Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2013., 23:02   #7741
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
ali biti starica uopce je vec uspjeh, pod uvjetom da si zdrav.
znaci da si dozivio starost
Uspjeh je i ako nisi zdrav.
Samo je cijena toga uspjeha ponekad prilično visoka (mislim na kvalitetu života, ne na izgled).
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 15.09.2013., 23:03   #7742
pa kaj ne postoji neki "chin reduction"?
Hannah 3 is offline  
Old 15.09.2013., 23:05   #7743
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
pa kaj ne postoji neki "chin reduction"?
Imaš pravo. Evo before and after slika.

https://www.google.hr/search?q=chin+...&bih=513&dpr=1

Nisam imala pojma za to.

Gledam slike i čini mi se da skidaju samo meko tkivo, ne i kosti. Nisam, doduše, sigurna.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 15.09.2013., 23:05   #7744
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
pa kaj ne postoji neki "chin reduction"?
Mislim da postoji, ali nije tu samo stvar u bradi, obično su sve kosti tako nekako nezgrapne. Naježih se na samu pomisao prekrajanja kostiju cijelog lica.
ex anais is offline  
Old 15.09.2013., 23:05   #7745
Quote:
Godiva kaže: Pogledaj post
Uspjeh je i ako nisi zdrav.
Samo je cijena toga uspjeha ponekad prilično visoka (mislim na kvalitetu života, ne na izgled).
joj, znas kaj, a kuzis me, pisala si i sama da imas nekih kronicnih smetnji, kad mi se aktiviraju moje, kvaliteta zivota mi bude takva da si uopce ne mogu zamisliti da to tako ostane (u egzacerbaciji) i da tako zivim i docekam starost.

bolest je jedino cega se bojim, osobito u starosti.

sad jos ipak tijelo nije tak potroseno.
Hannah 3 is offline  
Old 15.09.2013., 23:06   #7746
Quote:
Godiva kaže: Pogledaj post
Imaš pravo. Evo before and after slika.

https://www.google.hr/search?q=chin+...&bih=513&dpr=1

Nisam imala pojma za to.
ova desno mi baca na janicu.
Hannah 3 is offline  
Old 15.09.2013., 23:09   #7747
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Mislim da postoji, ali nije tu samo stvar u bradi, obično su sve kosti tako nekako nezgrapne. Naježih se na samu pomisao prekrajanja kostiju cijelog lica.
Kad to dođe (ako već nije) sto posto će biti na stotine tisuća spremnih na taj užas, a lova vrhunska.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 15.09.2013., 23:10   #7748
Quote:
Godiva kaže: Pogledaj post
Kad to dođe (ako već nije) sto posto će biti na stotine tisuća spremnih na taj užas, a lova vrhunska.
Zamisli te otekline i oporavak. Imat ću noćne more, žena mačka i Tori će me proganjat, baš sam si našla temu pred spavanje.
ex anais is offline  
Old 15.09.2013., 23:11   #7749
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
joj, znas kaj, a kuzis me, pisala si i sama da imas nekih kronicnih smetnji, kad mi se aktiviraju moje, kvaliteta zivota mi bude takva da si uopce ne mogu zamisliti da to tako ostane (u egzacerbaciji) i da tako zivim i docekam starost.

bolest je jedino cega se bojim, osobito u starosti.
I ja. Moje smetnje su aktivne neprekidno, ali postoji nada da se u značajnoj mjeri riješe. Ako ne, ne želim ni pomišljati na starost.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 15.09.2013., 23:13   #7750
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
ova desno mi baca na janicu.
Je li ona skroz desno u prvom redu?
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 15.09.2013., 23:15   #7751
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Zamisli te otekline i oporavak. Imat ću noćne more, žena mačka i Tori će me proganjat, baš sam si našla temu pred spavanje.
Ha čuj... možda bude i nekakva minimalno invazivna procedura ugradnje zamjenskih kostiju kroz max tri reza duljine centimetar.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 15.09.2013., 23:15   #7752
Quote:
Godiva kaže: Pogledaj post
Je li ona skroz desno u prvom redu?
da
Hannah 3 is offline  
Old 15.09.2013., 23:18   #7753
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
da
I mene.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 15.09.2013., 23:23   #7754
ma to samo razbiju čeljusni zglob i malo povuku sve unatrag, nije tako invazivno


to je defekt vilice, underbite

tak ima onaj haznadar

Orak is offline  
Old 15.09.2013., 23:26   #7755
djevojke drage, odoh pod brzinski tus i idem si pustit seriju na njemackom.

muzic je na kratkom putu. inace ga mucim da gleda sa mnom, pa mi mora razjasnjavati gramatiku, cim mi nesto nije jasno.
Hannah 3 is offline  
Old 15.09.2013., 23:27   #7756
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ma to samo razbiju čeljusni zglob i malo povuku sve unatrag, nije tako invazivno


to je defekt vilice, underbite

tak ima onaj haznadar

a u pi*** , kaj sam sad ovo morala vidjet prije gasenja kompa.
bas si bezobzirna!
Hannah 3 is offline  
Old 15.09.2013., 23:31   #7757
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ma to samo razbiju čeljusni zglob i malo povuku sve unatrag, nije tako invazivno
Ovo što vidim na onim slikama nisu baš bog zna kakvi rezultati. Mislim da im trebaju bolje tehnike.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 16.09.2013., 01:19   #7758
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
JoSalome je dobro napravljen/a.
Ko je to? I zasto o toj osobi govorite u oba spola?

Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
zn
bas mi je krivo to vidjeti. ovo ljeto sam jako puno hodala i nenamjerno pala na 50 kila i odeti.
Ovo se meni moze dogoditi nikad.

Dok sam jos pisala na ZuD-u i chatu i spomenula sam to, da imam neki cudan osjecaj da koza gubi na elasticnosti, ono, ne znam cak ni opisati al cudno...onda su me uvjerili da je za to prerano i pocela sam se redovito mazati i bolje je. Kod zena mojih godina a da su isle po solariju ili se przile na suncu primjecujem nekakve sitne crte kod dekoltea...postarale si kozu...ja cu vidim prvo na nadlakticama i trbuhu kiksati.
ombia is offline  
Old 16.09.2013., 02:19   #7760
ajoj, upalim komp opet da vidim kako napreduje moj DHL paket i opet zavirim ovdje. ove fotke su uzasne, jadni ljudi.
ni ja bas ne kuzim neki napredak na "after" fotkama.
osim kod ove zadnje.

a ove crte kod dekoltea...e, meni je to doslo zadnjih par godina. probudim se i te crte se satima ne zele izravnati. a spavam na boku. i nemam velike cice.

a, dobro, to sa kozom valjda tak mora bit, tu se zbilja nemre nis.
ja sam vec rekla, ako bude zdravlja i love i ako mi bude smetala facijalna oronulost, idem kod prof wernera manga na bodensko jezero, ili na blefaroplastiku kad vrag salu odnese, ili na lifting.

on mi je kandidat broj jedan za dat mu se pod noz.
Hannah 3 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:43.