Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači
Korisničko ime
Lozinka

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2012., 10:59   #9001
tableta100
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2011.
Quote:
NiDaNiNe kaže: Pogledaj post
šabanček obicni koj ima iza sebe muriju i pravosudje, donedavno i politiku
Stari moj ti prštiš komplexima, kad smo mi imali brojnost i na to taj vojnicki štih, onda je bilo bilo bu ha purgeri roboti, sad je teža luđa posrali ste se sami sebi u usta s tim, i priznali dugogodišnje drkanje na nas a za nas ne brini, mi smo dobro
evo nek mi kaže neko jel ovaj malo blentav ili šta
tableta100 is offline  
Old 10.12.2012., 11:11   #9002
spermint
Registrirani korisnik

spermint Avatar

Registracija: Jul 2009.
Quote:
ŽUTI MRAVI kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=9Lj-eyeLs_A

"Uvijek sam sanjao da sam ja heroj ulice..."
Old 10.12.2012., 11:12   #9003
NiDaNiNe
Registrirani korisnik

Registracija: May 2009.
ne malo, vec puno
NiDaNiNe is offline  
Old 10.12.2012., 11:45   #9004
Jason Bourne
Registrirani korisnik

Jason Bourne Avatar

Registracija: Dec 2009.
Quote:
spermint kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=9Lj-eyeLs_A

"Uvijek sam sanjao da sam ja heroj ulice..."

http://www.youtube.com/watch?v=N6O7tvR3NM0
Jason Bourne is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 10.12.2012., 12:07   #9005
TuljanBoys
Banned

Registracija: May 2011.
Sad tek jasno vidim, mi smo svi kreteni i zaslužujemo nestanak. Na sceni je 50 navijača i oko tisuća kretena koji se furaju na neke ultra šeme s kojima realno nemaju veze, furaju se majice, kape, šuškavci, svi su nabrijani a dva šamara ili jedan pendrek u bulju će ih trajno udaljit sa tribine.

Za to vrijeme, dok se po forumima smišlja kako izgledati što opasnije, dok se poseže za antičkom filozofijom nebi li se objasnile razlike između "hoola" sa zagrebačkih ulica i "ultrasa" iz Mokošice, za to vrijeme se ekipa u HNS-u mučki grupirala i čeka se udarac.

Ne postoji Torcida, Armada niti BBB, postoje samo ljudi-navijači ( ali iskreni) kojima je dosta namještene lige, menađera i kompromisa mafijaških klanova. LJUDI PROBUDITE SE, nema više iluzija, Jovanović je njihov, Ćiro je njihov, svi igrači, sva vodstva klubova su njihova. Cijela jebena država je njihova.

Kako su se igrači Hajduka solidarizirali sa pretučenim Torcidašima u Zelini ?
Koja udruga za ljudska prava se oglasila povodom presude u slučaju " 8 navijača ubacilo 1 baklju" ili Nikica Marović " zatvorenik za primjer drugima" ?

Ne znam zašto uopče poduzimate bilo koje druge navijačke aktivnosti, zašto uopče pratite klubove, čemu navijate za iste kad znamo da o ligi odlučuje glava hobotnice? Kako možete navijat za klubove i pratiti ih po Hrvatskoj ili Europi kad znate iz kojeg miljea kreču odobrenja za svaki potez u nogometu?? Stalno čujem, borba protiv mafije !!? Koju vi borbu vodite? Dopisima? Borba je na ulici a ovo što vi radite je konformizam i kukavičluk, radije budite ljudi pa odustanoite od svega nego ovako se sramotiti.

Pročitajte zadnjih 10 postova iznad mene i razmislite , jeli to normalno ?
TuljanBoys is offline  
Old 10.12.2012., 12:11   #9006
šiba
Registrirani korisnik

šiba Avatar

Registracija: Nov 2008.
Quote:
PeščaBoys kaže: Pogledaj post
Sad tek jasno vidim, mi smo svi kreteni i zaslužujemo nestanak. Na sceni je 50 navijača i oko tisuća kretena koji se furaju na neke ultra šeme s kojima realno nemaju veze, furaju se majice, kape, šuškavci, svi su nabrijani a dva šamara ili jedan pendrek u bulju će ih trajno udaljit sa tribine.

Za to vrijeme, dok se po forumima smišlja kako izgledati što opasnije, dok se poseže za antičkom filozofijom nebi li se objasnile razlike između "hoola" sa zagrebačkih ulica i "ultrasa" iz Mokošice, za to vrijeme se ekipa u HNS-u mučki grupirala i čeka se udarac.

Ne postoji Torcida, Armada niti BBB, postoje samo ljudi-navijači ( ali iskreni) kojima je dosta namještene lige, menađera i kompromisa mafijaških klanova. LJUDI PROBUDITE SE, nema više iluzija, Jovanović je njihov, Ćiro je njihov, svi igrači, sva vodstva klubova su njihova. Cijela jebena država je njihova.

Koja udruga za ljudska prava se oglasila povodom presude u slučaju " 8 navijača ubacilo 1 baklju" ili Nikica Marović " zatvorenik za primjer drugima" ?

Ne znam zašto uopče poduzimate bilo koje druge navijačke aktivnosti, zašto uopče pratite klubove, čemu navijate za iste kad znamo da o ligi odlučuje glava hobotnice? Kako možete navijat za klubove i pratiti ih po Hrvatskoj ili Europi kad znate iz kojeg miljea kreču odobrenja za svaki potez u nogometu?? Stalno čujem, borba protiv mafije !!? Koju vi borbu vodite? Dopisima? Borba je na ulici a ovo što vi radite je konformizam i kukavičluk, radije budite ljudi pa odustanoite od svega nego ovako se sramotiti.

Old 10.12.2012., 13:21   #9007
Dorina s keksom
Registrirani korisnik

Registracija: Oct 2012.
Naravno da nije normalno ,puno toga nije normalno mi imamo kao neku borbu, ja bi rekao da vise nije borba nego je ovo obicna letargija, ajmo doci na stadion i vikati zdravko mamic ratni profiter... kad su svi udarali po njemu/njima mi nista nismo napravili i sta je se dogodilo Ciri pustene dvije utakmice ciro usutio , zagreb ce ostati u Ligi , bandic zadovoljan lopov medic zadovoljan , ciro spasitelj a maminju i dalje niko nista ne moze.Kakve krvave sportske inspekcije kakav ministar Jovanovic, borimo se s najvecom mafijom u hrvatskoj ikada i mi pricamamo kako smo izgledali na tribini 2004... http://http://static.flickr.com/8031...4d36b0c7_b.jpg ovo je nase stanje ova slika , na tribini su ljudi od kojih niko nema pojma zasto se vice mamicu odlazi , furka koja ce im trajati pola godine i onda ajmo na rozgu.Razumijem sta sve prolazi nasi glavni ljudi i da nije nimalo lagano , ali treba mlade navijace obrazovat objasniti im neke stvari znam da je se to radilo u pocetku , sad je opet sve upalo u letargiju i ovako nikada necemo pobijediti upamtite to, svi su bili za prosvjed nikakav prosvjed nije bio, a da ne pricam o ujedinjenju, nase ujedinjenje je bilo , ovi vicu mamicu ovi cigane, svi se mi poznajemo svi znamo jedni o drugima sve i ko smo i sta smo , pa i pili smo skupa puno puta i kasnije se tukli a ne sad treba glumiti frajere, sad kad je sve otislo u kurac...Sad ce biti po meni al nema veze, samo vi nastavi te , tjerati po svome i lagano cemo se ugasiti sve navijacke skupine u hrvatskoj ...nek murija udari 3 puta ovako po kohorti demonima funcutima nema ih ...
Dorina s keksom is offline  
Old 10.12.2012., 13:42   #9008
odzak
Registrirani korisnik

Registracija: Jan 2011.
Quote:
Dorina s keksom kaže: Pogledaj post
Naravno da nije normalno ,puno toga nije normalno mi imamo kao neku borbu, ja bi rekao da vise nije borba nego je ovo obicna letargija, ajmo doci na stadion i vikati zdravko mamic ratni profiter... kad su svi udarali po njemu/njima mi nista nismo napravili i sta je se dogodilo Ciri pustene dvije utakmice ciro usutio , zagreb ce ostati u Ligi , bandic zadovoljan lopov medic zadovoljan , ciro spasitelj a maminju i dalje niko nista ne moze.Kakve krvave sportske inspekcije kakav ministar Jovanovic, borimo se s najvecom mafijom u hrvatskoj ikada i mi pricamamo kako smo izgledali na tribini 2004... http://http://static.flickr.com/8031...4d36b0c7_b.jpg ovo je nase stanje ova slika , na tribini su ljudi od kojih niko nema pojma zasto se vice mamicu odlazi , furka koja ce im trajati pola godine i onda ajmo na rozgu.Razumijem sta sve prolazi nasi glavni ljudi i da nije nimalo lagano , ali treba mlade navijace obrazovat objasniti im neke stvari znam da je se to radilo u pocetku , sad je opet sve upalo u letargiju i ovako nikada necemo pobijediti upamtite to, svi su bili za prosvjed nikakav prosvjed nije bio, a da ne pricam o ujedinjenju, nase ujedinjenje je bilo , ovi vicu mamicu ovi cigane, svi se mi poznajemo svi znamo jedni o drugima sve i ko smo i sta smo , pa i pili smo skupa puno puta i kasnije se tukli a ne sad treba glumiti frajere, sad kad je sve otislo u kurac...Sad ce biti po meni al nema veze, samo vi nastavi te , tjerati po svome i lagano cemo se ugasiti sve navijacke skupine u hrvatskoj ...nek murija udari 3 puta ovako po kohorti demonima funcutima nema ih ...
kad su to svi udarali po njemu?
odzak is offline  
Old 10.12.2012., 14:00   #9009
19_____86
Zajedno za dinamo!

19_____86 Avatar

Registracija: Mar 2008.
Quote:
PeščaBoys kaže: Pogledaj post

Upravo to
19_____86 is online now  
Old 10.12.2012., 14:16   #9010
NorthSpirit
bečka škola

NorthSpirit Avatar

Registracija: Aug 2012.
Ako se ne varam skupština je uskoro. Bili su neki govori da bi se nešto moglo organizirati ispod zapada.
NorthSpirit is offline  
Old 10.12.2012., 14:26   #9011
mali yck
Registrirani korisnik

mali yck Avatar

Registracija: Nov 2009.
Jedino rjesenje po meni je da se svi skupa ujedinimo i napravimo ogroman prosvjed...da se cuje nas glas ko jedan...od stadiona i deranja na tribini nema kruha...nitko vise ne zeli ic gledat tu lakrdiju...kolko svi govorite treba ic na tekme da nas je cim vise da vide da nas ima...a tko ce nas vidjet i cut? 10 ljudi koji su na stadionu uz nas? Novinari sto pisu jedan dan crno drugi dan bjelo o nama?to su gluposti...popisajte se na ovaj moj post al to je realnost...pravni put i te spike zaboravite vidjeli smo kaj su napravile...dignu buku na dan dva i slj tjedan sve po starom.
Old 10.12.2012., 15:42   #9012
Samo Ti
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2012.
Quote:
mali yck kaže: Pogledaj post
Jedino rjesenje po meni je da se svi skupa ujedinimo i napravimo ogroman prosvjed...da se cuje nas glas ko jedan...od stadiona i deranja na tribini nema kruha...nitko vise ne zeli ic gledat tu lakrdiju...kolko svi govorite treba ic na tekme da nas je cim vise da vide da nas ima...a tko ce nas vidjet i cut? 10 ljudi koji su na stadionu uz nas? Novinari sto pisu jedan dan crno drugi dan bjelo o nama?to su gluposti...popisajte se na ovaj moj post al to je realnost...pravni put i te spike zaboravite vidjeli smo kaj su napravile...dignu buku na dan dva i slj tjedan sve po starom.

Svi su ovdje navodili primjere Njemaca kao modela upravljanja klubom, da bi sada pocele price kao sto su "tko nas ima cut, zasto(bezveze) se deremo......" Sta mislis kako bi odjeknulo da u Dortmundu navijaci bojkotuju, ili bi se tome posvetila paznja ili bi se ugasio klub. Moje iskreno misljenje je da se nije smjelo uci u bojkot, nego jednu pozitivnu atmosferu zasnovanu na masivnosti na tribini prenjeti na sam grad pa bi se mozda i stvorila ta kriticna masa kojom bi se puno lakse doslo do cilja.
Samo Ti is offline  
Old 10.12.2012., 16:20   #9013
mali yck
Registrirani korisnik

mali yck Avatar

Quote:
Samo Ti kaže: Pogledaj post
Svi su ovdje navodili primjere Njemaca kao modela upravljanja klubom, da bi sada pocele price kao sto su "tko nas ima cut, zasto(bezveze) se deremo......" Sta mislis kako bi odjeknulo da u Dortmundu navijaci bojkotuju, ili bi se tome posvetila paznja ili bi se ugasio klub. Moje iskreno misljenje je da se nije smjelo uci u bojkot, nego jednu pozitivnu atmosferu zasnovanu na masivnosti na tribini prenjeti na sam grad pa bi se mozda i stvorila ta kriticna masa kojom bi se puno lakse doslo do cilja.
Mislim da je glupo da nas stavljas u isti kos sa dortmundovim navijacima ali ostalo stoji...mislim da nije bio bojkot tolko los samo se pred kraj lose realiziro ali se nemoze rec da nije imao ucinka...puno se napravilo sa bojkotom ali se izgubila masa koja nam je sada prjekopotrebna...neznam kaj bi moglo vratit ljude natrag osim odlaska mamica ili osim tako nekog zajednickog skupa..
Old 10.12.2012., 16:27   #9014
PTBC
Registrirani korisnik

PTBC Avatar

Registracija: Mar 2012.
Trebamo experimentirat,ja bi da se par tekmi ni ne spominje Mamic,jer masa ekipe govori da bi dosli da nema uvreda,jer 'mamic nikad nece otic' ..
Old 10.12.2012., 16:36   #9015
Gledatelj
Registrirani korisnik

Registracija: Jan 2010.
Quote:
daj molim te
Pa prije ce Izrael i Palestina prekinut rat nego svi hrvatski navijaci stat zajedno zbog jednog cilja
Old 10.12.2012., 17:05   #9016
jarunzg
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2012.
...

Quote:
PTBC kaže: Pogledaj post
Trebamo experimentirat,ja bi da se par tekmi ni ne spominje Mamic,jer masa ekipe govori da bi dosli da nema uvreda,jer 'mamic nikad nece otic' ..
Znaš kaj već mi se iskreno jebe za tu masu koji neće doć zato jer se vrijeđa neki zato jer je on još tamo a neki zato jer je hladno postoji 150 konstatnih (ja nisam među njima) i to je to ova masa je već masu puta mogla doć i dat podršku ovih 150 ljudi al ih nema i libo ih racku odu na birana gostovanja di je onda još fora bit dio te grupe al kad treba doć u maksimir di je svima najviše pol sata vožnje s tramvajem onda kaj bum ja tam al kad hodaš po Zagrebu po obleki i šalovima i tom hool isfuravanju reko bi da ovaj Zagreb ima više navijača od borusije
jarunzg is offline  
Old 10.12.2012., 17:10   #9017
mali yck
Registrirani korisnik

mali yck Avatar

Quote:
Gledatelj kaže: Pogledaj post
daj molim te
Pa prije ce Izrael i Palestina prekinut rat nego svi hrvatski navijaci stat zajedno zbog jednog cilja
Bas zbog takvih ko ti je nemoguce to napravit...aj mi reci jedan jedini razlog zasto nebi stali svi skupa zajedno protiv mafije u hr nogometu???
Old 10.12.2012., 17:13   #9018
Samo Ti
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2012.
Quote:
Mislim da je glupo da nas stavljas u isti kos sa dortmundovim navijacima ali ostalo stoji...mislim da nije bio bojkot tolko los samo se pred kraj lose realiziro ali se nemoze rec da nije imao ucinka...puno se napravilo sa bojkotom ali se izgubila masa koja nam je sada prjekopotrebna...neznam kaj bi moglo vratit ljude natrag osim odlaska mamica ili osim tako nekog zajednickog skupa..
Prijatelju mislio sam iskljucivo po ljubavi kada sam usporedjivao sa Dortmundom. Svugdje je odlazak na utakmice svakog tjedna ponovni uzitak i ljudi jednostavno srastu sa tim klubom, tako da im se tesko moze desit da im netko nepodoban uzme klub osim ako on nije na burzi. Zagreb je grad od milion ljudi, a nas je i kada je sve stimalo znala biti sramotna brojka, sto je meni kojem svaka utakmica otkida citav dan radi tih 90minuta NESHVATLJIVO.
Samo Ti is offline  
Old 10.12.2012., 17:17   #9019
TuljanBoys
Banned

Registracija: May 2011.
Quote:
Gledatelj kaže: Pogledaj post
daj molim te

I kaj sad si našao jebenu metaforu i sve si po neznam koji put tu nasmijal sa nekom izlizanom frazom o našem antagonizmu.

Imaš ti neko rješenje, jer meni je pun kurac. Dvije godine netko odugovlači taj prosvjed a u te dvije godine sva naša borba se svela na polusmješne parole, padanje ljudi zbog nepotrebnih baklji...

Dvije godine su svi navijači hrvatske taoci par ljudi koji nisu u stanju dogovorit prosvjed , koji se dogovori u 5 minuta. Ja više zapravo uopče nisam siguran da se nemože, imam osjećaj da se ne želi i imam osjećaj da se neke stvari ne događaju slučajno.
U te dvije godine Mamić i družba su sve jači i utjecajniji a ultra pokret u Hrvatskoj sve slabiji.

Nemate se pravo, više nitko od vas nazivati navijačima jer to niste, pravi navijači ne cvile i poduzimaju hrabre korake, nisu komforni i stvari nazivaju pravim imenom.
U Hrvatskoj se ultra pokret sveo na prebrojavanje po tribini i ocjenjivanje stylinga, dizanje dosadnih parola podrške i kupovanje po Izvan kontrole ili u Vandalu.

Ne razumijem , ne vjerujem da je osoba koja pušta spotove sa Youtubea navijač, ne vjerujem .

Kaj se nađete prije tekme pa pričate: buraz, jebem ti mater , pustil sam tovaru onaj naš video iz Praga, jebem ti mater kak se usro.....pobjeda.....pobjeda..
TuljanBoys is offline  
Old 10.12.2012., 17:27   #9020
pato86
Registrirani korisnik

Registracija: Aug 2012.
Jebo mu bog mater više sa svime i onim treba ovo treba ono treba se zdogovorit, "jako" težak posao..vec je bilo koliko oes ovakvih postova al jednostavno treba se skupit na taj jebeni prosvjed na koj neće doć više os 2 soma ljudi...jebat svima mater...zapalit ložu i stadion ako treba...nek sve ode u kurac al onda barrem poslje toga neka sve bude sa poštenjem, srcem i zajedništvom
Advertisement

Advertisement
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja