Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2012., 22:47   #21
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
To je uvoznik u Samoboru,ul grada Wirgesa 10 i imaju dućan, ali i radno vrijeme do 16 sati
Super radno vrijeme. -.- Sviđaju mi se ovi voskovi kaj se tope.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 23:02   #22
Sad bi i ja to. Baš ću pogledati idući tjedan imali što u Os Mulleru.
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 23:32   #23
Btw jeste skužile da yankee candle ima man candles Za slučaj da trebate dečke/muževe/kogveć uvjerit da su vam svijeće potrebne.



Nazivi su primjerice Man Town, Riding Mower itd.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 23:34   #24
imate do kraja mjeseca i Yankee Candle štand u Arena centru, tamo u onom prolazu ispred Interspara...
inače, meni su super njihovi voskovi
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 23:45   #25
Ja sam oduvijek opsjednuta svijećama i aroma lampicama a i meni su najdraže YC
U dućanu sam već dio asortimana i tete me već znaju i po imenu
Imam doslovno sve mirise iz božićne kolekcije što u voskićima što u svijećicama a imam i par staklenih ali malih pakiranja jer ih jednostavno volim sve isprobavati i mijenjati. Imam i njihova "čuda" za struju, za auto,.... Trenutno mi je u jednoj lampici Cherries on snow vosak a u drugoj Over the river U trećoj imam Durance vosak ali on mi je prejak pa kada ga i zapalim onda "izdržim" 15-ak minuta pa brzo idem gasiti A i on je puno preskup
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 01:08   #26
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
Ja sam baš, suprotno od Mirelle, opustošila YC dućan s cimetnim, božićnim mirisima Doduše, ne mirisima iz božićne linije nego iz stalne postave idući tjedan možda uzmem i neku iz božićne linije. Zasad su mi favoriti Spiced orange i Machintosh spice. Potonja upravo gori.
Ja sam upravo neki dan s dečkom komentirala kako će mi ove dvije biti najdraže, iako ih još uživo nisam pomirisala, gledali smo samo po netu kakve sve imaju. Ne smijem uopće otići u taj dućan, raspametit ću se. Ko i još neki sam opsjednuta sa svijećama i svim mirišljavim stvarčicama. A najdraže su mi jabuka/cimet, i sad imam 4-5 Glade komada u zalihi, kao čuvam za Božić. I sad moram i u taj dućan. Uopće mi nije jasno kako su mi te YC promakle dosad. Valjda zato što uvijek uzimam iste, Flavour jabuka/cimet i ponekad Glade. Super zvuči i ona fluffy towels, tako nešto. I daj mi recite dal ti voskići imaju isti miris kao i svijeće? Možda za početak da uzmem više njih dok isprobam mirise? U čemu njih držite, nemam pojma kako to funkcionira?
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 01:17   #27
Samo ih staviš u one lampe za mirisna ulja u koje ide mala svijeća.

Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 01:40   #28
U međuvremenu sam našla Mirellin odgovor na drugoj temi. Hvala ti, sutra idem u izvidnicu!
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 06:21   #29
Ja volim mirisne svijeće ali intenzivnijeg mirisa i naravno da su kvalitetne.

Ne volim voćne tipa breskva, pepermint, bukva, raslinje, lišće smokve, vetiver, kožne note... to nikako!

Volim svijeće od vanilije, jasmina, lavande, jabuke i cimeta, naranče , bijelog cvijeća...

Nedavno sam za novi dom naručila prekrasne svijeće , čekam da mi dođu

Diptyque - Ambre, Aedes de Venustas, Parks - Winter Wonders - Frankincense - Scented Candle Set i Max Benjamin - Cloves & Cinnamon - Luxury 3-Wick Scented Candle





trebale bi biti vrhunske , vidjet ćemo.
__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.

Zadnje uređivanje Kratka Kavica : 07.12.2012. at 07:27.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 07:53   #30
Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
imate do kraja mjeseca i Yankee Candle štand u Arena centru, tamo u onom prolazu ispred Interspara...
inače, meni su super njihovi voskovi

idem sutraaa!!
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 10:46   #31
Kavica, odličan izbor iako meni osobno nisu baš tako dobre ako uzmemo u obzir omjer cijene i kvalitete

Anarniel sunce moje, nemoj u dućan jerbo ćeš kao i ja, svaki puta izaći van sa par sto kuna manje u novčaniku
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 10:58   #32
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Kavica, odličan izbor iako meni osobno nisu baš tako dobre ako uzmemo u obzir omjer cijene i kvalitete
Hvala

Pa jesu, skupe su ali ih ne mislim potrošiti u mjesec dana. Uzela sam ih više radi nekog ukrasa i za specijalne prilike Za svakodnevne potrebe koristim Glade jer sve ostale koje sam probala su ispale strašno slabe što mi ne odgovara.
__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 11:06   #33
jujujjujuj odlična tema, obožavam mirisne svijeće
do sad sam bila osuđena na kozmo i dm ali sad smo dobili i muller u blizini pa sam
gledala sam yankee candles na onom webu ali je poštarina ogromna..makar su svijeće teške...
kupila sam si mini yc vanilla & lime ili tako nešto jer u mulleru imaju slab izbor i nisam ju još upalila jer ju želim mirisat duuugo a ne idem u muller tako često
znam da mi je vanilla cupcake (ili tako nešto ) bila preeeedobra
adry88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 11:10   #34
A gdje ima kupit tih aroma lampi, kako to izgleda i koliko košta? Svi to spominju, a ja nemam blagog pojma o čemu je riječ
__________________
All was well. /Breathing in your dust.
Bitchy Dancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 11:14   #35
Flores vam je imao sniženje na svijeće (dolje u podrumskoj prostoriji), svijeće su bile snižene na 200 kuna , a znam da im je redovna cijena na netu bila preko 100 eura, bile su u bijelim posudicama ,a poklopci su im bili u obliku nekih egzotičnih životinja...nemrem se sjetiti proizvođača ali mi je strašno žao što si bar jednu nisam uzela..
__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 11:19   #36
Ja sam poharala YC i uzela sve te kolačaste i cimetaste mirise. Naručila sam i onaj električni miris Good Air. Inače obožavam svijeće i do sada mi ej najdraža bila L occitane cimet. Nju nisma nikad palila jer cijeli stan miriši kad se samo poklopac otvori. Odlične su.
U planu mi je i jedna Diptyque no uvijek sam nekako škrta dati toliko love za svijeću kad su mi i ove fantastične.
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 13:31   #37
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Kavica, odličan izbor iako meni osobno nisu baš tako dobre ako uzmemo u obzir omjer cijene i kvalitete

Anarniel sunce moje, nemoj u dućan jerbo ćeš kao i ja, svaki puta izaći van sa par sto kuna manje u novčaniku
A kako da ne odem, reci mi kako. Evo barem koji voskić za početak, i jednu dvije svjećice. Moram si uzeti ove od cimeta i naranče, to obavezno, a dalje ćemo vidjet.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 14:58   #38
Mene su YC oduševile u Mulleru kad sam ih prvi put pomirisala, tad nisam ni znala da imaju svoj dućan i da su opće popularne. Samo šteta što je jako oskudan izbor, zadnji put su imali samo vanilla cupcake, pamuk i trešnju pa se nadam da će proširiti ponudu.
overburdened is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 16:29   #39
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
A kako da ne odem, reci mi kako. Evo barem koji voskić za početak, i jednu dvije svjećice. Moram si uzeti ove od cimeta i naranče, to obavezno, a dalje ćemo vidjet.
Tako se krene ,a završi se s velikom svijećom, barem jednom i hrpom malih svijećica i voskićima koji ispadaju iz ladica

Ja na poslu, svaki tjedan palim drugi voskić i cijeli hodnik miriši izvan ureda.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 17:10   #40
To sam joj i ja htjela reći
Kad te krene onda te KRENE pa nemoj doći nama tu kukati kaj si sve lijepoga našla i koliko novaca si potrošila
Amabel, Anarniel i ja volimo iste mirise - narančice, cimete, keksiće,...
Ja se uvijek sjetim svojeg prvog kupljenog voskića od YC-a kada sam još u srednju školu išla; miris je bio Apple pie i moj tatek tako dođe doma s posla i ravno u kuhinju u pečnicu jer je siroče na hodniku "namirisao pitu od jabuka" koju inače obožava
Inače ga moja mama "davi" s voskom od lavande (Lavander vanilla ili Lemon lavander)i od jučer Cherries on snow koji mu se kao više sviđa pa mi je sada zahvalan što sam ga spasila od lavande
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.