Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Pogledaj rezultate ankete: nissan patrol gr 1999.god 2.8 tdi
super kvalitetan 2 33.33%
dobar mogao bi biti i bolji 1 16.67%
tak tak skup je i nema djelova 1 16.67%
nije bog zna kaj 2 33.33%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 6. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2013., 20:33   #1
Thumbs up Nissan Patrol GR 2.8 tdi, 1999. god.

zanima me dali postoji netko na forumu tko vozi nissana patrola gr 99 godinu htio bih se malo raspitati o ovjesu,naime isti i sam posjedujem hvala!!
__________________
Serbus dragi Zagreb moj!!
hrvoje124 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2013., 13:35   #2
Kako ti se nitko nije javio, onda se ja javljam. Naime, nemam patrola 99-to godište, ali sam imao više različitih patrola kroz zadnjih dvadesetak godina pa ti možda mogu pomoći. Što te zanima točno?
off roader is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 09:28   #3
Quote:
off roader kaže: Pogledaj post
Kako ti se nitko nije javio, onda se ja javljam. Naime, nemam patrola 99-to godište, ali sam imao više različitih patrola kroz zadnjih dvadesetak godina pa ti možda mogu pomoći. Što te zanima točno?
pa iskreno zanima me ovijes tocnije prednji kraj dali se one kugle koje se vide s unutarnje strane kotaca podmazuju s uljem ili masti naime nemaju nastavak za mazalicu vec je samo neki saraf,lijeva strana mi je suha a desna je onak jako masna i cak je guma s nutarnje starane masna.. znam po pricama da je stariji model patrola znaci do 98 naj cvrsci i najjaci tak da mi je sad iskreno zal kaj sam kupil ovoga ali bila je prilika u kombinaciji i uzel sam ga vec mi je riknula servo pumpa volana .....i tko zna kaj me jos ceka.....patim za mercedesom ali kaj vrijedi to i kosta tak za sada mecka je samo san!!!
__________________
Serbus dragi Zagreb moj!!
hrvoje124 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 10:56   #4
To kupiš i oženiš se time ...
PowerG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 15:32   #5
Možda si naletio na loš primjerak. Ovjes na tvome je za nijansu jači nego na prethodnom modelu. Ulje iz mosta dolazi do kugle, a s druge strane u kugli je mast u koju malo preko tog semeringa ipak dođe ulje to je onda smjesa koja podmazuje kugle. Ako s unutrašnje strane (prema gumi) ti pušta, znači da je otišao taj semering na poluosovini. A ako samo sere masno po kugli onda je gumeni brisač kugle otišao.
off roader is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 23:24   #6
hrvoje124 - trebaš promijeniti i semering i brisaće i gumice .. ja sam to već 2 puta mijenjao .. treba ih dobro ispolirati i onda drže 1-2 godine.

meni treba pomoć .. trebam pod HITNO karter za taj model iz 99 godine 2.8 TD Y61 .. ako ima tko kakovih saznanja gdje nabaviti molim da mi javi
jedanlav is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 11:45   #7
gospodo forumaši! prodajem ili mjenjam nissana patrola gr 2.8 dugi reg god dana 99 godina 12 mjesec
__________________
Serbus dragi Zagreb moj!!
hrvoje124 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 22:57   #8
Zašto ga prodaješ?
__________________
Svi mi grijesimo, neki vise, neki stalno.
Damjan_sesvete is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 13:17   #9
Quote:
Damjan_sesvete kaže: Pogledaj post
Zašto ga prodaješ?
odlazim u inozemstvo...nazalost..
__________________
Serbus dragi Zagreb moj!!
hrvoje124 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 22:00   #10
Quote:
hrvoje124 kaže: Pogledaj post
odlazim u inozemstvo...nazalost..
I ti?

Staari moj pa vec ih je jedno 10 otislo od ljudi koje znam..poznanika otislo hrpa
na kraju ce ostat debili, penzioneri, branitelji i ja
__________________
Trust me I know what I'm doing
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 13:12   #11
Semering

pozdrav svima

trebam pomoc, onih iskusnih i koji imaju patrol. curi ulje na prednjem pogonu , e sad mjenjali semeringe na kuglama,ali trebamo i ovaj zamjeniti,ali su nam narucili krivi, tj ne znaju koji mi trebamo, imam sliku od dijelova, i sliku krivog semeringa , pa ako netko zna koji trebamo tj sifru na slici nek mi odgovori, hvala. na slici se tocno vidi koliko je ovaj preveliki koji su nam narucili, da i ako netko zna kamo taj ide slobodno mi napise mi smo narucili semering pod brojem 40232, to nije taj u iducem postu stavljam slike
seemyvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 13:15   #12
evo jedne

Zadnje uređivanje seemyvision : 17.06.2017. at 13:56.
seemyvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2021., 19:44   #13
Pozdrav, imam patrola 3,0 2000' pa me zanima zna li netko dobrog servisera u okolici Pule? Naime normalno pali, radi u leru ali kada dam gas ne reagira i to samo ponekad bez obzira bio zagrijan ili hladan.
Katanga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2021., 21:42   #14
Neznam za Pulu, ja iz Rijeke svojeg vodim u Kopar, Officina 4x4 servis, imam isto 3.0 iz 2000te

Najvjerojatnije ti je senzor pedale gasa, mala crna kutijica veličine kutije šibica iznad pedale prema tabli. Odspoji konektore i 4 mala šarafa i probaj contact cleanerom, nekima je pomoglo
Ako ne pomogne naruči novi senzor
RedBat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:52.