Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima
Korisničko ime
Lozinka

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2008., 09:01   #1
Anery
Registrirani korisnik

Registracija: May 2007.
Telegra

Tvrtka Telegra d.o.o. u zadnje vrijeme traži dosta ljudi. Ima li netko informacija kako je raditi u Telegri i kavi su uvjeti?
Anery is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 09:42   #2
vuukodlak
Registrirani korisnik

Registracija: Jun 2007.
Šljakaš 10 sati dnevno. Svaka druga subota radna, 8 sati. Uz to kada je kakva gužva ostaješ i duže. Sljedeće pitanje ti je vjerojatno kolika je plaća.
Ako si na poziciji inženjera plaća ti je 8500 kn. Iz svega ovoga što sam ti nabrojao, vidiš da ćeš svaki mjesec imati barem 60 sati prekovremenih. Za to ćeš dobiti oko 1600 kn stimulacije.
vuukodlak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:58   #3
Anery
Registrirani korisnik

Registracija: May 2007.
Hvala na informacijama. Vjerujem da će pomoći mnogim potencijalnim kandidatima.
Anery is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 11:45   #4
neo_x
Registrirani korisnik

Registracija: Feb 2008.
telegra

zna li netko kakave su placi u TELEGRI za VŠS...
neo_x is offline  
Odgovori s citatom

Old 26.05.2008., 23:27   #5
nesho
rohrschirm bohrer

nesho Avatar

Registracija: Nov 2004.
Quote:
neo_x kaže: Pogledaj post
zna li netko kakave su placi u TELEGRI za VŠS...
Dok je još bila Telefon gradnja, čuo sam da VSS s prekovremenima natuče i 12-13 tisuća. Ali se radi od jutra do mraka. Prednost je što je sve plaćeno. Ovo je info od prije 2-3 godine. Ne znam da li se šta promijenilo.
Old 31.05.2008., 16:46   #6
neo_x
Registrirani korisnik

Registracija: Feb 2008.
Quote:
nesho kaže: Pogledaj post
Dok je još bila Telefon gradnja, čuo sam da VSS s prekovremenima natuče i 12-13 tisuća. Ali se radi od jutra do mraka. Prednost je što je sve plaćeno. Ovo je info od prije 2-3 godine. Ne znam da li se šta promijenilo.
za bilo koje radno mjesto ili za sva, npr proizvodnja ili razvoj SWa postoji li razlika u placama i prekovremenima
neo_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 09:14   #7
nesho
rohrschirm bohrer

nesho Avatar

Registracija: Nov 2004.
Telegra

Quote:
neo_x kaže: Pogledaj post
za bilo koje radno mjesto ili za sva, npr proizvodnja ili razvoj SWa postoji li razlika u placama i prekovremenima
Razvoj, ali budem se raspitao. Davno je bilo i nije riječ o meni pa je ishlapilo
Old 09.07.2008., 09:50   #8
Yossarian
Izbjeglica iz Besmisla

Registracija: Feb 2003.
TELEGRA

Vidio sam natječaj ove firme koji je otvoren neograničeno.

Izvana izgleda odlična firma i zanimljiva djelatnost, međutim, kako je iznutra?
Old 09.07.2008., 10:22   #9
get
Zato

get Avatar

Registracija: Jul 2007.
Quote:
Yossarian kaže: Pogledaj post
Vidio sam natječaj ove firme koji je otvoren neograničeno.

Izvana izgleda odlična firma i zanimljiva djelatnost, međutim, kako je iznutra?
Ako sam dobro upucen, to je bivsa telefongradnja.

Oni traze ljude vec najmanje dvije godine. Razgovori za posao su im kao da ces postati astronaut. Placa im je visoka, ali ako imam dobru informaciju, tamo se radi od 9-18, a u SV. Nedjelji su. Placa je preko 10 000 kn, ali veci dio ti odlazi na prijevoz. Rade se i subote, uglavnom neka vrsta terora.
Old 09.07.2008., 13:16   #10
Loborek
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2008.
Pošalji poruku preko MSN korisniku Loborek
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Ako sam dobro upucen, to je bivsa telefongradnja.

Oni traze ljude vec najmanje dvije godine. Razgovori za posao su im kao da ces postati astronaut. Placa im je visoka, ali ako imam dobru informaciju, tamo se radi od 9-18, a u SV. Nedjelji su. Placa je preko 10 000 kn, ali veci dio ti odlazi na prijevoz. Rade se i subote, uglavnom neka vrsta terora.
heh... ja sam pogledao te oglase i imam se namjeru prijavit... pa bumo vidli... valjda sam dovoljno dobar za astronauta...

sad ozbiljno... frend je nedavno bio na testiranju... kaze testovi su maximalno zahtjevni, ali je firma sama po sebi ok... ako nekoga nije strah radit, zasto ne pokusat...

nemogu svi bit u drzavnoj upravi i ne radit nista za malo manju paru
Old 09.07.2008., 14:04   #11
get
Zato

get Avatar

Registracija: Jul 2007.
Quote:
Loborek kaže: Pogledaj post
heh... ja sam pogledao te oglase i imam se namjeru prijavit... pa bumo vidli... valjda sam dovoljno dobar za astronauta...

sad ozbiljno... frend je nedavno bio na testiranju... kaze testovi su maximalno zahtjevni, ali je firma sama po sebi ok... ako nekoga nije strah radit, zasto ne pokusat...

nemogu svi bit u drzavnoj upravi i ne radit nista za malo manju paru
Ne radi se o tome. Ja nemam ništa protiv. Samo naprijed.

Nego stvar je u ovome. Da prvo moram izracunati koliki ce mi biti mjesecni troskovi prijevoza. Koliko mi vremenski treba do posla i natrag. Pa ako radim od 9 do 18 sati, pitam se sto mi ostaje od zivota. A koliko znam da se tamo rade i subote. Tako da ne znam koji novac to moze kupiti.

Bio je neki clanak na tportalu svojevremeno, i tamo je neki programer pisao kako je prolupao, iako je imao 12 000 kn plaću i sve to, i kaze sto mu to vrijedi kada nema zivota i malo je prolupao. Uglavnom, ako se dobro sjecam tada se telefongradnja dovela u vezu sa tim likom.

Ali nema bolje nego probati sve na svojoj kozi.
Old 09.07.2008., 14:24   #12
Loborek
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2008.
Pošalji poruku preko MSN korisniku Loborek
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Ne radi se o tome. Ja nemam ništa protiv. Samo naprijed.

Nego stvar je u ovome. Da prvo moram izracunati koliki ce mi biti mjesecni troskovi prijevoza. Koliko mi vremenski treba do posla i natrag. Pa ako radim od 9 do 18 sati, pitam se sto mi ostaje od zivota. A koliko znam da se tamo rade i subote. Tako da ne znam koji novac to moze kupiti.

Bio je neki clanak na tportalu svojevremeno, i tamo je neki programer pisao kako je prolupao, iako je imao 12 000 kn plaću i sve to, i kaze sto mu to vrijedi kada nema zivota i malo je prolupao. Uglavnom, ako se dobro sjecam tada se telefongradnja dovela u vezu sa tim likom.

Ali nema bolje nego probati sve na svojoj kozi.
sto se ovog za RL... to je istina... al jbg... sve ovisi kolko si spreman zrtvovati za karijeru... Za sad imam volje i vremena a prekovremeni mi na sadasnjem poslu nisu strani, a primanja poprilicno manja...

sto se tice prijevoza... kolega koji je bio na razgovoru kaze da pokrivaju troskove javnog prijevoza od mjesta stanovanja na posao... sve ovisi gdje si doma, i kolko bi te javni prijevoz kostao...
Old 05.12.2008., 12:58   #13
uskličnik
Registrirani korisnik

Registracija: Dec 2008.
Quote:
Anery kaže: Pogledaj post
Tvrtka Telegra d.o.o. u zadnje vrijeme traži dosta ljudi. Ima li netko informacija kako je raditi u Telegri i kavi su uvjeti?
Dali netko ima nekih novih informacija vezanih uz dotičnu firmu?
uskličnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 16:42   #14
Goran2@
DJ In The House

Goran2@ Avatar

Registracija: Apr 2007.
Pošalji poruku preko MSN korisniku Goran2@
Quote:
uskličnik kaže: Pogledaj post
Dali netko ima nekih novih informacija vezanih uz dotičnu firmu?
Sudeći po nekim komentarima ne namjeravam se javiti na njihov natječaj jer oni traže robota a ne čovjeka...
Old 07.12.2008., 12:33   #15
uskličnik
Registrirani korisnik

Ne mora značiti, da je tako kako ljudi pišu. Koliko vidim komentari su stari...možda su se stvari promijenile
uskličnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 21:07   #16
tinaaaaa
Registrirani korisnik

Telegra

Što se Telegre tiče nemoj se zavaravati jer nije se ništa promjenilo-stvarno traže ljude-robote-jer onih famoznih 8 tisuća kn s kojima s oni reklamiraju da su primanj kod njih -u to ti je uključeno svi prekovremeni i subote-njima je normalno radno vrijeme min. 10 h na dan...pa tko voli nek izvoli..moj brat je bio na testiranju , ušao u završni krug kad ti već nude posao i naravno odbio ih!!
tinaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 14:22   #17
Zizo
Registrirani korisnik

Zizo Avatar

Registracija: Mar 2007.
pozdrav, ima li netko iskustva sa firmom Telegra? možda konkretno za posao sistem admina? vidim da dosta dugo stoji oglas...
Old 17.05.2009., 21:30   #18
ida1985
Registrirani korisnik

Registracija: May 2009.
Exclamation

Quote:
Zizo kaže: Pogledaj post
pozdrav, ima li netko iskustva sa firmom Telegra? možda konkretno za posao sistem admina? vidim da dosta dugo stoji oglas...
Frend mi je radio tamo ne na mjestu sistem administratora ali vjerujem da je svima slično

radi se od 8-18 minimalno nekada i više ali su im plaće brutalne...
pa ako nemaš i ne želiš imati privatni život ili ti lova jako bitna i potrebna oni bi bili dobar izbor...
ida1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 17:17   #19
-mobyXXL-
Registrirani korisnik

-mobyXXL- Avatar

Registracija: Jan 2007.
jel zna itko išta o Telegri i prije svega o radnim mjestima ovog tipa kod njih:

http://www.moj-posao.net/posao/Stroj...ba05db5714.htm

Kakva su testiranja za ovakve poslove i kolika je otprilike plaća za ovakav posao. Imam 5 god. iskustva ali ne na ovakvim poslovima. Dal mi se isplati uopće i uzeti takav posao ako bi mi ponudili pošto imam 35 km u jednom smjeru do tamo. Navodno su dobre plaće za inženjere tamo ali za tehničare ... ?
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 10:34   #20
Katalina21
Registrirani korisnik

Registracija: Jan 2010.
Quote:
-mobyXXL- kaže: Pogledaj post
jel zna itko išta o Telegri i prije svega o radnim mjestima ovog tipa kod njih:

http://www.moj-posao.net/posao/Stroj...ba05db5714.htm

Kakva su testiranja za ovakve poslove i kolika je otprilike plaća za ovakav posao. Imam 5 god. iskustva ali ne na ovakvim poslovima. Dal mi se isplati uopće i uzeti takav posao ako bi mi ponudili pošto imam 35 km u jednom smjeru do tamo. Navodno su dobre plaće za inženjere tamo ali za tehničare ... ?
O Telegri znam par informacija preko ljudi koji tamo rade. Plaće su dobre, sve se uredno podmiruje, plaća se prekovremeni (kojih ima dosta, kako čujem), prijevoz... Ljudi su zadovoljni. Jedino kažu da je jako teško upasti. Oni imaju otvorene natječaje jako, jako dugo jer čekaju da im se javi što više kandidata. Onda ih pozovu sve u đuture na razgovore/testiranja koja, navodno, obave profesionalno (bude prisutan i psiholog) u dva, tri dana. Navodno veze ne igraju već se gleda da kandidat zadovoljava čim više postavljene uvjete, bitno im je obrazovanje, iskustvo...
Katalina21 is offline  
Odgovori s citatom

Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja