Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2011., 16:45   #1
Lightbulb Firtina

Godina proizvodnje: 2006.
Žanr: komedija
Reditelj: Metin Balekoglu
Scenario: Gökhan Horzum
Producent: Necati Akpınar

Glumci: Burçin Terzioglu, Murat Yildirim, Erkan Can, Zerrin Sumer, Salih Kalyon, Goncagül Sunar, Hüseyin Avni Danyal...



Oluja (Firtina), serija koja je svrstana u top 20 ikada snimljenih i emitovanih u Turskoj, donosi pravo osvježenje na tv ekrane, jer osim ljubavnih, otkriva i životne priče i situacije koje odišu humorom.

Naime, Oluja ima elemente komedije, što je neuobičajeno za turske serije. Radnja ove serije i njeni interesantni likovi će vas nasmijati, rasplakati, pokazati sve zaplete i intrige koji se mogu naći na putu pravoj ljubavi, ali i dati vam priliku da pratite razvoj romanse između glavnih likova. A glavni likovi Oluje su zgodni seoski mladić, Ali i tvrdoglava i lijepa Zeynep. Kako je obično zabranjeno voće najslađe, tako se i njih dvoje zaljubljuju jedno u drugo. Alijev otac, Hasan, sanja o tome da postane bogat i odgovara mu to što je Ali zaljubljen u bogatu djevojku. Međutim, majka lijepe Zeynep, Emine, pokušava spriječiti njihovu vezu. Njoj se nimalo ne dopada ideja da se njena kćerka uda za siromašnog radnika, te se svim silama trudi da razdvoji dvoje mladih, baš kao i Zeynepin brat, Dursun. Njihova želja je Zeynep udati za nekog vrijednog njihove porodice, poput zlatara Ramazana....

Za Burçin Terzioglu i Murata Yildirima, glavne glumce snimanje Oluje ostat će u posebnoj uspomeni. Naime, njihov susret u ovom projektu bio je sudbnosan, jer se iz partnerskog, kolegijalnog odnosa, rodila ljubav koju su ozvaničili i brakom.

Vjerujemo kako većina gledateljica već dobro poznaje zgodnog turskog glumca, Murata Yildirima, koji tumači glavni muški lik, Alija. Ono što, kako nam otrkiva, nije ni slutio je da će upravo na snimanju ove serije upoznati ljubav svoga života, Burçin Terzioglu, koja tumači glavnu žensku ulogu Zeynep.

-Da sam se zaljubio, shvatio sam na setu kad smo već snimali. U jednoj sceni izjavio sam joj ljubav gledajući je ravno u oči. No, to nije bila samo gluma, zaista sam to mislio - otkrio je popularni Murat.

Možda je upravo bajka o nemogućoj ljubavi koja nailazi na mnoštvo prepreka, a ipak ostaje jaka poput oluje, bila savršena podloga koja je probudila osjećanja u Muratu i Burçin. Dakle, ljubav Alija i Zeynep nije samo dobro odglumljena, ona je i stvarna.

Ovu uzbudljivu tursku telenovelu na TV1 Mreži gledatelji će moći pratiti od 26.decembra, od ponedjeljka do petka u terminu od 17:15 h.

Promo
http://www.youtube.com/watch?v=37pmXBvBKY8


Izvor: http://www.tv1.ba/televizija/press/4...TV1-Mrezi.html
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 22:30   #2
S.N.O.B. od silnih muratovih fanova tebe zapalo da otvoriš temu. nadam se da će netko postavljati seriju, jer ja to ne vidim. voljela bi pogledati jer se radi o romantičnoj komediji, a kako mi gledamo samo drame, baš me zanima jer je i GC isto rom.komedija, pa zbog usporedbe...
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 22:33   #3
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
S.N.O.B. od silnih muratovih fanova tebe zapalo da otvoriš temu. nadam se da će netko postavljati seriju, jer ja to ne vidim. voljela bi pogledati jer se radi o romantičnoj komediji, a kako mi gledamo samo drame, baš me zanima jer je i GC isto rom.komedija, pa zbog usporedbe...
Većina njegovih fanova sigurno neće gledat seriju
Postavljat će neko sigurno, kao i sve do sad
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 22:35   #4
S.N.O.B. svaka čast na otvaranju ove teme

baš bi bacila oko na Firtinu sa prijevodom
sortiadictos is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 22:39   #5
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Većina njegovih fanova sigurno neće gledat seriju
Postavljat će neko sigurno, kao i sve do sad
šteta, propustit će the real chemistry
sortiadictos is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 22:54   #6
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
šteta, propustit će the real chemistry
Moram priznati da ću zbog toga i baciti pogled na seriju...to me je privuklo i na BG kad sam vidjela da su Halit i Berg i u RL zajedno...ono ako se ovdje rodila ljubav, pretpostavljam da će se to vidjeti i na malim ekranima....još komedija. samo mi nikako ne odgovara termin, Tv i serije gledam samo u večernjem terminu, pa mi je ova rano.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 22:59   #7
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Moram priznati da ću zbog toga i baciti pogled na seriju...to me je privuklo i na BG kad sam vidjela da su Halit i Berg i u RL zajedno...ono ako se ovdje rodila ljubav, pretpostavljam da će se to vidjeti i na malim ekranima....još komedija. samo mi nikako ne odgovara termin, Tv i serije gledam samo u večernjem terminu, pa mi je ova rano.
jel da?! kronika stvaranja jedne ljubavi

ako netko otkrije kakav yt ili dm kanalčić, please neka javi...
sortiadictos is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 23:07   #8
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
jel da?! kronika stvaranja jedne ljubavi

ako netko otkrije kakav yt ili dm kanalčić, please neka javi...
Pa da...da vidimo kako Muratić glumi kad se stvarno zaljubi. E sad sumnjam da će njegovi fanovi postavljati ovu seriju u glavnoj ulozi s neprijateljem br. 1...ali možda postoji netko tko ne mrzi baš toliko Burčin vidjet ćemo... ja nemam problema, nemam ovaj kanal ali jedna lokalna televizija je u mreži koja emituje ovu seriju tako da ja sigurno gledam...
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???

Zadnje uređivanje seeni : 14.12.2011. at 23:18.
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 23:14   #9
pitati ću budalicu koja postavlja Fatmagul da li bi i Oluju postavljala, a ja ne razumijem da netko kaže da je nečiji fan, a onda to ne gleda ili bar ne pokuša gledati...

evo napisala sam na AK što sam saznala danas, a tu ću ponoviti da su za televiziju najbitniji montažer i redatelj i da o njima ovisi puno toga, zato da vidimo što su nam pripremili, kakvu kemiju su nam pokazali...
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 23:29   #10
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Moram priznati da ću zbog toga i baciti pogled na seriju...to me je privuklo i na BG kad sam vidjela da su Halit i Berg i u RL zajedno...ono ako se ovdje rodila ljubav, pretpostavljam da će se to vidjeti i na malim ekranima....još komedija. samo mi nikako ne odgovara termin, Tv i serije gledam samo u večernjem terminu, pa mi je ova rano.
Gledala sam nekoliko epizoda na turskom ali kako nisam skontala o cemu se radi,zaustavila sam se na vrijeme nadajuci se da ce nekad neko prevesti.
Jedva cekam bas da vidim njih dvoje u seriji i tu chemistry,jer zaista nisu par,hocu reci njega ne vidim kraj nje
Kendi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 23:34   #11
ja sam iz te oluje pogledala samo dva isječka i to vjenčanje i famozno pjevanje i druga gdje su na plaži i gdje mi baš lijepo izgledaju kao par....

fabula je tako, nije nešto, ali i dobru komediju je jako teško napraviti...
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 23:37   #12
Ako će netko postavljati na YT ili dm bit će još gledatelja,ne bojte se...ja svakako-malo sam gledala originalne epizode,ali ne mogu pratiti kad niš ne razumijem turski Zato,preporučam se za link ako bude postavljeno...
Murata volim a njegova žena je njegov izbor uopće ne razmišljam o tome kakva je i bla,bla...
U seriji je bilo par komičnih scena gdje su bili baš opušteni i to mi se sviđa-Murata nisam često vidjela u takvim ulogama i sviđa mi se ta njegova strana,mislim da ima smisla za humor ...vidjet ćemo...čut ćemo se,pozdrav svima
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 23:59   #13
http://www.youtube.com/user/Vekifan#p/u
kokice da ne trazite evo ovdje ce biti postavljana serija
a zasto se nece gledati od strane muratovih funova to vam ne trebam valjda objasnjavati dime
pozz
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 00:07   #14
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
ja sam iz te oluje pogledala samo dva isječka i to vjenčanje i famozno pjevanje i druga gdje su na plaži i gdje mi baš lijepo izgledaju kao par....

fabula je tako, nije nešto, ali i dobru komediju je jako teško napraviti...
sad si me podsjetila na famozni duet ne znam što je smješnije, dvoje slavujčića ili odobravanje i rad glavom lijevo-desno zadovoljnih uzvanika i rodbine na čelu sa starim od Eysan (ne znam kako se glumac zove)

http://www.youtube.com/watch?v=58VGK...eature=related
sortiadictos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 00:19   #15
sorti, duet je super, samo malo su zamijenili glasove, on sav ženskasti glas, a ona baš duboki glas...ja umirem od smijeha kad to čujem...
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 00:35   #16
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
sad si me podsjetila na famozni duet ne znam što je smješnije, dvoje slavujčića ili odobravanje i rad glavom lijevo-desno zadovoljnih uzvanika i rodbine na čelu sa starim od Eysan (ne znam kako se glumac zove)

http://www.youtube.com/watch?v=58VGK...eature=related
de nemojte se smijati...gledajte ga kako se uživio dok pjeva...čok je sladak...
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 00:41   #17
seeni, baš bi mogao pjevati u bečkim dječacima, baš mu je glas takav, a smiješno mi je to kako burčin ima muški glas, skoro bas...
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 00:44   #18
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
seeni, baš bi mogao pjevati u bečkim dječacima, baš mu je glas takav, a smiješno mi je to kako burčin ima muški glas, skoro bas...

da, bečki dječaci nekako sam ga vizualizirala u kostimu bečkog dječaka.. je, Burcin ima "glasinu", a tako mala ženica
sortiadictos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 01:10   #19
Znaci stvarno pocinju prikazivati Firtinu?! 'Ajde super!

Gledala sam neke isjecke, ne bas puno, par njih, ali bez prijevoda pa mi nije bilo zanimljivo. Nemam taj kanal, al' pretpostavljam da ce netko postavljati seriju ... kao i sve ostale tako da jedva cekam da vidim o cemu se radi. ...Radujem se jednoj komediji kod nas - konacno! Vise mi je muka od zalopojki!

Iskreno Murat me tu bas i ne zanima pretjerano... u odnosu na danas, tu mi je k'o bebac ... mladjahan!

A sto se tice Burcin, meni je ona ok zenska. Nije nesto fotogenicna, 99% fotki su joj katastrofalne, ali na video snimcima mi je sasvim ok. Gledala sam je u Ezelu i tamo mi je bila dobra... jako dobra!

ps: ovaj 'pjevacki' video ... ... umirem od smijeha. Ako ovakva bude serija, gledam ju zasigurno!
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 01:12   #20
moni evo gore vise sam stavila link gdje ce se skidati serija na yt
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.