Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2012., 23:19   #1
Ivan Vrdoljak

Pogledao sam ga jucer u Nedeljom u 2, nisam uspio naci temu na Politici pa otvaram.

Kako Vam se cini?

Meni na prvi pogled nije los.Uocio je neke stvari, djeluje prilicno realno. Osim dvije politicke nespretnosti u intervjuu (ono s nosenjem Ferala kao jako bitne stvari i vidljivog nesnalazenja o financiranju Bleiburga, sto mi je cak i simpaticno, jer vidim da nije opterecen proslosti kao sto zapravo i vecina stanovnistva nije) pokazao je solidnu kolicinu stvari koje nam ocajnicki trebaju, a to su shvacanje sire slike i poduzetnosti koja nije samo ideoloska deracina (na kraju krajeva, zbog funkcioniranja Osijeka usao je i u koaliciju s HDSSB-om). To je sve prilicno bitno, buduci da je zagrizao jako veliki kolac.

On je covjek koji ce odluciti o sudbini 300 tisuca objekata koji ce se legalizirati, isto tako veliki ciklus financiranja investicija kroz povecanje energetske ucinkovitosti zgrada ide preko njegovog ministarstva.

Link na njegov bio.

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/o_.../ivan_vrdoljak

Da cujem, sve me zanima.

Link na Nu2

http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&t...ash=0432f339cb


Napomena: ovo nije tema o legalizaciji bespravne gradnje, o tome mozete ovdje https://www.forum.hr/showthread.php?t=646331
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 01:26   #2
Quote:
Primitive kaže: Pogledaj post
Pogledao sam ga jucer u Nedeljom u 2, nisam uspio naci temu na Politici pa otvaram.

Kako Vam se cini?

Meni na prvi pogled nije los.Uocio je neke stvari, djeluje prilicno realno. Osim dvije politicke nespretnosti u intervjuu (ono s nosenjem Ferala kao jako bitne stvari i vidljivog nesnalazenja o financiranju Bleiburga, sto mi je cak i simpaticno, jer vidim da nije opterecen proslosti kao sto zapravo i vecina stanovnistva nije) pokazao je solidnu kolicinu stvari koje nam ocajnicki trebaju, a to su shvacanje sire slike i poduzetnosti koja nije samo ideoloska deracina (na kraju krajeva, zbog funkcioniranja Osijeka usao je i u koaliciju s HDSSB-om). To je sve prilicno bitno, buduci da je zagrizao jako veliki kolac.

On je covjek koji ce odluciti o sudbini 300 tisuca objekata koji ce se legalizirati, isto tako veliki ciklus financiranja investicija kroz povecanje energetske ucinkovitosti zgrada ide preko njegovog ministarstva.

Link na njegov bio.

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/o_.../ivan_vrdoljak

Da cujem, sve me zanima.

Link na Nu2

http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&t...ash=0432f339cb


Napomena: ovo nije tema o legalizaciji bespravne gradnje, o tome mozete ovdje https://www.forum.hr/showthread.php?t=646331
Izgleda sasvim korektan i obrazovan mlađi čovjek...Poznaje probleme ali kako će ih rješavati..bumo vidjeli!!
novak63 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 01:35   #3
Poznajem ga još dok je studirao na ETF-u. Nemam neko oke mišljenje o njemu. Iz više razloga. Prije je bio normalan. Sada se 200% uklapa u profil stranke kojoj pripada.
Osim toga, ona spika da je kohabitirao sa HDSSB-om, u interesu grada, ne stoji.
trooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 03:08   #4
meni je full zgodan
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 22:46   #5
Lightbulb 'Pametna' mreža

ovo nimalo nije zgodno

Sindikalna povjerenica Marina Glokević kazala je kako ministar gospodarstva Ivan Vrdoljak predlaže Vladi smjenu predsjednice NO-a Vesne Čižmar, što bi se trebalo zbiti na sjednici Vlade u četvrtak, za što nema razloga jer je ona ispravila brojne propuste prethodnik čelnika tvrtke

Sindikalistica sumnja da su povod traženju smjene predsjednice NO-a potpisi gotovo svih radnika kojima se od Agencije za upravljanje državnom imovinom (AUDIO) traži pokretanja programa radničkog dioničarstva koje bi omogućilo RIZ – Odašiljačima perspektivu i razvoj, koji se naziru u proizvodnji digitalnih električnih brojila.

Ta će brojila prema obvezama Hrvatske kao buduće članice EU-a, morati biti instalirana u kuće, stanove i druge objekte.


__________________
>>Vratio im se Ivo. Lopovi, lupeži, kriminalci, oni koji daju i primaju mito, neće više mirno spavati!<<

Zadnje uređivanje Melron : 12.12.2012. at 22:51.
Melron is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 13:00   #6
Doima se pametnim likom koji zna što priča.Uopće nema političku spiku.
Kolaboracionist is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 15:06   #7
Quote:
Kolaboracionist kaže: Pogledaj post
Doima se pametnim likom koji zna što priča.Uopće nema političku spiku.
A kaj je to pametnog rekao do sada. To da je Čačićev potrčko s kojim se čuje 5 ili 6 puta dnevno da mu valjde taj skorašnji zatvorenik izdiktira zadatke za taj dan. Ili je pametnije ono kada je nedavno izjavio da se baš ne razumije u gospodarstvo, al' eto zna dosta o energetici.
bilobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 21:53   #8
Lik je TEŠKA PREVARA; T E Š K A! Kad se tek pojavio, mi u Osijeku smo bili oduševljeni, predstavljao se na izborima kao "man with balls", mislili smo konacno netko neopterecen prosloscu, netko mlad, obrazovan, normalan, kad ono, prodju izbori a covjek s jajima u koaliciji s Glavašem i prodao muda za foteljicu...Ja bi ga nazvao malim Ratkom Cacicem...kad su prepotencija i bahatost u pitanju, na dobrom je putu da ga dostigne...
putnick982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 22:07   #9
Tip čak nema niti stranicu na onom smeću od vikipedije, valjda ljudi ne znaju što bi napisali. Tužno je što je i to bolje od predhodnika.
__________________
The name Croats gained among the Slavs the sacral importance since it was connected with the victory over the Goths and their yoke shaken off.
Майоров А.В., Великая Хорватия: Этногенез и ранняя история славян Прикарпатского региона, str. 187
Sajuuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 22:21   #10
Quote:
putnick982 kaže: Pogledaj post
Lik je TEŠKA PREVARA; T E Š K A! Kad se tek pojavio, mi u Osijeku smo bili oduševljeni, predstavljao se na izborima kao "man with balls", mislili smo konacno netko neopterecen prosloscu, netko mlad, obrazovan, normalan, kad ono, prodju izbori a covjek s jajima u koaliciji s Glavašem i prodao muda za foteljicu...Ja bi ga nazvao malim Ratkom Cacicem...kad su prepotencija i bahatost u pitanju, na dobrom je putu da ga dostigne...
Joj kako je onda nasamario ljude, strahota.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 22:29   #11
Odlazi nesposobnjakoviću i ti i tvoj premijer...
John Stooges is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 19:42   #12
Molim vas lijepo...jeste na RTL-u imali prilike vidjeti engleski jezik Vrdoljaka pred mislim americkim poduzetnicima???????? Sramota....a nista manja sramota je kada je rekao kako on ne zna kakvu industriju zeli Hrvatska u kojoj je on glavom i bradom ministar gospodarstva...

Mora da su se Amerikanci pitali...gdje smo mi to....u Afganistanu...iako cisto sumnjam da se ovako blamira afganistanki ministar gospodarstva...

Kada covjek vidi ovu nasu politicku elitu - bijedu....ne preostaje mu nista vise nego da slegne ramenima i sam sebi kaze kako nam svima zajedno nema spasa...
DInar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 21:37   #13
Ma like je teški nesposobnjakovic i ne razlikuje se nimalo po djelovanju od dosadašnjih HDZ ministara. Ono učlani se u partiju i postat češ direktor nema veze što nemaš iskustva.
Nisam gledao RTL ali je nedavno u Globusu bio članka gdje je bila i izjava da nema pojma o ekonomiji. Halooo ? Pa ti si ministar gospodarstva i ides tako nesto izjaviti.
Čačić kakav da je, imao je neko znanje i u neki k.... se bar kužio.
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 21:39   #14
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Ma like je teški nesposobnjakovic i ne razlikuje se nimalo po djelovanju od dosadašnjih HDZ ministara. Ono učlani se u partiju i postat češ direktor nema veze što nemaš iskustva.
Nisam gledao RTL ali je nedavno u Globusu bio članka gdje je bila i izjava da nema pojma o ekonomiji. Halooo ? Pa ti si ministar gospodarstva i ides tako nesto izjaviti.
Čačić kakav da je, imao je neko znanje i u neki k.... se bar kužio.
Ja bih se okladila da je upravo Čačić insistirao da HNSovac Vrdoljak preuzme resor gospodarstva, a pri tome je sigurno znao kako stoje stvari s njegovom stručnošću.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 21:50   #15
Pa mislim da njima to ministarsko mjesto i "pripada" koalicijskim sporazumom.
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 23:27   #16
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Pa mislim da njima to ministarsko mjesto i "pripada" koalicijskim sporazumom.
Pa tragedija je da stranka s tolikim ambicijama i apetitima za vlašću ima samo jednoga stručnjaka za gospodarstvo - Čačića (iako je po meni i njegova stručnost itekako upitna).
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 12:55   #17
Vrdoljak je sasvim ok lik, no dubinski kompromitiran koalicijom s HDSSB-om u Osijeku.

Ne znam kakav mu je engleski, ali znam da je sposoban dečko, istinabog na rubu sloma živaca, što je i logično kada imamo šizovladu i premijera koji dane provodi smišljajući nove iritantne verbalne akrobacije.
schmokljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 12:56   #18
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
meni je full zgodan



sta mislis?

i meni
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 14:22   #19
Cijeli Osijek je znao da je doticn varao svoju zenu (s njome ima jedno dijete) s mladjom profesoricom, s kojom se naposljetku i ozenio (a mediji su sve burno popratili)

http://www.jutarnji.hr/hns-ov-ivan-v...949568/?foto=2
__________________
KOMUNIZAM JE MORAO PROPASTI NA EUROPSKOM ISTOKU, JER SU SE SVI NJEGOVI CILJEVI,
UMOTANI U IDEOLGIJU LJUDSKIH PRAVA, UČINKOVITIJE OSTVARILI NA EUROPSKOM ZAPADU,
Augusto Del Noce. Rim, 1989.
Teta1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 15:41   #20
Kakav ružan par.

Ovaj će ostati poznat kao peljušavac trudbeničkih džepova nenormalno visokim cijenama legalizacije koje bi predstavljale problem za prosječnog Singapurca ili Luksemburžanina.
Kutlačar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:02.