Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Tisak
Korisničko ime
Lozinka

Tisak Za pranje prozora, potpalu i dresuru pasa. Možda i čitanje.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2013., 23:31   #1
10 000
Banned

Registracija: Apr 2013.
Thumbs up De Agostini

Moram priznati da mi je izuzetno drago zbog De Agostinija sto je poceo u Hrvatskoj, pronasao sam se vec 2 puta u nihovim kolekcijama, pogotovo u serijalu oldtimera koje zaista nema gdje naci i jako mi je drago zbog toga jer sam kolekcionar autica, a isto tako nasao sam se u serijalu kukaca.

Evo vidim da ne postoji tema o njima, pa pokrecem ju, jer mislim da zasluzuju.

Minusi su jedino-mozda-cijene.

Prvi broj sa stojadinom kao prvim u zbirci je genijalan i detaljo napisan, sa skicama i shemama-pravi raritet, bar do sada..

"De Agostini je prvi na tržište uveo koncept serijala. Riječ je o nizu brojeva časopisa s prosječnim tržišnim životom od dvije godine. Sadržaj im pokriva različita područja zanimanja i dobnih skupina, s obrazovanjem ili kolekcionarskim užitkom u prvom planu. Časopisi su katkad popraćeni kolekcionarskim predmetima, povezanim s temom zbirke. Serijali se prodaju isključivo na novinskim kioscima."

http://www.deagostini.hr/ecm/web/dea...ome/index.html
10 000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 21:26   #2
split1995
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2011.
ja sam kupovao ih i potrošio 200€ bezveze. katastrofa. spasi se dok možeš
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 14:53   #3
Scissorhands
Registrirani korisnik

Scissorhands Avatar

Registracija: Feb 2011.
Eto, kupio "Stojku" i baš se veselim nekako ostalim modelima... uspjeli su malo probuditi dijete u meni...
Scissorhands is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 09:27   #4
zubko73
Registrirani korisnik

Registracija: Aug 2010.
Quote:
Scissorhands kaže: Pogledaj post
Eto, kupio "Stojku" i baš se veselim nekako ostalim modelima... uspjeli su malo probuditi dijete u meni...
Sve to s Deagostinijem je glupost,počeli su objavljivati kostur,izašla 4 broja pa prekinuli.Potrošili smo novce i sada ništa.Obećavaju nastavak i brojeve 5 i 6 besplatno,ako se javite na njihov broj.Evo sada se upravo javljam ali sam već pola sata treči na listi čekanja.Ne vjerujem da će se netko uopće javiti.Sve to treba prijaviti Državnom inspektoratu.
zubko73 is offline  
Odgovori s citatom

Old 17.05.2013., 09:52   #5
zubko73
Registrirani korisnik

Registracija: Aug 2010.
Thumbs down

Quote:
zubko73 kaže: Pogledaj post
Sve to s Deagostinijem je glupost,počeli su objavljivati kostur,izašla 4 broja pa prekinuli.Potrošili smo novce i sada ništa.Obećavaju nastavak i brojeve 5 i 6 besplatno,ako se javite na njihov broj.Evo sada se upravo javljam ali sam već pola sata treči na listi čekanja.Ne vjerujem da će se netko uopće javiti.Sve to treba prijaviti Državnom inspektoratu.
Broj 0800 666 771 nisam uspio dobiti ali sam dobio broj 01 2641 300 što je broj marketinga Tiska i gospođa koja se je javila na stolu ima i telefon sa onim besplatnim broje 0800 666 771,ali se na njega ne javlja.Sve mi to sliči na Konzumove akcije kada oglašeni proizvod ne možete kupiti iako dođete ujutro prvi i to prvi dan akcije.A kako su Tisak i Konzum dio istog koncerna,zaključak izvedite sami.Po Kaznenom zakonu to je obmana potrošaća lažnim obečanjima,a za to je predviđena i dosta visoka kazna.Zato i vi koji kupujete jedrenjake dobro razmislite.Radije negdje kupite gotovi set za sastavljanje nego da vas Deagostini i Tisak vuku za nos.
zubko73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 18:04   #6
Atilla Kaleb
unovačeni Apisovi

Atilla Kaleb Avatar

Registracija: Oct 2013.
Nikad cuo..
Atilla Kaleb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 14:14   #7
10 000
Banned

Registracija: Apr 2013.
Serija autića je fantastična. No žao mi je što su obećali policu za autiće, i ništa od tog. Babetine na telefonu su grozne.
Ako si netko želi približit predodžbu
10 000 is offline  
Odgovori s citatom

Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja