Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima
Korisničko ime
Lozinka

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2012., 13:51   #21
gkralji2
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2008.
Konačno bolja vijest

Danas objavljeno: Fluor je dobio dvogodišnji ugovor za logističku potporu pod LOGCAP IV za Afriku( samo je navedeno centralna i sjeverna Afrika) - podrška Američkoj vojsci i izgradnja i održavanje baza.
gkralji2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 12:50   #22
waterboy
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2010.
Odakle informacija za Fluor u Africi? Bile su neke najave za KBR, ali za sad nista od toga. Pozdrav staroj raji na forumu.
waterboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 21:27   #23
KBRKBRKBR
Registrirani korisnik

Registracija: Feb 2008.
zdravo svima dobiosam nekih informacie da fluor dolazi u skopje a koliko je tacno ne znam daj ako neko zna nesto nek mi pise pozdrav svima
KBRKBRKBR is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 17:26   #24
BRCKO DC
Registrirani korisnik

Registracija: Feb 2011.
Evo otkud:
Published Date: April 10, 2012
.
LOGCAP Africa
Fluor is awarded a new LOGCAP IV task order in Africa

Fluor Corporation announced April 10 that the U.S. Army awarded the company a new task order to perform work in Africa under the Army’s Logistics Civil Augmentation Program IV (LOGCAP IV). The task order is in support of U.S. Africa Command’s mission to protect American interests and strengthen Africa’s defense capabilities in the region. Fluor will book the work into backlog in the first quarter of 2012.

With the new award, Fluor’s scope of work will include delivering logistical support throughout Continental Africa and the simultaneous construction of several remote camps. Fluor will also provide the subsequent camp operations and logistical support services over the next 21 months. Support services will include the provisioning of food, fuel, water, laundry, showers, vehicles and power generation and maintenance. The camps will provide a base of operations for U.S. troops who are advising and assisting African military forces across the continent.

“With our 62 years of experience across Africa, Fluor has the reach and experience needed for this critical mission,” said Bruce Stanski, president of the Fluor’s Government Group. “It doesn’t matter how remote the location or challenging the project, we stand shoulder to shoulder with our customers wherever they go. As the requirements in Africa evolve and expand, we will be there to support the U.S. military and its mission.”

Since 2007, Fluor has provided military support services to the U.S. Army under the LOGCAP IV program. At more than 60 bases across the northern region of Afghanistan, Fluor supports more than 84,000 military personnel and contractors. U.S. troops rely on Fluor for a warm meal, a hot shower, clean laundry and vehicle maintenance. Through the local employment-focused Afghan First program, Fluor provides jobs to more than 8,600 Afghans.

Please contact your manager or local Human Resources representative to learn more about future employment opportunities at Fluor.
Sto se tice te ifo odolasku u Skoplje,ili bili gdije,to slobodno zasada moze da zaboravi,po mom licnom iskustvu.Nevidim ni jednu jedinu naznaku,a kamoli uslov koji se stekao za takvo nesto.Jednostavno,nema nijedne pozicije za Balkan.
BRCKO DC is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 22.04.2012., 11:37   #25
signature
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2012.
Ajde Fluor-e kad chesh na ovim nashim prostorima ??? Ostala nam samo nada...
signature is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 14:57   #26
kookan
Registrirani korisnik

Registracija: Jul 2011.
Quote:
signature kaže: Pogledaj post
Ajde Fluor-e kad chesh na ovim nashim prostorima ??? Ostala nam samo nada...
jel uvijet engelenski jezik,,moze li proci njemacki??
gdje kako u hrvatskoj se nalaze ti -e agencije???
kookan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 20:43   #27
Tamika Melvin
Registrirani korisnik

Registracija: Sep 2010.
Ma kakav njemački jezik, to je logistika za američku vojsku. Rade ljudi iz cijelog svijeta, ima indijaca, kenijaca, neki ni neznaju gdje je Njemačka. Pa zna se koji je svjetski jezik.
Tamika Melvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 09:50   #28
kookan
Registrirani korisnik

Registracija: Jul 2011.
ma ja pitam opcenito,,bilo koji posao,,,nemora biti vezano uz amere. Neka agencija mora postojati koja posreduje prilikom zaposljavanja
kookan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 10:00   #29
Tamika Melvin
Registrirani korisnik

Registracija: Sep 2010.
To je u redu ali si pogriješio temu. Pogledaj malo na drugim temama.
Tamika Melvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 13:46   #30
BozidarCro
Registrirani korisnik

BozidarCro Avatar

Registracija: Jan 2009.
Ja sam bacio oko na NATO pa da vidimo sta tamo ima. Kod Fluora sam malo stao na nekih 2 mjeseca sada opet pokusavam pronaci neku zgodnu poziciju ali samo Fail nenalazim nista po pitanju video sirveillance ili IT-a. Zivi bili pa vidili. Usput ni odlazak u kanadu nije losa opcija. Ima dosta informacija na Forumu. Živili !!!
BozidarCro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 20:59   #31
Kosovo
Registrirani korisnik

Registracija: Jun 2007.
Djibouti

Quote:
mb13 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi!
Ima li netko informaciju otvara li kbr nove baze u libiji i đibutiju.Ako da, kada će poćeti povlaćiti ljude.
Za ljude koji se raspituju za fluor.Istina je da odpuštaju i smanjuju ljudstvo u afganistanu.Meni osobno sređuje jedan frend da dođem kod njega u IT ali sada je naprosto nemoguće i ne zna se dokad će to trajati.
Pozdrav svima i nadam se odgovoru za kbr.
Hvala!
Samo da vam kazem da skoro sam se vratio iz Djibouti-ja gde sam radio direktno sa vojskom. Momentalno tamo je jedna kompanija koja pruza iste stvari kao KBR i FLOUR ali jako je ma,i broj ljudi iz Balkana koji rade sa njima posto najveca placa mjesecna im je 1200USD, a nevjerovatna je vrucina i to do 65C.
Potgledajte www.sevenseas.com
Kosovo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 12:45   #32
mika311
Registrirani korisnik

Registracija: Jun 2011.
bog

Quote:
BozidarCro kaže: Pogledaj post
Ja sam bacio oko na NATO pa da vidimo sta tamo ima. Kod Fluora sam malo stao na nekih 2 mjeseca sada opet pokusavam pronaci neku zgodnu poziciju ali samo Fail nenalazim nista po pitanju video sirveillance ili IT-a. Zivi bili pa vidili. Usput ni odlazak u kanadu nije losa opcija. Ima dosta informacija na Forumu. Živili !!!
dali bi mi mogao rec kako da udjem u ovaj posao od 12 000 dolara jer ja sam od 92 god u specijalnim postrojbama i sa tim se poslom bavim i danas i dopizdila mije vise vojska jer u njoj nema love ni za kruh a kamoli nesto vise
mika311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 22:01   #33
sarajlija_man
Banned

Registracija: Jan 2008.
za posao vani

Quote:
mika311 kaže: Pogledaj post
dali bi mi mogao rec kako da udjem u ovaj posao od 12 000 dolara jer ja sam od 92 god u specijalnim postrojbama i sa tim se poslom bavim i danas i dopizdila mije vise vojska jer u njoj nema love ni za kruh a kamoli nesto vise
drug, ako hoces vani da radis u administraciji. trazi se excel, powerpoint, engleski. kbr nije firma vojnog tipa. to je logisticka i trenutno ne primaju sa strane nego po preporuci. sretno sa trazenjem.
sarajlija_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 14:49   #34
markac11
Registrirani korisnik

Registracija: Aug 2012.
Zaštitarski poslovi, pratnja konvoja...

Pozdrav,

Dali netko zna kako doći do certifikata za zaštitara konvoja i slično na ratnim i opasnim područjima, znam da se ovo može platiti kod nekih organizacija koje ti daju obuku, dali netko ima iskustva i dali netko zna dali je moguće poslje nekoliko mjeseci raditi i besplatno na ovim poslovima kako bi se dobilo potrebno iskustvo?

Fala
markac11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 14:21   #35
afganistanac
Dyncorp KAF

Registracija: Aug 2012.
Pošalji poruku preko Skype korisniku afganistanac
Pozdrav kolegice i kolege

Evo blizi se odmor.. jos dva dana i via Zagreb.. Jel mozda netko zna gdje se tocno nalaze Fluor i Dyncorp regruteri i do kada ce biti na tim lokacijama? Cuo sam da je Dyncorp jos u Sarajevu ali neznam lokaciju.. Jel ima tko kakvih informacija?

Pozdrav iz Kandahara
afganistanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 15:53   #36
baze
Registrirani korisnik

Registracija: Dec 2012.
Jel zna neko dali ce opet Fluor doci na balkanu?
baze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 13:46   #37
luckygirl
Registrirani korisnik

luckygirl Avatar

Registracija: Mar 2009.
Fluor izgleda nece skoro, a i valjda su jos na pauzi kad nitko na mail ne odgovara...
ako netko ima drugacije info neka pise... sto ste zamrli ovdje
Old 29.01.2013., 20:35   #38
q-west
Registrirani korisnik

Registracija: May 2011.
Quote:
luckygirl kaže: Pogledaj post
Fluor izgleda nece skoro, a i valjda su jos na pauzi kad nitko na mail ne odgovara...
ako netko ima drugacije info neka pise... sto ste zamrli ovdje
Ovdje su prilicno neaktivni, meni je zao ali izgleda da je flor izgubio ugovor za avg. Ako neko ima optimisticniju informaciju neka je objavi. Hvala
q-west is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 08:15   #39
extravaganza_sb
danas je jučerašnje sutra

extravaganza_sb Avatar

Registracija: Aug 2007.
Quote:
markac11 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Dali netko zna kako doći do certifikata za zaštitara konvoja i slično na ratnim i opasnim područjima, znam da se ovo može platiti kod nekih organizacija koje ti daju obuku, dali netko ima iskustva i dali netko zna dali je moguće poslje nekoliko mjeseci raditi i besplatno na ovim poslovima kako bi se dobilo potrebno iskustvo?

Fala
Tesko, jako tesko jer afgani voze kamione vani. To je dobro jer napokon je netko shvatio da se ne isplati dovlaciti ljude i opremu i riskirati zivot vozaca kada imaju lokalce sa svojim kamionima koji znaju ceste i sve ostalo, a kao bonus jos ih i placaju nesto presmijesno malo love, i svi sretni i zadovoljni

Inace ne zelim vam reci da odustanete od Logcapa IV jer jos nije gotovo, ali ni nemojte se nadati nesto previse, no pokusavajte i dalje. Necemo ni mi jos dugo, svaki dan nova glasina ili trac ali jedno je sigurno, idem posljedni puta na R&R u 4.mj. i to bi bilo to
Nedavno je stiglo par grupa novih ljudi u KAF, a jutros sam sreo na poslu jednog new hire-a koji je tek stigao prije par dana i kaze kako jos 40ljudi u Dubaiu ceka na let za Afg. Svih 40 su new hire i nisu sve cigani ima nesto i ljudi s nasih prostora...
Poz svima!
Old 06.02.2013., 14:51   #40
Arianrhod
Registrirani korisnik

Registracija: Jul 2010.
Quote:
q-west kaže: Pogledaj post
Ovdje su prilicno neaktivni, meni je zao ali izgleda da je flor izgubio ugovor za avg. Ako neko ima optimisticniju informaciju neka je objavi. Hvala
izgleda da je tako sto se tice Fluora..
no sapuce se da bi KBR uskoro mogao zaposljavati,
zivi bili pa vidjeli
Arianrhod is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja