Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2012., 01:51   #1881
Bhea Kakvo zanemarivanje, ccc nego je on van konkurencije pa ga ne spominjem toliko, hahahahhahhaha a i ispred njegovih vrata je mnogo veca guzva, pa dok cekam u redu, Gurur me greje... sta ces manja guzva, hahahahahahaha

puuuuno ti hvala na fotkama... pogotovo ovoj 4-oj odozgo... lepo bih ga ja utesila
Anuskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 10:25   #1882
daghan kulegec će izgleda igrati gazanfera! tip je u glumi od 2003. godine kada dobija prvu TV ulogu u seriji "lise defteri" (serija je išla sam tu godinu). nakon toga dobija ulogu jileta u seriji "hirsiz polis" (2005./2006.). treća serija je "kavak yelleri" iz koje je potekla i asli enver. tamo je od 2007.-2010. igrao ulogu efea. inače je 1978. godište. http://www.sinematurk.com/kisi/7907/Daghan-Kulegec

Tims Productions ile Anlaşma: 20 Nisan 2012 Tarihinden itibaren 'Suskunlar' Adlı Dizide Gazanfer Rolü İçin anlaşma Sağlanmıştır. Dağhan Külegeç Facebook Sayfasında Açıkladı Merak Edenlere Duyurulur ...

__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 21.04.2012. at 10:58.
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 11:25   #1883
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
daghan kulegec će izgleda igrati gazanfera! tip je u glumi od 2003. godine kada dobija prvu TV ulogu u seriji "lise defteri" (serija je išla sam tu godinu). nakon toga dobija ulogu jileta u seriji "hirsiz polis" (2005./2006.). treća serija je "kavak yelleri" iz koje je potekla i asli enver. tamo je od 2007.-2010. igrao ulogu efea. inače je 1978. godište.

http://galeri.uludagsozluk.com/48/da...305;_60140.jpg
Uh dobro je, samo nek nije Gurur, hahahahahahhahahaa ma znala sam da je P. namerno nasem Inspektorcicu u prvoj sceni u krupni kadar stavila prste sa sve flasterom a cini mi se da, bar na prvi pogled, ovaj lik bas lici n aonog malog odvratnog Gazanfera :O
**********************
Btw znam da je offtopic(nemojte se ljutiti lutfen) ali moram nesto prokomentarisati... Nacula sam da se Bugra G.(Guney) razvodi :O i to posle samo par meseci braka :O dakle izgleda su razvodi postali IN i medj Turcima... smem li se ponadati da ce i MY uskoro biti 'srecni udovac' da ne kazem dobra prilika, hahahahahahhahahahahahah
Anuskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 12:50   #1884
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
daghan kulegec će izgleda igrati gazanfera! ...
Iz tvoje tipkovnice u čije uši već treba.
Tu se Anuškicino i moje mišljenje skroz poklapa .

Quote:
Anuskica kaže: Pogledaj post
... 'srecni udovac' ...
Ovaj lapsus (lapsus je, jel da) pripisaću posledicama šoka zbog fragmanija za 8. bolum, koje ni slike Gurura nisu uspele sanirati ;-))
Razvodi su uvek i svuda 'in', fora je u tome što sam grad Istanbul ima više od osam miliona stanovnika (tačnije 8,8), srazmerno tome ima i (mnogo) glumaca koji su pak manje-više stalno u medijima, a živi su ljudi tako da se i razvode, pa brojke deluju grande a zapravo su, verovatno, prosečne/uobičajene.

Ja još uvek ne verujem šta sam sinoć videla
Ulogovala sam se čim sam stigla sve u nadi da sam bila u kontaktu s bunikama, kad ono...
Ovoliku količinu oružja sam videla samo u američkim (hiper)akcionim filmovina

Ako dobro vidim na zidu su 'izložene' i katane:




Irfan izgleda nema nameru da skrati nokte:





Ovu Mina jeste stavljala, ali naprosto ne mogu da je ne ponovim ovde:
- Bilal u elementu -


Ovi 'naši' su se (barem se nadam da je tako) u pokušaju da prikupe podatke/dokaze o Irfanovim ilegalnim aktivnostima, po svemu sudeći, upleli u nekakvu (njegovu) šemu oko trgovine oružjem. Bilal, naravno, (samo)zadužen za probu...


Zadnje uređivanje Bhea : 21.04.2012. at 13:38.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 14:02   #1885
Za one što se uskoro spremaju u Istanbul

Evo još jedan mali doprinos. Naime, u sceni kada Ahu prati trojac koji je odvodi do napuštene zgrade izgleda kao da se ista nalazi u neposrednoj blizini Chora crkve koja je ušla u kadar ovako kako je Adadjo postavila.

Međutim, posmatrano iznutra napuštena zgrada:

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...14046918_o.jpg

gleda tik na ovu kulu:

http://www.flickr.com/photos/6054110...2996/lightbox/

a to je kula GPG čija je adresa:

Tevkii Cafer Mh., 34087 Fatih/Istanbul

Pa, eto, ko krene u lov na set, može usput da obavi i hodočašće

Zadnje uređivanje LeptirićŠarenić : 21.04.2012. at 14:30.
LeptirićŠarenić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 14:44   #1886
Allah, Allah, 8. bolum pod radnim nazivom Tihi momci umiru muški – prvi dio



Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Btw, prvi put mi se dogodilo da sam pregledala fragman a da me nijedan kadar nije privukao za fotku. Hm...
Zar te nije ovaj Edžin styling nije ponukao da napraviš sličicu. Siroti Edžo, mora se pojaviti ovako obučen među onim glavonjama, oni svi u crnom i sivom, a on u hlačama boje mesa i plavom kaputiću.

__________________
MY: I'm a pencil, OK. (A olovka piše srcem, zar ne?)
Oria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 15:12   #1887
Dobar dan


Duugo me nije bilo,samo da vas sve pozdravim arkadasice.
Propustila sam dosta casova,pa necu mnogo da kometnarisem dok ne udjem u stos.
Samo da primetim,da jedino sto mi se najvise svidja je Edzevitova garderoba,a ono sto mi pada u oci je suvise naselje i oruzja.
Cini mi se da je Pinar malo vise odlutala
zoim is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 16:17   #1888
Quote:
Oria kaže: Pogledaj post
Allah, Allah, 8. bolum pod radnim nazivom Tihi momci umiru muški – prvi dio
...
Vala baš
Quote:
... Zar te nije ovaj Edžin styling nije ponukao da napraviš sličicu. Siroti Edžo, mora se pojaviti ovako obučen među onim glavonjama, oni svi u crnom i sivom, a on u hlačama boje mesa i plavom kaputiću.
Yok canım, od silnog oružja Ecevitov styling mi pao u treći plan...
No ima vremena, lako se može desiti da 'modni mačak' koji čuči u meni počne da riče kao ranjeni lav... Primetih i braon kravatu
Kažu o ukusima ne vredi raspravljati.
Zoim dobro došla - please, no hard feelings
---------------------------------

Koliko umeju da fulaju u kostimu, šminka (Ahu, Birsen, Sibel) je dobra, čak odlična, rekla bih.
Uočila sam (zapravo sam tek sinoć obratila pažnju) akcenat im je na očima. Ja to volem.

Glumica koja igra Sibel zove se Özge Sezince / Ozge Sezindže.



Prema TR Vikipediji, rođena je 8. oktobra 1986. godine u Istanbulu. Aktivna je od 2008. godine.
Ima topic na turskom forumu (ima još fotki), svoj sajt: www.ozgesezince.com, koliko sam videla, ima je i na društvenim mrežama...


Ibrahimovu Gülten igra Elif Atakan.



Rođena je u Istanbulu 22. aprila 1993. godište. Radi od 2002.


Irfanovu hanumu Zuleyha ablu igra Gülçin Hatıhan / Gulčin Hathan.
GT 'prevod' podataka s TR Vikipedije kaže da je 1972. godište je, a da radi od 1994. Pet goidna kasnije otišla je za New York, gde je živela i radila narednih 10 godina. Na Broadway-u je, prema IFT&GT, režirala prvi turski mjuzikl...



Ima site: www.gulcinhatihan.com.


O Aslı Enver/Ašl Enver i Pelin Doğru/Pelin Doru, koje igraju Ahu i Birsen bilo je info, koliko se sad sećam.


Urađen je update Suskunlarove stranice na www.sinematurk.com - u casting listi se sada pojavljuju i Yılmaz Gruda koji igra Omera i Hakan Bilgin koji igra Velija, kao i Murat Akdağ pored čijeg imena se ne navodi lik kojeg treba da tumači.

Zadnje uređivanje Bhea : 21.04.2012. at 17:38.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 18:17   #1889
ejvalah kokice ovo ide u komendiju i lakrdiju
ma znate sta da vam iskreno kazem bolje i ovako da vidimo naseg macana nego da sidi kuci i duma li ga duma
haj nejse
sow must go on
a mozda se macan i sarp u djetinjstvu nisu izigrali rata pa sad nadoknadjuju propusteno
haj uzdravlje iz martina
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 20:00   #1890



Edžina odevna kombinacija !!!

"Pokupila" sam ovaj slatki gif:

hasret is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 10:31   #1891
eek: !!!

"Pokupila" sam ovaj slatki gif:

[/QUOTE]

kako lijepo preskače ovi zid, naučio čovjek u Antakiji !!!!!!
zenzo117 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 13:22   #1892
Quote:
Oria kaže: Pogledaj post
Allah, Allah, 8. bolum pod radnim nazivom Tihi momci umiru muški – prvi dio


Zar te nije ovaj Edžin styling nije ponukao da napraviš sličicu. Siroti Edžo, mora se pojaviti ovako obučen među onim glavonjama, oni svi u crnom i sivom, a on u hlačama boje mesa i plavom kaputiću.
vala stavrno, mislila sam da će te osvete ić nekako suptilnije, a oni izgleda išli u SAD na obuku...
muratove odjevne kombinacije sam dosad nekako varila, al ova rozo-smeđa električno plavom je stvarno grozna
__________________
"Kako da ti kažem da me omamljuje i najmanja slutnja tvog mirisa, da bi me, kad bih te imao i hiljadu puta, vidjela još zanesenijeg jer imao bih tada nadu i sjećanje, a sada je to tek žudno iščekivanje."
kader is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 19:13   #1893
kolko sam vidjela na onoj suskunlar grupi one plakate sa podpisima su dobili sve same siparice i neki pubertalci
znaci ipak zele snimit seriju za taj dio gledateljstva
i na njih se orjetiraju kako vidim
njima je zabavno gledati te pucacine i to idi mi dodji mi
haj nejse.samo skoda macana
zalud sva ona gluma i talenat za par grosa
pozz
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 23:51   #1894
U 7.ep mi se dopala vecera njih dve i njega iako nisam razumela nista,to mi je kao malo znacajnije ,i razgovor sa damatom,sve ostalo sigurno ima neku pricu ali......
Ako mi je u prosloj bila glupa ona pucnjava,tj bilalovo pracenje,autobus mi je u ovoj jos gora varijanta.
znaci da ne komentarisem,......u smislu kad bi se to tako radilo ,daleko bilo
pitam se da li i oni veruju u to ,pa mislim stvarno
VAK is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 23:58   #1895
vak meni jedino pije vode to da oni to prave za neke mladice i djevojke koji unjima vide neke kvazi heroje
jer nista pametnije mi momentalno ne dolazi u glavu
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 00:27   #1896
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
- Bilal u elementu -


da ga i ja kopiram jos jednom (taman i protivno forumskim pravilima), ali....bilal je my man, ali sto mene vuce na travoltu u nekom pulp fictionu, nemam pojma, nikako mi to nije mad man, ili die hard, ili sta god vec, meni je sarp i dalje
__________________
Lara Fabian - Je t`aime

Zadnje uređivanje Ninely : 23.04.2012. at 00:34.
Ninely is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 01:17   #1897
Bilal meni ima nešto strahovito nežno u očima, ponekad... uglavnom u scenama sa Ahu, ređe i drugačije s Ibrahimom i Ecevitom
Kao da je onaj mali iz vremena pre apsane i dalje tu... samo sada u telu čoveka, prekiven ožiljcima...

Češće je, jel, grub ...



Odličan mi je u sceni sa Sibel u streljani... pogotovo kada se sam sebi čudi kako se smotao dok joj se predstavljao kao Jabbar:



Prvo neverica...



... pa gotovo dečja radost kad shvati da je Ahu ipak ljubomorna:









Kako je sebe objasnio Gururu ...

Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 06:18   #1898
Sori cure što ne možete gledati prevedenu 6 ep....ja sam na rubu živaca jer gotov video s titlovima ne mogu uploudati na DM, niti na moj, niti na Leptirkov kanal. Javilo mi je jedno bilijun erora. Postavila sam na YT 1. dio, ali mi je isti čas klip blokiran. Tako da, dok ne smislim/o nešto...ništa od 6te koja je prevedena još prije dva dana (Anuškica i ja), ali nas ove tehničke zaje****cije za*****ju (počela sam pričati ko Irfo )

Baj!
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 10:06   #1899
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
daghan kulegec će izgleda igrati gazanfera! tip je u glumi od 2003. godine kada dobija prvu TV ulogu u seriji "lise defteri" (serija je išla sam tu godinu). nakon toga dobija ulogu jileta u seriji "hirsiz polis" (2005./2006.). treća serija je "kavak yelleri" iz koje je potekla i asli enver. tamo je od 2007.-2010. igrao ulogu efea. inače je 1978. godište. http://www.sinematurk.com/kisi/7907/Daghan-Kulegec
Uh. Dobar Gazanfer.



Ovde je ok skroz.

Ajd' ako ništa, gledat ću dalje zbog Gazanfera tj kako se zove...Daghana (Dragana).

Stvarno je serija postala presmiješna. Čak je bolje gledati bez prijevoda, smiješ se samo glupim fol krimi scenama (samo jedan primjer...ovi propucali skladište s malih milion metaka, a nasred skladišta Naim i Edževit, koji se btw krije iza Naima, su ostali neokrznuti dok im rojevi metaka fijuču oko glava), a ovako se smijete i tekstu i slikama. Irfo koji je postao glup za medalju, na koga god naiđe još od 1. epizode pita Jesi li ti naručio Zekija da ubije Ozdžana, to će mu biti mantra do kraja serijala. Itd, itd, itd. Ili, Edževit je odvratio Irfana da ne ubije Naima tako što ga je nagovarao da ga ubije, ono, lukavo i psihološki majstorski odrađeno , znao je da će upaliti. Mislim, meni je ta Pinar katastrofa (a sad su joj se pridružili i režiseri koji su izgleda ispucali sve fore s tlocrt perspektivom i izokrenutim kadrovima, njima pripisujem i gaf s pucnjavom) i upropastila je seriju totalno, ili ona ili oni koji joj daju smjernice u kom smjeru se serija mora razvijati, pa ona kao, jel', iskusna scenaristica POLA JEDNOG krimića (haha) zna to inteligentno upakirati, al' za djecu iz vrtića. Par ok scena po epizodi i sad ne više sjajni, nego solidni Murat, hipernervozni Bilal (kud taj lik odeeeeee) i simpatični Ibo ne spašavaju više ništa. Dobro, možda suptilni Gazanfer, zvani Kasapin preokrene stvar u smjeru kanibalizma, jedino još to nismo vidjeli.

I tako. Pokušavam uploadati ovu nesretnu 6tu na jedan video sajt, nešto je stalo, ne znam je li eror ili tako mora. Ako skine, stavim ovde link. Kvaliteta snimke je lošija od prethodnih, ali nije moglo bolje, titlovano je na turkweb video.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse

Zadnje uređivanje Adadjo : 23.04.2012. at 10:15.
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 10:49   #1900
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Uh. Dobar Gazanfer. http://i51.tinypic.com/2sa08sp.gif

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...3_575775_n.jpg

http://svejo.net/img_story_custom2/1...png?1298620030
Ovde je ok skroz.

Ajd' ako ništa, gledat ću dalje zbog Gazanfera tj kako se zove...Daghana (Dragana).

Stvarno je serija postala presmiješna. Čak je bolje gledati bez prijevoda, smiješ se samo glupim fol krimi scenama (samo jedan primjer...ovi propucali skladište s malih milion metaka, a nasred skladišta Naim i Edževit, koji se btw krije iza Naima, su ostali neokrznuti dok im rojevi metaka fijuču oko glava), a ovako se smijete i tekstu i slikama. Irfo koji je postao glup za medalju, na koga god naiđe još od 1. epizode pita Jesi li ti naručio Zekija da ubije Ozdžana, to će mu biti mantra do kraja serijala. Itd, itd, itd. Ili, Edževit je odvratio Irfana da ne ubije Naima tako što ga je nagovarao da ga ubije, ono, lukavo i psihološki majstorski odrađeno , znao je da će upaliti. Mislim, meni je ta Pinar katastrofa (a sad su joj se pridružili i režiseri koji su izgleda ispucali sve fore s tlocrt perspektivom i izokrenutim kadrovima, njima pripisujem i gaf s pucnjavom) i upropastila je seriju totalno, ili ona ili oni koji joj daju smjernice u kom smjeru se serija mora razvijati, pa ona kao, jel', iskusna scenaristica POLA JEDNOG krimića (haha) zna to inteligentno upakirati, al' za djecu iz vrtića. Par ok scena po epizodi i sad ne više sjajni, nego solidni Murat, hipernervozni Bilal (kud taj lik odeeeeee) i simpatični Ibo ne spašavaju više ništa. Dobro, možda suptilni Gazanfer, zvani Kasapin preokrene stvar u smjeru kanibalizma, jedino još to nismo vidjeli.

I tako. Pokušavam uploadati ovu nesretnu 6tu na jedan video sajt, nešto je stalo, ne znam je li eror ili tako mora. Ako skine, stavim ovde link. Kvaliteta snimke je lošija od prethodnih, ali nije moglo bolje, titlovano je na turkweb video.
Na ovo boldovano sam se valjala od smeha... znam da tebi niej do toga, ali kanibalizam je izgleda ostavljen kao slag na kraju... pitam se samo koga ce prvo poruckati, hahahahhhahahaha mozda Naima

I meni je jako zao, ali Adadjo je sve rekla sto se tice prevoda, nazalost poterao nas neki maler, ali bice vam uskoro dostupan prevod, smislicemo nesto... nazalost nije vise do nas, jer je prevod gotov jos pre dva dana...

hvala svima na fotkama, meni Bilal tek sad u pravom elementu, mislim ove puske mu skroz dobro stoje
Anuskica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:02.