Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje
Korisničko ime
Lozinka

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2012., 18:38   #1
Back2black
Neozbiljna!

Back2black Avatar

Registracija: Nov 2011.
Pest reject - iskustva

Valjda je dobro mjesto za ovu temu.

Razmišljamo o ugradnji mreže na pvc prozore, s obzirom da kad smo ih postavljali pred jedno 14-15 godina takve opcije nije bilo - a sad bolja polovica ima velikih problema s komarcima.. no naravno to je nešto veća investicija koju bismo još malo odgodili jer nas je zaintrigirala top shopova reklama za pest reject.

S obzirom da je to nešto novo, zanima me je li itko od vas naručio ovaj proizvod, koliko je to učinkovito?! Mi čekamo da nam stigne pošiljka, a u međuvremenu sam dobila zadatak raspitati se ima li itko iskustva s time?! Trenutno nam je ovo najjeftinija opcija, nadamo se i učinkovita.. Pa bismo onda do idućeg ljeta napravili nešto konkretno po pitanju ugradnje mreže!
Old 06.08.2012., 18:17   #2
marko091
Registrirani korisnik

Registracija: May 2009.
Quote:
Back2black kaže: Pogledaj post
Valjda je dobro mjesto za ovu temu.

Razmišljamo o ugradnji mreže na pvc prozore, s obzirom da kad smo ih postavljali pred jedno 14-15 godina takve opcije nije bilo - a sad bolja polovica ima velikih problema s komarcima.. no naravno to je nešto veća investicija koju bismo još malo odgodili jer nas je zaintrigirala top shopova reklama za pest reject.

S obzirom da je to nešto novo, zanima me je li itko od vas naručio ovaj proizvod, koliko je to učinkovito?! Mi čekamo da nam stigne pošiljka, a u međuvremenu sam dobila zadatak raspitati se ima li itko iskustva s time?! Trenutno nam je ovo najjeftinija opcija, nadamo se i učinkovita.. Pa bismo onda do idućeg ljeta napravili nešto konkretno po pitanju ugradnje mreže!
Može se naći na webu, jeftinije, besplatna dostava, pa ako valja kupiš još, ili kažeš ostalima, ili preprodaš na oglasniku :-)))

http://www.ebay.com/itm/271031858217...84.m1555.l2649
marko091 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 00:07   #3
Back2black
Neozbiljna!

Back2black Avatar

Quote:
marko091 kaže: Pogledaj post
Može se naći na webu, jeftinije, besplatna dostava, pa ako valja kupiš još, ili kažeš ostalima, ili preprodaš na oglasniku :-)))

http://www.ebay.com/itm/271031858217...84.m1555.l2649
Haha, a ne bih baš krenula u biznis s time!
Zanima me baš ovo konkretno iz top shopa, s obzirom da ovako po reklami odlično zvuči.. već smo nešto naručivali iz tog i zadovoljni smo, a ovo nam je fakat bitno.
Old 07.08.2012., 17:53   #4
zjoster
mons Veneris

Registracija: May 2009.
Jo,i mene muci funkcionalnost tog uredjaja,bilo tko,itkoo?
zjoster is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 10.08.2012., 12:28   #5
Zek0slav
Registrovani prijestupnik

Zek0slav Avatar

Registracija: Feb 2007.
To nikako ne može raditi na principima koje oni reklamiraju.

Kada bi elektromagnetski valovi tjerali komarce i druge insekte, onda bi trebali samo upaliti televizor ili laptop da ih se riješimo.
Ultrazvučni valovi bi imali utjecaja na zrikavce ili slično, ali ne na glodavce ili žohare.

To jedino utječe na potrošnju struje, ništa drugo.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 12:41   #6
NenadX
Registrirani korisnik

NenadX Avatar

Registracija: Jan 2003.
Ja bi vise nego ista volio da to funkcionira, ali... pogledaj video: http://www.youtube.com/watch?v=PdAsl2MnOso

Ili ovaj: http://www.youtube.com/watch?v=4Syso...eature=related
Old 22.08.2012., 14:51   #7
Back2black
Neozbiljna!

Back2black Avatar

stigao nam je pest reject pa samo da javim dojmove...

za sad zadovoljni! navecer su svega 1-2 nocna leptira usla, kasnije nisam vise vidjela ni njih.. za sad ne lete ni musice ni sve ostalo

a sad, cak i ako nije bas najdjelotvornije, bitno je da je barem ok za prvu ruku sad dok jos ima komaraca.. do iduce godine ce sigurno biti mreza na prozorima, ali do tad je i ovo cisto ok.. da se ne davimo bas svake veceri u raidu i u vrucini...
Old 26.08.2012., 12:31   #8
NafNaf
Registrirani korisnik

Registracija: Sep 2008.
Jedino čega te to oslobodi je lova. Imao je prijatelj nešto slično protiv glodavaca, pa je štakorčina doslovno spavala na uređaju - valjda ga je ugodno grijao
NafNaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 14:11   #9
Krunoslav
Registrirani korisnik

Registracija: Feb 2008.
Quote:
stigao nam je pest reject pa samo da javim dojmove...

za sad zadovoljni! navecer su svega 1-2 nocna leptira usla, kasnije nisam vise vidjela ni njih.. za sad ne lete ni musice ni sve ostalo

a sad, cak i ako nije bas najdjelotvornije, bitno je da je barem ok za prvu ruku sad dok jos ima komaraca.. do iduce godine ce sigurno biti mreza na prozorima, ali do tad je i ovo cisto ok.. da se ne davimo bas svake veceri u raidu i u vrucini...
Čestitam na idiotluku:

To što su ti prodali za 150kn su oni kupili za 10kn:
http://riddex.en.made-in-china.com/p...-ZT09042-.html

I još k tome ne vrijedi ništa.

Ima jedan proizvod koji navodno radi, http://www.dealextreme.com/p/2-5w-el...-240v-ac-22635
...no on košta 5.5$, pa ako i ne radi nikome ništa.
Krunoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 00:35   #10
Back2black
Neozbiljna!

Back2black Avatar

Quote:
Krunoslav kaže: Pogledaj post
Čestitam na idiotluku:

To što su ti prodali za 150kn su oni kupili za 10kn:
http://riddex.en.made-in-china.com/p...-ZT09042-.html

I još k tome ne vrijedi ništa.

Ima jedan proizvod koji navodno radi, http://www.dealextreme.com/p/2-5w-el...-240v-ac-22635
...no on košta 5.5$, pa ako i ne radi nikome ništa.
Možeš ti pričati što hoćeš, ali nije bilo problema s komarcima, barem ne u prostoriji gdje spavamo otkako imamo pest reject - ok mozda ne djeluje za cijeli stan, nije niti bitno, bitno je da bude privremeno rješenje u prostoriji gdje najviše boravi.. dok iduće ljeto ne stavimo na pvc prozore pomičnu roletu protiv komaraca!
Old 01.09.2012., 10:17   #11
calibrated1993
Marko

calibrated1993 Avatar

Registracija: Nov 2010.
Pošalji poruku preko MSN korisniku calibrated1993
Quote:
Možeš ti pričati što hoćeš, ali nije bilo problema s komarcima, barem ne u prostoriji gdje spavamo otkako imamo pest reject - ok mozda ne djeluje za cijeli stan, nije niti bitno, bitno je da bude privremeno rješenje u prostoriji gdje najviše boravi.. dok iduće ljeto ne stavimo na pvc prozore pomičnu roletu protiv komaraca!
covjek je u pravu,to sto se tebi dogadja je placebo efekt...ako si stvarno toliko naivna da mislis da to stvarno radi onda neznam sta da ti kazem,stvarno neznam
calibrated1993 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 21:10   #12
SamoMaloSebe
Sestra Ivanisa

SamoMaloSebe Avatar

Registracija: Apr 2006.
Ja sam prije nekog vremena kupila u Pevecu neki strojček jer sam imala gadnih problema s miševima u zidu, iza pregrade gdje ih nisam mogla potrovati, koji kao isto tjera glodavce nekim vibracijama... I nakon dva mjeseca noćnih trka i nereda, zavladao je mir i tišina. Pa sad...
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 11:18   #13
homosapiens
Registrirani korisnik

Registracija: Dec 2005.
Quote:
NafNaf kaže: Pogledaj post
Jedino čega te to oslobodi je lova. Imao je prijatelj nešto slično protiv glodavaca, pa je štakorčina doslovno spavala na uređaju - valjda ga je ugodno grijao
imam i ja to čudo iz argusa uzalud bačen novac miševi se šetaju ispod toga doslovce
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 18:34   #14
daky123
Registrirani korisnik

Registracija: Jul 2007.
Quote:
SamoMaloSebe kaže: Pogledaj post
Ja sam prije nekog vremena kupila u Pevecu neki strojček jer sam imala gadnih problema s miševima u zidu, iza pregrade gdje ih nisam mogla potrovati, koji kao isto tjera glodavce nekim vibracijama... I nakon dva mjeseca noćnih trka i nereda, zavladao je mir i tišina. Pa sad...
koji to uređaj?
Old 06.09.2012., 22:07   #15
Lavander
http://apps.facebook.com/

Lavander Avatar

Registracija: Feb 2010.
mali komentar samo ...
prije desetak i više god. prof. na fakultetu je instalirao home made uređaj koji je na principu ultrazvuka tjerao miševe i dr.štetočine iz praktikuma...
bio je jedno deset puta veći od pest reject-a , al je funkcioniralo, tako da uređaji na tom principu postoje ,al kako radi pest reject to ne znam.
Lavander is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 14:49   #16
ranselkop
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2009.
Quote:
SamoMaloSebe kaže: Pogledaj post
ja isto imam pozitivan iskustva s glodavcima na moru, neki uzv, talijanski kupljen u poljoapoteci za 100 kunica radi već par godina, do ona su nas mišvi i štakori opsjedali
ranselkop is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 19:47   #17
femme40
Registrirani korisnik

femme40 Avatar

Pest Reject, kad sam narucivala u mailu sam napisala, da necu valjda ispasti jedna od onih sta padaju na reklamu...na kraju se ispostavilo tako. Imam probleme sa mravima po stanu, i videci reklamu na TV, i na nagovor djece kojima su prijatelji hvalili taj aparat, narucila sam ga. I, na kraju je bilo tesko razocaranje. Dijete je ostavilo kiflu na stolu, i milion mravi je doslo na nju, iako aparat dan i noc je ukljucen u struju. Zvala sam TOP SHOP i negodovala, te rekla da cu sliku aparata i sliku mravi poslati na 24 sata, da objave, i nek ih bude stid i sram da ljudima tako nesto prodaju, mazu oci. Uvik sam bila skepticna prema reklamama, na kraju se ispostavilo da sam bila u pravu. Zakljucak, aparat je = mami pare i apsolutno nista ne valja (zaboravih reci, da ima i komaraca )
femme40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 12:35   #18
Back2black
Neozbiljna!

Back2black Avatar

Quote:
femme40 kaže: Pogledaj post
Pest Reject, kad sam narucivala u mailu sam napisala, da necu valjda ispasti jedna od onih sta padaju na reklamu...na kraju se ispostavilo tako. Imam probleme sa mravima po stanu, i videci reklamu na TV, i na nagovor djece kojima su prijatelji hvalili taj aparat, narucila sam ga. I, na kraju je bilo tesko razocaranje. Dijete je ostavilo kiflu na stolu, i milion mravi je doslo na nju, iako aparat dan i noc je ukljucen u struju. Zvala sam TOP SHOP i negodovala, te rekla da cu sliku aparata i sliku mravi poslati na 24 sata, da objave, i nek ih bude stid i sram da ljudima tako nesto prodaju, mazu oci. Uvik sam bila skepticna prema reklamama, na kraju se ispostavilo da sam bila u pravu. Zakljucak, aparat je = mami pare i apsolutno nista ne valja (zaboravih reci, da ima i komaraca )
Nama je na pocetku bilo ok, smanjilo se, ali velim nije trajno rjesenje jer bestije svejedno dolaze - manje nego prije, ali dolaze, a ja stvarno ne mogu dopustiti da se on toliko pati s tim komarcima, ovo nam je bilo za prvu ruku, sljedece godine dolaze mreze na prozore pa ce bit ok!
Old 02.10.2012., 20:07   #19
kim possible
Registrirani korisnik

Registracija: Jan 2009.
pa ako ti stvarno ne možeš dopustiti da se on, jadničak, pati s komarcima, onda dežuraj oko njega cijelu noć i tjeraj ih. ovako si pokazala da si se lijena pozabaviti ugodom svoje razmažene mimoze (veliki minus u njegovim očima), a pride si još i bacila novac na nešto što ga uopće nije oslobodilo muka. to što su se muke samo nešto malo smanjile uopće ti nije donijelo pozitivne bodove. jednostavno ćeš morati kupiti veliku palminu lepezu, sjesti pored bolje polovice (o bože) i mahati do jutra. nemoj da ti se dogodi greška i da ispadneš iz ritma. ako koji komarac to iskoristi, tko zna što će njegovo visočanstvo reći
kim possible is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 23:40   #20
zorro14
Registrirani korisnik

Registracija: Dec 2007.
zar ne možete dobiti povrat novca?
zorro14 is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement