Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2012., 14:28   #1
Unhappy Ne zelim seks prije braka

spavanje prije braka za mene ne dolazi u obzir, a i veliki grijeh je to, zelim biti cista ...

eh sad .. posto moj momak (veza na daljinu), nisam bila oko 3 mj. u bosni, nismo se vidjali. a ja fb nemam (iz privat.razloga) ...
zvao me je i pitao kad cu ovog ljeta biti sama u stanu, tj. bez roditelja... i to je ubrzo..

eh hoce on da uzme sebi za to vrijeme slobodno i da dodje kod mene u moj stan na par dana, dok mojih nema... a prijevoz i sve to on ce sam da rjesi.. rekao je ili dolazi ili ne moze vise ovako, jer tek tamo u januar bi dosla ja a umoran je od cekanja , posto nemoze bez mene, 100puta kaze da mu se svidjam da me zeli, i jako pozuruje za zarukama, meni je to jos rano.. mlada sam jos, imam jos nekih 5-6godina ispred sebe zabave imam 22, a on 24 ...
zadnji dana stvarno mi porukama dosadjuje, svaki dan me pita kad dolazim, navajuje da dodjem bar preko vikenda, ja nazalost nemogu jer radim .. i onda je on na ideju dosao da me posjeti.. ja ne znam kako cu to podnijeti..a jako mi je drago da cu ga vidjeti poslije 3 mjeseca ;D zagrliti poljubiti ;D
mene muci samo jedno, ne zelim da se pokajem poslije svega... ali sto se tice milovanja, kad budemo sami u dnevnom boravku plasim se da nece preci u intimnija diranja i za nedaj boze, toga se plasim, i zelim da spavamo u razdvojenim sobama, da to sprjecim,,ne znam kakav je on, hoce li jednostavno ustati i leci kod mene,, u tom slucaju cu se zakljucavati! ...
ja se plasim da me ne testira jesam li nevina? a kako sprjeciti da se to ne desi?
bit ce 4 dana ,, jedan dan sam isplanirala da idemo u zabvani park, cisto da nam prodje dan,, a za ostala ne znam, izaci cemo negdje po gradu...

ali se plasim kad budemo sami u stanu, navecer, prije spavanja da nam nece biti misli na ono sto ne zelim... jos ja sam osoba koja tu i tamo svoju vjeru, ne zelim sex prije braka.. nek dodje u posjetu da popricamo i ok...
jer rekao mi je ili da dolazi da me vidi ili da prekinemo, jer do januara ko ce izdrzati ipak mislim da ni ovo ne bi svako uradio, samo putaovanje ce ga kostati mnogo::i to samo da me vidi na par dana:::i da stalo mi je do njega jako:::

MOLIM VAS SAMO OZBILNJI ODGOVORI JER JE STVARNO BITNO

Dajte mi savjete molim vas ozbiljne.... hvala
zelenazelena2 is offline  
Old 26.07.2012., 14:31   #2
ja se isto plašim

nadam se da će htjeti samo pričati s tobom
pizdekalo is offline  
Old 26.07.2012., 14:32   #3
Pretpostavimo da ne sereš.
Kažeš imaš još 5-6 godina ispred sebe zabave.
Kakve zabave koju brak sprečava, ako se ne misliš ševit ni sa kime?
Udaj se, pa se ne moraš zaključavat po noći, a možeš se i zabavljat.

Druga ideja - pa daj momku blagoslov neka krene tražit dalje, jer ako misliš da će te on čekat 5 godina, onda računaj na ozbiljne psihičke posljedice tog čekanja.

Treća ideja - prestani komplicirat i podaj mu se...onako, to bi bilo najlakše...
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Old 26.07.2012., 14:32   #4
Quote:
zelenazelena2 kaže: Pogledaj post
spavanje prije braka za mene ne dolazi u obzir, a i veliki grijeh je to, zelim biti cista ...

eh sad .. posto moj momak (veza na daljinu), nisam bila oko 3 mj. u bosni, nismo se vidjali. a ja fb nemam (iz privat.razloga) ...
zvao me je i pitao kad cu ovog ljeta biti sama u stanu, tj. bez roditelja... i to je ubrzo..

eh hoce on da uzme sebi za to vrijeme slobodno i da dodje kod mene u moj stan na par dana, dok mojih nema... a prijevoz i sve to on ce sam da rjesi.. rekao je ili dolazi ili ne moze vise ovako, jer tek tamo u januar bi dosla ja a umoran je od cekanja , posto nemoze bez mene, 100puta kaze da mu se svidjam da me zeli, i jako pozuruje za zarukama, meni je to jos rano.. mlada sam jos, imam jos nekih 5-6godina ispred sebe zabave imam 22, a on 24 ...

Imaš 22, "ne želiš seks prije braka", i - još bi se 5-6 godina "zabavljala".




-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 26.07.2012., 14:33   #5
Nisam baš sigurna kakvu pomoć očekuješ. Ako ne želiš imati odnose prije braka...nemoj. Reci mu da ne želiš i on bi trebao poštovati tvoju odluku. Ako prekine s tobom zbog toga definitivno ti je napravio uslugu.

Koliko sam shvatila, ti se suzdržavaš zbog vjere. Ako ti je vjera toliko važna u životu nađi si dečka koji će imati iste prioritete pa nećeš imati takvih problema.

Ne kužim baš to testiranje djevičanstva. Kako i zašto bi on testirao tvoje djevičanstvo?

Zaključavat ćeš se zbog vlastitog dečka??? Toliko malo mu vjeruješ?
rusha is offline  
Old 26.07.2012., 14:38   #6
Quote:
zelenazelena2 kaže: Pogledaj post
mene muci samo jedno, ne zelim da se pokajem poslije svega... ali sto se tice milovanja, kad budemo sami u dnevnom boravku plasim se da nece preci u intimnija diranja i za nedaj boze, toga se plasim, i zelim da spavamo u razdvojenim sobama, da to sprjecim
Sve, sve, samo da se ne desi ono najgore.

Najbolje da ga smjestiš u neki hotel ili privatni smještaj, ja mislim da bi to bilo najsigurnije.
Paradisaea is offline  
Old 26.07.2012., 14:41   #7
Nećeš se ševiti a zabavljala bi se??
Nije mi jasno, ljudi koji ne žele brak/ozbiljnu vezu jer se žele zabavljati, obično tu zabavu misle da se troše okolo koliko ide, threesome, prostitute, ebony uglavnom ako se ne misliš ševiti pod zabavljanje, dakle realno sljedećih 6 godina nećeš imati ozbiljnu vezu jer nitko ali nitko neće čekati toliko da umoči, što konkretno bi brak donio da se ne možeš zabavljati?
klingonac_worf is offline  
Old 26.07.2012., 14:42   #8
Quote:
zelenazelena2 kaže: Pogledaj post
spavanje prije braka za mene ne dolazi u obzir, a i veliki grijeh je to, zelim biti cista ...
So medieval
Doll Fetish is offline  
Old 26.07.2012., 14:43   #9
Quote:
zelenazelena2 kaže: Pogledaj post
ali se plasim kad budemo sami u stanu, navecer, prije spavanja da nam nece biti misli na ono sto ne zelim...

a ja se plašim da se ne udaš i završiš s nekim tko ti nije kompatibilan u krevetu
Ženka is offline  
Old 26.07.2012., 14:44   #10
hahahaha, iz koje si špilje ti izašla? Ovo je mraaakkk! Ak se pojebeš doći će zliiii Boooggg! Brrrrr! I kazniti će te što si primila kitu!

Moram priznat da ovo nisam čuo već dugo. Mislio sam da je to prošlost!

I šta ćeš onda? Ući u brak s njim i skužiti da ti ne paše što se sexa tiče? I onda? Rastava? Ili mu ni tada nećeš davat a on će jebat drugo po selu?
JimAnonim is offline  
Old 26.07.2012., 14:45   #11
imas pravo, nista prije braka a bome niti u braku
seks ne treba prakticirati nikada


normalno da mu ne vjerujes i da te je strah kada si u vezi na daljinu, pitanje je koliko se uopce dobro poznajete
jos jedna veza preki interneta
ne moze te nitko nagovoriti na nista sto ne zelis, i ako mu ne vjerujes promisli da li moze biti smjesten kod nekoga drugdje, a ukoliko mu bas ne vjerujes zakljucaj se
ali, koje zaruke, kada tipa uopce ne poznas dovoljno i ne vjerujes mu
taman i da ti dodje, nemoj misliti da si mu nesto duzna samo zato sto ti je dosao

Zadnje uređivanje Mantis Religiosa : 26.07.2012. at 14:52.
Mantis Religiosa is offline  
Old 26.07.2012., 14:45   #12
Ovo je trol post i obična sprdačina

ne želim kurac prije braka ali se želim zabavljati još 5-6 godina...

najbolje da se zarediš i odeš u časne sestre mislim da bi to bilo prihvatljivo...
zeljkozg is offline  
Old 26.07.2012., 14:46   #13
Mene zanima, ako si sva čista, dakle prirodno, bez grijeha, ono pitao bi te, jel ti obrijana ili pravi prirodni muf?
klingonac_worf is offline  
Old 26.07.2012., 14:46   #14
Quote:
JimAnonim kaže: Pogledaj post
I šta ćeš onda? Ući u brak s njim i skužiti da ti ne paše što se sexa tiče? I onda? Rastava? Ili mu ni tada nećeš davat a on će jebat drugo po selu?
Sex je samo u svrhu dobivanja djece i ti isto svasta pricas, kao da je bitno da joj ne pase

__________________
"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day."
ponovnoNova is offline  
Old 26.07.2012., 14:47   #15
Quote:
JimAnonim kaže: Pogledaj post
Moram priznat da ovo nisam čuo već dugo. Mislio sam da je to prošlost!
Varaš se. Skoro je bila još jedna tema o vezi bez seksa sa preobraćenikom koji se više ne seksa iz vjerskih razloga i istovremeno se kaje jer je prije griješio, a ona je bila ljubomorna na njegove prethodne grijehe.
Paradisaea is offline  
Old 26.07.2012., 14:49   #16
Zimzelena...

Možda je najbolje da si prije braka ne tražiš dečka nego prijatelja. Tebi ionako dođe na isto...
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Old 26.07.2012., 14:55   #17
[QUOTE]
Quote:
zelenazelena2 kaže: Pogledaj post
spavanje prije braka za mene ne dolazi u obzir, a i veliki grijeh je to, zelim biti cista ...
Kak to misliš čista?
I zašto je to veliki grijeh?

Znaš, mislim da je problem nerješiv ako tvoj dečko ne želi brak prije seksa.

Quote:
ali se plasim kad budemo sami u stanu, navecer, prije spavanja da nam nece biti misli na ono sto ne zelim...
pa ne može ti napraviti nešto što ni ti ne želiš. mislim, može, ali tad je to već nešto sasvim drugo...


Quote:
klingonac_worf kaže: Pogledaj post
Nećeš se ševiti a zabavljala bi se??
Nije mi jasno, ljudi koji ne žele brak/ozbiljnu vezu jer se žele zabavljati, obično tu zabavu misle da se troše okolo koliko ide, threesome, prostitute, ebony uglavnom ako se ne misliš ševiti pod zabavljanje, dakle realno sljedećih 6 godina nećeš imati ozbiljnu vezu jer nitko ali nitko neće čekati toliko da umoči, što konkretno bi brak donio da se ne možeš zabavljati?
Quote:
zeljkozg kaže: Pogledaj post
ne želim kurac prije braka ali se želim zabavljati još 5-6 godina...
Ne kužite. Ona bi se zabavljala po zabavnim parkovima, zoološkim vrtovima, lutkarskim predstavama i slično
__________________
Talk to the face, talk to the face!
Starija Sestra is offline  
Old 26.07.2012., 15:07   #18
Quote:
zelenazelena2 kaže: Pogledaj post
... a prijevoz i sve to on ce sam da rjesi.. ...
...
(ipak mislim da ni ovo ne bi svako uradio, samo putovanje ce ga kostati mnogo... i to samo da me vidi na par dana:::...
Quote:
...mlada sam jos, imam jos nekih 5-6godina ispred sebe zabave
Hebote, ne vjerujem da će i dalje biti godine u pitanju... a kamoli zabava (u tim zadnjim minutama ili sekundama... ili trenutku)...
adelon is offline  
Old 26.07.2012., 15:11   #19
Quote:
zelenazelena2 kaže: Pogledaj post
kad budemo sami u dnevnom boravku plasim se da nece preci u intimnija diranja i za nedaj boze, toga se plasim, i zelim da spavamo u razdvojenim sobama, da to sprjecim,,ne znam kakav je on, hoce li jednostavno ustati i leci kod mene,, u tom slucaju cu se zakljucavati! ...
Tako je, ljudi ste niste životinje da se seksate samo zato jer to želite.

A sad za ozbiljno:
http://www.youtube.com/watch?v=urxtO1e5Z8U
__________________
We need change, we need it fast
Before rock's just part of the past
Username_in_use is offline  
Old 26.07.2012., 15:13   #20
DONT FEED THE TROLL!!!!!
darkripper is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger