Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2005., 09:47   #1
Muška odijela i dodaci

znači ne svadbena, ovo ono, nego službena ali ne sad ona od nekih 2 soma ćuna nego jeftinija.
di toga ima za kupit?
di ima varteks, outlet?
fala na pomoći.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 10:01   #2
jeftinije od 2000 kuna ne mozhesh kupit mushko odijelo.


mozhesh eventualno neku shtracu i sprdachinu, ali normalno odijelo - ne.


ne znam za te outlte, kod nas toga nema.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 10:34   #3
čikita, odite u varazdin u varteksov tvornicki ducan .... imas odijela od ciste runske vune po 600 kn ... najskuplje odijelo koje sam vidjela tamo dodje 1700 kn
jedino treba imat srece i doci tamo kad dobiju robu iz tvornice, a rekli su mi da je dobivaju otprilike svaka 2 tjedna
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 10:39   #4
niš od vž, hitno mi je, danas sutra je zadnji rok.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 12:54   #5
kamenskov ducan na jarunu kod edo pizzerie
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 10:09   #6
bili u varteksovom outletu jučer - nema broja.
bili u kamenskom - inventura.
bili u KIM modi - nema broja
na kraju smo otišli drito u varteks na trg, našli lijepo odijelo, ko njemu po mjeri šivano, tamno sivo - do crno cijena 1300 kn s popustom 1050 kn.
jedino mi nije bila po volji tuksa od prodavačice koja kad sam ju pitala jel nam može pomoći najprije duuuugo trepnula i onda rekla mooooooolim? a baba ima prek 50 godina.
takvo neljubazno stvorenje, nespremno za pomoć, koju boli qurac za sve, šturo odgovara na pitanja i stvarno ali stvarno ne pokazuje ni malo trunke pristranosti i ljubaznosti ne bi smjelo tamo raditi.
em što moj dragi nije baš standardno građen pa je i stoga malo neugodno tražiti odijelo em što se ni on ni ja baš ne kužimo baš u sve potankosti i detalje na koje treba obratiti pažnju.
htjela smo kupiti još i košulju orljavinu, prekrasna je - crna sa tankim neravnomjernim crtama ali košulje se ne isprobavaju!
ono, htio bi im ostaviti novce ali nemožeš, pa nećeš valjda kupovati odjeću koju nisi isprobavo...jebote pa nisu košulje gaće u pitchku strininu.
il ja nisam "moderna" ženska ili fakat dugo nisam hodala po dućanima pa ne znam za tu novu foru prodavanja odjeće.
i eto, htjeli ne htjeli ostavili smo lovu tamo sretni što smo ipak našli ono što smo tražili ali uz tako gorak okus neljubaznosti da je to strava.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 10:47   #7
Quote:
chiquita kaže:
...otišli drito u varteks na trg, našli lijepo odijelo...
Baš me zanima hoće li ti bit tak lijepo nakon prvog posjeta kemijskoj čistionici... Al kolko para tolko muzike...
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 10:51   #8
Quote:
Paragalactic kaže:
Baš me zanima hoće li ti bit tak lijepo nakon prvog posjeta kemijskoj čistionici... Al kolko para tolko muzike...
kaj stvarno?
daj opiši svoje iskustvo.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 10:58   #9
Quote:
chiquita kaže:
kaj stvarno?
daj opiši svoje iskustvo.
Flizelin nabubrio... Al možda tebi neće...
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 11:06   #10
ja nisam nikada imala problema sa bilo kojim komadom robe iz Varteksa, a bogami ni moj dragi
cak se i moj sef, Talijan inace, bacio na kupnju varteksovih odijela
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 14:48   #11
Quote:
Paragalactic kaže:
Flizelin nabubrio... Al možda tebi neće...
e vis, to nije greska proizvodjaca vec kem. cistione i flizelin nije nabububrio vec se odljepio
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 14:57   #12
Quote:
magic kaže:
jeftinije od 2000 kuna ne mozhesh kupit mushko odijelo.


mozhesh eventualno neku shtracu i sprdachinu, ali normalno odijelo - ne.



Slozila bi se sa Magicom, odjelo - a da izgleda dobro - neces naci za ispod 2000 kn.

Kad ti treba odjelo?

Moj muz je bio poslovno u Kini, i tamo je isao kod jednoga covjeka, i sasio mu odjelo za 5 dana. Super cijena. Super odjelo. Dosad je narucio 6 odjela od tog covjeka. Mogu ti javit na PM za broj/adresu.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 14:59   #13
Quote:
Cro-cutie kaže:
Moj muz je bio poslovno u Kini, i tamo je isao kod jednoga covjeka, i sasio mu odjelo za 5 dana. Super cijena. Super odjelo. Dosad je narucio 6 odjela od tog covjeka. Mogu ti javit na PM za broj/adresu.
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 15:01   #14
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
I kaj je tu smjesno??
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 15:07   #15
Quote:
Cro-cutie kaže:
Slozila bi se sa Magicom, odjelo - a da izgleda dobro - neces naci za ispod 2000 kn.

Kad ti treba odjelo?

Moj muz je bio poslovno u Kini, i tamo je isao kod jednoga covjeka, i sasio mu odjelo za 5 dana. Super cijena. Super odjelo. Dosad je narucio 6 odjela od tog covjeka. Mogu ti javit na PM za broj/adresu.
aha, a kak šalje odijela u zagreb? poštom?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 15:20   #16
Quote:
chiquita kaže:
aha, a kak šalje odijela u zagreb? poštom?
Da, postom. Upitat cu ga, al cini mi se da je plation $500 CAD a to je negdje izmedu 2000 - 2200 kuna. I odjela su stvarno super. Prvo mu se javis preko emailom, on ti posalje razne materijale koje bi zelio, pa onda posaljes mjere itd i stize sve za 2 tjedna.

Evo, tu sam nasla adresu kod muza:

Wongs Tailor
G-3 Hankow Center, 5-15 Hankow Road
G.P.O Box 97085 T.S.T., Kowloon, Hong Kong
Tel: 23751808, 27363770
Fax: 23170275
Email: [email protected]
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 15:21   #17
Quote:
chiquita kaže:
aha, a kak šalje odijela u zagreb? poštom?
pa odes tam i pokupis, cc
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 15:58   #18
obicno se kosulje ne isprobavaju. Vazno je znati omjer "vrata". Nije mi se jos dogodilo da ne bi pasalo. Bio sam jednom u frci kad sam uletio u ducan i kupio kosulju (u hotelskom ducanu, ne cinite to ako ne morate) i trazio da skine etiketu i iglice jer sam morao vec biti na sastanku par katova vise u to vrijeme. U toj kosulji. Isuse koliko iglica je izvadila trajalo je duze nego da sam ju sam sivao
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 16:01   #19
Quote:
dodouprolazu kaže:
obicno se kosulje ne isprobavaju. Vazno je znati omjer "vrata". Nije mi se jos dogodilo da ne bi pasalo. Bio sam jednom u frci kad sam uletio u ducan i kupio kosulju (u hotelskom ducanu, ne cinite to ako ne morate) i trazio da skine etiketu i iglice jer sam morao vec biti na sastanku par katova vise u to vrijeme. U toj kosulji. Isuse koliko iglica je izvadila trajalo je duze nego da sam ju sam sivao
ma znam da, frendica mi veli da prodavačica ako je iole sposobna uzme metar i izmjeri omjer vrata pa po tome zna veličinu ako gospon kao što je moj ne zna koji broj nosi ali što je s trbuhom?
ja sam još uvijek za da se košulja i takve stvari ne mogu kupiti bez probavanja, jedino ak si manekenski tip i posjeduješ tijelo točnih mjernih oznaka.
a takvi su rijetki.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 16:23   #20
oni sa skembom se furaju na sportivu pamucne polo majce se daju razvuci. Ma da znam, trebali bi imati od svakog modela po jedan konfekcijski broj za probati (ne nuzno svih uzoraka koje prodaju) a onda si kupac lako uzme zapakiranu istog broja. Nazalost to im nije praksa. Da, svaka iole sposobna prodavacia mora znati izmjeriti vrat i pogoditi velicine u svom ducanu jer nisu svugdje sve velicine iste. Meni u ormaru vise kosulje barem 3 ako ne i vise razlicita broja a vrat svo vrijeme isti.
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:50.