Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2011., 11:50   #1
Danas sam saznao da me žena vara

Neznam otkud početi... 5 godina smo u braku, nemamo djece, oboje zaposleni, živimo odvojeno od staraca, odlično se slažemo i ništa ne upućuje na to da bi me žena mogla varati. Primjetio sam tu i tamo da ne voli kad joj diram po mobitelu, prije par dana je planula da ona ne želi da čitam poruke koje ona šalje frendicama, jer ću je kao ismijavati

Neki dan ode ona u wc, a ja joj uzmem mob i krenem u inbox. Između tona kojekakvih poruka bila je i poruka: "Ajd dođi na skype za 5 min, ne mogu više čekati" sa broja koji nije memoriran u imeniku (izgleda da je zaboravila obrisati).
Sljedeći dan ode ona kod frendice, a ja uzmem njen laptop i odem na njen face (ne pitajte odkud mi lozinka, uglavnom ona nezna da je ja znam) i odem pronjuškati po porukama
Svijet mi se srušio, više od 2 godine dopisivanja, sadržaji poruka su svakakvi, od "kad ćemo se opet vidjeti" do dogovaranja sexa.
Kad se vratila, pokazao sam joj i rekao da odlazi!
Onda je uslijedio plač, pa nemoj, to je samo fejs, pola toga nije istina. Priča kako me voli i da će umrijeti bez mene i sl . Nadalje priznala je da je nekoliko puta imala sex s njim. Kaže mi kako je pogriješila i da neće više nikada, navodno je prekinula sve kontakte s njim. Ispričala mi se jedno 1000 puta. Ja sam ipak odlučio na rastavu braka, na što ona ne pristaje nikako i počinje biti histerična kad joj to spomenem.

Uopće neznam što sad. Ja je još uvijek volim, ali uopće neznam mogu li takvoj osobi vjerovati, a uz sve to ne mogu se pomiriti s tim da me je prevarila. Mislim da bi rastava bila najbolji izbor, samo kako nju nagovoriti na to.
Aftermath is offline  
Old 22.11.2011., 11:54   #2
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Mislim da bi rastava bila najbolji izbor, samo kako nju nagovoriti na to.
Zar se ne možeš rastati osim uz njen pristanak?
Dvije godine "drugog života" uz tebe.
Jbte, to je stvarno strašno.
Lozimka is offline  
Old 22.11.2011., 11:57   #3
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Uopće neznam što sad.

Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
...Ja sam ipak odlučio na rastavu braka...
ne mogu se pomiriti s tim da me je prevarila....
čini se da ipak znaš.

Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Mislim da bi rastava bila najbolji izbor, samo kako nju nagovoriti na to
a zašto je trebaš na išta nagovarati? nije dovoljno što to ti želiš?
Azz is offline  
Old 22.11.2011., 11:57   #4
Mislim da ako si se odlučio razvest, nju nemaš šta nagovarati na to.
Opravdan razlog imaš- preljub i obmana koja traje 2 godine od 5 godina braka.
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Old 22.11.2011., 11:59   #5
a gledaj.....najlakše se razvesti,ali kažeš da su tu i emocije pa to onda baš i nije lako....

moja preporuka bi ti bila da se na neko vrijeme razdvojite..pa će te vidjet što dalje......

ako je to radila samo zbog dosade,opet će činit...a opet,ako se zaljubila onda te ne voli,
kako god okreneš,dođe ti na isto.....

i nema ona što pristajati na razvod,odeš i predaš papire i to je to.....
emily_ is offline  
Old 22.11.2011., 12:01   #6
Quote:
emily_ kaže: Pogledaj post
i nema ona što pristajati na razvod,odeš i predaš papire i to je to.....
znam ja to sve, ali ona neće iz stana (da budem iskren nema ni kamo)

Quote:
emily_ kaže: Pogledaj post
ako je to radila samo zbog dosade,opet će činit....
Da, dosadu navodi kao razlog. Kao ja sam previše bio zaokupljen poslom. Radim 2 posla samo da bi njoj priuštio što god hoće.
Aftermath is offline  
Old 22.11.2011., 12:03   #7
Žao mi je da ti se to desilo ali kako sam ja prošla kroz jako sličnu situaciju odlučila sam ti se javiti. I meni je muž lagao da nije to ništa, da je već sve prošlost i tako se naša agonija nastavljala mjesecima, dok meni nije skroz puklo i odlučila sam se za samostalan život dalje. Što će meni život uz nekog, koji voli drugog, jer kako god tebe žena uvjeravala da nije to ništa, da je to samo fejs, ipak je bila u nekakvoj vezi sa tim čovjekom i to ćak dvije godine...to nije bila jednokratna "greška" nego ti je ona to radila godinama i sad joj je kao žao...na kraju mogu samo reči, da mi je sad bivši muž sa onom curom za koju je mene uvjeravao, da nije ništa...drži se i samo se sjeti da sve jednom prođe i ovo sranje u kojem si sad bude...imaš nas forumaše i nisi sam u tome
Zgubidanka is offline  
Old 22.11.2011., 12:03   #8
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
znam ja to sve, ali ona neće iz stana (da budem iskren nema ni kamo)
Stan vaš, ili u najmu?

A lover je ne želi primiti?
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Old 22.11.2011., 12:04   #9
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
znam ja to sve, ali ona neće iz stana (da budem iskren nema ni kamo)
angažiraj odvjetnika. niste vi ni prvi ni zadnji sa pitanjem podjele zajedničke imovine.
Azz is offline  
Old 22.11.2011., 12:07   #10
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Stan vaš, ili u najmu?
A lover je ne želi primiti?
Stan je moj, poklon meni od mojih roditelja prije stupanja u brak.
Lover je ne želi, a ona kaže da ne bi ni za živu glavu k njemu.
Aftermath is offline  
Old 22.11.2011., 12:07   #11
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
znam ja to sve, ali ona neće iz stana (da budem iskren nema ni kamo)
pa da,ovo je bitno.......ti ne želiš da ode

ovdje dobiješ hrpu savjeta,ali ti je jedini poznaš....i jedini znaš
vrijedi li to spašavati...

kroz život spoznaš da fizička prevara nije najgora stvar koja
ti se može desiti u braku,vezi....može i gore
emily_ is offline  
Old 22.11.2011., 12:07   #12
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Da, dosadu navodi kao razlog. Kao ja sam previše bio zaokupljen poslom. Radim 2 posla samo da bi njoj priuštio što god hoće.
Dokoni um je đavolje igralište!

Gdje su sad braniteljice ženske bračne čednosti?

Stari, grdo zvuči, ali trebao si joj napraviti 2-3 djece u 5 godina... ne bi se imala vremena počešljati...
Anyway... ponos ti neće dati mira... odvojite se na par mjeseci... probaj.
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Old 22.11.2011., 12:08   #13
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Neznam otkud početi... 5 godina smo u braku, nemamo djece, oboje zaposleni, živimo odvojeno od staraca, odlično se slažemo i ništa ne upućuje na to da bi me žena mogla varati. Primjetio sam tu i tamo da ne voli kad joj diram po mobitelu, prije par dana je planula da ona ne želi da čitam poruke koje ona šalje frendicama, jer ću je kao ismijavati

Neki dan ode ona u wc, a ja joj uzmem mob i krenem u inbox. Između tona kojekakvih poruka bila je i poruka: "Ajd dođi na skype za 5 min, ne mogu više čekati" sa broja koji nije memoriran u imeniku (izgleda da je zaboravila obrisati).
Sljedeći dan ode ona kod frendice, a ja uzmem njen laptop i odem na njen face (ne pitajte odkud mi lozinka, uglavnom ona nezna da je ja znam) i odem pronjuškati po porukama
Svijet mi se srušio, više od 2 godine dopisivanja, sadržaji poruka su svakakvi, od "kad ćemo se opet vidjeti" do dogovaranja sexa.
Kad se vratila, pokazao sam joj i rekao da odlazi!
Onda je uslijedio plač, pa nemoj, to je samo fejs, pola toga nije istina. Priča kako me voli i da će umrijeti bez mene i sl . Nadalje priznala je da je nekoliko puta imala sex s njim. Kaže mi kako je pogriješila i da neće više nikada, navodno je prekinula sve kontakte s njim. Ispričala mi se jedno 1000 puta. Ja sam ipak odlučio na rastavu braka, na što ona ne pristaje nikako i počinje biti histerična kad joj to spomenem.

Uopće neznam što sad. Ja je još uvijek volim, ali uopće neznam mogu li takvoj osobi vjerovati, a uz sve to ne mogu se pomiriti s tim da me je prevarila. Mislim da bi rastava bila najbolji izbor, samo kako nju nagovoriti na to.

Otvoreni brak IMO


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 22.11.2011., 12:08   #14
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Stan je moj, poklon meni od mojih roditelja.
onda joj možeš i bez odvjetnika pokazati gdje su izlazna vrata.
Azz is offline  
Old 22.11.2011., 12:11   #15
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Neznam otkud početi... 5 godina smo u braku, nemamo djece, oboje zaposleni, živimo odvojeno od staraca, odlično se slažemo i ništa ne upućuje na to da bi me žena mogla varati. Primjetio sam tu i tamo da ne voli kad joj diram po mobitelu, prije par dana je planula da ona ne želi da čitam poruke koje ona šalje frendicama, jer ću je kao ismijavati

Neki dan ode ona u wc, a ja joj uzmem mob i krenem u inbox. Između tona kojekakvih poruka bila je i poruka: "Ajd dođi na skype za 5 min, ne mogu više čekati" sa broja koji nije memoriran u imeniku (izgleda da je zaboravila obrisati).
Sljedeći dan ode ona kod frendice, a ja uzmem njen laptop i odem na njen face (ne pitajte odkud mi lozinka, uglavnom ona nezna da je ja znam) i odem pronjuškati po porukama
Svijet mi se srušio, više od 2 godine dopisivanja, sadržaji poruka su svakakvi, od "kad ćemo se opet vidjeti" do dogovaranja sexa.
Kad se vratila, pokazao sam joj i rekao da odlazi!
Onda je uslijedio plač, pa nemoj, to je samo fejs, pola toga nije istina. Priča kako me voli i da će umrijeti bez mene i sl . Nadalje priznala je da je nekoliko puta imala sex s njim. Kaže mi kako je pogriješila i da neće više nikada, navodno je prekinula sve kontakte s njim. Ispričala mi se jedno 1000 puta. Ja sam ipak odlučio na rastavu braka, na što ona ne pristaje nikako i počinje biti histerična kad joj to spomenem.

Uopće neznam što sad. Ja je još uvijek volim, ali uopće neznam mogu li takvoj osobi vjerovati, a uz sve to ne mogu se pomiriti s tim da me je prevarila. Mislim da bi rastava bila najbolji izbor, samo kako nju nagovoriti na to.
bokte dramaturgije.....

shvacam da ti se svijet srusio tj. preokrenuo ali ovo sto govoris dolazi iz povrijedjenog ega a ne povrijedjenih emocija.

smiri se malo, rastava je nadrasticniji potez....

a kad se smiris, sagledaj situaciju sto je vise moguce racionalno. ono, lista za i protiv, sto dobivas sto gubis. mislim emocionalno, da ne bi bilo zabune

i ak te tjesi, ima puno puno gorih stvari koje ti se mogu dogoditi u zivotu. probaj staviti svoj ego sastrane a vise slusaj emocije.
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Old 22.11.2011., 12:11   #16
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Da, dosadu navodi kao razlog. Kao ja sam previše bio zaokupljen poslom. Radim 2 posla samo da bi njoj priuštio što god hoće.
aj se ti meni javi kad se razvedeš,ja bi malo odmarala
emily_ is offline  
Old 22.11.2011., 12:15   #17
Iskreno...okreni to u svoju korist. Reci joj da može ostat, sad će ti jesti iz ruke a ti po svom. Nađi ti sebi ljubavnicu i ne trudi se kriti pa neka vidi kako je to. Na kraju ako sama ode opet si na dobitku.
__________________
Bolje se rodit bez one stvari nego bez sriće, ako imaš sriće i ona stvar će ti narasti.
tomeek1503 is offline  
Old 22.11.2011., 12:15   #18
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Stan je moj, poklon meni od mojih roditelja prije stupanja u brak.
Lover je ne želi, a ona kaže da ne bi ni za živu glavu k njemu.
Ahaa, ni za živu glavu k njemu, a dobar je bio 2 godine, da bude na njemu.

Možda je najbolje da se razdvojite na neko vrijeme, kako bi si mogao posložiti dojmove i odlučiti dali zaista želiš razvod.
Zar ne može kod roditelja?
Jel radi, pa da si unajmi stan?
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Old 22.11.2011., 12:15   #19
Aftermath... da li te je supruga do prije dvije godine upozoravala da joj je dosadno, da radiš previše, da bi zbog toga brak mogao otići kvragu?
Pa si se onda ti oglušio na njene vapaje, nastavio šljakati ko manijak pa si je gospa našla zabavu...
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Old 22.11.2011., 12:17   #20
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
znam ja to sve, ali ona neće iz stana (da budem iskren nema ni kamo)
Treba se zapitati da li je to razlog zbog kojeg ne želi razvod i da li bi bilo drugačije da ima kamo.
Carla Marx is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:50.