Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa
Korisničko ime
Lozinka

Alternativa Noetički pristup stvarnosti. Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2011., 22:15   #1
JamesC1
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2010.
Poruke vidjelice Marije - Gadafijeva smrt, poplave u Francuskoj

Vidjelica Marija, žena i majka iz Europe prima vec preko godinu dana Isusove poruke gdje On govori o budućim događajima i velikom Upozorenju. 17 veljače 2011. Marija je primila Isusovu poruku u kojoj On govori o ubojstvu tri svjetska lidera, 2 iz arapskog dijela, i jednog iz Europe. http://www.thewarningsecondcoming.co...-assassinated/
Ubojstvo Gadafija vec se dogodilo. Postao sam temu o ovim porukama na pdf religija ali sam bio bannan i tema izbrisana od jednog moderatora. Sto mislite o ovim porukama?
Old 15.11.2011., 17:39   #2
BD-zg
Registrirani korisnik

BD-zg Avatar

Registracija: Mar 2008.
Kaj se tu ima misliti nego se dobro nasmijati
Ja samo znam pozadinu tih poruka a to je LOVA netko dobro zarađuje na jadnicima koji toliko vjeruju da netko na zemlji dobiva poruke od svevišnjeg,svete marije,bude,krišne itd itd
Inače se to u medicinskom terminu kad netko čuje glasove u glavi zove šizofrenija a dobra je vijest što se da lječiti
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 23:52   #3
Java Junkie
Lieutenant Giuseppe

Java Junkie Avatar

Registracija: Mar 2010.
A 'ebem ga ja više, nakon John Titora, pa Babe Vange, onog lika što je našao 6-7 datuma apokalipse u Bibliji (i naravno sve i jedan fulao, i još uvijek govori da će se nešto dogoditi) i još bezbroj drugih proroka koji seru svakodnevno, vi im i dalje vjerujete?
Ove debilne teme trebaju svoj pdf, tipa "proročanstva" ili "Balkanski late-night astro shows" , ovo samo spamma Alternativu niti ima veze sa Alternativom. Svi ovi proroci imaju odlične ideje za Sci Fi, to je to...
Java Junkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 13:37   #4
JamesC1
Registrirani korisnik

Upravo zato navodim događaje koji su se obistinili - Gadafijeva smrt, poplave u Francuskoj, potres u Španjolskoj ... Nije samo teorija apokalipse, govori o dolasku Raja na zemlju
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 17.11.2011., 19:42   #5
Java Junkie
Lieutenant Giuseppe

Java Junkie Avatar

Quote:
JamesC1 kaže: Pogledaj post
Upravo zato navodim događaje koji su se obistinili - Gadafijeva smrt, poplave u Francuskoj, potres u Španjolskoj ... Nije samo teorija apokalipse, govori o dolasku Raja na zemlju
I Baba Vanga je navodno "pogodila" rušenje blizanaca (koji su bili 2001), a postala je "popularna" tek negdje 2006. Sve i jedna ta priča je na isti kalup, ja mogu svoju pokojnu baku sad spomenuti i reći da je pogodila neke datume, i svi bi popušili priču. "Isto sr*** drugo pakovanje".
Iza sve i jednog "uber-awesome" proroka stoji plitka, mizerna priča. Vanga je bila nepismena (!) a pričala je o gašenju Sunca 2100-i neke i stvaranju umjetnih replika Sunca.
Ako imaš osnovno znanje iz 5. razreda osnovne škole, znaćeš da je životni vijek Sunca tek napola, tj. da će još potrajati nekih 5 milijardi godina, te da kad se zvijezda"gasi" ono u stvari se proširi i poveća svoju masu, proguta svoj cijeli sistem (E sad, Sunce se ugasilo na pola svog životnog vijeka, ne znamo šta je bilo sa njim, ono nije progutalo Zemlju, a šta drži Sunčev Sistem na okupu Bog zna)... Poenta mi je da ovi proroci su prejadni, a ljudi koji vjeruju u njihova "proročanstva" bi stvarno trebali otvoriti oči.
Samo pare, pare, pare, pare....
Java Junkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 23:54   #6
šmokljanica
ups

šmokljanica Avatar

Registracija: Oct 2007.
Quote:
Java Junkie kaže: Pogledaj post
I Baba Vanga je navodno "pogodila" rušenje blizanaca (koji su bili 2001), a postala je "popularna" tek negdje 2006.
zapraf baba vanga opće to ni ni' prorekla, a poznata (popularna) je bila za života.
nakon njene smrti se pozabilo na nju i samo ju s vremena na vrijeme ne'ko spomene, nažalost, obično u negativnom kontekstu zahvaljujuć hrpi bedastoća koje su joj "pripisane" kao njena proročanstva nakon njene smrti, a poradi čega je njezin sin par puta do sad već rekao da su sve to gluposti i da njegova majka to nije prorekla, al eto, neki su tolko šašavi da će povjerovat u svaku glupost koju pročitaju, odnosno dovoljno, izrazit ću se (sa), zločesti da krenu pljuvat po nečemu kaj opće nisu provjerili i kaj opće ni istina.
Old 18.11.2011., 07:48   #7
Pisces10
Registrirani korisnik

Pisces10 Avatar

Registracija: Jun 2007.
"Budući da Božja Riječ u Bibliji ima trajnu vrijednost, to je i za nas važeća Božja Poruka preko proroka Amosa: „Ništa ne čini Jahve Gospod a da osnove svoje ne otkrije slugama svojim prorocima.“ (Am 3,7).

Ne može se sumnjati u istinitost Svete Marije Faustine Kowalske (1905.-1938) koja na početku svoga Dnevnika prenosi Isusovu Poruku: „Piši slijedeće: Prije nego što dođem kao Sudac Pravedni, doći ću kao Kralj Milosrđa. Prije nego što započne Dan Pravednosti ljudima dat će se slijedeći znak na nebu: Svo svjetlo na nebu ugasit će se i bit će velika tama na cijeloj zemlji. Onda će se pojaviti znak Križa na nebu i iz svih otvorâ, gdje su bile probijene ruke i noge Spasiteljeve, izvirat će velike svjetlosti, koje će neko vrijeme osvjetljivati zemlju. To će se dogoditi kratko prije Sudnjeg dana“ (83). "

Majka Božja je „objavila da se bliži kraj vremena i Isusov Dolazak u Slavi. Sada vam želim pomoći da razumijete znakove opisane u Svetom Pismu, koji pokazuju da je Njegov slavni Povratak već blizu.“ Majka Božja tu nabraja: širenje zablude; izbijanje ratova i bratoubilačkih borbi; krvavi progon onih koji su ostali vjerni Isusu i Njegovu Evanđelju; strašno svetogrđe ulaskom Antikrista u sveti Hram te neobične pojave na nebeskom svodu. (31.12.1992. br. 485)

Link

Drugi Duhovi
Old 18.11.2011., 09:07   #8
Astrobobo
Moderator

Astrobobo Avatar

Registracija: Jul 2011.
Joj vi kršćani nemate pametnijeg posla nego plašit djecu babarogama. Naš Gospodin se barem ukazuje svugdje po svijetu i svi ga mogu vidjeti! I fini je sa malo parmezana
Astrobobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 10:04   #9
bashd
Registrirani beskorisnik

bashd Avatar

Registracija: May 2011.
Nakon svih onih događaja u arapskom svijetu baš je teško bilo predvidjeti smrt nekog od lidera?

Evo ja predviđam skoru revoluciju u Siriji, ako pogodim molim da me se proglasi blaženim.
bashd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 11:58   #10
palam
Banned

Registracija: Sep 2009.
Quote:
Java Junkie kaže: Pogledaj post
I Baba Vanga je navodno "pogodila" rušenje blizanaca (koji su bili 2001), a postala je "popularna" tek negdje 2006. Sve i jedna ta priča je na isti kalup, ja mogu svoju pokojnu baku sad spomenuti i reći da je pogodila neke datume, i svi bi popušili priču. "Isto sr*** drugo pakovanje".
Iza sve i jednog "uber-awesome" proroka stoji plitka, mizerna priča. Vanga je bila nepismena (!) a pričala je o gašenju Sunca 2100-i neke i stvaranju umjetnih replika Sunca.
Ako imaš osnovno znanje iz 5. razreda osnovne škole, znaćeš da je životni vijek Sunca tek napola, tj. da će još potrajati nekih 5 milijardi godina, te da kad se zvijezda"gasi" ono u stvari se proširi i poveća svoju masu, proguta svoj cijeli sistem (E sad, Sunce se ugasilo na pola svog životnog vijeka, ne znamo šta je bilo sa njim, ono nije progutalo Zemlju, a šta drži Sunčev Sistem na okupu Bog zna)... Poenta mi je da ovi proroci su prejadni, a ljudi koji vjeruju u njihova "proročanstva" bi stvarno trebali otvoriti oči.
Samo pare, pare, pare, pare....
frajer procita link od kerefeka na temi nibiru i misli da je najpametniji hahahaha
palam is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 12:47   #11
Java Junkie
Lieutenant Giuseppe

Java Junkie Avatar

Quote:
palam kaže: Pogledaj post
frajer procita link od kerefeka na temi nibiru i misli da je najpametniji hahahaha
Uopće nisam rekao da sam najpametniji, samo izražavam svoje mišljenje. Temu u Nibiru-u ne čitam, jer mi je bezveze, a ko je kerefeke? Pratio sam Vangin thread, i to je jednostavno ono što sam zaključio sam Da imaš imalo intelekta i ti bi to skontao, ova Marija je nasljednica Vange, koja nije ništa pogodila.
Java Junkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 07:53   #12
daldowunder
Registrirani korisnik

daldowunder Avatar

Registracija: Sep 2010.
Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
Joj vi kršćani nemate pametnijeg posla nego plašit djecu babarogama. Naš Gospodin se barem ukazuje svugdje po svijetu i svi ga mogu vidjeti! I fini je sa malo parmezana
ja sam vegetarijanka. jel' me primate u vasu crkvu glede i uprskos toga?
daldowunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 12:42   #13
SinnFein
Ero separatist

SinnFein Avatar

Registracija: Nov 2011.
Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
A eto ti nemas pametnijeg posla nego izrugivati krscanima da bi malo svoje komplekse ublazio. Steta sto ce ti ostat i ujutro kad se probudis pa idemo sve ispocetka
Old 30.11.2011., 03:49   #14
Epic hero
100% najsporiji, forum.hr

Epic hero Avatar

Takve poruke su nebuloza. Svaki pravi kršćanin na to uopće ne obraća pažnju. To su priče za Story, RTL debile, 24 sata, i tome slično.
Marija je postala sve majke ti, plava Marija, Marija od ovoga Marija od onoga, sunčana Marija, tužna Marija, Gospa od ovoga i onoga, ukazala ovom onom, ide tu, tamo, putuje, pokazuje se nekim babama u Francuskoj, ide u Pariz, jede škampe, još malo i bit će Marija na televiziji, a kad to bude onda nitko neće moći reći da ju nije vidio. A pogotovo ako bude na Francuskoj televiziji onda nema zajebancije.
Old 01.12.2011., 18:24   #15
little_blue_dot
Registrirani beskorisnik

Registracija: Feb 2011.
...valja spomenut i li-mariju... ona djeluje na dalekom istoku...
little_blue_dot is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 19:06   #16
Astrobobo
Moderator

Astrobobo Avatar

Registracija: Jul 2011.
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
A eto ti nemas pametnijeg posla nego izrugivati krscanima da bi malo svoje komplekse ublazio. Steta sto ce ti ostat i ujutro kad se probudis pa idemo sve ispocetka
Slažem se da je cijela koncepcija vjerovanja u nadnaravna bića apsurdna, ali ljudi koji tvrde da im se ta bića obraćaju su a) zreli za psihijatriju i b) štete ugledu svoje vjere.
Astrobobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 21:32   #17
Bat Kol
drmed

Bat Kol Avatar

Registracija: Mar 2005.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku Bat Kol Pošalji poruku preko MSN korisniku Bat Kol Pošalji poruku preko Yahoo korisniku Bat Kol Pošalji poruku preko Skype korisniku Bat Kol
Nećemo se baviti analizama ljudi.
"Fire, brimstone, and eternal agony: that’s what Hell is like, according to the Bible. God runs the entire universe, except for one place which is run by the Devil. And the Devil is his biggest enemy and they don’t get along whatsoever, right? Now if you act bad, you go to Hell. You’ve lied, you’ve cheated, you’ve stole, you’ve been a prick your entire life… Why would the Devil punish you?? You’re one of his boys! He’s gonna fuckin’ dig you!"
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja