Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2017., 23:42   #301
Quote:
teranee kaže: Pogledaj post
^može jedno pitanje? Ja sad ne shvaćam da li nam Sa daje lekcije i udara nas oko stvari koje nisu za nas a mi ih želimo, gdje trebamo nešto naučiti iz tog i krenuti dalje ili da se usprkos Sa udarcima i teškom borbom izborimo za to nešto što želimo?

Npr. imala sam davno odnos gdje sve bilo protiv, gdje mi je i univerzum govorio da se trebam maknuti od toga, tako je na kraju i bilo. Sad sam opet u odnosu gdje osjećam Sa udarce kao da se trebam maknuti od toga i naučiti lekcije iz tog odnosa koje će me promijeniti za ubuduće. Sam Sa mi je i donio taj odnos, trazitnim trigonom na natalnu Ve. U natalu mi je rSa u 1.k., u opozicijo sa So i Mo. Inače u životu sam do bitnih stvari došla težom borbom, išla glavom kroz zid, što bi se na kraju pokazalo kao dobra stvar, i tokom tog puta bi dosta tog naučila, vjerojatno puno više nego što bi naučila lakšim putem. Bez obzira na sve volim svoj Sa u 1.k. i što me "učinio" jakom.

Nadam se da sam bila jasna. Hvala
Evo ovo možda ....
senad90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 23:51   #302
Ja Saturnov upliv u zivot dozivljavam na nacin da smo za vrijeme njegovih tranzita jednostavno suoceni s odredjenim dogadjajima i hocemo/necemo nesto ce se kristalizirati, ocistiti, materijalizirati itd. Zato su meni Saturnovi tranziti puno drazi, od recimo Neptunovih gdje sam totalno izgubljena u nekakvim izmaglicama gdje stvarno ne znam niti kud idem, niti kad cu tamo stici...
Old 03.09.2017., 12:36   #303
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
Ja Saturnov upliv u zivot dozivljavam na nacin da smo za vrijeme njegovih tranzita jednostavno suoceni s odredjenim dogadjajima i hocemo/necemo nesto ce se kristalizirati, ocistiti, materijalizirati itd. Zato su meni Saturnovi tranziti puno drazi, od recimo Neptunovih gdje sam totalno izgubljena u nekakvim izmaglicama gdje stvarno ne znam niti kud idem, niti kad cu tamo stici...
Hmmm...cijeli moj život je Saturn i nikakon da se izvučem iz toga
Funny Queen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:56.