Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks
Korisničko ime
Lozinka

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2012., 14:43   #1
nesigurnasam
Registrirani korisnik

Registracija: Feb 2012.
nesigurna u to sto je ljubav.

Cao,zapocinjem ovu temu iako nisam do sad nikada pisala o sebi i ovakvo sto.Dugo citam ovaj forum,i stvarno se moze puno toga naucit. Ovih dana osijecam se kao govno,pa zelim s nekim to podijelit i cuti savjete. Uglavnom,imam 22 godine,i decka zadnjih 3 godine. Inace od prvog sam dana bila ludo zaljubljena u njega,ali on(stariji je ima 29 ) nakon sto je izasao iz veze od 5 godina s curom koja ga je na kraju ostavila bez ikakvog razloga, imam osijecaj da je zbog razocaranja u zenski rod prema meni bio gad. U pocetku mi nije bilo jasno radi cega je takav,i nisam znala nista o njegovom prijasnjem zivotu,ali nakon nekih pola godine postajalo mi je sve jasnije. Ja sam se ludo zaljubila,al mislim da moji osijecaji nikad nisu bili istom snagom uzvraceni. Dosadilo mi je njegovo mucenje mene,zavlacenje, pustanje da se ponasam kao kakva jadnica i trcim za njim s jednog kraja hrvatske na drugi. Dosadilo mi je da ga zovem i dobivam samo uvrede,a znajuci da nisam bila kriva. Dosadilo mi je da u svadji uvijek ja ispadam kriva,i uvijek se ispricavam a neznam za sta. Sad sigurno mislim da je to bio vid nekog psihickog unistavanja. Ali zavolila sam tog momka, bas takvog kakav je ,nesiguran, pomalo zlocest,ali opet ispod te povrsine nezasticen, tuzan ,neshvacen. Shvatila sam da ga volim,svim svojim srcem. Ali postovanje prema samoj sebi i prema roditeljima koji me nisu napravili da se netko ophodi prema meni kao prema smecu,odlucila sam mu sve vratiti ,tocno onako kako me on i optuzivao da sam. Sve sto mi je govorio da ga varam i da sam ovakva i onakva,odlucila sam da cu biti bas to usprkos svojim osijecajima. I malo po malo... izlazila sam s drugim momkom,pocela se ponovno vidjati s deckima koji su ludili za menom i mislila sam da cu tako izgubit osijecaje prema ovome. Nisam ga varala ipak,do jednog..novog,koji se pojavio kao iz vedra neba i cinio se savrsenim. Tad smo vec bili godinu dana u vezi,a to je na kraju ispala samo avantura,jer moji su osijecaji bili nejasni. Iako sam ga htjela zaboravit,nisam drugom decku mogla biti "normalna" .Promijenio me.
Nakon toga...sve se nekako razrijesilo,veza se nastavila,a ja sam postajala sve nesigurnija u sve. On je postajao "bolji ". Počeo je pokazivati osijecaje, zaprosio me nakon godinu ipo dana veze ,kupovao cvijece...bio sve ono sto sam htijela da bude kad sam ga prvi put ugledala. Ali činilo mi se sada da je kasno za to. Bivala sam tu,ali nisam vise bila ona ista,zaljubljena klinka. Bila sam izmucena svim sto smo prozivili,nije mi vise nista bilo kao na pocetku. Ipak sam ga voljela...
Veza se nastavila. Pir je bio dogovoren tocno na 2 ipo godine nase veze. Nisam mogla. Rekla sam mu da nisam sigurna u nista i da bih da jos malo pricekamo. Problem s tim svim je da su se meni svakakve misli rojile glavom. Sada vise nisam bila sigurna zasto se promijenio, zasto je zakasnio, jeli to njegovo mucenje na pocetku,koje sam mu kasnije predbacivala njemu samo stvorilo griznju savijesti ili sam ja ipak zena njegovog zivota.. Jeli moja "osveta " sve unistila ,i jesam li ja sad vrijedna njega...
A i sve njegove mane su me lagano unistavale. On nije vise covijek za kojeg mislim da je prokleto savrsen. Nerijetko mi se cinio samo kao nekakva roba s greskom,izmuceni ,pokvareni gad koji me tako na pocetku htio povrijediti a ja sam ga samo htjela voljeti.
Sve sam se vise pitala jeli njegova proslost zavrsena. Kako da se ozenim s covijekom kojem je bivsa "misterij kojeg nikad nece shvatiti". Za kojeg imam osijecaj da kad je vidi place u sebi i osijeca se nedorastao?! ...
Neznam sto je bilo izmedju njih i ocito nikad necu saznati,al mislim da ju je prevario u pijanom stanju ili tako nesto...
Ipak nekako,iako me zaprosio,iako mi za svaki rodjendan,godisnjicu,valentinovo priredi nekakvo iznenadjenje,nisam sigurna vidi li me kao sto je gledao nju...previse puta mi je plakao radi nje na pocetku.
I govorio da me nikad nece tako voliti.
Sad kad kaze da me voli,pitam se,jeli me zavolio,ili je nju samo "pojelo vrijeme".
Sve sam nesigurnija u to da mogu provesti zivot s nekim kome nisam br1.
Tko ce uvijek u sijecanju imati neku koja ga je cinila puno sretnijim od mene.
Jesam li ja samo drugi odabir??
Problem br.2. je momak s kojim sam bila davno prije 5(o.p.prisiljena promijeniti,jer moderatori ne vijeruju da sam u 6 razredu osnovne skole imala "dečka") godina.
U vrijeme problema cesto sam izlazila s njim na kave, izlaske ,i davala mu nekakvu nadu.
Momak je idealan.
Zgodan,pametan i uvijek sam mu bila sve.
Ja sam u njemu vidila samo prijatelja.
Ali sad se osijecam nekako duzna da mu budem nesto vise od toga.
Previse sam ga puta razočarala.
A opet, prema njemu ne osijecam ovo sto osijecam prema sadasnjem.
Taj pogled,kad znate da cete tog "dotičnog" muškarca htjeti /-da prostite na izrazu-/po*ebati i sa 70 godina...
Možda se varam,ali...
Što je vaznije?
Ljubav,osijecaj nemira tuge, boli,privlacnosti i svega toga...nesigurnosti...od sadasnjeg decka,
naspram nekog tko vam moze pruziti sve sto ste ikad zeljeli i tko ce vam skinuti zvijezde s neba i skim mozda se morate prisiliti sve izbrisati,i napokon pokusati,sad kad ste oboje odrasli...nakon puno godina...
Hvala vam puno na svim savjetima,znam da je tekst dug,ali nadam se i da vam je bilo kako tako interesantno citati i da imate nekakvu ideju i savijet.
Slobodno vrijedjajte,kritizirajte,kljucajte,samo mi OTVORITE OČI! DO čitanja...
nesigurnasam is online now Prijavi nepoćudan post
nesigurnasam is offline  
Received Infraction
Old 28.02.2012., 15:01   #2
Betty Mo
Registrirani korisnik

Registracija: Jul 2010.
Oprosti što prvo moram napomenit da pišeš osjećaj i čovjek bez i. Mislim da je bilo još stvari, ali jednostavno mi je bolo oči. Oprosti morala sam.

Nadalje, uvijek postoje ljubavi koje su se desile u krivo vrijeme na krivom mjestu. I iako bi u nekim drugim uvjetima bile savršene, vrijedne življenja i ne znam šta, kad se dese u pogrešnim uvjetima jednostavno ne mogu opstat.
Zašto? Zato što su previše izmučene nekim stvarima. Primjerice mene i momka je uništila daljina. Oboje smo bili svjesni da smo se sreli u nekim drugim vremenima, kao stariji ozbiljniji ljudi da se selimo jedno radi drugog da bi to opstalo. Ovako smo morali pustit.
Ti da si srela tog dečka par godina poslije kad je on već mogao bit na nogama i oporavit se od prekida i pustit bivšu da živi samo u njegovim uspomenama, a ne u sadašnjosti, drukčije bi ispalo. Ovako ćeš se uvijek samo mučit, nikad ti neće prestat padat svakakva pitanja na pamet. On je vrlo lako mogao tebi reć: Čuj, treba mi vremena da prebolim ovu, ne mogu sad bit s tobom.

To bi bila puno bolja opcija i ti bi znala na čemu si, a ne ovako da liječi svoje frustracije zbog prekida i njene nedorečenosti na tebi.
Jer kao što si i sama rekla zakasnio je. Ne mogu se sve stvari ispravit. Ok, svatko ima neku ljubav koju nikad neće preboljet do kraja, koja će uvijek ostat kao najposebnija za njega, ali to nije razlog da se prema curi s kojom si sad tako ponašaš, da se ona osjeća manje vrijednom i da se stalno uspoređuje s tom bivšom. On je mogao uzet par mjeseci, godina da sebe sredi i onda bi ti bila sigurna da je on s tobom radi tebe, a ne radi toga da preboli nju ( ili iz bilo kojeg drugog razloga vezanog za nju).

Desi se da ljudi u jednom trenutku premalo vole, u drugom ''previše''. Al problem je kad istovremeno druga osoba voli previše, a zatim premalo. Po meni su tvoje sumnje očit znak da ništa nije u redu i da nikad neće bit. Jer ti možeš bit s njim, udat se i sve - ali čak i kad on kaže da je prebolio tu curu nikad nećeš znat jer se tako grozno ponašao. Neke se stvari ne mogu ispravit, ja ti želim svu sreću, ali eto kažem ti ako ne štima sad zbog tih stvari neće nikad
Betty Mo is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja