Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Glazbena događanja
Korisničko ime
Lozinka

Glazbena događanja Ivan Hrvatska fan pit

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2013., 11:35   #261
volume3d
Registrirani korisnik

volume3d Avatar

Registracija: Nov 2008.
Why dont you love me nastup je također bio savršen Baš ludnica

Irreplaceable je bolje izvela na prosloj turneji, tada je bas cijela dvorana pjevala zajedno I super mi je bilo kako su se sinoc svi derali kad je izvodila Survivor ...

Netko je gore pitao za I miss you, na 5 sekundi joj se nešto desilo sa backing track i mikrofonom tako da se čulo kako zapravo jako tiho pjeva, a ovo iza nasnimljeno trešti jako , frendica mi je uletila: Kaj je ovo playback? I na jos jednom mjestu sam ju uhvatio sa mikrofonom dole dok se okretala, a 'pjevala' je ... moguće da je to čak bilo za vrijeme Crazy in love koreografije pa joj opraštam lol

E da, jedan od highlitsa vecerasnjeg koncerta mi je We found love 10 minuta prije izlaska Bey na stejđ hahah, gore su svi plesali kao da je već počeo koncert Zelim čuti WFL izvedbu Rihanne u nekoj areni (moze i na playback), ta pjesma je savršena za arene i mislim da bi bila ludnica
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 11:41   #262
DrBoz39
Registrirani korisnik

DrBoz39 Avatar

Registracija: Oct 2008.
Kakva je Franka bila?
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 11:53   #263
volume3d
Registrirani korisnik

volume3d Avatar

Registracija: Nov 2008.
Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Kakva je Franka bila?
Franka je bila jako dobra, super je izgledala, glas odlican...samo imam dojam da ju nitko ne dozivljava A ima potencijala , al tako je to kod nas u hrv valjda.....produkcija pjesama joj je odlicna
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 11:58   #264
vivalavida12345
Registrirani korisnik

Registracija: Oct 2012.
Nazalost nisam bila na koncertu i to si nikad necu oprostit samo me zanima ovo sto kazu da je rekla nesto na hrvatskom,ima netko to snimljeno ili da zna kad je bilo da potrazim na netu?
vivalavida12345 is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 18.04.2013., 12:16   #265
Tamara21
Registrirani korisnik

Tamara21 Avatar

Registracija: Aug 2010.
Bila sam na parteru u odmah do glavne pozornice,meni je bilo savršeno!!!
Sve sam vidjela,i ona se jednom i nagnula prema nama,žena je predivna i savršen glas ima,i dosta je komunicirala s publikom,meni je bilo dirljivo kad smo svi zajedno s njom pjevali i will always love you Kod nas je i pjevala Say my name,u Srbiji nije,ja sam uživala u svakoj pjesmi,koreografija,plesači,savršeno,a super mi je ona njena gitaristica Bibi,baš je simpatična a navodno je pista maknuta s turneje zato je letjela kod nas i kad je išla do bey stage i kad se vraćala na glavnu pozornicu,zbog toga jer su je Srpski fanovi čupali za kosu,i također nehotice udarali njenu mamu Tinu koje je tamo stajala kod piste u Bg...

Inače dosta ljudi na parteru se rušilo u nesvijest prije samog njenog izlaska na pozornicu pa ih je security vadio van preko ograde,bilo je u nekim trenutcima jako vruće i a svi su bili i uzbuđeni ,svi su se gurali,pogotovo ovi kaj su otraga bili..a užas je bilo kad smo čekali da otvore vrata i puste nas na parter,svi smo bili zgurani i i par puta su otvarali vrata i nisu nas pustili,onda su ljudi počeli lupat po vratima,navodno je jos trajala tonska proba, više se nije moglo izdržat u toj gužvi..

Meni je Franka bila ok,premda nisam njen fan,ali super je otpjevala i imala siguran nastup...

A i ljudi iz njene ekipe pišu da im je bilo odlično na koncertu,i da Bey voli publiku u Zagrebu i da će se vratiti,čak su bili i na plitvicama onaj prvi dan kad su došli u Hrvatsku,bey je sletjela jučer u 14 sati i odmah išla u arenu,mislim da je bey otišla za london,a njena ekipa je već u Budimpešti.-
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 12:26   #266
Softa
Monster

Softa Avatar

Registracija: Apr 2010.
evo nekih slika http://www.capitalfm.com/artists/bey...013/guitar-67/

užasno mi je žao što nisam išao na taj koncert, nadam se da neće čekati opet 4 godine da se vrati na naše prostore.
Softa is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 12:57   #267
MADCITY
Registrirani korisnik

MADCITY Avatar

Registracija: Oct 2012.
http://media.beyonce.com/files/image...allery_024.jpg

MADCITY is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 13:01   #268
Big P.
Registrirani korisnik

Big P. Avatar

Registracija: Jun 2011.
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
Why dont you love me nastup je također bio savršen Baš ludnica

Irreplaceable je bolje izvela na prosloj turneji, tada je bas cijela dvorana pjevala zajedno I super mi je bilo kako su se sinoc svi derali kad je izvodila Survivor ...

Netko je gore pitao za I miss you, na 5 sekundi joj se nešto desilo sa backing track i mikrofonom tako da se čulo kako zapravo jako tiho pjeva, a ovo iza nasnimljeno trešti jako , frendica mi je uletila: Kaj je ovo playback? I na jos jednom mjestu sam ju uhvatio sa mikrofonom dole dok se okretala, a 'pjevala' je ... moguće da je to čak bilo za vrijeme Crazy in love koreografije pa joj opraštam lol

E da, jedan od highlitsa vecerasnjeg koncerta mi je We found love 10 minuta prije izlaska Bey na stejđ hahah, gore su svi plesali kao da je već počeo koncert Zelim čuti WFL izvedbu Rihanne u nekoj areni (moze i na playback), ta pjesma je savršena za arene i mislim da bi bila ludnica

Na crazy in love nikad ne pjeva refren. Jer plese

Ja sam joj bila tako blizu ispred mene je stajala. Stvarno je prekrasna
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 13:09   #269
JimmyB
Registrirani korisnik

JimmyB Avatar

Registracija: Sep 2011.
Je li ona nesto spomenula mkrofon dok je pjevala I care ili I miss you? Stvarno je bil super, samo mi je zao sto I was here nije pjevala. I da, koliko su govorili o aparatima, oduzimanju, a na kraju su se mogli unijeti.
JimmyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 13:21   #270
Blackyy
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2011.
jel ima tko cijeli snimak od irreplaceable ? ;3
Blackyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 13:23   #271
Big P.
Registrirani korisnik

Big P. Avatar

Registracija: Jun 2011.
dobar video http://www.youtube.com/watch?v=qKHc4JQfZ9E
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 13:46   #272
Tamara21
Registrirani korisnik

Tamara21 Avatar

O upoznavanju Franke sa Beyonce

http://www.slobodnadalmacija.hr/Spek...9/Default.aspx

slike http://www.facebook.com/media/set/?s...2994823&type=1

twitovi Beyonce ekipe poslije koncerta

Quote:
JaQuel Knight ‏@TheJaQuelKnight 14h
:: Night 2 for #TheMrsCarterShow is a Wrap!! Croatia was LIVEEEE Tonite!! Awesome crowd!!
B Luvd Yall!! See yall next go round!! #OTTNCity
Quote:
Bibi McGill ‏@NovaSky 7h
Thank you Zagreb, Croatia for all your good energy and another SOLD OUT show!!!!
Quote:
Miss Ksyn ‏@MissKsyn 5h
Second show done #Croatia you were amazing.. Hope you had as much fun as we did performing for y'all.. <3 http://fb.me/1ESv0j4Wy
slike sa službene beyonce stranice

http://www.beyonce.com/news/zagreb-croatia

još slika http://beyonce-exclusive.com/news/?p=2401
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 15:37   #273
*soul*mate*
Lutalica

*soul*mate* Avatar

Registracija: Jan 2009.
Quote:
JimmyB kaže: Pogledaj post
I da, koliko su govorili o aparatima, oduzimanju, a na kraju su se mogli unijeti.
to su takve gluposti koje se daju pročitat po netu.
ja stalno nosim fotiće, a dečko onu profesionalnu kameru i nikad nikakvih problema

Quote:
Tamara21 kaže: Pogledaj post
Inače dosta ljudi na parteru se rušilo u nesvijest prije samog njenog izlaska na pozornicu pa ih je security vadio van preko ograde,bilo je u nekim trenutcima jako vruće i a svi su bili i uzbuđeni ,svi su se gurali,pogotovo ovi kaj su otraga bili..a užas je bilo kad smo čekali da otvore vrata i puste nas na parter,svi smo bili zgurani i i par puta su otvarali vrata i nisu nas pustili,onda su ljudi počeli lupat po vratima,navodno je jos trajala tonska proba, više se nije moglo izdržat u toj gužvi..

A i ljudi iz njene ekipe pišu da im je bilo odlično na koncertu,i da Bey voli publiku u Zagrebu i da će se vratiti,čak su bili i na plitvicama onaj prvi dan kad su došli u Hrvatsku,bey je sletjela jučer u 14 sati i odmah išla u arenu,mislim da je bey otišla za london,a njena ekipa je već u Budimpešti.-
organizacijski mi je loše bilo to s parterom.
Kod britney su imali zaštitnu ogradu u jednom dijelu partera (kod fanpita mislim) pa onda opet nastavak partera.
što je super funkcioniralo jer se masa nije slila toliko prema naprijed kao jučer navečer.
baš mi ih je žao

Quote:
Kakva je Franka bila?
Solidno je pjevala. Izgledom je pokušavala ličiti malo na beyonce iz sasha fierce faze.
http://www.jutarnji.hr/multimedia/ar...9_567502S0.jpg
Franka: http://www.story.hr/franka-batelic-b...m-dosla-146225
slatka je onako klempava al trebala je raspustit kosu i nafrčkat ju.
osim solidnog pjevanja je dost jednolično plesala. nije bilo nikakve koreografije.
a vidjelo se da se brzo umorila po izrazu lica i uspuhanosti

beyonce je stvarno liga za sebe

Zadnje uređivanje *soul*mate* : 18.04.2013. at 15:44.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 15:43   #274
Uffie
U prolazu

Uffie Avatar

Registracija: May 2011.
Atmosfera na Crazy in love je neopisiva! Ja sam UŽIVALA! Najsimpatičnije mi je bilo kad je pri kraju "If I were a boy" komentirala da smo ju raznježili nešto kao: "You broke me out of my character, I was supposed to play tough..."

Franka mi je bezveze bila, ništa posebno.
Old 18.04.2013., 16:15   #275
XdsadX
Registrirani korisnik

Registracija: May 2004.
ja sam jucer bila prvi put na B i bilo mi je presavrseno.

nego, kakve su to price da B pjeva na playback?!
XdsadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 16:31   #276
poison.Ivy
Registrirani korisnik

poison.Ivy Avatar

Registracija: Jan 2011.
Quote:
Kakva je Franka bila?
Odlična. Ja sam se iznenadila, bila je jako dobra, dobro pjevala, ima potencijala. Ugodno iznenadjenje, samo je imala nezahvalnu publiku jbg.

does it come as a surprise that I dance like I've got diamonds at the meeting of my thighs?
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 17:58   #277
Anita2507
Registrirani korisnik

Anita2507 Avatar

Registracija: Aug 2008.
Evo i mog osvrta:

Na prvom koncertu nisam bila, sad jesam, nije mi krivo, ali sam malo razočarana, očekivala sam bolje.

Početak mi je bio super, produkcijski je sve bilo odlično i rasvjeta i pozornica.
Sredina koncerta mi je bila malo dosadnjikava, izvedba If I were a boy, Naughty girl mi je bilo bezveze, tako dobre pjesme a tako bezveze izvedba.

Kostimi mi se ne sviđaju, osim bijele haljine, crvene haljine (u kojoj je pjevala sama jednu pjesmu) i šljokičasti kombinezon su mi dobri, ostalo je bezveze.

I zadnji dio od bey stage-a do kraja su mi bili dobri.

Sve u svemu, nisam baš nešto zadovoljna set listom, a niti komunikacijom s publikom, posebno što se tiče davanja prilike publici da pjeva, tu me razočarala.

Što se tiče njenog pjevanja, za mene je ona super pjevačica, i super pjeva, ali joj je matrica malo prejaka pa se teško raspozna njen glas od playbacka.

Sve u svemu, moja ocjena je 6/10.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 17:59   #278
Tamara21
Registrirani korisnik

Tamara21 Avatar

ENTRY WAVE ZAGREB #MrsCartershow WOOW

http://www.youtube.com/watch?v=i6luz...ature=youtu.be
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 18:21   #279
JimmyB
Registrirani korisnik

JimmyB Avatar

Registracija: Sep 2011.
Da li je neko uspio da prebroji koliko njih su izvukli sa partera jer im je pozlilo? Ruzno je reci, ali meni je bilo malo i smijesno. Inace, Beyonce je dosta sitnija, uopste ne izgleda debelo kao ponekad na slikama i TV-u. Ja jos ne vjerujem da je bila samo par metara od mene.
JimmyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 19:22   #280
Djiberova
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2011.
Ja sam bila prvi put na njenom kocertu. Početak je bio ok, sredina koncerta čak i dosadnjikava a od dolaska na B stage na dalje odlično, žao mi je da nije odpjevala I was here. Bila među sretnicima na B-stageu, žena je stvarno prelijepa, i nisam očekivala da je tako sitna... još ne vjerujem da mi je bila tako blizu, ja bi opet http://www.youtube.com/watch?v=KcUzHphGzXw
Djiberova is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja