Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca
Korisničko ime
Lozinka

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2011., 20:29   #1
lost shadow
Registrirani korisnik

lost shadow Avatar

Registracija: Dec 2011.
Horoskopski znakovi i srca - usamljena, slomljena ili sretna

Sigurno će se svi složiti da se bolje slažu s nekim znakovima dok s nekima nikako na zelenu granu.
Ova tema bi se trebala odnositi na ono što se nije reklo na ljes-u, dakle, ovdje bismo govorili samo o tome kako pojedini znakovi funkcioniraju kao usamljena, slomljena, sretna ili uparena srca.
Kako pojedini znak upoznaje nekoga, zaljubljuje se i ono najvažnije, kako osvojiti pripadnika pojedinog znaka?

Kako se nosite s nekim teretima svog znaka, koji su to uopće tereti ili negativnosti koje izlaze na vidjelo dok ste sami ili tražite nekoga?

Više ćemo reći kroz raspravu, zanimaju me iskustva vas koji ste svjesni takvih svojih problema, kroz pojedine znakove. Hvala za svaki doprinos ovoj temi, mislim da bismo ovom temom mogli razjasniti mnoge nejasne postupke usamljenih srca....
lost shadow is offline  
Old 05.12.2011., 21:09   #2
Ajujana
Pukka

Ajujana Avatar

Registracija: Feb 2009.
Hmm da vidimo, ja sam horoskopska riba i mislim podznak škorpiona i jednostavno uvijek nađem ljude koji su totalna kontra mene, tko je proučavao horoskop zna opis ribe

Uglavnom sve sve svodi na to da je drugi znak totalna suprotnost meni i onda se totalno izmučim da odnos funkcionira, al ne ide, kažem - ne ide, zapisano je u horoskopu.

Ne vjerujem baš previše u te horoskope, al ima nešto u tome jer sam upoznala dosta strijelaca i ovnova i bome je teško hendlat sa njima
Ajujana is offline  
Old 05.12.2011., 23:06   #3
Solus
Stercus accidit

Solus Avatar

Čisto iz znatiželje, jel postoji ikakav temelj za te horoskopske spike, pa da se te stvari mogu primjeniti u real-life situacijama, bez da se svako odstupanje od 'pravila' objašnjava sa podznakom, podpodznakom, bojom aure, 3. čakrom i babarogama?
Old 05.12.2011., 23:30   #4
Natch
Ljepotica, a ne zvijer

Natch Avatar

Registracija: Dec 2003.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku Natch
ja sam riba-djevica, sama svoja suprotnost, tako da se medjusobno uspjesno nadopunjavamo
ribe se slazu sa svim znakovima, partnerski najbolje s vodenima i zemljanima.
ribe su inace romanticne i senzualne, suosjecajne i dobri medijatori.
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 06.12.2011., 00:37   #5
kockasta
fair & square

kockasta Avatar

Registracija: May 2011.
Ja zenski lav bila zaljubljena u jednog blizanca pa u jednu djevicu.
Dok je prvi bio preozbiljan drugi je bio preneozbiljan.

Ovaj djevica nije znao oprostiti tako da je sve otislo kvragu. Ali ionako oba su bila premalo osjecajna za moj ukus.
Procitala sam da s tim znakovima upravlja isti planet Merkur, te da oba vise misle glavom nego srcem.
Mi lavovi inace samo mislimo srcem

Nastvite niz jer me jako interesiraju vasa iskustva
kockasta is offline  
Old 06.12.2011., 10:57   #6
lost shadow
Registrirani korisnik

lost shadow Avatar

Što se mene tiče, ja sam rak i mislim da su rakovi određeni da budu usamljena srca....
Vječno imam osjećaj da me onaj drugi ne voli dovoljno, da mi ne posvećuje dosta pažnje, ma niš ne štima.
Al sad sam već pametnija pa to mogu kontrolirati i takve usamljenosti u vezama pripisati tim manjkavostima mog znaka.

Inače, kao rak najbolje sam se slagala sa škorpionom. I uvijek mi je sa škorpionom sve bilo najbolje i najduže trajalo.
Sad sam u nekoj nazovi vezi s djevicom i okej nam je.... samo kaj nam malo šteka taj emotivni dio, uvijek moram iz njega izvlačiti te nježne i lijepe riječi, ali kad ih izvučem, budu stvarno divne za čuti.
Inače kao djevice i rakovi nisu previše kompatibilni, ali vidjet ćemo, ja mislim da bi mogli uspjeti.

Kao što kocka.leda kaže, djevice razmišljaju glavom ali barem možeš biti siguran da ti stvarno misli to što ti kaže. A oni što te jedan dan vole, obožavaju, drugi dan te više ne vole, nemaš ništa od toga.
lost shadow is offline  
Old 06.12.2011., 11:55   #7
Ajujana
Pukka

Ajujana Avatar

Registracija: Feb 2009.
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
ja sam riba-djevica, sama svoja suprotnost, tako da se medjusobno uspjesno nadopunjavamo
ribe se slazu sa svim znakovima, partnerski najbolje s vodenima i zemljanima.
ribe su inace romanticne i senzualne, suosjecajne i dobri medijatori.
Ovo gore navedeno mogu potvrditi i nadodati da sa vatrenim znakovima nikako, odnosno teško, barem u mojem slučaju
Ajujana is offline  
Old 06.12.2011., 12:14   #8
Solus
Stercus accidit

Solus Avatar

Quote:
lost shadow kaže: Pogledaj post
Što se mene tiče, ja sam rak i mislim da su rakovi određeni da budu usamljena srca....
...
Al sad sam već pametnija pa to mogu kontrolirati i takve usamljenosti u vezama pripisati tim manjkavostima mog znaka.
Znači, ti si digla ruke od svega i pomirila se sa sudbinom, jer, well, ja sam rak i rakovi su samci i emo i manjkav sam znak?
Ako si takva, takva si po karakteru, ne po horoskopskom znaku. Ovo prvo se može mijenjati i poraditi na tome, na ovom drugom ne.
Old 06.12.2011., 12:32   #9
kockasta
fair & square

kockasta Avatar

Registracija: May 2011.
Quote:
lost shadow kaže: Pogledaj post
Vječno imam osjećaj da me onaj drugi ne voli dovoljno, da mi ne posvećuje dosta pažnje, ma niš ne štima.

Inače, kao rak najbolje sam se slagala sa škorpionom. I uvijek mi je sa škorpionom sve bilo najbolje i najduže trajalo.
Sad sam u nekoj nazovi vezi s djevicom i okej nam je.... samo kaj nam malo šteka taj emotivni dio, uvijek moram iz njega izvlačiti te nježne i lijepe riječi, ali kad ih izvučem, budu stvarno divne za čuti.
Inače kao djevice i rakovi nisu previše kompatibilni, ali vidjet ćemo, ja mislim da bi mogli uspjeti.

Kao što kocka.leda kaže, djevice razmišljaju glavom ali barem možeš biti siguran da ti stvarno misli to što ti kaže. A oni što te jedan dan vole, obožavaju, drugi dan te više ne vole, nemaš ništa od toga.
Neznam ja znam dosta rakova u mojoj okolini i svi su u sretnim vezama.
Neki s bikovima a neki s rakovima.
Ja sam cula da su zene lavice velike gubitnice u ljubavi
A djevice su vjerne i iskrene ali stekaju na lijepim rjecima i dodirima.
Ne moraju biti sve lijepe rijeci lazne..potrefi se da su i iskrene
Jednostavno meni to nije dovoljno a neznam kako ti koja si rak i jos si osjecajnija se mozes nositi s time
kockasta is offline  
Old 06.12.2011., 14:23   #10
miki1988
Mikičast ®

miki1988 Avatar

Registracija: Jan 2008.
Ja sam Djevica i podznak Vaga, jedna od najgorih mogućih kombinacija.

Uglavnom, imam dosta toga što posjeduju jedan i drugi znak, ali više vuče prema Djevici. Inače, analitičnost, ulazak u detalje, previše razmišljanja, vaganje oko nekih situacijama (probati-ne probati), dovelo je do toga da praktički i ne mogu biti dovoljno opušten da uđem u neku vezu, pošto pazim na svi sljedeći korak umjesto da pustim. Doduše, to sam nekako uspio iskontrolirati nekako, mada uvijek na početku postoji ta neka blokada koja se nekad oslobodi, nekad ne, ovisi o osobi s druge strane i njenoj strpljivosti.

Čitao sam da od svih znakova, da su muške Djevice te koje u većini slučajeva ostanu usamljene i ja se nadam da to neće biti slučaj i sa mnom.
Old 06.12.2011., 16:48   #11
Lovecat
Banned

Registracija: Oct 2007.
Niti jednom horoskopskom znaku nije preodređeno da bude usamljen i tužan. A to kako se neki znak osvaja, kako upoznaje ljude ili kako se zaljubljuje praktično ne znači previše ako time mislimo opisati jednu osobu. Jer horoskopski znak u kojem se nalazi Sunce u trenutku rođenja tek je jedan od brojnih faktora koji opisuju čovjekovu osobnost. Konkretno što se tiče ove tematike, bitnije bi bilo promatrati položaj Mjeseca i Venere u horoskopu jer se oni odnose na emocije, društvenost, ljubav i partnerstvo.

Očito je da autorica teme nije baš upućena u astrologiju, a odgovori tipa: Ja sam Vaga, za Vage kažu to i to, a ja sam sasvim suprotno....biti će povod isto tako neupućenima da po ko zna koji put zaključe kako je sva ta astrologija glupost i izmišljotina. Kanite se ćorava posla.
Old 06.12.2011., 17:21   #12
Meadow
Grammaton Cleric

Meadow Avatar

Registracija: Jul 2010.
Lokacija: "Aktivizam koji dovodi u pitanje status quo, aktivizam koji napada duboko ukorijenjene probleme, nije za slabiće." @Nomen Nescio
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
bitnije bi bilo promatrati položaj Mjeseca i Venere u horoskopu jer se oni odnose na emocije, društvenost, ljubav i partnerstvo.
čitala sam i da je bitno da su kompatibilni muški Mars i ženska Venera.

..and if your glass heart should crack.. be the change you want to see in the world
One day, I will find the right words and they will be simple.
Meadow is offline  
Old 06.12.2011., 17:26   #13
Solus
Stercus accidit

Solus Avatar

Quote:
Solus kaže: Pogledaj post
Čisto iz znatiželje, jel postoji ikakav temelj za te horoskopske spike, pa da se te stvari mogu primjeniti u real-life situacijama, bez da se svako odstupanje od 'pravila' objašnjava sa podznakom, podpodznakom, bojom aure, 3. čakrom i babarogama?
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Niti jednom horoskopskom znaku nije preodređeno da bude usamljen i tužan. A to kako se neki znak osvaja, kako upoznaje ljude ili kako se zaljubljuje praktično ne znači previše ako time mislimo opisati jednu osobu. Jer horoskopski znak u kojem se nalazi Sunce u trenutku rođenja tek je jedan od brojnih faktora koji opisuju čovjekovu osobnost. Konkretno što se tiče ove tematike, bitnije bi bilo promatrati položaj Mjeseca i Venere u horoskopu jer se oni odnose na emocije, društvenost, ljubav i partnerstvo.

Očito je da autorica teme nije baš upućena u astrologiju, a odgovori tipa: Ja sam Vaga, za Vage kažu to i to, a ja sam sasvim suprotno....biti će povod isto tako neupućenima da po ko zna koji put zaključe kako je sva ta astrologija glupost i izmišljotina. Kanite se ćorava posla.
Opet ja tu tupim, ali, zbog čega onda jednostavno ne popisati sve ljude, napraviti im natalnu kartu, za svakoga naći, recimo, 10 idealnih partnera, upoznamo ih i sve je super jer si horoskopski odgovaraju?
Plus, postoji dosta studija koje nisu našle apsolutno nikakvu korelaciju između horoskopskog znaka i čega god u životu. Osim 100% povezanosti horoskopskog znaka sa datumom rođenja
Old 06.12.2011., 17:45   #14
Lovecat
Banned

Registracija: Oct 2007.
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
čitala sam i da je bitno da su kompatibilni muški Mars i ženska Venera.
Da, ako uspoređujemo dvije osobe i želimo procijeniti njihov odnos. Ali ne samo Mars i Venera, mada su oni ključni kada je riječ o ljubavno - seksualnoj kompatibilnosti.

Ali tema je više orjentirana na pojedinca i na to kako se pojedine osobe postavljaju prema suprotnom spolu, kako zavode, kako vole biti zavedene, kako se nose sa samoćom...itd. A ti odgovori se ne mogui izvući iz jednog podatka - "horoskopskog znaka".

Quote:
Opet ja tu tupim, ali, zbog čega onda jednostavno ne popisati sve ljude, napraviti im natalnu kartu, za svakoga naći, recimo, 10 idealnih partnera, upoznamo ih i sve je super jer si horoskopski odgovaraju?
Pa bio bi to zanimljiv eksperiment, samo tko bi to radio?

Ne možeš, naravno, 100% reći - e ovi će biti ludo zaljubljeni i do smrti zajedno, ali može se vidjeti recimo koliko jedna osoba odgovara očekivanjima druge i koliko je vjerojatno da će među njima biti kemije.

Quote:
Plus, postoji dosta studija koje nisu našle apsolutno nikakvu korelaciju između horoskopskog znaka i čega god u životu. Osim 100% povezanosti horoskopskog znaka sa datumom rođenja
Ne postoji niti jedna valjana studija o tome što ti spominješ, jer baš kao i na ovoj temi, oni koji žele provoditi takve studije, nemaju pojma s čime točno imaju posla niti kako se postaviti prema tome. Ali neću dalje razvijati diskusiju o tome, jer bi to bio debeli i suvišni offtopic.
Old 06.12.2011., 18:30   #15
Confuser
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2011.
Ja sam Bikica i izričito tvrdim da smo najemotivnija bića na svijetu......
Confuser is offline  
Old 06.12.2011., 18:41   #16
Marica Carica
Lost & not found

Marica Carica Avatar

Registracija: Apr 2008.
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ja sam Djevica i podznak Vaga, jedna od najgorih mogućih kombinacija. ...
Ja sam djevica 19.9, 08.10 podznak vaga, and i don't believe a shit in it

vrlo sretna
Old 06.12.2011., 19:11   #17
Stipe23
Orao

Stipe23 Avatar

Registracija: Feb 2004.
Quote:
Da
Ja sam četverostruki Ovan, znak, podznak, Mars i Venera su mi Ovan

I sve je objašnjeno time

-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 06.12.2011., 19:15   #18
Mariamagdalena
Egyptian

Mariamagdalena Avatar

Registracija: Apr 2008.
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
Ja sam djevica 19.9, 08.10 podznak vaga, and i don't believe a shit in it

vrlo sretna
Zašto ljudi vole lagati one kojima nije apsolutno stalo...
Djevice su tak zajebane same po sebi da...
(znam, znam...previše točkica...)

Ja, osobno, ne znam niti jednu osobu koja je "vrlo sretna"
Ideš...
Mare, ime moje...
(ne ljut' se na me)
Old 06.12.2011., 19:43   #19
Tara7
Allways on the top...

Tara7 Avatar

Registracija: Apr 2009.
Quote:
kocka.leda kaže: Pogledaj post
Jednostavno meni to nije dovoljno a neznam kako ti koja si rak i jos si osjecajnija se mozes nositi s time
ovo boldano se ja nekada pitam dal je to zbilja istina

ubiti ja sam lavica a u podznaku ovan....i uopće se ne osječam ni kao jedno ni kao drugo
Old 06.12.2011., 19:46   #20
borntobewinner
vječiti april

borntobewinner Avatar

Registracija: Jul 2009.
Quote:
kocka.leda kaže: Pogledaj post
Potvrđujem svojim primjerom

borntobewinner is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja