Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2015., 13:43   #101
Upravo i ja vidjeh natječaj za prodavača, ali čim sam pročitala iskustvo ljudi definitivno se neću prijaviti jer ovo što pišete se zove ROPSTVO! A ono je ukinuto jo u 19st. ako se ne varam....a ne varam se.
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 14:10   #102
Pa oni svako malo objave natječaje. Meni je jako potreban posao ali na ovo se ne bi prijavila taman da sam kruha gladna!
Žao mi je cura koje proživljavaju tako nešto na tom poslu.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:11   #103
Naravno da daju, jer te njihove nenormalne uvjete ne može nitko zadovoljiti.
Logika gazde ti je - ima ih još na burzi
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 11:46   #104
ja sam čula sve najgore o Europi....
4LHK is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 18:26   #105
ovo je stvarno strašno,bojkotirate ovu firmu svi.......
4LHK is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 18:29   #106
BOJKOTIRATE OVU FIRMU SVI
4LHK is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 08:26   #107
znaci procitao sam sve Vaše upise , i svjedno mi je zena otisla na probu ....

eh kakvog cuda dobila je posao , premda je zavrsila s porodiljnim i ima minimalna primanja sa burze , što im je napomenula ...

nema veze dali su joj ugovor na 7 mjeseci , da bi nakon tri dana dosli i rekli : Ah nije prodaja porasla potpisi sporazumni otkaz ili izvandredni

i sad joj je gamad izbila cca 6000 kn iz đepa radi čega , radi njihove nonšalantnosti ... uglavnom zena mi je odmah se razbolila , otvorila bolovanje , dok se ne posavjetujemo sa ljudima sa burze i odvjetnikom ...

nemogu vjerovat da takva gamad uopće postoji ...
Desaparecido is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 16:31   #108
Quote:
Desaparecido kaže: Pogledaj post
znaci procitao sam sve Vaše upise , i svjedno mi je zena otisla na probu ....

eh kakvog cuda dobila je posao , premda je zavrsila s porodiljnim i ima minimalna primanja sa burze , što im je napomenula ...

nema veze dali su joj ugovor na 7 mjeseci , da bi nakon tri dana dosli i rekli : Ah nije prodaja porasla potpisi sporazumni otkaz ili izvandredni

i sad joj je gamad izbila cca 6000 kn iz đepa radi čega , radi njihove nonšalantnosti ... uglavnom zena mi je odmah se razbolila , otvorila bolovanje , dok se ne posavjetujemo sa ljudima sa burze i odvjetnikom ...

nemogu vjerovat da takva gamad uopće postoji ...

Eh tako su i na nama koji do tada nikad nismo bili zaposleni brali pare, a vidim da još uvijek ne odustaju od takvih radnji.

Prvi dan kad sam došla na razgovor za posao, nakon pozdrava dobila sam papir u ruke uz rečenicu: "Evo samo prvo ovo potpišite, a onda ćete mi tu malo pomoći slagati robu." Nikakvog razgovora nije bilo, informacija o radnom vremenu, plaći (to nisam znala do zadnjeg dana kada smo potpisivali sporazumni i za to sam voditeljci rekla da mi nije jasno kako ona ne zna koliko mi novaca moraju isplatiti, koja je satnica, i po kojem se uopće sistemu ona računa), odmah sam počela raditi, a do informacija sam dolazila postepeno nakon moje gluposti, naivnosti i već potpisanog papira!

Pitala sam radi li se samo na toj adresi ili i na ostalim lokacijama njihovih prodavaonica, rekli su -rijetko. Kasnije sam cijelo vrijeme provela u Areni do koje mi treba sat vremena. Ostajala tamo do pola 10 navečer i dolazila kući oko pola 11. Rintala sam, prala podove, usisavala, četkala tepihe sa četkom za glatke plohe, ni sekunde u danu nisam sjela, a ako sam išla pojesti pojela sam u 5 min iako ti kažu da ćeš imati pauzu 30 min.

Nakon odlaska saznala sam puno loših svari. Sestrična moje prijateljice, ne znam kako, ali izdržava tamo već duže vrijeme. Nedavno su joj iznenada rekli da ide na neku edukaciju drugih djelatnica u Zadar ili Rijeku ne znam, gdje će ostati neko vrijeme i da kreće taj isti dan u poslijepodnevnim satima. Nisu je ni pitali može li otići i ima li kakve obveze/planove tih dana (zamislite da ima djecu). Kada je rekla da ne zna hoće li stići oni su joj rekli da se potrudi stići ili će morati naći drugi prijevoz i naravno sama ga platiti.

Ukratko: non stop ih šaltaju simo-tamo s lokacije na lokaciju, koja ti je smjena saznaš u petak za idući tjedan, a na kojoj si lokaciji saznaš nekad i dan prije, ne smiješ se nasloniti, a kamoli sjesti, čak i kada nema nikog u dućanu ti moraš preslagivati već složene traperice kako bi ljudi iz vana vidjeli da se unutra nešto radi, a o njihovoj tehnici prodaje da i ne govorim. To je doslovno napadanje i gušenje čovjeka, a to moraš raditi i kod ljudi kod kojih će to možda proći, ali i kod onih koji ti pogledom jasno daju do zanja da ih pustiš na miru da uživaju u kupovini.

Moj susret s njima dogodio se prije par godina. Danas je skoro kraj 2015. , a oni oglas za prodavača nisu skidali od tad. Stoga sretno svima koji i nakon svih ovih negativnih iskustava žele otići na izrabljivanje!
Pozdrav555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 17:03   #109
Ovo je strašno! Ja sam vidjela da oni stalno imaju oglase za posao i traže prodavače. Kad god mi dođe mail za ponudu poslova uvijek ta Europa
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 00:31   #110
Quote:
Desaparecido kaže: Pogledaj post
nema veze dali su joj ugovor na 7 mjeseci , da bi nakon tri dana dosli i rekli : Ah nije prodaja porasla potpisi sporazumni otkaz ili izvandredni
Znači i dalje imaju isti način poslovanja.. super
Nadam se da žena nije potpisala sporazumni?
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 13:33   #111
Upravo su me zvali na razgovor, sutra bih trebala ici. Prijavila sam se za posao u Toweru.
Znaci, HVALATIBOZE sto sam ovo guglala.
Jos sam u soku od stvari koje sam ovdje procitala. Hvala vam svima koji ste podijelili svoja iskustva!
Mislim da cu preskociti ovaj razgovor.
__________________
The only reason people get lost in thought is because it's unfamiliar territory.
Chupa*Chups is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 14:32   #112
Koliko sam ja čula o Europi 92 je da su svi koji su radili tamo kad-tad dobili otkaz. Svi u mome gradu znaju kako oni posluju. No imaju par dobrih stvari u poslovanju koji vi možete za sebe iskoristiti. Koliko sam čula plaća nikada ne kasni i ugovor je sa probnim rokom na 6 mjeseci (to znači da vam bilo kada mogu dati otkaz). Po meni to nije loš posao ako se emocionalno ne vežete za tu firmu. Znači prihvatite taj posao i tražite drugi. Dobivate uredno plaću dok ne nađete nešto bolje. Kako je ugovor sa probnim rokom, kada nađete nešto bolje odete iz firme. Niste dužni odraditi otkazni rok
martina 998 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 12:55   #113
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Znači i dalje imaju isti način poslovanja.. super
Nadam se da žena nije potpisala sporazumni?
Zavlačili smo tri dana da uđe u sljedeći mjesec i trazili dva tjedna otkazni rok , koja naravno nije odradila vec smo odmah predali doznake ...

da im svako tako uzme za tri dana radna par hiljada kuna , nebi sigurno mjenjali radnike tako često ...

iskreno nisam nikad vidio odvratnijeg poslodavca , i točnije upise na forumu od Vaših ...
Desaparecido is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 14:22   #114
Quote:
Desaparecido kaže: Pogledaj post
iskreno nisam nikad vidio odvratnijeg poslodavca , i točnije upise na forumu od Vaših ...
Al to ti nije spriječilo ženu da ode ipak tamo, je l tako?
Ja bi shvatila da netko ignorira upozorenje jedne ili dvije osobe, ali ovdje desetine osoba piše jedno te isto - i to godinama i opet vam nije bilo dosta. A dobro...
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 15:25   #115
ja sam bila radila tamo čak 10 dana ..... uglavnom koma živa, izrabljivanje i nikaj drugo ...i nije bitno ako imas veći postotak prodaje od svoji kvazi šefice ...jer ipak ona je glavna
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 13:15   #116
Dali je to normalna firma u Rijeci svaki tjedan imaju oglas kako za prodavača tako jednom mjesečno i za voditelja
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 13:56   #117
Daj mi recite su na mjestu šefova mlade studentice, tj one s fakultetom ili?

Ovakvo ponasanje sam samo od dotičnih osjetila. u životu nisu ništa prodavale, stigle s fakulteta i došli radit sranja. Zšto ih nitko ne prijavi?
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 20:43   #118
Rad u Europi 92 je sami teror voditeljice, vređanja, omalovažavanja, kao da si glup a ona recimo ima završenu tekstilnu školu a ti fakultet, pa se odnose prema tebi kad prodaš trapke za 700 kn da šta je to zašto nije još kupio košulju i maju ili još jedne trapke itd..... najgore iskustvo u mome životu. Ponašaju se prema tebi kao prema robu. nakon odlaska od njih imala sam noćne more doslovno 2, tj, radi njih. Tko nije tamo radio ne može to razumjeti ali stvarno.Debili....
zemlja74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 15:19   #119
Dobro da li je itko od vas pisao Levi's u o tim stvarima što ste ovdje iznijeli?
Par pisama i otkantat će ih vrlo brzo.
I Volvo je svojedobno otkantao Petrača.
__________________
...gettin robbed, gettin stoned,
gettin beaten, broken boned...
Pamprčitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 16:25   #120
2 tjedna sam tamo radila,svega sam se nagledala ! Nebi nikome preporucila da tamo radi ! Kaj zemlha kaze ,istina sve !

Ajde ja nisam imala nocne more

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.