo mi van i odlično se zabavljamo do trenutka kad ja počnem piti svoje pivo iz boce (to nije bio prvi put da smo se vidjeli niti da smo popili piće skupa). On mi ga doslovno istrgne iz ruke, pozove konobara i traži ga čašu, te me obavijesti da moram piti iz čaše jer dame ne piju pivo iz boce.

To nam je bio zadnji dejt.

Zadnje uređivanje Carla Marx : 07.07.2011. at 00:21.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 23:51   #11
super tema

najgori dejt ikad... da razmislim... ah da!
ok... stvarno svašta mogu "izdurat" i nečije blebetanje o nečemu kaj me ne zanima i povremenu "nezainteresiranost" kada u prostoriju uđe ženka sa većim sisama i duljim nogama od mene (a to je skoro svaka ), al neće meni neki dotepenec koji u zagrebu živi dve i pol godine objašnjavat gdje je s obrizom na vidikovac (gdje smo bili na kavi) zoološki vrt i gdje su sve po maksimiru jezera... onak haloooo! ja svoj zagreb jaaako dobro poznajem, za razliku od njega koji zna doć od maksimira do trga i natrag k'o da sam sad ja njemu (da je recimo iz zadra bio, a nije neg negdje iz slavonije, više se ne sjećam) idem objašnjavat gdje je filozofski u zadru s obzirom na morske orgulje... takve odmah

vidjeli smo se tad i nikad više
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 00:00   #12
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
nađem se s likom koji me molio da se vidimo - doslovno, i ajde, pristanem.
kad ono, on dođe:
- neke široke hlače na džepove, kao reperske
- platneni remen kakav su nosile cure prije 10g
- lacoste polo majica nabijena u hlače i opasana tim remenom
- dole cipele, malo finije

povrh svega, majica otkopčana
Ovako se ja oblačim svakodnevno.
To što ti nemaš ukus je tvoj

Samo nikad nisam molio žene (možda jednom,al ajde) da se nalaze sa mnom. Najčešće one mene mole.
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 00:09   #13
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
Ovako se ja oblačim svakodnevno.
To što ti nemaš ukus je tvoj

Samo nikad nisam molio žene (možda jednom,al ajde) da se nalaze sa mnom. Najčešće one mene mole.
ja isto baš ne kužim u čemu je problem s tom oblekom.
bar kako je ovdje opisana.
sunshine-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 00:17   #14
Quote:
sunshine-girl kaže: Pogledaj post
ja isto baš ne kužim u čemu je problem s tom oblekom.
bar kako je ovdje opisana.
Površnim i ispraznim ljudima sve može biti problem.
mladich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 01:37   #15
Wink

Ohhh ovaj sto je textao na mobilni na mom jucerasnjem sudaru pise i pise danas cijeli dan, ja neodgovaram . Cudi se sto mu se nejavljam , jer u cemu je on pogrijesio on nerazumije i moli da mu kazem. Da me ostavi na miru konacno mu odgovorim u cemu je pogrijesio. On ce meni da to je zalosno sto sam ga osudila , da je samo zavrsavao poruku sa nekim i da sam prebrzo otisla. Da mu nisam dala postenu sansu.... Oh neki muskarci su tako funny
Vendetta13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 01:41   #16
Quote:
Vendetta13 kaže: Pogledaj post
Oh neki muskarci su tako funny
Oh,neke žene nisu ni to
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 01:50   #17
konstantno pisanje poruka i čačkanje po mobilnom telefon kad si s nekim na kavi je bezobrazno... to ne opraštam ni prijateljima, a kamoli nekome koga tek upoznajem
poruka se uvijek može napisati poslije (jer očito nije toliko važno, ak se već sms-a)... duži razgovor opraštam ako je hitan... nemaš kaj pričat s nekim trećim na mobač tri i pol dana ak imaš društvo...
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 02:17   #18
prvi dejt odemo u kafic di ona inace dolazi i svako malo odlazi pricat s konobarima ja solo ostanem, kasnije pokazuje svoje slike na mobitelu di se slikala za playboy (nisu ju primili), za neko vrijeme ju konobar pipka dok sam ja pokraj nje i ja reko ja idem. ona kaze idem i ja i samo izade van i ceka da ja sve platim...kazem joj sve to i ona ne kuzi nista kao
uzasno, dao bog da nikad vise takvu ne sretnem
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 02:42   #19
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
nađem se s likom koji me molio da se vidimo - doslovno, i ajde, pristanem.
kad ono, on dođe:
- neke široke hlače na džepove, kao reperske
- platneni remen kakav su nosile cure prije 10g
- lacoste polo majica nabijena u hlače i opasana tim remenom
- dole cipele, malo finije

povrh svega, majica otkopčana a ono gusti busen dlaka viri sve do sredine vrata

sunce prži samo tako, on bez naočala, a znam da doma ima dva para. pitam ga: 'zar ti ne smeta sunce?'..
'ne, ne', odvrati on, a jedva me gleda i pritom škilji
na moje pitanje zašto nije ponio naočale jer očito mu smeta sunce, kaže:
'malo su nepraktične, ne znam gdje bih smjestio kutiju'.

to ne bi bilo čudno, da ironija nije u tome šta je za spoj sa mnom ponio i ruksak poveći

odemo na pizzu. konverzacija ide od bolesne prema debilnoj i natrag.
prvo pita, koliko imam prijatelja na FB. kažem, oko 65.
on: 'ako ti stalno kontaktiraš 65 ljudi, onda nemaš vremena za dečka, i tu je kraj priče'. prvo sam mislila da se zeza, al očito nije. pa sam odgovorila da imam, al ne dečka kojem treba mijenjat pelene.

onda malo šuti, pa malo bulji u mene, onako psihopatski, uz izjave: 'joooooj, kako si ti prekrasna, preslatka, predivna, fascinantna, tako pametna... ti si taaaako pametna'..

pametna sam očito jer on nije znao šta je tierra del fuego pa sam objasnila. kaže da za taj pojam nije nikad čuo.
ali, ne samo to, nije očito znao ni šta je palma. pa je u jednom trenu povikao: 'palma, palma, eno vidi, palmeeeeeeee'..

ukratko, očaj.
ovo nije najgori, ima dosta sličnih da ne znam odredit tko drži apsolutni primat.
Tvoji neki postovi me stvarno mogu nasmijati. Ovaj je smiješan. I shvaćam te ako ti je važno nečiji modni ukus. Sva sreća, ali niti jedna cura s kojom sam se našao nije nosila one čizme kojima je špic sfrkan kao u patuljcima u bajkama. U najmanju ruku bi mi bilo čudno.

Samo, malo moraš spustiti ljestvicu. Tierra del fuego... proguglo da saznam što je. A volim zemljopis i čitao knjigu "Magellan".

Moj spoj... cura ima meni najdraže ime... nešto je niža bila od mene 5-6 cm..cca imala je oko 180cm. Upoznali se na jednom putovanju i gle vraga, ona iz mog kvarta. Zvao je van (nije tad bilo mobitela u širokoj uporabi i imao sam 21).
Malo prošetali i cura je bila onak ok...malo nezrela (fala Bogu kaj sam nenapasan ).
Zovem ja nju doma drugi dan..oko pol 10. Javi se neki "dečko" i veli "s obzirom koliko je sati, da ona spava." Bio joj je to tata. Uglavnom, saznao sam da taman krenula u 1.srednje.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 02:45   #20
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
prvi dejt odemo u kafic di ona inace dolazi i svako malo odlazi pricat s konobarima ja solo ostanem, kasnije pokazuje svoje slike na mobitelu di se slikala za playboy (nisu ju primili), za neko vrijeme ju konobar pipka dok sam ja pokraj nje i ja reko ja idem. ona kaze idem i ja i samo izade van i ceka da ja sve platim...kazem joj sve to i ona ne kuzi nista kao
uzasno, dao bog da nikad vise takvu ne sretnem

Ta je vjerojatno jedna od Ante Gotovca
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.