Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2017., 01:47   #281
Red face

Quote:
kompare.hr kaže: Pogledaj post
Primjetili smo da nas se dosta spominje na Forumu u zadnje vrijeme, pa smo odlučili opet aktivirati.
Mi smo portal koji se bavi usporedbom cijena i svaki dan ažuriramo ponude, a možete i kupiti osiguranje online.
Što se autoosiguranja tiče, podatke o korisnicima automatski provjeravamo u Hrvatskom uredu za osiguranje. Trenutno na našem portalu možete dobiti usporedbu pet auto osiguranja i kupiti policu online.
Platiti možete karticom(na rate american i diners), općom uplatnicom ili net bankingom.
Za većinu auto osiguranja po plaćanju ćete automatski dobiti e-policu, a papirnate orginale preporučenom poštom za dan ili dva. Neke police se moraju izraditi ručno, a naša korisnička služba ih izrađuje od ponedjeljka do petka od 09-17h.
Posebno smo ponosni na e-policu; dobijete ju mailom i vrijedi kao potvrda da ste osigurani; na tehničkom pregledu ili ako vas zaustavi policija i ne vjerujte nikom tko vam kaže drugačije. Svi naši korisnici koji odluče kupiti auto osiguranje online dobiju, naravno, i papirnate orginale i zelenu kartu.

Za sva ostala pitanja možete nam se obratiti na forumu, na našoj sponzoriranoj temi, na live chatu na našem portalu ili nas nazvati

http://www.forum.hr/showthread.php?p...2#post53240842
Na žalost, na stranici kompare.hr ima netočnih i lažnih informacija. Pogledajte Npr. Dio koji se odnosi na osiguranje motocikla. Na stranici stoji da postoji dodatni popust 30% ako se motocikl osigura online preko kompare.hr a u stvari nema nikakvog dodatno popusta jer su cijene iste kao kod osiguravajućih kuća.
https://kompare.hr/osiguranje/osiguranje-motocikala/
ministarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 11:58   #282
Dobro, shvatili smo iz prve, ne treba još triput pisati isto.

(via Tapatalk)
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 20:17   #283
Ne trebaš se hvatati na popuste i bonuse, nego na cijenu. Čak ti se i uvjeti znaju razlikovati zavisno od toga gdje uzimaš osiguranje

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
Old 05.08.2017., 02:31   #284
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Wiener je najpovoljniji a ja bi svima preporucio Croatiu ili Uniqu .... agram izbjegavati.

Poslano sa mog SM-G930F
wiener trenutno najskuplji , agram najjeftiniji plus meni svaka steta isplacena do zadnje kune
misspurple is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 13:22   #285
Sava je trenutno najjeftinija
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 10:30   #286
Da li se netko osigurao preko osiguraj.me stranice?
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 11:47   #287
kakva su iskustva sa AS osiguranjem, tj. Osiguraj.me ..imaju dobru ponudu trenutno
antonio545 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 07:33   #288
Croatia allianz generali i uniqa su ok a svih ostalih se kanite pogotovo euroherc koncerna a za velebit i slicne ne treba ni govoriti.

Osiguranje ionako nikad nije bilo jeftinije

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:45   #289
Kako ste krasno naivni.

Ko ja nekoć.

Sad sam progledala, jer sam sve istražila razgovarajući s osobama koji taj posao rade, pa je ispalo da znaju ono što mi ne znamo. Pobožno sam saslušala svih petsto agenata (majke mi) raznih osiguranja koji zovu prije rege. I ispitivala ih svašta ktome. Štaš, imadoh vremena.

Zaključak je da ne postoji najjeftinije osiguranje. Postoje ljudi koji po osiguranjima rade i imaju, čak i unutar iste kuće, čak i unutar istog ureda ogromne razlike u cijeni. Pa tako možeš sjest za stol kod Pere Perića i platit 1.500, a nakon toga se premjestit stol do do Mare Marić i platit istu stvar 1.000. U istom osiguranju. U istoj sobi.

Zašto? Ispada da se Pero Perić tek prošli mjesec zaposlio, pa siroti još nema iste cijene ko Mara Marić koja je svojim višegodišnjim zgrtanjem novaca svojoj firmi zaslužila pregršt beneficija, odobrenja za svemirske komercijalne popuste kojima siroti Pero ne može ni primirisat. E, onda odeš stol do, a kad tamo Šime koji je zapravo voditelj poslovnice ima direktnu telefonsku liniju s generalnim direktorom koji pak može, ako mu se tako ćefne, odobrit još 15 posto dole, ak ga ovaj zamoli da treba. Odnosno, može odobrit šta god hoće. (Siroti Pero kod kojeg si ti sjeo i zaključio da je ovo osiguravajuće društvo skupo još ne zna ni tko je direktor. Ni što je to komercijalni popust. Ne zna kliknut ni na ovaj regularni popust koji ima. Nije ga još našo u programu. )

I na kraju platiš jedno soma kuna manje nego na kompare.hr, koji nema ništa od toga i glumi da zna gdje je najjeftinije.

Još mi je ljubazna teta s kojom sam se zapričala čak i o tome što se kuha ovih dana objasnila da postoje stvari koje ti jedno osiguranje može odradit, a neko drugo ne, jer su takva pravila. Tu ima sto razlika. Zapamtila sam da recimo Croatia balavcu od 18 godina koji je jučer položio automatski na lijepe oči daje 50 posto bonus od roditelja, bez da ga ovaj gubi. Jednostavno daju, ima ćaća, imaš i ti, a da Euroherc to ne smije. Ali da recimo Euroherc pak smije na teretno puknut bonus s osobnog vozila, a Croatia pak ne može to. I tako sto pizdarija.

Sad mi žao što nisam sve zapisala, tko zna šta će od toga trebat.

Komplicirano je to ljudi moji. Komplicirano. Nema tu najjeftiniji ili najskuplji po defaultu.

Treba pričat s ljudima. Ne s programom. Veli ona meni: Taj koji je radio osiguranje prek komparea, nek si sad nađe osobu na netu koja će mu odradit štetu kad će mu trebat savjet, riješit papirologiju, uputit ga kamo, s kim i kojim redom, nazvat procjenitelja da dođe ako on ne može k njemu i sve ostalo. Nek piše pismo kompareu.

Uglavnom, I was blind, but now I see. Hvala, teta Gordana.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:27.