Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija i telefonija > Ostali mobiteli

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2012., 00:32   #1
Nokia Asha 201

Konkretno me interesuje asha 201,da li neko koristi,prednosti,mane? Koliko je dobra za koriscenje interneta?

Nedavno se pojavila i Nokia asha 302 koja ima vise funkcija i prednosti od Ashe 200 i 201,mislim da je to neka naprednija verzija nokie C3
Old 12.06.2012., 15:04   #2
Ovo i mene zanima.

Refresh...
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 17:50   #3
Maske za Nokiu

Zanima me dali netko zna gdje se prodaju maske za Nokiu ashu 201? =D

Zadnje uređivanje assassin : 05.08.2012. at 20:59. Reason: Maknut nepotreban dio
Simple planejka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 10:41   #4
I mene zanima, molim iskustva
PowerG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 14:03   #5
Narode, dolazi mi svakih 2 minute poruka od te mobajla da mi iznos na racunu nije dovoljan za prijenos podataka blabla.
Jel zna neko koji mi je k na mobu ukljucen jer mi ovo pocinje ozbiljno dizat zivce?
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 18:28   #6
Upravo je naručio preko webshopa simpe,jeftinija je 200kn nego u t-centru.U napomenu nisam stavio koju boju želim,nadam se da neće doći ružičasti,s obzirom da sam muško,mobitel sam "isprobao" u dućanu,super je s obzirom na cijenu
SepI is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 00:59   #7
koliko znam tmobile ima samo crne
PowerG is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 20:25   #8
Molim pomoć!
Ima li netko sličan problem s Nokiom 201:
radi na T-com mreži, a ne mogu podesiti iskonov e-mail (internet postavke su instalirane) dok s email adresama drugih provajdera (t-com, gmail) nemam problema. Kad upišem adresu i pass javi mi da nije moguće.
Korisnička podrška ne zna u čemu je problem i ne mogu mi pomoći.
Ima li tko kakvu ideju?
vinova lozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 23:38   #9
Quote:
vinova lozinka kaže: Pogledaj post
Molim pomoć!
Ima li netko sličan problem s Nokiom 201:
radi na T-com mreži, a ne mogu podesiti iskonov e-mail (internet postavke su instalirane) dok s email adresama drugih provajdera (t-com, gmail) nemam problema. Kad upišem adresu i pass javi mi da nije moguće.
Korisnička podrška ne zna u čemu je problem i ne mogu mi pomoći.
Ima li tko kakvu ideju?
U postavkama iskon maila provjeri da li su ti uključene opcije POP i IMAP!
PowerG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 16:36   #10
Kako na ovom mobitelu ugasit internet ( E) nakon izlaska iz whatsapp aplikacije ? Pišu opcije "po potrebi" i stalno uključen...al nakon izlaska gore i dalje stoji E.
BRAB-STON is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 16:34   #11
Quote:
BRAB-STON kaže: Pogledaj post
Kako na ovom mobitelu ugasit internet ( E) nakon izlaska iz whatsapp aplikacije ? Pišu opcije "po potrebi" i stalno uključen...al nakon izlaska gore i dalje stoji E.
ako imaš whatsapp onda ti je mobitel stalno na netu ... i to nije moguće isključit jer u protivnom ne bi primao poruke preko whspp-a
PowerG is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 14:52   #12
Teta hoće kupiti Ashu201 jer joj kao treba i mob i navigacija. Pošto ja nisam vjerovala da to ima,otiđoh u trgovinu i piše da ima neku T-wisepilot navigaciju na kutijici. Tražila sam po netu tu opciju,ali nigdje ne piše da ona to sadržava,jer je kao samo za Iphone,ali to je pisalo prije 3 god. Također piše da je sad kao besplatna na svim smartovima koji se naravno kupe u T-mobileu. E sad,mene zanima,jel' ta navigacija postoji zbilja na Ashi ili je to neki marketinški trikić da bi teta trošila bezveze novčeke?
arkadia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 16:12   #13
Asha 201 nema GPS tako da ništa od navigacije.
symbian0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 01:43   #14
Ja imam navedeni mobitel i zanima me dali (i ako da koji) internet preklednik koristite, osim operamini?
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 09:59   #15
Ako mi netko može pomoći, kada sam na internetu ima znakić E u kvadratu. Kada je spojen ima samo E, ali sada mi se nekad dogodi da se stvori znak sa prekriženim G i nemogu na internet, a ako jesam izbaci me. Jel zna tko jel to mogu maknit i kako? Do sada mi to nije bilo. Stvara se unazad 3-4 dana. Unaprijed hvala svima koji su mi voljnu pomoći
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 09:23   #16
Da li neko zna da li se može na nokiu ashu 201 instalirati black ili block list?
ako da, kako
dengi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 22:27   #17
vi koji je imate, jel se može s ovom nokiom asha 201 pristupiti zero.facebooku? s obzirom na ovaj neki novi pretraživač ? pitam vezano za vip mrežu?
Nemo Nasciturus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 16:07   #18
Angry NOKIA ASHA 201

Imam nokiu ashu 201 i poceo mi se sam paliti i gasiti kao da se resetira...nez sta da radim ...i nez u cem je problem dal mozda netko ima slican problem
NikaVictoria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vrijeme je: 13:22.