Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2012., 15:54   #141
A sto znaci ako uhvatite osobu kako gleda u vas i ona brzo spusti glavu?
Dali ce to napraviti ako joj se ne svidjate?
Naime, nemam nikakvih drugih znakova, skroz hladnoca, osim sto ga nekad krajickom oka vidim kako gleda u mene. I jos izbjegava da mi lajka pjesme koje postam na jednom forumu, a znam da ih obozava...anybody?
centrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 17:40   #142
ja sam totalni idiot za takve stvari.
da mi netko kaže da mu se sviđam, da mi nacrta-tražila bih da mi se oboja.
ako sumnjam u to da se nekome zbilja ipak sviđam, toliki sam pesimist da pomislim da je to predobro da bi se meni događalo. užas!
naravno, s godinama sam promijenila takav stav. sad sam pozitiva
natjero me život na to

kako zračiš-tako privlačiš

Quote:
centrae kaže: Pogledaj post
I jos izbjegava da mi lajka pjesme koje postam na jednom forumu, a znam da ih obozava...anybody?
ovo sa izbjegavanjem lajkanja onoga što znam da voli mi je nekako poznato..... kao i ne javljanje na poruke odmah-ono, stil "neka malo čeka pa ću se onda javit".
tako sam odgovor na novogodišnju čestitku čekala ravna 4 sata jedamput

Zadnje uređivanje Teta2U : 06.03.2012. at 17:46.
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 17:43   #143
ne mogu na zalost.

taj kompas uvijek pokazuje negdje drugdje.

Signale tumačim ko indijanac na pejotlu nakon što je 5 dana gladovao u šumi i čekao da mu se ukaže njegova spiritualna- zaštitnik- životinja- nešto-totam-predak- nešto-sokol-rakun-vidra-pejotl.

nemam blagog pojma ko šta oće i neće. zujim....osjećam se ko pčela
Vrag u snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 17:44   #144
Quote:
dont ask kaže: Pogledaj post
O da, ima onih koji su led ledeni, izgledaju potpuno hladno.....i upravo zbog toga je taj jezik tijela bitan....i da ga ubiješ ne bi ti prišao.....i onda ti priđeš njemu i malo se odledi, minimalno....no bude puno ugodnije
da,da i da
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 17:53   #145
Quote:
Full loaded kaže: Pogledaj post
2. Sve više vremena provodi kraj žene koja mu se sviđa. Tu padaju svi bullshit o drugarima koji ga čekaju na pivu/hoće više vremena da razmisli/mora stricu pokositi travnjak/....itd. Ne pokazuje želju da provodi vrijeme s tobom...ništa od toga.

3. Voli da ti izgovara ime na jedan poseban način. Ono vidiš da mu tvoje ime nešto više sada znači.

.
kako mi se sere na ova generaliziranja.
vidiš , recimo da ja npr. sumnjam u to da se sviđam jednom dečku (barem malo, ništa extra) .....ne živimo u istom gradu, daleko smo!
dakle-on je tamo radi POSLA.....nema ga doma....ne viđa ni obitelj ni najbolje prijatelje......ja sam u svom gradu!
na koju foru da on pokaže interes za viđanjem sa mnom kad jednostavno - nema kad, objektivno nemoguće, barem često! dolazi doma možda jedamput mjesečno (ako i to).

što se tiče izgovaranja imena - hm... vidiš, nikad to ne bih registrirala kao neki "znak sviđanja", ali ovaj je mene u par navrata nazvao -umanjenicom mog imena! slatko? nemam pojma. da radi toga mislim da mu se sviđam ili jednostavno mi se tako obraća jer mu je došlo.
po tvojoj teoriji-sviđam mu se??????
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 18:09   #146
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
da,da i da
maaa joooj kazi mi nesto pliz o njima, kako da onda skuzim ih...kad mi je na netu skroz zabavan i otvoren, a uzivo ga je ko strah od mene, hladan, jedva da i kimne...mislim da cu ja vise izgubit glavu
centrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 18:13   #147
Mislim da to više manje svi možemo prepoznati,

samo što su rijetki oni koji će ustvari nešto poduzeti

u vezi s time.
ivan13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 19:09   #148
ja sam toplo-hladna kad se zaljubuškam - samim time mislim da druga strana nije sigurna sa mnom
i mogu prepoznat kad se netko zaljubi u mene i kad mu se sviđam, kako ne.. mislim da imam tu sposobnost da dobro čitam ljude
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 20:21   #149
Ajooj blago tebi.ja sam zbunjena skroz.
amelie32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 20:28   #150
Quote:
centrae kaže: Pogledaj post
A sto znaci ako uhvatite osobu kako gleda u vas i ona brzo spusti glavu?
Dali ce to napraviti ako joj se ne svidjate?
naravno da oce.koliko ljudi gleda u druge ljude,tesko ce bit da je to jer im se svidjaju
-.-

skolske slatke brige rekla bi
hrvaticaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 20:37   #151
hehehe...školske...malo morgen. ja u 31.imam situaciju gdje vidim da me on gleda ko zaljubljeno tele i piše mi poruke preko fb po cijele dane već 9 mjeseci,a nikako da krene u akciju.
pa se pita da ja nisam fulala u procjeni.jer,ja ne vjerujem da bi se on prijateljski dopisivao doslovce od dobro jutro do laku noć da ne osjeća nešto više. znam da nema beš nekog iskustva,al 9 mjeseci...mislim stvarno...somebody help. anybody help.
mali smo prije 4 mj razgovor na temu nas,ali je izivalio kako mu se stvarno sviđam al da mora najprije riješiti sa sobom neke stvari prije nego krene u vezu. ok. ako nešto osjeća-zašto to ne ostvari. ako ne želi ništa-zašto me ne pušta na miru. imam ja dosta prijatelja al s nikim se ne piskaram po cijeli dan. pokušala sam se maknuti od te priče jer sam skužila da mi vadi energiju-al ne ide.
amelie32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 20:40   #152
imali smo prije 4 mj razgovor na temu nas,ali je izivalio kako mu se stvarno sviđam al da mora najprije riješiti sa sobom neke stvari prije nego krene u vezu. ok. ako nešto osjeća-zašto to ne ostvari. ako ne želi ništa-zašto me ne pušta na miru.
amelie32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 20:48   #153
Quote:
amelie32 kaže: Pogledaj post
imali smo prije 4 mj razgovor na temu nas,ali je izivalio kako mu se stvarno sviđam al da mora najprije riješiti sa sobom neke stvari prije nego krene u vezu. ok. ako nešto osjeća-zašto to ne ostvari. ako ne želi ništa-zašto me ne pušta na miru.

ok vi ste imali konkretan razgovor.no i sama si rekla: ako nesto osica,zasto to ne ostvari? ako tebi takav karakter pase,a eto,cekaj da mu dodje iz dupeta u glavu

zasto san rekla -skolske-?jer me odma podsiti na situacije: aaaaaaaa,pogleda je u mon smjeru! aaa eno opet! i tako sutradan ,priksutra,sljedeci misec.i to je to.i onda se rodi zakljucak kako je vjerojatno lud za tobon

muskarac koji nesto oce ide za tin. svako drugo ponasanje meni je skolsko,djetinje.jbg.cisto moje vidjenje stvari.
hrvaticaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 20:50   #154
a u ne paše mi. ali,ide mu u prilog što je izuzetno drag i dobar tip. rijetki su takvi. ali,upravo ko što si rekla,trenutno mu je u dupetu...
amelie32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 20:58   #155
naravno da su skolske, ne bi mi igrali ovakve igre da nismo mladi. i ja bih imala muda mu pric, a sve mi se nesto cini i da ocu. samo sam tila pitat jel ko imao ovakvu vec situaciju ne pokazivanja osjecaja, ali koje cudo, cini mi se da mozda i nije zacopan u mene
centrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 21:14   #156
Ne mora bit. neki ljudi se počnu glupo ponašat kad se zaljube. ja ne znam zbog čega neki pojedinci u takvim slučajevima ne mogu funkcionirat na principu"oš-neš-bangladeš" bego muče sebe i ljude oko sebe do boga..
amelie32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 22:26   #157
hvala...ne ostaje mi nista drugo nego popricati s njim uzivo. na netu smo imali fantastican razgovor oko stvari koje volimo, iako on nije znao tko sam ja. i prije bi u sk gledao u mene, a sad kad zna tko sam, nekako izbjegava me, negativna vibra, kao da me se boji ili se srami...ne znam. Kad uhvatim priliku budemo popricali, pa vam javim, mislim da ga ne mogu samo tako pustiti, on je najtvrdji dijamant
centrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 23:34   #158
Quote:
tužnadjevojčica kaže: Pogledaj post
jednom sam bila u školi na dodatnim satovima iz retorike, gdje smo morali braniti neko stajalište, i sad jednom dečku sam se valjda svidjela, to je i jedini dečko kojem sam se u svom životu svidjela....i ja naravno nisam kužila to, pošto prebivam u drugim sferama, nego sam se koncentrirala na obranu svog stajališta, i bila sam gruba i žestoka prema njemu, jer je on zastupao suprotnu stranu, valjda se uvrijedio kako sam vodila rapravu, al on nije shvatio kako sam ja zapravo napadala to stajalište a ne njega kao osobu, al boli me brige, ionako mi takve osobe ne trebaju, koji sve uzimaju k srcu, a bio je i ružan btw.
Ima zanimljivih postova al ovo je ipak vrh ''prebivanje u drugim sferama''
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 14:50   #159
Mislim da se nemože tako lako reći da li je neko zaljubljen u tebe.

Mislim da ima više tipova zaljubljenosti:
1. Osoba koja je zaljubljena će ti slati poruke, ljubavne pjesme, zvati te nonstop, stalno će tražiti izliku da priča s tobom, komentirat će apsolutno sve na tebi, to će znati cijelo njeno i njegovo društvo, ljubomorno će gledati svakog s kime druga osoba priča, smije se.
2. Osoba koja je zaljubljena će ti dati neki mali znak da joj se sviđaš. Ali to je toliko slabo da pomisliš da se toj osobi uopće ne sviđaš i da te zapravo vrti oko malog pprsta. I onda kada prekineš tu vezu (kao npr ja) i sretneš tu osobu nakon 6 mj i ona ti suznim očima prizna koliko si joj značilo i da još uvijek pati za tobom jednostavno se zapitaš: kako je to moguće?
3. Osoba koja je zaljubljena ali ti to nikada, ali nikada neće pokazati. Neće ti priči. Neće nikad započeti razgovor s tobom. Ali će uvijek biti pored tebe i uvijek će ti sve dati kada ju god zamoliš. Uvijek će te nekako gledati zaljubljeno sa strane sa malim osmijehom na usnama
4. Osoba koja je zaljubljena će ti biti prijatelj. Jednostavno će svoje osjećaje duboko u sebi zakopati. To je najgora zaljubljenost po meni. Biti nekome tako blizak, a tako daleko. Slušati o njezinim vezama, izlascima, dečkima, ljubimcima, psu, mački, haljini, puderu, kremama itd itd
nickiminaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 22:10   #160
Quote:
nickiminaj kaže: Pogledaj post
Mislim da se nemože tako lako reći da li je neko zaljubljen u tebe.

Mislim da ima više tipova zaljubljenosti:
1. Osoba koja je zaljubljena će ti slati poruke, ljubavne pjesme, zvati te nonstop, stalno će tražiti izliku da priča s tobom, komentirat će apsolutno sve na tebi, to će znati cijelo njeno i njegovo društvo, ljubomorno će gledati svakog s kime druga osoba priča, smije se.
2. Osoba koja je zaljubljena će ti dati neki mali znak da joj se sviđaš. Ali to je toliko slabo da pomisliš da se toj osobi uopće ne sviđaš i da te zapravo vrti oko malog pprsta. I onda kada prekineš tu vezu (kao npr ja) i sretneš tu osobu nakon 6 mj i ona ti suznim očima prizna koliko si joj značilo i da još uvijek pati za tobom jednostavno se zapitaš: kako je to moguće?
3. Osoba koja je zaljubljena ali ti to nikada, ali nikada neće pokazati. Neće ti priči. Neće nikad započeti razgovor s tobom. Ali će uvijek biti pored tebe i uvijek će ti sve dati kada ju god zamoliš. Uvijek će te nekako gledati zaljubljeno sa strane sa malim osmijehom na usnama
4. Osoba koja je zaljubljena će ti biti prijatelj. Jednostavno će svoje osjećaje duboko u sebi zakopati. To je najgora zaljubljenost po meni. Biti nekome tako blizak, a tako daleko. Slušati o njezinim vezama, izlascima, dečkima, ljubimcima, psu, mački, haljini, puderu, kremama itd itd
slažem se s ovim u POTPUNOSTI
nismo svi jednako otvoreni i uopće ne mora značit ako ti se neka osoba ne javlja non stop i ne trčkara oko tebe, ne izražava želju za čestim viđanjem - da nije u tebe zaljubljena.
ponekad je upravo suprotno.
imam svoju priču na tu temu, ali mislim da je već negdje ispričana a i ne bih se ponavaljala jer je zbilja duga.
možda ta moja priča i ne mora biti primjer "prepoznavanja zaljubljenosti" ali sve mi smrdi na to da ipak to jest.
još kakvi su dečki danas došli - sve je češći slučaj da izbjegavaju priznat svoje osjećaje.
pičkice, reko bi se
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger