Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje
Korisničko ime
Lozinka

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2011., 08:13   #1
Mikaha
Registrirani korisnik

Registracija: Oct 2011.
Unhappy Žena me izdala - zaljubila se u drugog

Pozdrav svima!

To se desilo prije 11 mjeseci, otkako je pocela ici kod tipa da poducava na privatnim satovima, kod njega u stanu. Trenutno vise nejde kod njega, odnosno vec cetiri mjeseca. Neznam tocni razlog zasto vise ne odlazi kod njega. Sto se desilo mislim da to nikada necu saznati. Jeli on skuzio da se ona zagrijala za njega pa ne zeli s njom komunicirati ili ...???
Sto se desava u srcu moje drage i to ne mogu saznati. Nazalost.

Mi smo u braku 5 godina. Imamo sina. I neznam sto da radim. Ostavit zenu ili ne. Tesko mi je to sve. Postoji mail koji govori i tome svemu. I zato me jos vise boli. Ona zna da ja sve znam. I nikad mi se nije ispricala. Ili popricala o tome. Ocigledno da nema hrabrosti priznati. A i kako i bi.da bas. Kroz taj cijeli period kako je isla kod njega ja sam joj govorio da nesto nije uredu. No, ona na moje rijeci nije obracala paznju. Leptirici u glavi cine svoje. Cesto smo se i agresivno svadjali. Fizicki me tukla nisam jos vracao. Da ne budem pristran jer nisam govno. Moram reci da sam u takvoj situacijii ja nju maltretirao psihicki. Jer sam previse saznao.
Neznam sto da radim, ako je on jos u njenom srcu sto da ja radim s takvom osobom.
Mogu pejstati taj mail. Ako nije problem.
Mikaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 08:19   #2
ja i on
Registrirani korisnik

Quote:
Mikaha kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

To se desilo prije 11 mjeseci, otkako je pocela ici kod tipa da poducava na privatnim satovima, kod njega u stanu. Trenutno vise nejde kod njega, odnosno vec cetiri mjeseca. Neznam tocni razlog zasto vise ne odlazi kod njega. Sto se desilo mislim da to nikada necu saznati. Jeli on skuzio da se ona zagrijala za njega pa ne zeli s njom komunicirati ili ...???

Mi smo u braku 5 godina. Imamo sina. I neznam sto da radim. Ostavit zenu ili ne. Tesko mi je to sve. Postoji mail koji govori i tome svemu. I zato me jos vise boli. Ona zna da ja sve znam. I nikad mi se nije ispricala. Ili popricala o tome. Ocigledno da nema hrabrosti priznati. A i kako i bi.da bas. Kroz taj cijeli period kako je isla kod njega ja sam joj govorio da nesto nije uredu. No, ona na moje rijeci nije obracala paznju. Leptirici u glavi cine svoje. Cesto smo se i agresivno svadjali. Fizicki me tukla nisam jos vracao. Da ne budem pristran jer nisam govno. Moram reci da sam u takvoj situacijii ja nju maltretirao psihicki. Jer sam previse saznao.
Neznam sto da radim, ako je on jos u njenom srcu sto da ja radim s takvom osobom.
Ajde kopiraj. lakše ćemo znati o čemu se radi.
Čini mi se da ste se našli u pat poziciji: s jedne strane ti koji si ljut(sa razlogom) a s druge strane ona koja zna da je kriva i brani se šutnjom.
Odmah ti mogu reći da bez komunikacije i želje( i s jedne i druge strane) da se spasi brak nećete riješiti ništa.
ja i on is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 08:23   #3
dijetesjene
Registrirani korisnik

dijetesjene Avatar

Registracija: Nov 2010.
Quote:
Pozdrav svima!

Pogledaj boldano!!!!!!
Ti misliš da je zaljubljivanje najveći problem?
Old 09.11.2011., 08:26   #4
Mikaha
Registrirani korisnik

Mail je poslala nekoj virtualnoj poznanici. Koliko mi je poznato nikom se od prijateljica nije ocitovala o tome. Bila je vec udata. Moram i to spomenut. S bivsim nema nikakvih kontakata.

Mail:

Zahvaljujem ti od sveg srca na tvojim pismima, povrh svega u ovom trenutku nisam baš raspoložena za humor, imam muke duše o kojima ne mogu pričati nikome.

Vrlo mi je postao drag jedan čovjek s 13 godina razlike koji je rastavljen i ima sina od 14 godina.

Ja sam udana, imam sina i zato se osjećam izdajicom.

Tog čovjeka podučavam talijanski i zato ne mogu imati nikakav drugi odnos s njim osim prijateljstva, idem njemu već 7 mjeseci i svaki put se moram pretvarati da me ne zanima previše.

A naprotiv, zanima me beskrajno! Ostajem također iza satova jer me ponekad on pita da ostanem, a nekad osjećam da ne želi da idem. Vidi, nemam nikakav intiman odnos. On dobro zna da sam udana. 

Nikad nisam upoznala u cijelom životu takvog muškarca. Kad sam ga vidjela prvi put, osjećala sam da mi se sve u meni okretalo, i od tog trenutka imam potrebu za njim i biti s njim. Mislim na njega stalno, i trudim se misliti na nešto drugo.

Vjerojatno moram uništiti svoje osjećaje i zato se osjećam pravom ubojicom!
Sad je otišao iz grada na odmor sa svojim sinom, znam da je sad trenutak da se suočim sa svime. A moram raditi ispite.

To je ludost, baš sam ludača, ne znam zašto se dogodilo meni. Ne kažem da je moj brak nesretan, ali trebam sigurnost, podršku, koje ne nalazim kod muža.
nadam se da te nisam rastužila, zaslužujem svaku tvoju osudu, vjerojatno negativnu.

Mikaha is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 09.11.2011., 08:27   #5
Mel1
cute but psycho

Mel1 Avatar

Registracija: Sep 2007.
Uzmi malo vremena i mali odmak, da bi promotrio situaciju koliko god je to moguće hladne glave. Spoznaj kakva je tvoja supruga i što je u njezinoj glavi i srcu. Ti nju najbolje poznaješ, samo sada tobom vladaju prejake emocije.
Mel1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 08:31   #6
Mikaha
Registrirani korisnik

Quote:
dijetesjene kaže: Pogledaj post
Pogledaj boldano!!!!!!
Ti misliš da je zaljubljivanje najveći problem?
Rekao sam da nisam govno. Ovo s moje strane ne bi doslo da nisam saznao da nesto ima s njim. Tako da to i nije problem. Zasto me tukla
to je problem. I jos k tome zaljubljena u drugog.
Nije mi tu sad do svadjanja vec do pomoci i savjeta.

Ali mislis da tu vise nema nista da se brak spasi.
Mislim covjek kojeg je moja zena vidjela i na prvi pogled joj se nesto okrenulo u glavi. On je ostavio veliki pecat u njenom srcu i u duhovnoj dimenziji. Vjecno ce ju on proganjati i na njega ce uvijek misliti. On je veci i od bivseg i od sadasnjeg supruga. On je bog za nju.

Ona je sad ljubazna prema meni. I sve "super" kao da nista nije bio. Zaspao sam malo. Neka me netko probudi i dadne realnu spoznaju.

Hvala. I molim moderatore nije trolanje. Da ne brisete temu.

Hvala

Zadnje uređivanje Mikaha : 09.11.2011. at 08:48.
Mikaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 08:48   #7
Crnileptir00
Registrirani korisnik

Crnileptir00 Avatar

Registracija: Jun 2010.
i ja mislim da je ova ili jako jako slična tema već bila
i meni je pismo full poznato..
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 08:54   #8
Mikaha
Registrirani korisnik

Ista tema. Ali su mi je prije par mjeseci zatvorili zbog tak ti trolanja. A ja molim da ostavite temu. Jer mi treba.

Hvala
Mikaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:05   #9
evelyn
Registrirani korisnik

evelyn Avatar

Registracija: Jul 2007.
Moje mišljenje je da za početak probaš nekako uspjeti porazgovarati iskreno sa svojom ženom o toj izdaji i problemima...
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:12   #10
Alexa
Koi No Yokan

Alexa Avatar

Registracija: Feb 2011.
Moje mišljenje je da je užasno što si tako javno objavio mail svoje žene, makar ne znamo o kome se radi, mislim da na ovo nit imaš pravo, niti je ovo humano.

Ali kad si ga već objavio (ako je sve ovo istinito), iz svega ovoga mogu pročitati da je tvoja žena postupila vrlo hrabro oduprijevši se osjećajima i da ti je NAMJERAVALA ostati lojalna što je na kraju krajeva i učinila.

Da ja nađem ovakvo pismo od svog partnera (ili da sam ja muž toj ženi), pažnju bih, umjesto kukačenja i plakanja po forumima i glumljenja žrtve, posvetila OVOME:

"Ne kažem da je moj brak nesretan, ali trebam sigurnost, podršku, koje ne nalazim kod muža."

I onda bih poduzela sve mjere kako da partnera kojeg volim više ne zanemarujem i da nađem načina da se osjeti podržanim i da poradim na spasu našeg odnosa, a ne da idem okolo i kukam kako sam izdana.

Ti nisi toliko izdan, koliko si egocentričan u cjelokupnoj situaciji. Tim prije što je očito se ponijela držeći se okvira vjernosti tebi.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:19   #11
Fen_Frizura
Registrirani korisnik

Registracija: Jun 2011.
Žena te vara i tuče te? Jesi li ti Bernie Ecclestone? Jer bez uvrede muškarcem te nemogu nazvat...dakle uzgoji par i napravi sljedeće, il se odseli od nje il ju izbaci iz kuće, za nasiljem nema potrebe ali ako te netko tuče pa valjda ćeš se branit taman i da te duplo manji i slabiji od tebe napada, jedan vaspitni joj neće puno naškodit ali će te barem gledat kao muškarca jer ovako si samo otirač za cipele
Fen_Frizura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:23   #12
dijadema
Registrirani korisnik

Registracija: Jun 2011.
ako gledam njen mail ( copy ) ona je postupila fer

ali ako čitam tvoj post
ne razumijem ( već u drugoj temi danas to čitam ) da te ona tukla
ne možeš to spomenuti, pa kazati da je tvoj problem zašto te tukla
nije
ako si se već otvorio i tražiš pomoć, onda kažeš sve
za svoje dobro

ne misli da će sad svi tebe žaliti ovdje
bit će svakakvih ideja, misli, rečenica

da li si ti probao sa njom pokrenuti razgovor ?
dijadema is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:25   #13
dijetesjene
Registrirani korisnik

dijetesjene Avatar

Quote:
Rekao sam da nisam govno. Ovo s moje strane ne bi doslo da nisam saznao da nesto ima s njim. Tako da to i nije problem. Zasto me tukla
to je problem. I jos k tome zaljubljena u drugog.
Nije mi tu sad do svadjanja vec do pomoci i savjeta.

Ali mislis da tu vise nema nista da se brak spasi.
Mislim covjek kojeg je moja zena vidjela i na prvi pogled joj se nesto okrenulo u glavi. On je ostavio veliki pecat u njenom srcu i u duhovnoj dimenziji. Vjecno ce ju on proganjati i na njega ce uvijek misliti. On je veci i od bivseg i od sadasnjeg supruga. On je bog za nju.

Ona je sad ljubazna prema meni. I sve "super" kao da nista nije bio. Zaspao sam malo. Neka me netko probudi i dadne realnu spoznaju.

Hvala. I molim moderatore nije trolanje. Da ne brisete temu.

Hvala
Sasvim lijepo sam boldala dio u kojem navodiš da te tukla i upitala te je li ti misliš da ti je njena zaljubljenost najveći problem???

Uistinu ne znam što bi ti savjetovala.
Tek znam da bi se odmakla od osobe koja me tuče.

No,vidim ona je tebi divna poslije toga...do sada su u pravilu pisale žene takve retke...ono,on je divan...istukao me samo jednom...
Old 09.11.2011., 11:38   #14
Mikaha
Registrirani korisnik

Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Moje mišljenje je da je užasno što si tako javno objavio mail svoje žene, makar ne znamo o kome se radi, mislim da na ovo nit imaš pravo, niti je ovo humano.

Ali kad si ga već objavio (ako je sve ovo istinito), iz svega ovoga mogu pročitati da je tvoja žena postupila vrlo hrabro oduprijevši se osjećajima i da ti je NAMJERAVALA ostati lojalna što je na kraju krajeva i učinila.

Da ja nađem ovakvo pismo od svog partnera (ili da sam ja muž toj ženi), pažnju bih, umjesto kukačenja i plakanja po forumima i glumljenja žrtve, posvetila OVOME:

"Ne kažem da je moj brak nesretan, ali trebam sigurnost, podršku, koje ne nalazim kod muža."

I onda bih poduzela sve mjere kako da partnera kojeg volim više ne zanemarujem i da nađem načina da se osjeti podržanim i da poradim na spasu našeg odnosa, a ne da idem okolo i kukam kako sam izdana.

Ti nisi toliko izdan, koliko si egocentričan u cjelokupnoj situaciji. Tim prije što je očito se ponijela držeći se okvira vjernosti tebi.

Ona zna da sam objavio mail! A humano je varati partnera.  

Da, sve je istinito sto pise u mailu. I to se nemoze znati - da se ona oduprijela osjecajima. Inace, sto trazi slanjem sms poruka na njegov broj. Poziv na kavu ili sto? Znam dobro da se ne cuje s njim. Ni u kojem smislu. Ali sumnjive su mi te poruke. Cemu one?

Ne glumim ja nikakvu zrtvu ili sto drugo. Vec trazim neki savjet kako da spasim brak. Ako se dadne. Sigurnost u mene je sama izgubila. Sama je kriva za to. Jer joj se nesto pomuckalo u glavi. Misleci da ja i moji starci imamo zavjeru protiv nje. Niti se cujem s njima niti ne dolazim kod njih. Sve zbog nje. I onda se desava sranje. A meni to nije potrebno. 
Mikaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:39   #15
Lepricorn
Lost in paradise

Lepricorn Avatar

Registracija: Jul 2009.
Zašto tvoja žena osjeća da kod tebe nema sigurnost i podršku?
Prvo si odgovori na to pitanje..

Da je uskočila drugom u krevet, e onda bi te izdala.
Ona je osjetila privlačnost prema drugom muškarcu, što vjerovatno nebi da doma sve štima.
To nije izdaja, nego nešto što se dešava, jer svi smo mi od krvi i mesa.
U biti, skidam kapu jer za razliko od većine ljudi nije pokleknula pred iskušenjem.
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:40   #16
irus
...my way...

irus Avatar

Registracija: Nov 2008.
Milsim da je tvoja žena fer,ne možeš birati u koga ćeš se zaljubiti.A ona te nije prevarila.Ako je voliš moraš bit samo strpljiv da vidiš da li je ljubav prema tebi veća od zaljubljenosti prema tom čovjeku.Bitno je da te nije prevarila.
irus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:44   #17
dijetesjene
Registrirani korisnik

dijetesjene Avatar

Quote:
irus kaže: Pogledaj post
Milsim da je tvoja žena fer,ne možeš birati u koga ćeš se zaljubiti.A ona te nije prevarila.Ako je voliš moraš bit samo strpljiv da vidiš da li je ljubav prema tebi veća od zaljubljenosti prema tom čovjeku.Bitno je da te nije prevarila.
I što te samo jednom istukla....
Old 09.11.2011., 11:51   #18
Dodagoda
Registrirani korisnik

Dodagoda Avatar

Registracija: Nov 2009.
Ova priča očito ima dublje korjene i nama je sad teško poloviti čitavu stvar kad neznamo čitavu vašu povijest, no činjenica je slijedeća:

tvojoj supruzi se dogodilo nešto što nitko od nas ne želi da nam se dogodi kad smo vezani. Svidio joj se netko drugi. prema e-mailu nije dozvolila da to ode dalje niti je ikad išta pokušala i to je bilo fer od nje.
Da bi saznao pravo stanje stvari moraš razgovarati s njom i samo s njom. Potreban vam je otvoren i iskren razgovor u kojem i jedan i drugi trebate iznjeti svoje osjećaje i razmišljanja. To na žalost nemože nitko osim vas... sretno
Dodagoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 11:59   #19
ombia
Banned

Registracija: Mar 2008.
Quote:
Mail je poslala nekoj virtualnoj poznanici. Koliko mi je poznato nikom se od prijateljica nije ocitovala o tome. Bila je vec udata. Moram i to spomenut. S bivsim nema nikakvih kontakata.

Ja sam udana, imam sina i zato se osjećam izdajicom.

Tog čovjeka podučavam talijanski i zato ne mogu imati nikakav drugi odnos s njim osim prijateljstva, idem njemu već 7 mjeseci i svaki put se moram pretvarati da me ne zanima previše.

A naprotiv, zanima me beskrajno! Ostajem također iza satova jer me ponekad on pita da ostanem, a nekad osjećam da ne želi da idem. Vidi, nemam nikakav intiman odnos. On dobro zna da sam udana. 

Nikad nisam upoznala u cijelom životu takvog muškarca. Kad sam ga vidjela prvi put, osjećala sam da mi se sve u meni okretalo, i od tog trenutka imam potrebu za njim i biti s njim. Mislim na njega stalno, i trudim se misliti na nešto drugo.

Vjerojatno moram uništiti svoje osjećaje i zato se osjećam pravom ubojicom!
Sad je otišao iz grada na odmor sa svojim sinom, znam da je sad trenutak da se suočim sa svime. A moram raditi ispite.

[/i]
Al potpuno identicna tema sa slicnim mailom je vec bila ovdje? Slucajnost il si vec jednom otvorio temu slicne prirode?
Bas je talijanski bio u igri.

Citam dalje i vidim da je rijec bas o toj temi. Sto se dogadjalo u tih par mjeseci kod vas?

Iz maila je evidentno da te prevarila nije, ali cinjenica da ti mislis da ona brije jer je iz nicega izgubila povjerenje u tebe govori da problema i mimo tog lika imate.
Da se ne uzimate ozbiljno, ti si u filmu da ona brije na paranoju, umjesto da pricas s njom o tom mailu ti ga objavljujes ovdje...kako ti forumasi mogu pomoci?
Nije te prevarila.
Vi imate neke druge ozbiljne probleme.
Old 09.11.2011., 12:13   #20
Mrvica7
Registrirani korisnik

Mrvica7 Avatar

Registracija: Jan 2011.
Mikaha, ja ne mislim da te je ona tukla zato što je htjela da te premlati i što je bila nešto ljuta na tebe. Već zbog svoje nemoći, zbog tvog saznanja i ustvari svoju krivicu svaljuje na tebe. Griža savjesti, a napad je najbolja odbrana.
Meni je zapalo za oko onaj dio mejla u kom kaže da joj nedostaje podrška, stabilnost kod tebe.
Jesi li malo porazmislio o tom i šta joj pružaš? Možda si bio previše pasivan u braku, možda nisi bio dovoljno poduzetan i bez inicijative. Ženama treba oslonac, neko ko će da ih vodi, a ne da one vuku. Osim toga treba im i nježnosti, a počnu da se osjećaju jadno ako ih neko tretira kao inventar.
Onako kako ja to vidim, vjerovatno ona sa njim nema više ništa, sve je ostalo na njenim neispunjenim željama. Potrebno je da razgovarate, ali probaj malo drugačiji pristup. Ne o njima, već o vama-šta joj nedostaje, šta bi željela, šta je loše, a šta dobro u vašem braku. Sigurno je bilo i dobrih stvari i to treba potencirati, a one loše ispravljati.
Malo mi jeste čudno što je ona na prvi pogled (kako kaže) prepoznala ono što joj nedostaje. Bez obzira na to što su bivali u kontaktu 7 mjeseci mislim da je to kratak period da bi ona mogla steći takav zaključak o njemu. Mislim da se kod nje (kad je to pisala) radilo o zaljubljenosti. Sa osobom se mora provesti malo više vremena, podijeliti neke dobre i loše stvari, pa tek onda zaključiti jel neka osoba čovjek tvog života ili ne. Mislim da ga je ona previše idealizirala.
Sad što ona lijepo sa tobom, može značiti da se polako spušta na zemlju i počinje da razmišlja razumno. Možda sa druge strane nije naišla na odgovarajuću podršku, pa je ipak poćela da shvaća da joj je ipak najbolje tu, gdje jeste.
Ali, vi ste još skupa, zar ne? Mislim da ne bi trebalo donijeti odluku na prečac i sve baciti u vodu. Probajte malo poraditi na vama, kao što sam ti već predložila. Pusti sad priču o tome šta je bilo, malo po strani. Možda će jednom i to usput doći na temu kad se strasti smire kod oboje. Ako uspijete umeđuvremenu da se okrenete jedno drugom i djetetu, ako uspijete da ispravite ta nezadovoljstva jedno drugim (nešto sigurno ima, na vama je da otkrijete šta), onda za vaš brak ima nade. Ljudski je griješiti...
Mrvica7 is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja