Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta
Korisničko ime
Lozinka

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2013., 19:53   #1
xXxTiNaxXx
Registrirani korisnik

xXxTiNaxXx Avatar

Registracija: Jul 2010.
Učiteljski fakulteti?

Bok!

Mene zanima par informacija kao buduceg studenta. Prvo i najvaznije dal ima smjer razredne nastave s pojacanim hrvatskim i u Zagrebu i u Rijeci i u Osijeku i u Čakovcu i u Petrinji?
Opcenito jel znate kakve mature prolaze, znam da nije za svaki faks istO i da je recimo u Zg tesko upast, al jel trebam imat bas sve petice na maturi ili nije tolko zeznuto. Kuzim da sve ovisi kolko se ljudi upise i koja razina mature se trazi, ali ziher je negdje lakse upast i to pa me zanimaju iskustva
I dal na svakom imam prijamni ispit?

xXxTiNaxXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2013., 22:33   #2
dajanaa
Registrirani korisnik

Registracija: Jul 2012.
Quote:
xXxTiNaxXx kaže: Pogledaj post
Bok!

Mene zanima par informacija kao buduceg studenta. Prvo i najvaznije dal ima smjer razredne nastave s pojacanim hrvatskim i u Zagrebu i u Rijeci i u Osijeku i u Čakovcu i u Petrinji?
Opcenito jel znate kakve mature prolaze, znam da nije za svaki faks istO i da je recimo u Zg tesko upast, al jel trebam imat bas sve petice na maturi ili nije tolko zeznuto. Kuzim da sve ovisi kolko se ljudi upise i koja razina mature se trazi, ali ziher je negdje lakse upast i to pa me zanimaju iskustva
I dal na svakom imam prijamni ispit?

u Zagrebu znam da ima svake godine,a Petrinja i Čakovec svake godine ima dr.modul
ekipa koja je sad prva godina u Petrinji ima modul hrvatski,a koliko znam Čakovec ove godine nema
ne znam hoće li na jesen u Čk upisivati modul hr.ali sigurna sam da ga u Petrinji neće biti
Za Rijeku i Osijek ne znam jer nisu Sveučilište u Zagrebu. Najbolje da nazoveš referade fakulteta pa se raspitaš.
Hmmm...generacije ti se razlikuju,npr. jedne godine je zadnji na listi imao 700 bodova,a prošle 580 tako da je sve rlativno
Osijek i Zagreb uvijek imaju veliku navalu.
dajanaa is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja