Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks
Korisničko ime
Lozinka

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: da li biste bili s likom koji ima mali kurac.
da 335 38.15%
ne 543 61.85%
Glasovatelji: 878. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2013., 23:05   #1401
enigma in red
Registrirani korisnik

Registracija: Dec 2011.
Nekoga moze ohladiti kad se tip skine i ima naslage sala, al ono, zna se obuc i plecat je i nije joj palo na pamet da to izgleda tako wobbly i odbojno.

Nekoga moze ohladiti tetovaza, za koju je mozda i znao, al kad je vidi, ne legne mu.

Nekoga moze ohladiti komentar o nekoj skupini ljudi (npr 'cigane treba...')

Nekoga moze ohladiti kad cuje kako se netko smije u onom 'pucam od smijeha'

Nekoga moze ohladiti partnerova grimasa ili zvukovi koje ispusta za vrijeme seve.

No, svi koji znaju sto im je off, time da prekidaju, okrecu se i odlaze - rade najkorektniju mogucu stvar, a ne da se jebu iz samilosti s nekim 'jer red je da se nastavi ako se pocelo'.

Mozes i ne otici, a ne poseviti se.
Sjetilo me da sam to napravila. Ono sto sam vidjela je bilo predebelo i premlohavo za moj ukus. Tad sam bila djevica i zakljucih da se mozemo i samo malo znjarati.
Krivi zubi, ogromna dioptrija, celavost, debel trbuh, ne nisu za tog lika bili off, al kurac je. I nisam se posevila. Iako je bio ok. Ok, nakon toga je imao neke ispade pa nije bio ok, s godinama skulirao pa smo si ono, ok poznanici.

Danas bi mi neke druge stvari bile deal breaker.
Al ne sevim se iz samilosti, nego iz zelje.
Necu posrati nikoga. On nije nikad saznao u cemu je catch.
Jest da sam tad bila mutava pa 'ne zelim vezu' nisam ni ja skuzila da znaci 'ne zelim vezu s tobom', al ono....

To sto sam gola i kurac mu je dignut, ako shvatim da mi ne pase -necu.

Cinjenica je da zapravo, dosta rijetko je da skuzis da je bas to ta stvar koja ti ne pase, i da ce se vjerojatno veci broj poseviti prvo, a onda analizom skuziti da osoba ne pase i da je to i to samo jos jedan argument pred sobom - tog ne pasanja.

Reci da je netko glup jer te nece je ono... Vrisak ega koji jos nije odrastao.

Jer, nikad nemoj molit nekoga da te voli i zeli. I prejeben je osjecaj, i afrodizijak, kad osjetis da zeli bas tebe.
Odjeb zaboli, al prezivis. Jebat nekoga tko te ne zeli, al se smilovao..... Brrrrrr, radije platit kurvu, barem je psihicki cisca situacija. I nemas osjecaj kao da jebes dasku s rupom... Jer, upravo to je kad te netko odradi... Kad misli da je red da ti da, jer eto, skinuli ste se.... I osim sto, ako imas empatije, ces sjebati svoju psihu - sjebat ces i psihu osobe koja je 'dala'.

I da, to sto ti je na jednoj osobi off, cak ne mora biti i na drugoj. Svakog promatras za sebe, i kao sto ces imati nekih univerzalnih off stvari, a vala, imat ces i partikularnih.

Tko i dalje ne kuzi razliku, jebiga, taj onda ne zna sto je dobar seks, i zna samo sto je drkanje u zivo tijelo, jer ne kuzim kako bi inace htio da ga netko odradi i da mu iz samilosti, a ne iz zelje

-- phone --
enigma in red is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 23:26   #1402
mrafica

mrafica Avatar

Registracija: Aug 2009.
Valjda smijem stavljat slike
Ovo je nešto jako tanašno, ali nije bitno, to mi izbaci u guglu
Ajd neka mi neki ekspert kaže koliko je ovo cm da znam ubuduće bolje procjenjivat kurčeve
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 23:29   #1403
lolitaxy
Registrirani korisnik

lolitaxy Avatar

Registracija: Mar 2013.
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Valjda smijem stavljat slike
Ovo je nešto jako tanašno, ali nije bitno, to mi izbaci u guglu
Ajd neka mi neki ekspert kaže koliko je ovo cm da znam ubuduće bolje procjenjivat kurčeve
hm,nisam expert al bi rekla tankih 12 cm,orprilike
lolitaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 23:45   #1404
mrafica

mrafica Avatar

Quote:
lolitaxy kaže: Pogledaj post
hm,nisam expert al bi rekla tankih 12 cm,orprilike
Evo nađoh neku sliku i s ravnalom
Ovaj je nekih 13

Jao kakvih sam sad ružnih vidjela guglajući , tako mi i treba kad ne idem spavat nego se bavim pizdarijama
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 07.03.2013., 08:06   #1405
Perfekcionist1
Banned

Registracija: Jan 2013.
Quote:
Evo nađoh neku sliku i s ravnalom
Ovaj je nekih 13

Jao kakvih sam sad ružnih vidjela guglajući , tako mi i treba kad ne idem spavat nego se bavim pizdarijama
Ovaj zaista ima ruznu kitu, ne kontam sto mu to treba u zivotu. Ali dobro ja sam muskarac pa mozda ne kontam sta je lijepo a sta ne
Old 07.03.2013., 08:14   #1406
Xenophon1
Banned

Registracija: Jan 2012.
izmjeri ga dlanom ruke, šta ti treba ravnalo za to, sve se to da lako skužit, između 12 i 17 je velika razlika by the way, ali nije mi jasno zbilja zašto neki misle da se sve svodi na veličinu penisa, ja i sam nisam nikad obračao pažnju na to, onako od oka znam da je više od 15 ali da me to previše zanima i ne baš

ot. kako neko izgleda, i pritom ne mislim na penis je ponekad bitnije, da li je dobro situiran i takve stvari, mada je i to relativno
Xenophon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 08:37   #1407
mrafica

mrafica Avatar

Quote:
Perfekcionist1 kaže: Pogledaj post
Ovaj zaista ima ruznu kitu, ne kontam sto mu to treba u zivotu. Ali dobro ja sam muskarac pa mozda ne kontam sta je lijepo a sta ne
Ne kontaš što mu što treba u životu? Kurac?
I slažem se, grozan je
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 09:11   #1408
Agency
Umjerena

Agency Avatar

Registracija: Jul 2008.
Quote:
Ahisma kaže: Pogledaj post
Generaliziraš sa sebe na sve žene. Ima žena koje vide razliku.
Već si rekla da ti je bitna debljina. Kako te to točno moralno odvaja od nekoga kome je bitno i jedno i drugo? Pitam, jer dosta osuda čitam u tvojim postovima.
Meni je prvoj receno u rukavicama da sam Karitas i da se moram pojebat posto poto...

Nisam ja pocela sa osudama. A sve sa pretencioznim tonom, kako seks kraljice imaju pravo odjebat tipa, ako im je kurac mali....
Pa imam i ja pravo misliti da su povrsne i da ne mozes znati kako netko jebe, dok se ne POJEBES s njim..

Kurac nije za gledanje. Da mi bude vizualni turn off...gluposti...prije ce to biti RUZAN kurac.

A ovo je tema o malima.
Old 07.03.2013., 09:16   #1409
4fun
ENFP :)

4fun Avatar

Registracija: Jan 2009.
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
i da ne mozes znati kako netko jebe, dok se ne POJEBES s njim..
ovo me jako nacerekalo
Old 07.03.2013., 09:30   #1410
Perfekcionist1
Banned

Quote:
Ne kontaš što mu što treba u životu? Kurac?
I slažem se, grozan je
Jos ima smjelosti ga slikati i ponosno staviti na net, jao majko
Old 07.03.2013., 09:31   #1411
bliss
.

bliss Avatar

Registracija: May 2005.
Quote:
Nisam ja pocela sa osudama. A sve sa pretencioznim tonom, kako seks kraljice imaju pravo odjebat tipa, ako im je kurac mali....
Pa imam i ja pravo misliti da su povrsne i da ne mozes znati kako netko jebe, dok se ne POJEBES s njim..

Kurac nije za gledanje. Da mi bude vizualni turn off...gluposti...prije ce to biti RUZAN kurac.
Ti si napisala da te plave oči odbijaju. Zašto je onda teško shvatiti da postoje žene kojima je bitno i kako kurac izgleda? Svatko ima svoje kriterije, ali iz nekog razloga ti tuđe turn offove proglašavaš znakom površnosti, a svoje ne. A i ti i svaka druga žena imate pravo da vas nešto privlači i odbija. Samo što ti misliš da je žena koja se odbije poševit s frajerom koji ima nešto što je njoj turn off (ali tebi nije) površna. Pazi, neće u krevet s frajerom za kojeg se ispostavi da ima nešto što joj je odbojno. Po tebi bi se ona trebala poševit na silu.
Old 07.03.2013., 09:36   #1412
Perfekcionist1
Banned

Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Ti si napisala da te plave oči odbijaju. Zašto je onda teško shvatiti da postoje žene kojima je bitno i kako kurac izgleda? Svatko ima svoje kriterije, ali iz nekog razloga ti tuđe turn offove proglašavaš znakom površnosti, a svoje ne. A i ti i svaka druga žena imate pravo da vas nešto privlači i odbija. Samo što ti misliš da je žena koja se odbije poševit s frajerom koji ima nešto što je njoj turn off (ali tebi nije) površna. Pazi, neće u krevet s frajerom za kojeg se ispostavi da ima nešto što joj je odbojno. Po tebi bi se ona trebala poševit na silu.
Ja mislim da je predimenzirana bitnost velicine spolnog organa, i to putem filmova, interneta, casopisa, a posebno erotskih filmova. Siguran sam da prije 100 godina zene nisu pridavale paznji sve to ni priblizno kao danas. Pogotovo ako uzmemo u obzir medicinski dokaznu cinjenicu, a to je da nekim zenama iskljucivo odgovara manji penis, nekima srednje velicine, ali svejedno zena koja jos nikada nije ni imala seks odlucno kaze "Ja nebi sa nekim ko ima mali"
Old 07.03.2013., 09:40   #1413
Apophis
Rain dog

Apophis Avatar

Registracija: Jan 2008.
Quote:
Perfekcionist1 kaže: Pogledaj post
Siguran sam da prije 100 godina zene nisu pridavale paznji sve to ni priblizno kao danas.
Još neke stvari kojima se prije 100 godina nije pridavalo toliko pažnje:

-higijena
-karijera
-ženska prava
Old 07.03.2013., 09:45   #1414
Agency
Umjerena

Agency Avatar

Quote:
Napisala sam to jer je trazeno, nekoliko puta. Ali se ne dovodim u situaciju da uopce imam nesto s plavookima...ako vec dodje do toga, i pokaze se sarmantan i divan, jebale me oci

Mogu ja to prihvatiti, ali evo, malo burnije reagiram jer je kroz cijelu temu ta neka sprdnja sa malim pimpekima...a to rade mahom muski clanovi.

Da to zene rade, neka, njih ne komentiram, ali evo, frajeri koji imaju veliki kurac pa misle da su time oslobodili Hrvatsku, zelim im da reci da nije sve bas crno bijelo....

I ne mislim da se itko treba sevit na silu, nego da bi seks trebalo gledati kao dio cjeline.
Koliko puta sam cula price od frendica, da im je sa sadasnjim deckima/muzevima, prvi put sve zakazalo od uzbudjenja, stresa, prevelike zelje...a kasnije ihaaaaaa

Tako da, ok, ako ti je mali kurac RUZAN, ok!

Ali odustat od seksa, jer ti ISKUSTVO govori da te mali pimpek ne zadovoljava....pa nismo svi isti... meni je to uzas

Kao da frajer kaze, ja nemam dobar seks sa zenama sa malim stidnim usnama...pa nisu sve iste
Old 07.03.2013., 09:49   #1415
bliss
.

bliss Avatar

Registracija: May 2005.
Quote:

Ali odustat od seksa, jer ti ISKUSTVO govori da te mali pimpek ne zadovoljava....pa nismo svi isti... meni je to uzas
Ajde da si rekla da nema iskustvo, ali svejedno tvrdi da ju manji kurac nikako ne može zadovoljiti. Ali da je užas na temelju iskustva odbiti tipa s malim kurcem, ako joj je iskustvo pokazalo da ju mali ne zadovoljava, stvarno ne znam što reći.

Quote:
Kao da frajer kaze, ja nemam dobar seks sa zenama sa malim stidnim usnama...pa nisu sve iste
Njegovo pravo
Old 07.03.2013., 10:01   #1416
Ahisma
Registrirani korisnik

Ahisma Avatar

Registracija: Dec 2008.
Zašto bi neku ženu uopće zanimalo kako se netko, na koga se nije napalila, jebe? Ako zna da joj je veća kita posebno napaljujuća, ispipat će malo teren prije nego se razviju emocije ili dođe u poziciju da se mora suočiti s malim pimpačem i poštediti i sebe i njega neugode s picom suhom ko barut.

Ljepota duše i sve to je super, ali nekome je uz to bitna i fizička komponenta. Zašto se ne bi moglo imati oboje? Mislim da nije površno željeti za sebe vrhunski užitak (s obzirom na ono što osobu pali, u glavi) i za partnera da se pritom osjeća obožavano.

Neki ljudi lakše pristaju na kompromise iz raznoraznih razloga, drugi opet misle da zaslužuju i mogu dobiti točno ono što si žele. To može biti preslikano iz nekog generalnog stava o životu, koji obično ima pozitivni utjecaj da se to nešto i dobije. Kompromisi oba partnera zapravo čine nesretnima in the long run, samo obično treba puno vremena proći da si to priznaju.
Ahisma is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 10:03   #1417
4fun
ENFP :)

4fun Avatar

Registracija: Jan 2009.
Quote:
Zašto bi neku ženu uopće zanimalo kako se netko, na koga se nije napalila, jebe?
poše ahisma, pa ŽENA je. zato.
Old 07.03.2013., 10:08   #1418
Agency
Umjerena

Agency Avatar

Quote:

Njegovo pravo
Tako je i moje, da mislim da je povrsno, ako dodje do skidanja, na temelju cm nekog odjebat....

Da se radi o nekim ekstremima i deformacijama....a nisu spomenute...ok.

Ovako preproracunato. Di da stignem vadit ravnalo, molim te, pa onda to ni nije seks vrijedan spomena.

Zasto ja moram biti tolerantna, a "te neke zene koje zadovoljava samo veliki kurac" ne?
Old 07.03.2013., 10:09   #1419
Ahisma
Registrirani korisnik

Ahisma Avatar

Registracija: Dec 2008.
Quote:
Može biti da ga pogled na veće stidne usne posebno napali, i time mu je sex automatski bolji, jer je u glavi lud od želje. Velik dio seksa je u glavi, a to onda utječe na percepciju seksa i samu izvedbu.
Ahisma is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 10:11   #1420
Agency
Umjerena

Agency Avatar

Quote:
Zašto bi neku ženu uopće zanimalo kako se netko, na koga se nije napalila, jebe? Ako zna da joj je veća kita posebno napaljujuća, ispipat će malo teren prije nego se razviju emocije ili dođe u poziciju da se mora suočiti s malim pimpačem i poštediti i sebe i njega neugode s picom suhom ko barut.
u.
Nitko nije ni rekao, da se radi o situaciji, di se netko na nekoga ne pali....nego da je sve super, divno, NAPALJENA si na lika, i on se skine i ti ocima Pitagore vidis da ima 10,5 cm i kazes:"Ne! Ja ne radim s malima"

Samo kazem da i mali moze iznenaditi posebno ako je kemija jebena, i lik ti je sav dobar.

Pa ruku bi mu pojebala da me pali.
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja