Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Off Topic
Korisničko ime
Lozinka

Off Topic Chat, spam ma sve s kratkim rokom trajanja, a srcu drago

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2012., 22:17   #1
pattie_boyd
vučica s banane streeta

pattie_boyd Avatar

Registracija: Oct 2010.
Muhteşem Yüzyıl/ Veličanstveno Stoljeće/Sulejman Veličanstveni : sve off topic, pokoja i on :)

Dragi fanovi MY
budući da nam je topic privremeno ugašen zbog pauze od emitiranja, a i zbog prevelikog offtopičarenja, otvaram ovu temu kako bismo bez kartona mogli razgovarati o aktualnim događanjima u seriji, ali i o onim manje aktualnim, već davno zaboravljenim, te što bi bilo da bi bilo kao i što će se dogoditi, dakle i spoilanje je dopušteno
također kompariranje sa povijesnim događanjima i sve vezano uz to je dobro došlo, kao i tračevi vezani uz glumce i to onih najbanalnijih kako se ko obukao, di se zatekao i bla, spamanje i chatanje također dopušteno

eto, pa krenimo
ja bih prvo krenula s jednom slikom na koju sam sasvim slučajno naletjela, a to je slika Selme i Meryem uhvaćene nakon neke kavice...Selma je uvijek stylish, ali ovo joj je izdanje jednostavno grozno...Meryem još nekako izgleda, ali ovaj njen prsluk mi se isto tuče sa svime ostalim

pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 22:55   #2
Dugonoga
Registrirani korisnik

Dugonoga Avatar

Registracija: Feb 2006.
Nova tema! tko bi izdrzao bez nje do 13. valjda ce zazivjeti.
Ajme slike jedna stavila previse odjece na sebe, a druga ruzni prsluk. Nadajmo se da je to samo jednokratni gaf.
Mene nesto zanima: kako su babice pregledom mogle znati da je nelka djevojka trudna (pustimo sad kako su sve padale u nesvijest ), je li postojala kakva metoda?
I jos nesto: koje su knjige dobre za ovaj period povijesti (sto se tice vojnog i politickog dijela toga sam imala dosta i na faksu, ne zanima me) kad se govori o obicajima, zenama, nacinu zivota, ali da je pouzdano? Procitala sam 2 knjige Sulejman i Rokselana, Zapisi iz harema, onu o Ibrahim pasi sto je jedan forumas preporucio i sad trazim The Ottoman Women: Between Myth and Reality, ali ne znam ima li kod nas.
Dugonoga is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 23:51   #3
pattie_boyd
vučica s banane streeta

pattie_boyd Avatar

i ja se isto nadam
Selma skroz fejlala, valjda se inače tako ne oblači jer ovo je koma, pogotovo ove cipele/klompe i traperice...izgleda ko neki žešći boem tu

ove dvije knjige koje si pročitala trebam i ja što hitnije pročitati
ovu drugu možda čak možeš nać i u nekom pdf formatu

ne znam jel itko čitao Psi u trgovištu od Aralice? tam se navodno spominje Rokselana, ali i Mustafino smaknuće i život Rüstem paše
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 13:24   #4
Firuze
Registrirani korisnik

Firuze Avatar

Registracija: Oct 2012.
Hvala za temu pattie_boyd !!

Simpaticno izgledaju za razliku od onih haljina! Znaci ovdje je sve dozvoljeno, bez ustrucavanja !! Mislim na teme vezane i za glumce i seriju !

Selma mi inace slatka, ali ovaj put se katastrofalno obukla, gdje je ovo nasla :facepalm: !?
Firuze is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 29.12.2012., 17:27   #5
pattie_boyd
vučica s banane streeta

pattie_boyd Avatar

Quote:
Firuze kaže: Pogledaj post
Hvala za temu pattie_boyd !!

Simpaticno izgledaju za razliku od onih haljina! Znaci ovdje je sve dozvoljeno, bez ustrucavanja !! Mislim na teme vezane i za glumce i seriju !

Selma mi inace slatka, ali ovaj put se katastrofalno obukla, gdje je ovo nasla :facepalm: !?
da, da, da, sve je dozvoljeno

našla sam na fejsu i morala sam to stavit negdje jer je jednostavno grooznooo

tu mi je s druge strane Selma baš lijepa:

ajme, kak je slatka ova mala od Nigar i Ibre...ista mama

pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 19:12   #6
Dugonoga
Registrirani korisnik

Dugonoga Avatar

Stvarno je lijepa Selma, podsjeca me na Hatidze malo po stavu, bas mi se cini da je njezna, umjetnicka dusa.
A mala je prekrasna Ima nesto Ibrahimovo i Nigarino
Dugonoga is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 19:57   #7
pattie_boyd
vučica s banane streeta

pattie_boyd Avatar

Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Stvarno je lijepa Selma, podsjeca me na Hatidze malo po stavu, bas mi se cini da je njezna, umjetnicka dusa.
A mala je prekrasna Ima nesto Ibrahimovo i Nigarino
ispada ko da je Filiz rodila negdje potajno i svoje dijete dala u seriju sad...jako su si slične

Selma je i dizajnerica ako se ne varam
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 22:30   #8
Dugonoga
Registrirani korisnik

Dugonoga Avatar

Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
ispada ko da je Filiz rodila negdje potajno i svoje dijete dala u seriju sad...jako su si slične

Selma je i dizajnerica ako se ne varam

Jesi vidjela njezine slike sa fotoseanse, s Okanom? Odlicno napravljene, ona odlicno obucena, sad nazalost nemam vremena traziti ih.
Mala je preslatka s punim obrazima i izgleda kao njihovo dijete (a ako je istina da su bili u vezi, tko zna)
Dugonoga is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 22:57   #9
pattie_boyd
vučica s banane streeta

pattie_boyd Avatar

misliš na ove tu:

to još dok su bili skupa <3
mislim ok su mi oni bili par u RL, pa tako i u seriji na početku, al kad su Ibra i Nigar počeli mutit, počela sam ga gledat u nekom drugom svijetu, čak bi Okana voljela vidjet s Filiz u RL
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 23:11   #10
Dugonoga
Registrirani korisnik

Dugonoga Avatar

Da, te, hvala! Zadnja mi je posebno njami Meni su bili odlican par i narav o da nikako ne opravdavam varanje, lako je ovako govoriti kad se ne radi o tebi. S obzirom da se voli zabavljati i tulumariti, a Selma je umjetnicka dusa, mislim da bi mu netko poput Filiz dobro dosao
Nekoliko njihovih najboljih scena: Nigarin san jos prije nego sto se ista dogodilo, pogled ispod obrva netom prije prvog seksa, prebacivanje preko ramena da bi je poljubio
Dugonoga is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 23:39   #11
pattie_boyd
vučica s banane streeta

pattie_boyd Avatar

Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Da, te, hvala! Zadnja mi je posebno njami Meni su bili odlican par i narav o da nikako ne opravdavam varanje, lako je ovako govoriti kad se ne radi o tebi. S obzirom da se voli zabavljati i tulumariti, a Selma je umjetnicka dusa, mislim da bi mu netko poput Filiz dobro dosao
Nekoliko njihovih najboljih scena: Nigarin san jos prije nego sto se ista dogodilo, pogled ispod obrva netom prije prvog seksa, prebacivanje preko ramena da bi je poljubio
meni su prva i zadnja
iskreno, lijep su mi oni par bili, ali mi isto tako paše i sa Filiz jako dobro
umjesto turske kave, mogao bi pasti neki party s Okanom

meni je uz te sve scene vrhunska i ona sa pismom, di ju zgrabi, odugovlači šta će sad, izvadit to pismo iz grudi ili ne, ona dahće sva, što od straha, što od napaljenosti, on isto se jedva suzdržava, vadi joj pismo iz grudi, a da netom prije toga mora malo pomnije prijeć preko njih...totalno
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 09:49   #12
Firuze
Registrirani korisnik

Firuze Avatar

Registracija: Oct 2012.
Wooowwww, slike su fantasticne, moram da priznam da Selma i Okan jako lijepo izgledaju skupa !

Mada i sa Nigar odlicno pristaje, iako se ovo u seriji izmedju njih dvoje sve zasniva na strasti, koliko sam mogla da vidim, ne znam kako ce se kasnije sve odvijati, ja pored svega vidim da on u njoj nekako trazi smiraj, onu staru Hatidze, na to me sve asocira. Mislim da ipak pored svega sto se desilo, on zudi za onom ljubavi koju je osjecao na pocetku prema Hatidze.

Evo jedna slikica od Nur, zaista lijepo zena izgleda.

Mahidevran sa sinom... Koliko got neki govorili da sina odvodi u propast, to nije tacno, ni jedna majka na ovom svijetu ne bi nikad nesto radila, da sina dovede u propast. Jer njenom sinu zna se ko zeli propast i sigurnu smrt, a to je Hurem.

Preslatko...

Zadnje uređivanje Firuze : 30.12.2012. at 10:00.
Firuze is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 11:35   #13
pattie_boyd
vučica s banane streeta

pattie_boyd Avatar

naravno da je Hurem za sve kriva...sigurno je da mu Mahi želi najbolje, uostalom on je zaslužio da bude prijestolonasljednik jer je ipak prvorođeni sin
moja je teorija da on voli Nigar, ali eto položaj je taj koji mu to ne dopušta nažalost, a i činjenica je ipak da je u braku sa sultanovom sestrom, a iz nekog poštovanja prema Sulji taj brak ne bi želio razvrgnuti

ma Selma mi se čini simpatičnom i nije mi baš jasno kako je uzela lik koji je intelektualno dosta ispod nje same...mnogi je zapravo gledaju u vidu Hatidže, a ipak je riječ o ženi koja ima završena dva faksa

Nur...ima ona lijepu facu, ali malo mi je premršava...razumljivo je to na neki način da vjerojatno u zadnje vrijeme baš i ne jede jer ju je ipak muž ostavio zbog duplo mlađe žene kolko sam skužila
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 17:33   #14
Zorée
abbracciami con la mente

Zorée Avatar

Registracija: Feb 2011.
a ružna čojka, allahu dragi. da ga sretnem u noći uplašila bih se
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 18:08   #15
rosa967
sapeta gospoja

rosa967 Avatar

Registracija: Jun 2011.
mi, tj. oni koje je Suljo porobljavao u povijesti, trebali bi slaviti baš tu Huremčinu(iako je odvratna do bola i kao glumica i kao lik), jer otkako je Suljo shvatio da je zaljubljen u to čudovišno biće, više ništa nije osvojio :hahahaha:
i još nešto, u islamu je čovjeku, koji ima sredstava za život za nekoliko žena, može toliko žena i "oženiti", tako da mi te teorije o varanju i dovođenju žena, pa neka ljubomora......
dakle, zašto Ibro ne može dovesti još žena uz Hatice
rosa967 is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 21:16   #16
Blood Dima
Bad Things

Blood Dima Avatar

Registracija: Sep 2011.
Ako mislite davati pridjeve, imenice i ostale druge nazive glumcima, potrudite se da sve ostane na jednom kulturnom nivou.

Firuze, moderatorska opomene na temi se ne kvota niti komentira, molit ću te lijepo.

Zadnje uređivanje Blood Dima : 24.01.2013. at 22:12.
Blood Dima is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 15:44   #17
pattie_boyd
vučica s banane streeta

pattie_boyd Avatar

Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
a ružna čojka, allahu dragi. da ga sretnem u noći uplašila bih se
meni on nije ružan, ima neš...muževan je za razliku od Buraka...on je često prelijep, kao neka lutka
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 15:46   #18
pattie_boyd
vučica s banane streeta

pattie_boyd Avatar

Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
mi, tj. oni koje je Suljo porobljavao u povijesti, trebali bi slaviti baš tu Huremčinu(iako je odvratna do bola i kao glumica i kao lik), jer otkako je Suljo shvatio da je zaljubljen u to čudovišno biće, više ništa nije osvojio :hahahaha:
i još nešto, u islamu je čovjeku, koji ima sredstava za život za nekoliko žena, može toliko žena i "oženiti", tako da mi te teorije o varanju i dovođenju žena, pa neka ljubomora......
dakle, zašto Ibro ne može dovesti još žena uz Hatice
imaš pravo glede ženidbe, vidiš, to mi do sad nije palo na pamet, iako znam da oni mogu imati 4 zakonite žene ako se ne varam...valjda jer to kod nas nije uobičajeno

sva sreća nje i njenog Selima II koji je skoro uništio OC
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2013., 12:14   #19
Zorée
abbracciami con la mente

Zorée Avatar

Registracija: Feb 2011.
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
meni on nije ružan, ima neš...muževan je za razliku od Buraka...on je često prelijep, kao neka lutka
jest muževan al ima grdu i zafrkanu facu. ko što je jedna cura rekla pomisli na pedofila kad ga vidi.... ne uljeva mi povjerenje ni malo, čak budi neku odurnost
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2013., 15:11   #20
pattie_boyd
vučica s banane streeta

pattie_boyd Avatar

Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
jest muževan al ima grdu i zafrkanu facu. ko što je jedna cura rekla pomisli na pedofila kad ga vidi.... ne uljeva mi povjerenje ni malo, čak budi neku odurnost
to valjda ima zbog brade trenutno...bez nje puno bolje izgleda

nego, želim vam sve najbolje u novoj 2013.
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja