Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2004., 23:08   #1
pjesma za svadbu (umjesto valcera)

drage moje, please help -

naime kako smo se nasli moj dragi i ja dvoje lijevonogih (a i bez previse volje za ucit plesat) odlucili smo umjesto valcera na svadbi za par mjesecu lijepo sve iznenadit i nesto otpjevati u duetu.

problem je u tome sto nam ne pada bas previse pjesama napamet pa se ja eto nadam da cemo na ovim stranicama pokupit neke dobre ideje. malo je hica jer moramo jos sve i uvjezbat s bendom.

bilo bi dobro da je pjesma na hrvatskom, ali moze i na engleskom.

dosad nam je jedini prijedlog bio Vjeruj u ljubav od Olivera, pa zato pliz pucajte sve dobro kaj vam padne napamet.

thanks unaprijed
primadona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 23:09   #2
'da je meni s tobon kroz pasike'
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 23:53   #3
You will be always on my mind.

Wonder of you.
Old 28.12.2004., 00:44   #4
"Divno je biti nekome nešto"
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 00:56   #5
Re: pjesma za svadbu (umjesto valcera)

Quote:
primadona kaže:
...dosad nam je jedini prijedlog bio Vjeruj u ljubav od Olivera, pa zato pliz pucajte sve dobro kaj vam padne napamet.

thanks unaprijed
Mojoj prijateljici je muz ovo pjevao na vjencanju, u medjuvremenu su se nekoliko puta razilazili, napravio im je rusvaj od zivota i sad su pred razvodom. Zaobidjite tu pjesmu
mirta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 00:59   #6
"Bacila je sve niz rijeku"

jebiga, možda lirika i pjesma nisu baš prigodne, al' hit je hit..
pa ma koliko bio "star.."
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 01:00   #7
"Vjeruj u ljubav" bi bilo (po patetici) ekvivalentno odabiru od Gibbonija onog stiha "možda i dogodi se čudo.."

pa ti razmisli
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 01:50   #8
Preoporucujem (moras downloadat sa neke webstranice, ali pjesma se zove "Jedina Ljubav" a bend se zove Domovina. Trenutno je slusam, i pjesma je odlicna. A bila je i moja pjesma za prvi ples.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 11:33   #9
ja nisam romantična a da znam pjevati odčepila bi chihuahua-u
Old 28.12.2004., 11:40   #10
hmm..nemojte me sad ubit, možda je stvar u tome da ja nisam ljubitelj tih stvari..ali nije li nekako lame da pjevate?

kaj ja znam..da ipak nekaj odplešete?

pogotovo ak baš niste ne znam kakvi pjevači, a 90% nas nije (me included)..pa još u duetu..ne znam..doduše, mogla bi ispasti dobra zajebancija..ali onda je opet pitanje želite li da to bude neki romantični trenutak ili da se svi dobro nasmijete.. (edit: sad malo čitam pa si mislim da djeluje zlobno..ali fakat ne mislim niš loše, nego ono - tipa karaoke..svi pjevaju i valjaju se od smijeha.. )

Old 28.12.2004., 11:43   #11
Probajte Something stupid.

I'm great at multitasking. I can waste time and be unproductive at once.
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 11:47   #12
jesi gledala "svi vole raymonda?" kad se njegov brat ženio?
on i njegova izabranica su skinuli (koliko su im sposobnosti dopuštale) koreografiju iz "sumraka do zore".
to je bilo fenomenalno za vidjeti.
Old 28.12.2004., 13:23   #13
Može i bez!
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 16:08   #14
Quote:
shree_kali kaže:
hmm..nemojte me sad ubit, možda je stvar u tome da ja nisam ljubitelj tih stvari..ali nije li nekako lame da pjevate?

kaj ja znam..da ipak nekaj odplešete?

pogotovo ak baš niste ne znam kakvi pjevači, a 90% nas nije (me included)..pa još u duetu..ne znam..doduše, mogla bi ispasti dobra zajebancija..ali onda je opet pitanje želite li da to bude neki romantični trenutak ili da se svi dobro nasmijete.. (edit: sad malo čitam pa si mislim da djeluje zlobno..ali fakat ne mislim niš loše, nego ono - tipa karaoke..svi pjevaju i valjaju se od smijeha.. )

e pa bas tak nekak...
jel ak treba birat izmedju loseg plesanja i loseg pjevanja, onda je ovo drugo ipak malo zabavnije...

a i ideja je da vise bude zajebancija nego romantika...
primadona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 16:10   #15
Quote:
Cro-cutie kaže:
Preoporucujem (moras downloadat sa neke webstranice, ali pjesma se zove "Jedina Ljubav" a bend se zove Domovina. Trenutno je slusam, i pjesma je odlicna. A bila je i moja pjesma za prvi ples.
jel mozes nekak poslat na mail?
primadona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 18:15   #16
kod mene je bilo - ponoc torta i bacanje buketa frendicama...a nakon toga svadbena pjesma mi je bila ciganska najdrazha "Djelem djelem", razbijala sam chashe i bila na stolu u ful elegantnoj vjencahnici

scena za krepat, sva onak' fina za popizdit, hop na noge lagane, bacaj sve i udri!
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 01:27   #17
Quote:
nataniel kaže:
kod mene je bilo - ponoc torta i bacanje buketa frendicama...a nakon toga svadbena pjesma mi je bila ciganska najdrazha "Djelem djelem", razbijala sam chashe i bila na stolu u ful elegantnoj vjencahnici

scena za krepat, sva onak' fina za popizdit, hop na noge lagane, bacaj sve i udri!
nikad te nisam tako zamisljala

ja osobno sam protiv olivera i vjeruj u ljubav jer je nekako ne znam pretuzna?!

mozda radje kljuc ljubavi ili kljuc zivota tako nesto oliver&vanna

iako ima punooo boljih eng pjesama... barry white?

bo...

inace to sa pjevanjem mi je fora

PS: u jednoj epizodi ally mcbeal su pjevali duete tako ovi koji su bili in love pa probaj nac koje pjesme su oni pjevali ilineko zna, jer to je bilo mnogo dobro...
Old 29.12.2004., 01:46   #18
Quote:
nataniel kaže:
dakle, čitam i ne vjerujem!!
sad si mi još više draža...
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 08:23   #19
Quote:
primadona kaže:
e pa bas tak nekak...
jel ak treba birat izmedju loseg plesanja i loseg pjevanja, onda je ovo drugo ipak malo zabavnije...

a i ideja je da vise bude zajebancija nego romantika...
onda derite

ne znam.."Time of my life"?
Old 29.12.2004., 09:09   #20
bila mama kukumka, bio tata taranta?
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vrijeme je: 20:00.