Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2017., 00:42   #301
Quote:
teranee kaže: Pogledaj post
^može jedno pitanje? Ja sad ne shvaćam da li nam Sa daje lekcije i udara nas oko stvari koje nisu za nas a mi ih želimo, gdje trebamo nešto naučiti iz tog i krenuti dalje ili da se usprkos Sa udarcima i teškom borbom izborimo za to nešto što želimo?

Npr. imala sam davno odnos gdje sve bilo protiv, gdje mi je i univerzum govorio da se trebam maknuti od toga, tako je na kraju i bilo. Sad sam opet u odnosu gdje osjećam Sa udarce kao da se trebam maknuti od toga i naučiti lekcije iz tog odnosa koje će me promijeniti za ubuduće. Sam Sa mi je i donio taj odnos, trazitnim trigonom na natalnu Ve. U natalu mi je rSa u 1.k., u opozicijo sa So i Mo. Inače u životu sam do bitnih stvari došla težom borbom, išla glavom kroz zid, što bi se na kraju pokazalo kao dobra stvar, i tokom tog puta bi dosta tog naučila, vjerojatno puno više nego što bi naučila lakšim putem. Bez obzira na sve volim svoj Sa u 1.k. i što me "učinio" jakom.

Nadam se da sam bila jasna. Hvala
Evo ovo možda ....
Snen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 00:51   #302
Ja Saturnov upliv u zivot dozivljavam na nacin da smo za vrijeme njegovih tranzita jednostavno suoceni s odredjenim dogadjajima i hocemo/necemo nesto ce se kristalizirati, ocistiti, materijalizirati itd. Zato su meni Saturnovi tranziti puno drazi, od recimo Neptunovih gdje sam totalno izgubljena u nekakvim izmaglicama gdje stvarno ne znam niti kud idem, niti kad cu tamo stici...
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 13:36   #303
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
Ja Saturnov upliv u zivot dozivljavam na nacin da smo za vrijeme njegovih tranzita jednostavno suoceni s odredjenim dogadjajima i hocemo/necemo nesto ce se kristalizirati, ocistiti, materijalizirati itd. Zato su meni Saturnovi tranziti puno drazi, od recimo Neptunovih gdje sam totalno izgubljena u nekakvim izmaglicama gdje stvarno ne znam niti kud idem, niti kad cu tamo stici...
Hmmm...cijeli moj život je Saturn i nikakon da se izvučem iz toga
Funny Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2020., 12:59   #304
2017 je krenuo moj saturnov povratak, za manje od mj dana saturn izlazi iz te nesretne 2 kuce.
U ove 3g su me snasle velike osobne tragedije, slucajnost ili ne ali meni je s tim povratkom zivot postao nocna mora.
Samo sam cekala da to sto prije prođe, i onda nalazim na pojam ‘sade sati’ po tome sad me jos ceka cca 8g ‘teske tuge’???
Dakle, sad u prosincu pocinje kucu prije mjeseca a kad krene preko mjeseca 2023 krece show, a ja vise nemam vise snage jel me do sada vec unistilo u potpunosti.

Imam natalan mars kvadrat svijetla i venera, povezana 8 i 12 kuca po svemu sudeci krece jos gorje razdoblje zivota.
Kako sam saznala za te sade sate uzasno sam uznemirena jel sam mislila da je napokon kraj a sad tek pocetak.
��
Zakovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2020., 18:04   #305
Quote:
Zakovi kaže: Pogledaj post
2017 je krenuo moj saturnov povratak, za manje od mj dana saturn izlazi iz te nesretne 2 kuce.
U ove 3g su me snasle velike osobne tragedije, slucajnost ili ne ali meni je s tim povratkom zivot postao nocna mora.
Samo sam cekala da to sto prije prođe, i onda nalazim na pojam ‘sade sati’ po tome sad me jos ceka cca 8g ‘teske tuge’???
Dakle, sad u prosincu pocinje kucu prije mjeseca a kad krene preko mjeseca 2023 krece show, a ja vise nemam vise snage jel me do sada vec unistilo u potpunosti.

Imam natalan mars kvadrat svijetla i venera, povezana 8 i 12 kuca po svemu sudeci krece jos gorje razdoblje zivota.
Kako sam saznala za te sade sate uzasno sam uznemirena jel sam mislila da je napokon kraj a sad tek pocetak.
��
A,gdje ti se mjesec nalazi, znaš li?
(Jyotish ne griješi, vjeruj)
__________________
ma, koga briga...
novipočetak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2020., 16:38   #306
Quote:
novipočetak kaže: Pogledaj post
A,gdje ti se mjesec nalazi, znaš li?
(Jyotish ne griješi, vjeruj)
Mjesec mi je u 3 kuci u ribama, po standardnoj astrologiji u Jyotish-u nisam gledala koja je kuca.
Zakovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2020., 15:39   #307
Quote:
Zakovi kaže: Pogledaj post
Mjesec mi je u 3 kuci u ribama, po standardnoj astrologiji u Jyotish-u nisam gledala koja je kuca.
ako hoćeš. daj mi date and time, pa ti vidim jesi li u sade satiju, i kad te čeka...zapadna mi je to profulala reći na vrijeme
__________________
ma, koga briga...
novipočetak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2020., 16:47   #308
Quote:
novipočetak kaže: Pogledaj post
ako hoćeš. daj mi date and time, pa ti vidim jesi li u sade satiju, i kad te čeka...zapadna mi je to profulala reći na vrijeme
Poslala sam vam pp
Zakovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2023., 23:51   #309
Zanima me kad mi završava Saturnov povratak https://ibb.co/Vmsrv58
wanderwall is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2023., 03:19   #310
Quote:
wanderwall kaže: Pogledaj post
Zanima me kad mi završava Saturnov povratak https://ibb.co/Vmsrv58
Završio ti je 15.12.2022.
zvjezdoznanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2023., 07:41   #311
Hvala na odgovoru
wanderwall is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2023., 10:23   #312
Pa ako je njezin završio, onda je i moj Mislim, sigurno je. Vidim da je daleko od natalnog. Evo, meni je bilo super Ne znam je li to zato što ja i natalno imam izazovnije aspekte na sam Saturn ili kaj. Natalno mi je u petoj kući pa se valjda tu izrazila ta simbolika kroz odnos s nekim starijim od sebe, saturnovski starijim

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ali generalno je bolje ostaviti prošlosti. Saturn predstavlja našu vezanost za prošlost, našu nesposobnost da idemo dalje, on nas stalno veže za "stvari" koje smo nadrasli jer se boji promjene i novog...jer misli da na taj način kontrolira stvari no zapravo sprječava daljnji osobni razvoj.

To što se to događa u vrijeme Saturnova povratka znači da Saturn osobu "upozorava" na to da nije sama s sobom raščistila tu prošlost i da će ju ona sprječavati u daljnjem razvoju (ako to ne riješi). :')
Mislim, ono najznačajnije što se meni desilo jest upravo ovo. Možda je i do nečeg drugog, ali sad pričam o tome što se meni na emocionalnom i misaonom nivou dešavalo u protekle dvije i pol godine. Dakle, desilo mi se da sam kroz prilično duga i daleka izbivanja od doma na neki način presjekla ono što me užasno dugo vuklo u nekakav vrtlog ljutnje i zamjeranja ljudima koji su napravili toliko nepravde nekom mom

Baš sam nekako u puno većem miru nakon toga. A mislila sam da nikada neću biti. Stvarno! Činilo mi se nedostižnim. To je bilo jedno toliko kompleksno stanje. Nije to bila čista ljutnja i zamjeranje nego pomiješanost sa žalošću jer meni nije jasno da zbog materijalnih stvari možeš napraviti toliko lošega nekom svom. Ali i žalosti jer smo stvarno svi zajedno mogli imati predivan odnos i usrećiti tu osobu koja nam je dala sve što imamo. A zbog tuđe pohlepe nismo. Naravno, još uvijek mi prođe glavom sve to.. ali je neopisivo mirnije i staloženije. Kao da sam na neki način otpustila sve to.

Pritom je prilično smiješno to što me upravo ta obiteljska situacija i GAĐENJE prema materijalnom i tim ljudima zapravo na neki način odvelo u to da putujem i usput zarađujem ogromne novce To mi je bilo presmiješno. Ironično! Jer sam se ja samo htjela maknuti od tih ljudi bar na nekoliko mjeseci. Ali meni to ništa nije značilo. Čak mi je na neki način povremeno i donosilo tugu jer sam si mislila da što sve ljudi rade zbog novaca, a on ti zbilja ne može donijeti onu pravu sreću. Može život učiniti lakšim i ljepšim u nekim aspektima, no ne vrijedi zbog njega razarati obitelj

Hvala Saturn Budi tako fin i u drugom povratku hehe.

Evo, ja sam fokus stavila na to jer mi je dalo mir i mislim da me taj povratak dosta uozbiljio i dao mi osjećaj neke stabilnosti u smislu da se dobro osjećam vezano za neka razmišljanja o tome što želim dalje.Karta ako neki astrološki znalac kroz zvijezde želi vidjeti potvrdu napisanog
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2023., 15:00   #313
Ako recimo dvoje ljudi su u vezi dugi niz godina (+5), no veza se nije realizirala brakom do sada iako njihove familije praktički samo čekaju kada će.. i nekako se provlači iz godine u godinu, sa raznoraznim problemima i mrcvarenjem koje uključuju i prevaru sa jedne strane koja koči brak, te osjećaj izlizanosti te veze, on off situacije, život zajedno pa život odvojeno, no do sada niko nije imao hrabrosti ili dovoljno volje ili želje da okonča to, kakva je vjerojatnost da će Saturnov povratak kroz 7. kuću osobe (koja koči taj brak u toj vezi) pogurati istu da se zapravo odluči na taj korak? Ili je veća vjerojatnost da će nešto što se vuče tako dugo Saturn natjerati da se ostavi u prošlosti?

Sinastrija to dvoje ljudi uključuje i jake Saturnovske konjukcije, kako u sinastriji tako i u kompozitu i sada je nekako prelomnica za te ljude, ili jeste ili nije.
Može li se naslutiti ishod te situacije ili jel neko imao iskustvo? Da vaša poprilično izmučena veza napokon dobije taj push koji joj je potreban, i da se osjeti da je to to kada Saturn dođe po svoje i pogura? Ili je veća vjerojatnost da se ista raspada i otvara neko novo poglavlje?
TheBlondinaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2023., 17:50   #314
Quote:
TheBlondinaX kaže: Pogledaj post
Ako recimo dvoje ljudi su u vezi dugi niz godina (+5), no veza se nije realizirala brakom do sada iako njihove familije praktički samo čekaju kada će.. i nekako se provlači iz godine u godinu, sa raznoraznim problemima i mrcvarenjem koje uključuju i prevaru sa jedne strane koja koči brak, te osjećaj izlizanosti te veze, on off situacije, život zajedno pa život odvojeno, no do sada niko nije imao hrabrosti ili dovoljno volje ili želje da okonča to, kakva je vjerojatnost da će Saturnov povratak kroz 7. kuću osobe (koja koči taj brak u toj vezi) pogurati istu da se zapravo odluči na taj korak? Ili je veća vjerojatnost da će nešto što se vuče tako dugo Saturn natjerati da se ostavi u prošlosti?

Sinastrija to dvoje ljudi uključuje i jake Saturnovske konjukcije, kako u sinastriji tako i u kompozitu i sada je nekako prelomnica za te ljude, ili jeste ili nije.
Može li se naslutiti ishod te situacije ili jel neko imao iskustvo? Da vaša poprilično izmučena veza napokon dobije taj push koji joj je potreban, i da se osjeti da je to to kada Saturn dođe po svoje i pogura? Ili je veća vjerojatnost da se ista raspada i otvara neko novo poglavlje?
Bok, trebalo bi prvo vidjeti kod obje osobe tranzite kad su počeli vezu, sadašnje, i tranzite u budućnosti, da bi se procijenilo ima li veza budućnost ili ne
zvjezdoznanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2023., 21:31   #315
Quote:
zvjezdoznanac kaže: Pogledaj post
Bok, trebalo bi prvo vidjeti kod obje osobe tranzite kad su počeli vezu, sadašnje, i tranzite u budućnosti, da bi se procijenilo ima li veza budućnost ili ne
Hvala. Otkako je ta osoba postala zvanično i otvoreno klimava i počela osjećati da ta veza nije to i otkako je krenula prevara, Uran joj uvelike kvadrira Veneru, Pluton tranzitira mjesecom, Neptun prelazi preko Sunca, i otpočeo je lagano Saturnov ulazak u Ribe s tim da je Saturn i napravio konjukciju sa DSC te osobe. Isto tako, Sjeverni Čvor je radio konjukciju sa Južnim.
Po ponašanju te osobe se vidjelo da ju je sve nekako “snašlo” odjednom. Drugoj osobi Pluton prelazi preko Sunca već dugo vremena.. To su neki najznačajniji tranziti koje znam.

Ono sto vidim je da se takva atmosfera nastavlja te da u travnju iduće godine se i jednoj i drugoj osobi javljaju neki aspekti iz same sinastrije u isto vrijeme, npr Saturn kvadrira mjesec osobi kojoj je mjesec kvadriran i u sinastriji egzaktno te Saturn joj pravi konjukciju na Veneru (isto se dešava i u sinastriji) tako da vidim da se preslikavaju ti aspekti, pogotovo Saturnski koji postoje u sinastriji i kompozitu - sada i na osobne tranzite. U isto vrijeme otprilike, toj osobi koja koči sve tranzitni Saturn je na 0° natalnog Saturna. Ako to ista pomaže.
TheBlondinaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2023., 10:12   #316
Quote:
TheBlondinaX kaže: Pogledaj post
Hvala. Otkako je ta osoba postala zvanično i otvoreno klimava i počela osjećati da ta veza nije to i otkako je krenula prevara, Uran joj uvelike kvadrira Veneru, Pluton tranzitira mjesecom, Neptun prelazi preko Sunca, i otpočeo je lagano Saturnov ulazak u Ribe s tim da je Saturn i napravio konjukciju sa DSC te osobe. Isto tako, Sjeverni Čvor je radio konjukciju sa Južnim.
Po ponašanju te osobe se vidjelo da ju je sve nekako “snašlo” odjednom. Drugoj osobi Pluton prelazi preko Sunca već dugo vremena.. To su neki najznačajniji tranziti koje znam.

Ono sto vidim je da se takva atmosfera nastavlja te da u travnju iduće godine se i jednoj i drugoj osobi javljaju neki aspekti iz same sinastrije u isto vrijeme, npr Saturn kvadrira mjesec osobi kojoj je mjesec kvadriran i u sinastriji egzaktno te Saturn joj pravi konjukciju na Veneru (isto se dešava i u sinastriji) tako da vidim da se preslikavaju ti aspekti, pogotovo Saturnski koji postoje u sinastriji i kompozitu - sada i na osobne tranzite. U isto vrijeme otprilike, toj osobi koja koči sve tranzitni Saturn je na 0° natalnog Saturna. Ako to ista pomaže.
To mi je premalo podataka, trebao bi znati i koji su tranziti bili kod obje osobe kad je veza počela, to je najbitnije za dugoročnu prognozu
zvjezdoznanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2024., 21:58   #317
Evo i mog iskustva...

Natalno mi je Saturn u petoj kući, kvadrira Sunce i Pluton.

Događaji od prije cca 14 godina kada je Saturn bio na suprotnoj strani natalke su mi se doslovno preslikali zbog ta 2 kvadrata i to je sve krenulo kad je Saturn sjeto egzaktno na natalni.
Strpljivo sam pratila razvoje tadašnjih događanja istovremeno imajući taj tranzit na umu. Trpila sam ga i koristila za izgradnju karaktera, ali isto tako nisam mogla odolit da se (nakon čak punih 10 godina!) nekima ne osvetim
Kreativnost mi je bila pod blokadom, znači mozak mi se raspadao zbog kroničnog nedostatka ideja i inspiracije, a o dokazivanju ljudima ne trebam niti govoriti koliko me to mentalno umorilo...

Sad me kopa to što sam kroz taj period skoro pa skroz izgubila glavnu riječ u svojoj vezi tj. kontrolu nad njom. 
Odnosi su zahladili kada je Saturn pobjegao u 6. kuću, ali to je već drugi tranzit...
__________________
“What if the kid you bullied at school, grew up, and turned out to be the only surgeon who could save your life?” ― Lynette Mather
Ana1950 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:09.