Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2017., 02:46   #1061
Trump je osvojio izbore jer nije kleknuo pred novinarima.

Čim prije naši političari shvate da komotno mogu rokati po novinarima, tim bolje po Hrvatsku. Pa pogledajte samo koliku je popularnost stekao Kalinić (inače uhljebčina) s onim monologom kojim je ušutkao Severicu?

Ako danas netko želi biti uspješan političar ne smije imati milosti prema novinarima, već ih rokati do iznemoglosti. Pluralitet kanala informiranja je to omogućio, političari više ne ovise o medijima, sami mogu kreirati komunikacijske kanale prema javnosti.
Uptown is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 07:44   #1062
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Mislim da si dobro shvatio odnosno mislimo isto a ja samo pitam zašto mu se Bero javio?? Jer kad mu se javiš nema te sile da u razgovoru ma kakav bio ne dođe tren u kojem Bero čestita a nakon toga je Bujanec svoju svrhu ispunio.

Bero Bujancu ne može doć u emisiju nikako i nikada dok je u ovoj političkoj stranci i na ovoj poziciji jer bi ga sutra na Ibleru dočekala radna knjižica. Ispao je naivan i Bujanec ga je izradio.
Hoćeš reći da je jedan Bujanec puno pametniji od Bere? Iako, možda si u pravu. Bero je rekao, citiram: "Poslovanje SDP-a je stabilno". A oni digli kredit da bi mogli isplaćivati plaće. Nazdravlje!
analitikos is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 10:37   #1063
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Mislim da si dobro shvatio odnosno mislimo isto a ja samo pitam zašto mu se Bero javio?? Jer kad mu se javiš nema te sile da u razgovoru ma kakav bio ne dođe tren u kojem Bero čestita a nakon toga je Bujanec svoju svrhu ispunio.

Bero Bujancu ne može doć u emisiju nikako i nikada dok je u ovoj političkoj stranci i na ovoj poziciji jer bi ga sutra na Ibleru dočekala radna knjižica. Ispao je naivan i Bujanec ga je izradio.
tocno, i zato ne treba govna ni dirati , niti biti u blizini, jer poslije toga barem smrdi,

ali ako ti govno padne na rame ili na glavu, tada se brzo opere, ocisti, kemijski, digitalno.....spali, sto li vec

trader7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 18:55   #1064
Koliki izljev mržnje na Indexu zbog jedne normalne geste. Tim ezdepeovcima je potrebna ozbiljna terapija.
Chucho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 19:03   #1065
Quote:
Uptown kaže: Pogledaj post
Ne mogu se složiti. Političari moraju postati kudikamo radikalniji i nemilosrdniji prema novinarima....
Zaboravio si što je Bujanec sad po zanimanju. A Bernardić je ispao naivčina van svake kategorije.
...Tu smo utakmicu izgubili 2:0, al taj sudac je svakako sudija. Tukli smo suca blatom sa istoka, to je bila milina. Kra nas je i gađali su ga svi, i mladi i stari. Tada se počeja rađat taj dišpet u meni...
Roy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 12:19   #1066
I tako propade napad na Bernardića od strane partijskih uglednih i karizmatičnih članova Glavaševića i Mrsića.

Doduše, nisam siguran jesu li više karizmatični ili ugledni. Al' dobro, sad.

Kruže glasine da je Mrsić jednom uspio čak ući u drugi krug glasanja za predsjednika kućnog savjeta. Pa ću njega držati za karizmatičnog.
Obzirom da se Glavaševiću takvo što ni slučajno ne može desiti, onda nek on bude ugledan.
Page is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 22:22   #1067
za utjehu - Winston Churchill je 1930tih hvalio Mussolinia
Old 19.09.2017., 22:28   #1068
Žestoka svađa u SDP-u, Grbin odjurio sa sastanka, Bernardić: "Ako ste nezadovoljni, možete ići"
http://www.index.hr/vijesti/clanak/z...ci/995554.aspx
--------------
Ako Komadina sada ne djeluje, balavac će uništiti SDP.

Zadnje uređivanje DJTcro : 19.09.2017. at 23:36.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 23:22   #1069
Meni se cini da je to to od Bere...
agentRico is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 23:59   #1070
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Žestoka svađa u SDP-u, Grbin odjurio sa sastanka, Bernardić: "Ako ste nezadovoljni, možete ići"
http://www.index.hr/vijesti/clanak/z...ci/995554.aspx
--------------
Ako Komadina sada ne djeluje, balavac će uništiti SDP.
Vrijeme je da Grbin preuzme stranku!
Old 25.09.2017., 11:08   #1071
Jeste skužili da hoda ko Čarli Čaplin?
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.