Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2013., 18:03   #1
Kriteriji pri odabiru partnera - realni, nerealni, svakakvi... :o


Znam da svako ima pravo da se nada i postavi sebi crvene linije, ali malo mi je glupo kad ih skrndeljke nerealno napumpaju, što najčešće dovodi do statusa babadevojke i forever alone mod-a
Imam jednu poznanicu koja je, Bože oprosti, prava pogača. Devojka je stvarno primer kako ne treba izgledati, da se pristojno izrazim, a i ponašanja je kafanskoga. Dečka nikada nije imala jer traži isključivo prvoligaške frajerčine. Sportiste, bildere, momke koji izgledaju kao top modeli.
Dečka nije imala i pati zbog toga, ali ni po cenu večite samoće neće spustiti kriterijume. Ok je, njeno pravo, ali...

Iz trollerske zezancije sam par puta bio na nekom maloumnom sajtu za upoznavanje. Tamo je ista priča kao ova sa mojom poznanicom. Rugobe koje bi se jedva mogle nazvati ljudskim bićima isključivo lajkuju slike supermomaka, umišljaju da su ribe, a na vlastitim slikama te rugobe imaju i ultra zgodnu drugaricu pored sebe (lepota je prelazna).

Zadnje uređivanje ja jesam luzer : 12.01.2013. at 18:10.
ja jesam luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 18:07   #2
svaka žena je ljepa na svoj način nažalost tako je to danas ... sve briju na visoko a padaju nisko ... možda ipak trebaju pit red bull ... neznam .... nema tu pomoci krive su drustvene mreze poput fejsa i ask.fma jer zahvaljujuci njima i žicanjima za lajk danasnje djevojke se previse umisle .... možda si miss universe na fejsu ali ne i uživo... spusit če i njih neko kad tad... DD
UrbanSlick is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 18:09   #3
i sta tebi tu uopce smeta haha sta ti niti te po tebi rugobe nedaju ?
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 18:10   #4
Jebem im, rugobe a ne daju ti.


I prijateljice se obično biraju po nekom drugom kriteriju, npr. karakteru.
Luda Tratinčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 18:11   #5
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 18:14   #6
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
i sta tebi tu uopce smeta haha sta ti niti te po tebi rugobe nedaju ?
ne. ali uopšte nije to. ja sam aseksualan (po ubeđenju i po nagonu), ali braaate debela bubuljičava krmača sa pica facom, smradom oko sebe i kolekcijom karijesa da juri extra frajere mi je malo retardirano
ja jesam luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 18:14   #7
me rugobsta

Metallic fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 18:16   #8
ko jos gleda vanjski izgled, vazno je kakva je osoba u dusi
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 18:18   #9
Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
ne. uopšte nije to. ja sam aseksualan (po ubeđenju i po nagonu), ali braaate debela bubuljičava krmača sa pica facom, smradom oko sebe i kolekcijom karijesa da juri extra frajere mi je malo retardirano
Luda Tratinčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 18:18   #10
Mislim da su "ruzni" ljudi jako dobro svjesni kako izgledaju i da su im "visoki kriteriji" obrambeni mehanizam od onih koji si misle "ova je gabor, sve ce dat za malo kobase"... a realno ni takvi bas nisu ljepotani, je da jesu, vec bi im kobasa bila pojedena...
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 18:24   #11
Da, ima toga danas puno, no realno stanje je i to da iako po zadnje popisu stanovništva ima više žena od muškaraca , danas je osjećaj kao da svaku curu koja na nešto liči ganja barem 5 muških, ako ne i više. Zato i mogu imati takve kriterije i birati koga oće, kažem ti da nema ovog fejsa, interneta, ne bi ni one bile tolko izbirljive jer im ne bi 100injak muški bilo "nadohvat ruke".

Kolko cura znam koje su gabori uživo, na internetu su kraljice, ne znaju uživo ni tri progovorit. Iako mislim da je svaka cura lijepa, ipak nemogu shvatiti fakat pretile cure, dajte držite do sebe, sve se može s malo volje, njima je bolje utapati se u gorčini i tuzi 10godina nego se držati dijete godinu dana i dovest se u red.

Ali istina je , puno puta sam dobio odjeb zbog toga jer sam "2cm niži nego što ona želi" ili tipa "imaš crnu a ne tamno smeđu kosu". Briga ih, one to mogu, ako te odjebu, doći će 10 novih, zato jesu tako izbirljive. Ne generaliziram, govorim samo po iskustvu, oko 80% ženski je danas takvo, a od onih 20% , 15% su lijepe i pristojne, normalne cure koje ne flertuju sa 20muskih istovremeno dok onih 5% su cure koje nisu toliko lijepe fizički ali su zato po osobnosti najljepše, to znam iz iskustva. Par cura koje nisu fotomodeli, ali su fakat pristojnog izgleda, niko se ne zanima za njih. No tu dolazi i do toga da muške privlače samo fotomale i fufice.
Sajx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 18:31   #12
Imam jednu poruku za sve gabore na ovom forumu, a i šire

Ne možeš tražiti nešto bolje za sebe bez da i sam postaneš bolji.
EuroStrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 18:34   #13
Quote:
EuroStrike kaže: Pogledaj post
Imam jednu poruku za sve gabore na ovom forumu, a i šire

Ne možeš tražiti nešto bolje za sebe bez da i sam postaneš bolji.
o jebem ti, meni stvarno nije jasno od kud izlazite
ti onda ne trazis pametne cure ?
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 18:41   #14
""""Frajeru"""", tko si ti da određuješ tko ima previsoke, niske, realne, irealne kriterije?

Što, manje privlačne cure bi trebale paziti da im se ne navlaži pipica na zgodnijeg frajera od njih? Trebale bi tražit rugobe, jer eto, fizički izgled je najbitniji i prema tome se ljudi trebaju uparivat? Pa nek' ju polijevaju vodom prije seksa kad prirodnim putem ne ide?

Bez puno razmišljanja se mogu sjetiti 5 frajera s kojima sam bila ili dejtala za koje bih rekla da su objektivno sigurno zgodniji od mene. Nisu bili budaletine. I ostavila sam svih 5.Čak su bili i dobri prema meni, ne mogu se žaliti Nije zlato sve što sja. Prema tvojoj logici sam se valjda trebala grčevito držati za njih jer je to "as good as it gets".

I onda su mi se našli ovakvi, prilično površni ljudi, kao ti, pametovati "Prezgodan, iznimno situiran, - koji je tebi kuki? Što ti to tražiš? Tebi sve smeta. Pa ostati ćeš sama sa 3 mačke(babadjevojka-ne mogu se natjerati na ekavicu, prilagodila sam riječ )". Totalni fejl. I am a dog lover, mačke ne podnosim.

Bila sam i sa frajerima koji su manje zgodni od mene. I što sad? Jesu li oni trebali ljubiti tlo pod kojm hodam jer hodaju sa zgodnijom pičkom od sebe?

Vidiš, vidiš... Trebala sam ja njima svaki put kad bi mi dizali živac reći "Ma budalo jedna, kako se ti to ponašaš, ja sam ljepša od tebe!!"

Kakve su to budalaštine? Nazivati cure odvratnima zbog njihovog fizičkog izgleda? To je prvi pokazatelj "ljepote" tvoje duše. A da ne pričam o frustraciji koja izvire kad se ideš baviti time koga bi one trebale ili ne bi trebale željeti.

Radije se ti pozabavi sobom i svojim kriterijima. Možda te cure misle isto to što ti misliš o njima - o tebi

Zadnje uređivanje SeaPrincess : 12.01.2013. at 18:58.
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 18:48   #15
Pišaš u vjetar, tema će biti zatvorena, cijela zapadna civilizacija ubrzano propada.

I, da, ti si ćeš uvijek biti smatran krivim za sve.
mesian is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 18:48   #16
Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
Znam da svako ima pravo da se nada i postavi sebi crvene linije, ali malo mi je glupo kad ih skrndeljke nerealno napumpaju, što najčešće dovodi do statusa babadevojke i forever alone mod-a

Ovo je vrlo čudna i fantastična rečenica. Ovo me dobro nasmijalo i poželio sam da saznam još termina kao: "Skrndeljka, babadevojka i forever alone mod." . Gdje se govori takvim žargonom?
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 18:50   #17
Mogao bi poraditi na svom rječniku jer ovo što pišeš u prvom postu topica je blaga katastrofa. Ne znam uopće čemu posezati za takvim etiketama (najblaže rečeno!) koje koristiš.


Ti nisi nikakav vrhovni bog koji određuje što su visoki, a što niski kriteriji. Nadalje, svatko od nas ima svoje kriterije i nemaš se bravo buniti što neka XY žena ima ovakve ili onakve kriterije. Tvoja ozbiljnost dovoljno dolazi do izražaja ovom rečenicom: Iz trollerske zezancije sam par puta bio na nekom maloumnom sajtu za upoznavanje. Ako je malouman sajt, zašto si se uopće ulogirao?


I za kraj, umjesto pozdrava, samo želja da će prvi moderator koji ovo vidi - staviti katanac.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 18:56   #18
luzer, priključi se nekoj ortodoksnoj religijskoj skupini koja prima i ateiste. To ne možeš u Hrvatskoj ili na Balkanu uopće. Katolicizam je vjera za mase, eventualno da probaš po nekim zajednicama ako si vjernik, ali bolje...Bježi odavde. Civilizaciji nema spasa, jer glupi ljudi ne koriste kontracepciju koliko pametni i razmnožavat će se sve više i više. Kada glupi ljudi zavladaju nastaje ovo što vidiš oko sebe - jedan od prvih simptoma toga je da žene dobivaju sve veća i veća prava, koja su sada povlastice i da se oslobađa njihova hipergamija te idu na kvazi-alfe - neodgovorne i glupe muškarce koji se predstavljaju frajerima.

Od zapadne civilizacije treba dignuti ruke jer je bolesna i sama sebe će uništiti, već je dobrano počela.
mesian is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:01   #19
Quote:
Urbanna kaže: Pogledaj post
I za kraj, umjesto pozdrava, samo želja da će prvi moderator koji ovo vidi - staviti katanac.
ko zaključa temu odvratna devojka!

od sad!
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:02   #20
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Ovo je vrlo čudna i fantastična rečenica. Ovo me dobro nasmijalo i poželio sam da saznam još termina kao: "Skrndeljka, babadevojka i forever alone mod." . Gdje se govori takvim žargonom?
u forever alone sobici
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:03.