Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2013., 17:38   #21
.

Ili je to tako jer si ti svoj zadatak vječne obrane Židova rješio tako da za Kršćanstvo optužuješ Grke ?

Jel , Grko-Isuse ?
Keva is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 17:49   #22
Krajnje je vreme da neko upozori ponovo ovu forumsku raju na ponovni dolazak, jer ova dosadasnja upozorenja -
Kratka povijest nedolazeceg kraja svijeta - se nekako nisu primila.

Neki anonimni proroci cak tvrde da Isus 2013 sigurno nece doci.
Quote:
Dragan;28.12.2012 kaže:
Svima zainteresovanima garantujem da Isus nece doci 2013. godine.
Prema tome, mozete se opustiti barem godinu dana.
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 18:55   #23
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Pa ne moraš biti vidjelica da to prognoziraš. On je sve slabiji i sve manje može obnašati dužnosti.



ne radi se tu o tome da on nema snage, nego da je skovana zavjera protiv Benedikta






Djevica Marija: Molite za Papu Benedikta XVI. koji je u opasnosti da bude prognan iz Rima.


Utorak, 20. ožujka, 2012 @ 20:30

Moje dijete, postoji tišina, slicna kao zatisje pred oluju, u kojoj ce Katolička crkva uskoro biti uvucena u krizu.

Pozivam svu moju djecu da posvuda mole za Papu Benedikta XVI. koji je lebdi u opasnosti ,da bude prognan iz Rima.

On ,najsvetiji Namjesnik Katoličke Crkve, biti ce mrzen u mnogim krugovima Vatikana.

Jedan zao plan, koji je planiran više od godinu dana, će se uskoro vidjeti u cijelom svijetu.

Molite, molite, molite za sve Božje Svete službenike u Katoličkoj crkvi, koji će biti progonjeni zbog velike podjele unutar Crkve, koja će doći uskoro.
Citav svijet ce svjedočiti velikom raskolu(Shismas), ali se to nece vidjeti odmah ,da je to uistinu tako .
Lažni papa čeka da se otkrije svijetu.
Djeco ne dajte se prevariti, jer on neće biti od Boga.
Kljucevi Rima su vraceni nazad Mom Ocu Bogu Svevišnjemu, koji će vladati iz Neba.
Velika odgovornost će biti stavljena na sve one Svete Svećenike, biskupe i kardinale, koji ljube skruseno Mog Sina .
Oni će trebati puno hrabrosti i božansku Snagu, da bi vodili duše prema Novom Raju..
Svaki trud ovih svetih učenika za pripremu duša za Drugi dolazak Moj ljubljenog Sina ,će biti
otezavan od druge tamne strane.
Pozivam sve Moju djecu da se mole za snagu ,koja je potrebna, jer Antikrist i njegov partner, lažni prorok, će se predstaviti u svojoj važnosti.
Morate Mene, Majku Spasenja,moliti za Molitve kako bi se osiguralo da ce Katolička Crkva biti spasena i da je prava Riječ Moga Sina bude ocuvana.
Istinu obecanja Moga Sina da se vrati u Velikoj Slavi, će biti manipulirana.
Vama draga Moja djeco, bit će vam dato niz neistina,od kojih se očekuje da ih poštujute i prihvacate a sve u Sveto Ime Moga Sina.
Moja križarskia Molitva (38) mora biti, za narednih mjesec dana svaki dan moljena,kako bi se osiguralo da Božji sveti svećenici ne padaju na opake laži ,koji ce biti planirani od lažnog proroka i njegovih sljedbenika.

"O Blažena Majko spasenja
Molim Te, moli u ovim teskim vremenima za Katoličku crkvu
i za našeg voljenog papu Benedikta XVI. ,da bi se olakšale njegove patnje.
Molim Te Majko spasenja ,da svojim Svetim plastom pokrijes Božje Svete službenike
tako da im budu date milosti ,da budu jaki, odani i hrabri za vrijeme
ispita pred kojima se nalaze
Molimo Te također ,da se brinu o njihovom stadu ,
u skladu s istinskim učenjima Katoličke crkve .
O Sveta Majko Božja ,daj nama , ostatku Tvoje Crkve, preostale na zemlji,
Dar vodstva, tako da možemo pomoći dovesti duše
u Kraljevstvo Tvoga Sina .
Molimo Te Majko Spasenja,da zadržis varalicu daleko
od sljedbenika Svoga Sina, u njihovim nastojanjima da očuvaju
svoje duše , da bi bili sposobne da udju na Vrata Novog Raja na Zemlji.
Amen. "

Idite djeco i molite za obnovu Crkve i za sigurnost svih Svetih službenika, koji će patiti za svoju vjeru pod vlašću lažnog proroka.

Marija, Majka spasenja





399.Sljedeći papa može biti izabran od strane članova u okviru Katoličke crkve, ali on će biti lažni prorok
.................................................. .................................................. .......
Četvrtak, 12 travanj, 2012 @ 11:27 am

Moja draga kćeri, mnogi ljudi u svijetu još uvijek Me odbijaju i to ima veze s javnim mnijenjem.

Toliko se spustilo mraka nad svom Djecom Božjom, da vrlo malo njih ima hrabrosti da javno navijescuju Moju Riječ.
Vjernici su uplašeni od verbalnih uvreda i zlonamjernih ruganja ,koje moraju izdržati kada otvoreno govore o Mojoj Svetoj Riječi.

Čak i pobožne pristase nemaju hrabrosti ustati i boriti se protiv zlih zakona, koji su uvedeni u njihovim zemljama i koji ismijavaju Riječ Mog Oca.

Svećenicima je neugodno da ustanu za istinitost Mojih učenja ,zbog straha da ne budu izopceni.
Sada, više nego ikad,smatraju da je nemoguće da se njihov glas čuje ,zbog srama kojeg moraju izdržati zbog opakih grijeha neke njihove vlastite subrace.

Kada se hrabre ,boguposvecene sluge odluče ustati i braniti Istinu Mojeg učenja, oni ce patiti strašno. Njima ce biti prebacen nedostatak tolerancije, nedostatak suosjećanja, nedostatak ljubavi i nepoštivanje ljudskih prava.
Vidite, djeco, istina Mojih Učenja, izgovorena kroz Moje Svete službenike se tretira kao laž.

Laži, one iskrivljene verzije, Istine ,sadržane u Svetom pismu, biti ce umjesto tog predočene kao Istina.
Sotona je osvojio tolike duše -uključujući lidera unutar Moje vlastite Crkve- sto je značilo da je mnogim nevinim ljudima teško bilo ostati vjernim Moj Svetoj Volji.

Kako sam Ja bio napusten i gurnut u stranu ,kako bi se omogućilo,da neistine, zasađene u glavama Mojih boguposvecenih sluzbenika, budu prihvacene od strane većine.
Ove zle laži idu i iznad toga.

Istina Moje Biblije,koja je sadržana u knjizi Otkrivenja, je tumačena od Mojih mnogih Crkava: Tako puno odstupanja, od kojih se sva temelje na ljudskoj interpretaciji.

Moj ljubljeni papa Benedikt XVI. je posljednji pravi papa na ovoj zemlji.

Peter ,Rimljanin, je Moj Petar, izvorni apostol koji će vladati Mojom Crkvom sa Nebesa pod zapovjedništvom Mog Vječnog Oca. Zatim, kada dodjem vladati, kod Drugog Dolaska, on će vladati svom Djecom Božjom, kada sve religije postanu jedna Sveta Katolička i Apostolska Crkva.

Ja sam, govorim istinu, Moja kćeri.

Moram vas upozoriti, da ce se sada pojaviti mnogi novi samo-prozvani proroci, koji će osporavati Moju Svetu Riječ koja ce biti data tebi,istinskoj prorocici Posljednjeg vremena.

Prvo će se uvjeriti vjernike da njihove riječi dolaze od Mene.

Njihove riječi će biti pažljivo birane i njihovo značenje će biti nejasno i pomalo zbunjujuće. Mnogi će zanemariti ove slabosti i prihvatiti njihove poruke jer ce izgledati,da su u skladu sa Svetim Pismom.

Kada mnoge duše budu zavedene, početi će napad.

Oni su, Kćeri moja, poslani da pripreme Djecu Božju ,da prihvate sljedećeg papu, koji dolazi nakon Mog ljubljenog namjesnika pape Benedikta.

Ovaj papa može biti izabran od strane članova u okviru Katoličke crkve, ali on će biti lažni prorok.
Njegovi birači su vukovi u ovčjem ruhu a članovi su tajne masonske i zle skupine pod vodstvom Sotone.
Ovo je način kako će Sotona pokušati uništiti Moju Crkvu.

Nažalost, on će ,ovaj Lazni Prorok, privući veliki broj pristalica. Oni koji mu se protive, biti će progonjeni.


Trčite Djeco, koliko možete. Osudite laži ,koji će biti predstavljene od strane onih koji vas pokušavaju uvjeriti u vjerodostojnost lažnog proroka.
Budite jaki. Ostanite vjerni Meni, vašem Isusu. Nikada nemojte sumnjati u Moju Svetu Rijec.
Knjiga Otkrivenja je istinska Riječ Božja. Ona ne laže.

Nisu sve tajne sadržane unutar nje ,do sad vama. poznate . Ja ću otkriti sve ,kroz Mariju Božjeg milosrđa, iako ce Istina biti žestoko napadnuta i tretirana kao hereza.

Ne zaboravite jednu važnu lekciju :Moja Riječ, kad sam bio na zemlji,je bila, kad sam došao prvi put ,tretirana kao hereza,.

Moja Riječ, koja ce vam biti data sada,kod Mog Drugog dolaska ,također će biti tretirana kao takva od strane vjernika, uključujući i Moje boguposvecene službenike, koji predstavljaju Moju Crkvu na zemlji.

Sotona će žrtvovati mnoge duše ,kako bi zadovoljio svoju konačnu želju ,da prouzrokuje
dusevnu patnju.
Budite uvjereni ,da ce katolička crkva- koja je osnovana od Mene i stavljena pod zapovjedništvo Mog ljubljenog apostola Petra, najvise trpjeti u Zadnjem vremenu.

Budite na oprezu cijelo vrijeme. Molim vas,molite ovu križarsku molitvu (43) Za Snagu, da branim Moju vjeru od lažnog proroka
garnierica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 18:57   #24
Tocno prije godinu dana 11.02.2012 Isus nam je dao poruku:

Poruka 328. Moj siromašni Namjesnik, Papa Benedikt XVI., biti će protjeran sa Svete Stolice u Rimu,
subota, 11.02.2012, 11:30 sati

Moja predraga kćeri, ratovi eskaliraju posvuda i vrlo brzo će se Ruka Moga Oca umiješati, da zaustavi ovo zlo. Ne bojte se jer su planovi za spasenje čovječanstva gotovi, i sada to više neće dugo trajati do Mog Velikog Milosrđa, koje će biti dato svakome od vas.
Ne bojte se nikada djela Antikrista, jer vi, draga djeco, imate Moć u vama, da kroz vaše molitve oslabite njegov čvrsti zahvat oko svijeta. I druge vođe svijeta biti će uskoro ubijeni, a Moj siromašni Sveti Namjesnik, Papa Benedikt XIV., biti će protjeran sa Svete Stolice u Rimu. Prošle godine, kćeri Moja, govorio sam ti o uroti unutar predvorja Vatikana. 17. ožujka 2011 — u svoj tajnosti — izrađen je jedan plan, za uništenje Moga Svetog Namjesnika, i ovaj plan biti će realiziran; jer to je prorečeno. Raširite Moju Riječ u cijelom svijetu i pobrinite se zato, da tiskane verzije Mojih Poruka, po mogućnosti, budu raširene u mnogim Zemljama. Ti ćeš biti vođena. Zbog toga moraš činiti ono, što je najbolje. Moli Me u molitvi, da ti pošaljem pomoć i za to će biti pobrinuto

. Vaš Isus




636. Lažni Prorok je već isplanirao kako će preuzeti nadležne sluzbe unutar Katoličke crkve.


Petak 7, Prosinac 2012, 18:45 sat

Moja iskreno ljubljena kćeri, vrijeme se približava gdje ce se lažni prorok predstaviti, i od njega i njegovih skupina su poduzete pripreme, da se osude ove poruke.

Mnogi lažni proroci napastvuju Moje pristase na svakom koraku. To ne samo da će izazvati zabunu, nego ce oni također Božju djecu odvratiti od Mene.

Za vrijeme dok ces ti idalje biti odbijena od strane frakcija unutar Moje crkve, oni će se Meni suprostaviti tako sto ce objasniti ,da drugi proroci ,koji se sami hvale, umjesto tebe donose Istinu čovječanstvu.

Riječ je o jednom od Mojih posvećenih sluga koji Me je izdao, kao Juda prije njega. On će vam biti stalna smetnja.

Za vrijeme dok raspeće Moje crkve započinje u njezinim posljednjim danima, sve što se dogodilo tijekom Moje pasije, će se sada ponoviti na zemlji.

Kao prvo, Moja Sveta Riječ će biti odbijena.

Onda će Moj posljednji prorok biti izdan, u Prisutnosti Moje Presvete Euharistije. Tebe će, Kćeri Moja, jedan od ovih lažnih proroka proglasiti varalicom, a učinit će to u Katoličkoj crkvi pred Mojih Svetohraništem

Njihove pogrdne riječi će biti popracene pljeskom od ovih neprijatelja Boga, koji su odjeveni u svete odore.

U ovom razdoblju pojavit će se mnogi lažni proroci, kako bi njihov glas prikrio Moj. Jedan od njih će te pokušati uništiti.
Ruka Mog Oca spustit će se na one koji čine zlo Njegovim prorocima, koji su poslani da pripreme svijet za Moj Drugi Dolazak.

Nažalost, mnoge nesretne duše ce se dopustiti zavesti. Nije problem da će tebe, Moja kćeri ,odbaciti, nego da će onemoguciti duse,da budu spašene.

Pozivam one koji Me ljube da pažljivo slušaju riječi lažnih proroka. Promatrajte kako ih svećenici neće propitkivati; kako će ih uzdizati; kako će im biti dozvoljeno da propovijedaju laži s propovjedaonica u Kući Mog Oca.

Ovi će se događaji naveliko proširiti i kako je i naviješteno, utrt će put lažnom proroku, koji stiže uskoro kako bi zasjeo na svoje prijestolje.

Opačina koja će Katoličkoj Crkvi biti nametnuta bit će dodatno pogoršana djelovanjem Antikrista.

Ovaj čovjek, kojeg će usmjeravati sotona, postat će prijatelj Izraelu. Zatim će se činiti kao da ga brani uz podršku Babilona, koji je Europska Unija.

Svi namjerno poticani ratovi na Bliskom Istoku će se proširiti na Evropu.

Antikrist će širiti ateizam, iza maske nove svjetske religije, koja će biti upravljana lažnim prorokom.

Kćeri Moja, tajne koje sam ti otkrio o identitetu lažnog proroka i drugih pitanja još ne smiju biti otkrivene. Međutim, znaj ovo.

Lažni prorok, koji će izjavljivati da je Božji čovjek, već je isplanirao kako će preuzeti službe unutar Katoličke Crkve.

On i Antikrist već složno radu na tome da opustoše svijet, što će se i ostvariti nakon što opačina unutar Katoličke Crkve dostigne svoj vrhunac.


Moje pristase, ne smijete slušati one koji pokušavaju zaustaviti vase molitve. Morate se zapitati, koji bi Božji čovjek spriječio moljenje molitvi, molitvu krunice Mog Božjeg Milosrđa ili molitvu Gospine Krunice? Odgovor je da se ne smije vjerovati niti jednom čovjeku koji vas pokušava spriječiti da molite, pa makar nosio odijelo posvećenog sluge.

Ovo su opasna vremena za Moje prave proroke,koji bivaju uvijek odbijeni.Na sljedeci nacin mozete prepoznati tko su oni:

Baš kao što sam Ja bio odbijen od strane svećenika Mojih dana, mučen,bicevan i prikazan losim, tako će također trpjeti Moji proroci.

Nikada ne odbacujte prave proroke. Slušajte molitve koje će donijeti čovječanstvu kao dar s neba. Ako vam ne donesu nikakve molitve, onda oni nisu poslani od Mene.

Ako su oni od svećenika, biskupa i drugih zaređenih sluga pozdravljeni otvorenim rukama, javno u njihovim crkvama, tada oni nisu poslani od Mene.

Prepoznajte Me. Prepoznajte Moje proroke. Oni će podnijeti iste patnje koje sam Ja podnio. Oni će biti odbijeni od strane onih u Mojoj crkvi, od Mojih pristasa i ostalih koji tvrde da govore u Moje ime.

Njima neće biti lako.Ali upravo ćete po njihovoj javnoj odbačenosti i podmuklim klevetama koje će o njima širiti i koje će oni morati trpjeti, prepoznati Mene.

Idite sada i nemojte dopustiti da lažljivci zavedu vaša srca.

Vaš Isus
garnierica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 19:04   #25
Quote:
garnierica kaže: Pogledaj post
Moja križarskia Molitva (38) mora biti, za narednih mjesec dana svaki dan moljena,kako bi se osiguralo da Božji sveti svećenici ne padaju na opake laži ,koji ce biti planirani od lažnog proroka i njegovih sljedbenika.

"O Blažena Majko spasenja
Molim Te, moli u ovim teskim vremenima za Katoličku crkvu
i za našeg voljenog papu Benedikta XVI. ,da bi se olakšale njegove patnje.
Molim Te Majko spasenja ,da svojim Svetim plastom pokrijes Božje Svete službenike
tako da im budu date milosti ,da budu jaki, odani i hrabri za vrijeme
ispita pred kojima se nalaze
Molimo Te također ,da se brinu o njihovom stadu ,
u skladu s istinskim učenjima Katoličke crkve .
O Sveta Majko Božja ,daj nama , ostatku Tvoje Crkve, preostale na zemlji,
Dar vodstva, tako da možemo pomoći dovesti duše
u Kraljevstvo Tvoga Sina .
Molimo Te Majko Spasenja,da zadržis varalicu daleko
od sljedbenika Svoga Sina, u njihovim nastojanjima da očuvaju
svoje duše , da bi bili sposobne da udju na Vrata Novog Raja na Zemlji.
Amen. "

Idite djeco i molite za obnovu Crkve i za sigurnost svih Svetih službenika, koji će patiti za svoju vjeru pod vlašću lažnog proroka.

Marija, Majka spasenja
Ovo potiče na direktan neposluh papi i zapravo predstavlja kovanje urote samo po sebi.
Tko li je ove nebuloze diktirao u pero?
Nije ni čudno da se vidjelica krije, kad je vidjelica masa ljudi.

Niti jedne riječi zašto je tzv. lažni prorok.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 19:18   #26
Quote:
garnierica kaže: Pogledaj post
Tocno prije godinu dana 11.02.2012 Isus nam je dao poruku:

Poruka 328. Moj siromašni Namjesnik, Papa Benedikt XVI., biti će protjeran sa Svete Stolice u Rimu,

Vaš Isus
Pa nije protjeran. Otišao je dragovoljno u mirovinu i sad lijepo uživa u hladovini Vatikanskog perivoja iza dvorca svetoga Petra. Čak je sud odbacio optužbe da je osobno sakrivao i štitio mnoge pedofilske svećenike. Siroče...
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 19:20   #27
Quote:
garnierica kaže: Pogledaj post
pročitajte malo poruke da skužite o čemu se zapravo radi i i koji je sljed događaja, pa kad i ako se stvari počnu stvarno događat vidjet će te da li su istinite ili ne...

neke stvari se već događaju koje su opisane u porukama, primjerice ovo:


655. VELIKI POTOP. TAKOĐER ĆETE SVJEDOČITI MANJIM POPLAVAMA U DRUGIM ZEMLJAMA.
♥ 25. prosinca 2012.

Vaš Isus
Isus bi se trebao dogovoriti sam sa sobom. Šalje li "veliki potop" ili manje poplave ("mali globalni potop" lol)?
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 19:25   #28
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Ovo potiče na direktan neposluh papi i zapravo predstavlja kovanje urote samo po sebi.
Tko li je ove nebuloze diktirao u pero?
Nije ni čudno da se vidjelica krije, kad je vidjelica masa ljudi.

Niti jedne riječi zašto je tzv. lažni prorok.



726. ON JE POSLAN DA RAZORI MOJU CRKVU I RASTRGA JE NA SITNE KOMADIĆE

Petak, 8. ožujka 2013., 14:05h

Moja predraga kćeri, sotona bjesni protiv Moje Crkve na zemlji i njegova zaraza se nastavlja širiti unutar njenih zidova.

Lukavi uljez koji je strpljivo čekao u zasjedi iza kulisa, uskoro će proglasiti svoju vladavinu nad Mojim jadnim posvećenim slugama koji ne sumnjaju. Bol koju će on nanijeti je Meni previše teška za podnijeti, a ipak će njegova vladavina doseći vrhunac, dok se konačno ne izbaci zlo iz jezgre Moje Crkve.

On je pažljivo namjestio svoj položaj i uskoro ćete vidjeti njegov raskošni nastup usred njegovog predivnog dvora. Njegov ponos, oholost i opsjednutost sobom će u početku biti pažljivo skriveni od svijeta. U izvanjskom svijetu će se čuti uzdah olakšanja dok trube budu oglašavale objavu njegovog mandata kao poglavara Moje Crkve.

Moje Tijelo je Moja Crkva, ali on neće Meni, Isusu Kristu, dati prisegu na vjernost, jer on nema nikakve ljubavi za Mene. Njegova vjernost pripada Zvijeri i kako će se on smijati i podsmjehivati Mojim posvećenim slugama koji će ga podržati.

On koji se usuđuje sjesti u Moj Hram i kojega je poslao zli, ne može govoriti istinu, jer on ne dolazi od Mene. On je poslan da razori Moju Crkvu i rastrga je na sitne komadiće prije nego što ju ispljune iz svojih zlih usta.

Moje Tijelo je Moja Crkva. Moja Crkva je i dalje živa, ali samo oni koji govore Istinu i pristaju uz Svetu Riječ Božju mogu biti dio Moje Crkve na zemlji. Sada kada će se posljednja uvreda očitovati protiv Mene, Isusa Krista, preko Petrove Stolice, vi ćete konačno shvatiti Istinu.

Knjiga Istine koja je naviještena u Danielu za Kraj Vremena, ne će biti lako prihvaćena od članova Moje Crkve, jer će Moji ljubljeni posvećeni sluge zbog njenog sadržaja uvenuti kada shvate da Ja govorim Istinu.

Lažni prorok – on koji se postavio za vođu Moje Crkve – spreman je nositi halje koje nisu napravljene za njega.

On će oskvrnuti Moju Svetu Euharistiju i podijeliti Moju Crkvu na pola, a zatim ponovno na pola.

On će se potruditi da otpusti one vjerne sljedbenike Moga Svetog Namjesnika Pape Benedikta XVI, koje sam Ja postavio.

On će iskorijeniti sve one koji su vjerni Mojim Učenjima i baciti ih vukovima.

Njegova djela neće odmah postati vidljiva, ali uskoro će biti viđeni znakovi kada krene tražiti potporu utjecajnih svjetskih čelnika i onih na visokim položajima.

Kada grozota pusti korijen, promjene će biti iznenadne. Njegova najava o stvaranju ujedinjene Katoličke Crkve kroz spajanje svih vjera i drugim religija će doći nedugo nakon toga.

On će stajati na čelu nove jedinstvene svjetske religije i vladati će poganskim religijama. On će prigrliti ateizam zaobilazeći njegovu ljagu i govoreći da je to povezano s težnjom za takozvanim ljudskim pravima. Sve što je grijeh u Božjim Očima, ova nova sveobuhvatna crkva će smatrati prihvatljivim.

Svatko tko ga pokuša osporiti će biti tražen i kažnjen. Oni svećenici, biskupi i kardinali koji mu se suprotstave će biti izopćeni i oduzeti će im se naslovi. Drugi će biti maltretirani i progonjeni, a mnogi svećenici će se morati skrivati.

Za one Moje jadne posvećene sluge koji prepoznajete sada Moj Glas, molim vas, čujte Me dok Ja dosežem do vas da vam donesem utjehu. Nikada od vas ne bih tražio da odbacite Moju Crkvu na zemlji, jer sam ju Ja, vaš ljubljeni Spasitelj, stvorio. Prinio sam Moje Tijelo kao Živu Žrtvu da vas spasim. Vama je dana odgovornost da svjedočite u Moju korist kako bi spasili duše onih koje poučavate i vodite.

Sve što možete učiniti jest ufati se u Mene i nastaviti Mi služiti. Ono što ne smijete činiti jest prihvatiti bilo koje naučavanje koje će vam biti predstavljeno, a za koje ćete odmah znati da nije u skladu s Mojim Učenjima. Morate učiniti ono što vam srce kaže, ali znajte ovo.

Ovo razdoblje će vam uzrokovati duboku bol, a surova tuga koju ćete iskusiti kada vidite koliko je oskvrnuta Moja Crkva dovesti će vas do suza. Ali morate prepoznati laži koje će vam biti prikazane kao ono što jesu – uvreda Mojoj Smrti na Križu.

Ovo razaranje može imati za posljedicu slom strukture Moje Crkve. Promjene i prilagodbe građevina zajedno s novim hramom stvorenim za crkvu jedinstvenog svijeta će biti izgrađene i smještene u Rimu.

Budite sigurni da ću, baš kao što će Moj Hram bio oskvrnut, Ja, Isus Krist, Spasitelj cijelog čovječanstva, biti odbačen i bačen u blato.

Vaš Isus
garnierica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 19:38   #29
Quote:
garnierica kaže: Pogledaj post
Lukavi uljez koji je strpljivo čekao u zasjedi iza kulisa, uskoro će proglasiti svoju vladavinu nad Mojim jadnim posvećenim slugama koji ne sumnjaju. Bol koju će on nanijeti je Meni previše teška za podnijeti, a ipak će njegova vladavina doseći vrhunac, dok se konačno ne izbaci zlo iz jezgre Moje Crkve.
Opet poziv na pobunu i neposluh.

Quote:
On je pažljivo namjestio svoj položaj i uskoro ćete vidjeti njegov raskošni nastup usred njegovog predivnog dvora. Njegov ponos, oholost i opsjednutost sobom će u početku biti pažljivo skriveni od svijeta. U izvanjskom svijetu će se čuti uzdah olakšanja dok trube budu oglašavale objavu njegovog mandata kao poglavara Moje Crkve.

Moje Tijelo je Moja Crkva, ali on neće Meni, Isusu Kristu, dati prisegu na vjernost, jer on nema nikakve ljubavi za Mene. Njegova vjernost pripada Zvijeri i kako će se on smijati i podsmjehivati Mojim posvećenim slugama koji će ga podržati.

On koji se usuđuje sjesti u Moj Hram i kojega je poslao zli, ne može govoriti istinu, jer on ne dolazi od Mene. On je poslan da razori Moju Crkvu i rastrga je na sitne komadiće prije nego što ju ispljune iz svojih zlih usta.

Lažni prorok – on koji se postavio za vođu Moje Crkve – spreman je nositi halje koje nisu napravljene za njega.

On će oskvrnuti Moju Svetu Euharistiju i podijeliti Moju Crkvu na pola, a zatim ponovno na pola.

On će se potruditi da otpusti one vjerne sljedbenike Moga Svetog Namjesnika Pape Benedikta XVI, koje sam Ja postavio.
Ne kužim, izabran je nakon odstupnice Benedikta, izabran je na identičan način glasovanjem, i sad ispada da je doveo sam sebe kao vođu?

Quote:
Kada grozota pusti korijen, promjene će biti iznenadne. Njegova najava o stvaranju ujedinjene Katoličke Crkve kroz spajanje svih vjera i drugim religija će doći nedugo nakon toga.

On će stajati na čelu nove jedinstvene svjetske religije i vladati će poganskim religijama. On će prigrliti ateizam zaobilazeći njegovu ljagu i govoreći da je to povezano s težnjom za takozvanim ljudskim pravima.
Paranoja fanatika.
Dakle, sve dobro koje ovaj papa čini je loše jer nema segregacijsku fanatičnu notu.

Svi drugi su već 'osuđeni' samim time što su drugi.
Božanski, nema šta,

Quote:
Ovo razdoblje će vam uzrokovati duboku bol
Indirektno optužuje i Ratzyja jer se ovaj sastao s Franjom, znači, urotničke tlapnje.

Quote:
Budite sigurni da ću, baš kao što će Moj Hram bio oskvrnut, Ja, Isus Krist, Spasitelj cijelog čovječanstva, biti odbačen i bačen u blato.

Vaš Isus
Ovo je moglo biti objavljeno i 15.05.
Novija viđenja iz 6 mjeseca nemaju ništa konkretno.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 20:00   #30
mi koji smo prihvatili ove poruke i vjerujemo da su istinite moramo te poruke širiti jer se pomoću njih može spasiti milijarde duša... pogotovo moleći križarske molitve koje su zbilja prekrasne...

također mi koji smo prihvatili te poruke ne smijemo ulaziti u raspravu i objašnjavanja, u porukama sve piše, a na vama je da povjerujete ili ne


u porukama je objašnjen slijed događaja u budućnosti, a kad se sve to počne ostvarivat sjetit ćete se ovih poruka...

jako bitna stvar je Upozorenje, čin Božanskog milosrđa koje bi se trebalo dogoditi uskoro

93. NEBO ĆE SE OTVORITI TIJEKOM UPOZORENJA
Ponedjeljak, 23. svibnja 2011., 14:30h
Moja predraga kćeri, trpiš veliku muku koju sam Ja izdržao zbog čovjekovih grijeha. To tako izgleda. Sada uviđaš samo maleni dio Moje patnje s kojom se suočavam svaku minutu tvog dana. Nemaš se čega bojati, Moja kćeri, u vezi Upozorenja.
Upozorenje će biti dramatičan događaj
Prestraviti će mnoge ljude na svijetu, jer će biti dramatičan događaj kada će se Nebo otvoriti, a plamenovi Milosrđa razliti će se preko svijeta. Jer mnogi ljudi neće shvatiti što se događa. Toliko će biti zaprepašteni kada će pogrešno misliti da svjedoče Kraju svijeta. Reci im da se raduju kada svjedoče Mojoj Slavi, jer će to biti, ako ste ispravno pripremljeni za to, najosobitiji primjer Mog Milosrđa od dana Mog Raspeća. Ovo, Moja djeco, će bit vaša milost spasenja i spriječit će one koji bi inače bili prokleti od ulaska u dubine pakla.
Sva Moja djeca posvuda moraju upozoriti izgubljene duše na ono što se očekuje. Pozovite ih da traže pomirenje priznavajući svoje grijehe. Važno je da što je više moguće ljudi u stanju milosti unaprijed, jer možda neće preživjeti ovaj događaj zbog zaprepaštenosti. Puno bolje je svjedočiti ovom Božjem osobitom događaju nego biti nepripremljen na dan konačnoga Suda.
Budite jaki svi. Radujte se ako ste odani sljedbenik, jer će vam biti pokazan uvid u Moju Božju Prisutnost koju vaši preci nisu vidjeli tijekom svog životnog vijeka. Molite za ostatak Moje djece. Recite im Istinu dok možete. Ne obazirite se na njihov prezir, jer ako sada počnu moliti oprost za svoje grijehe, zahvaljivati će vam nakon ovoga velikog događaja.
Idi sada u miru. Ne boj se. Samo moli za one duše bez vjere, tako da ne umru u smrtnom grijehu.
Tvoj Božanski Spasitelj
Isus Krist
garnierica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 20:02   #31
evo kopiram sa stranice http://upozorenje-isusov-drugi-dolaz...pozorenja-.htm





Hitnost poruka

Poruke se brzo objavljuju svijetu jer ( kaže ona) "mi nemamo mnogo vremena prije nego što se ti događaji odviju u svijetu, a ljudi imaju pravo znati istinu, tako da mogu ispitati svoje živote u nadi da njihove duše mogu biti spašene. "

Maria kaže da će Isus dati svijetu dokaz koji im je potreban da znaju da Bog zaista postoji preko događaja Upozorenja. Takođe je rekla da će događaj Božje intervencije vratiti vjeru vjernika i obratiti nevjernike.

Ovaj događaj će se dogoditi u svijetu vrlo brzo i bit će mu svjedoci svi ljudi različitih dobi s razlogom. To će trajati 15 minuta i izazvati će svakome osjećaj kao goruća bol u čistilištu, ovisno o stanju duše.

Isus želi spasiti svakoga, uključujući I najokorelije grešnike. Svi oni koji su se pokajali, bit će spašen. Oni koji nisu, bit će im dano vrijeme za to. Isus traži da ostatak onih koji Ga vole, mole za ove duše, jer je još uvijek moguće da ih se spasi putem molitve,posta i patnje.

Razlog zašto će se Upozorenje dogoditi je taj što je Bog uvijek milostiv i želi dati ljudima priliku se pokaju tako da i oni mogu ući nebo nakon Drugog dolaska, njegovog Sina, Isusa Krista - suca .

Maria takođe kaže da su poruke takođe dobivene da pomognu pripremiti svijet za Drugi dolazak Krista koji će uslijediti Upozorenjem. Ona ne zna vrijeme jer joj je Isus rekao da to zna samo Bog Otac. Tome će prethoditi razdoblja poznata kao Velika nevolja (razdoblje od tri i pol godine - mi smo već ušli u to razdoblje).

Maria kaže da je upućena, po Isusu Kristu da ne analizira poruke ili dodaje svoje osobno tumačenje ili svoj pogled. Isus joj je rekao da je on autor, a ona je samo pisac i da poruke koja će biti objavljene budu točno onakve kakve ih je primila - bez promjene sadržaja.

Ona prihvaća da božanska otkrivenja nisu nužna nečijoj vjeri u Boga. One su ( prema Mariji) namjenjene da poboljšaju ljudima vjeru i pomognu im pripremiti se za događaje u svijetu koji se odnose na vremensko razdoblje koje prethodi Drugom dolasku Krista.

Marijine poruke pojačavaju nauk Katoličke Crkve o vjeri i moralu, te su dane čovječanstvu Isusa Krista da ponovno evangeliziraju svijet, tako da se duše mogu spremiti prije drugog dolaska - konačne presude.

Poruke je primila po onome što je poznato kao unutarnji glas, ali ona kaže da također vidi svakodnevno Isusa nakon molitve. U slučaju poruka koje prima od Blažene Djevice su prethodila privatna ukazanja Djevice Marije u svom domu. Kada joj Bog Otac daje svoje poruke ima prvo viđenje Isusa, a zatim ima prikazanu kratku viziju Boga Oca, ali njegove vizije su kratke. On izgleda drugačije od Isusa, malo je stariji i njihova lica su različita.

Molitva će vam pomoći spriječiti globalnu katastrofu, ali nažalost nema dovoljno molitve u svijetu, tako da će se gnjev Božji spustiti sada na svijet s trenutnim učinkom. Potresi, tsunamiji, poplave, toplinski udari i vulkanske erupcije sada će eskalirati i intenzivirati se.

Isus je rekao da su Mariji poruke otkrivene kao knjiga istine - posljednji niz božanskih poruka koji se daje svijetu prije drugog dolaska, te su prorečene u Danielovoj knjizi i Knjizi Otkrivenja. One su božanskog podrijetla i daju se iz čiste ljubavi koju Bog ima za svu njegovu djecu.

Mariji je Isus rekao da je 7. Glasnik, 7. Angel poslan otkriti svijetu sadržaj pečata u Otkrivenju koji može otvoriti samo Jaganjac Božji, Isus Krist. On će otvoriti pečate i unaprijed otkriti sadržaj. Maria ih treba objaviti kao i svaki pečat koji se otvori. On joj je rekao i da je prorok posljednjeg vremena.
garnierica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 20:28   #32
I sestra Faustina Knowalska govori o znaku: Sva svjetla na zemlji ugasit će se i ukazat će se križ na nebu iz Isusovih rana ,gdje je bio proboden isijavat će svijetlo ,i svi ljudi će vidjeti sebe kako ih Bog vidi , nedugo nakon toga sljedi smak svijeta.

U dokumentarcu o Fatimi su rekli da iza pape kojeg su oni imali će još biti 3 pape : Papa Ivan Pavao II,Benedikt 16 i valjda sada Franjo.
__________________
svaki je ljudski život važan bez obzira koliko nevidljiv bio.
Everything that's realistic has some sort of ugliness in it. Even a flower is ugly when it wilts, a bird when it seeks its prey, the ocean when it becomes violent.
ashes animae is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 21:22   #33
Quote:
Molitva će vam pomoći spriječiti globalnu katastrofu, ali nažalost nema dovoljno molitve u svijetu, tako da će se gnjev Božji spustiti sada na svijet s trenutnim učinkom. Potresi, tsunamiji, poplave, toplinski udari i vulkanske erupcije sada će eskalirati i intenzivirati se.
Ucjena za molitvama gnjevnom Bogu.
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 22:10   #34
Quote:
garnierica kaže: Pogledaj post
mi koji smo prihvatili ove poruke i vjerujemo da su istinite moramo

Jedino što ti moraš je shvatit da je Isus , od ove lažljive vidjelice koja to nije nego se neki ateist sprda s tobom , malo pobrko svoj drugi dolazak sa ranijom apokalipsom...

U Bibliji piše da postoji ranija i kasnija turbulencija (apokalipsa...) i Isusov dolazak ima veze naravno sa kasnijom turbulencijom , koja je vremenski odvojena od prve...


A ranija turbulencija , kako piše u Bibliji , ima veze s ratom Irana protiv zapada , sjevera i meridijana , i to je ona koju ćemo mi iskusiti...


Bilo bi mi jako žao da ti , ili bilo tko drugi , u tako uzbudljivom vremenu kao što je naše , postaneš plijen nekakovog pripadnika romske manjine , koji štanca lovu na ovim lažljivim uradcima , i pritom propustiš stajati na strani Katoličke Crkve (od koje te ovaj vrag već uspijeva odvojiti jer te okreće protiv pape i nas ostalih papinih sljedbenika , koji smo do sada bili tvoja braća u vjeri...)



Ja ti mogu dokazati da Maria Divine Mercy sere govna na usta...



Upozorenje kao događaj spominje se u našem vremenu prvi puta od strane Gospe Garabandala i Međugorja...

Ovi iz Međugorja jasno kažu da događaji pred nama nemaju veze s Isusovim drugim dolaskom , a kako bi i imali kada se još posve očito nije ispunila ranija apokalipsa , a Isus dolazi tek u drugom dijelu turbulencije (apokalipse...) , pa prema tome ako Maria Divine Mercy govori istinu onda Međugorci lažu. A ako Međugorci lažu , kako su znali prije divine mercy za događaj upozorenja u koji ti vjeruješ ? Također je posve očito da Akita i Garabandalci govore o sedmom pečatu knjige Otkrivenja , i tu priča staje. Nikakav dolazak Isusa Krista po Mariji divine mercy , koji se kronološki jednostavno ne uklapa u priču...


Kao katolik i vjernik hvata me jeza pri pomisli da sotona događaj upozorenja , u koji ja osobno vjerujem da će se desiti , uspije iskoristiti da bi nekoga odveo u stranputicu luđačke sekte marie divine mercy , što sere govna na usta i mrzi papu , a laže jer joj vjerojatno treba lova za muške kurve i fiks...


Maria Divine Mercy sada se vjerojatno praši sve u šestanaest sa dva drug-dilera crnca istodobno , dok paralelno snifa ljepilo jer joj još nije stigao najnoviji ček od naivaca za nezasitni fiks...



Conte je pisao , i s tim se slažem , da će upozorenje mnogi protumačiti na drugačiji način. Po njemu , upravo će upozorenje potaknuti islamske fanatike na đihad , jer će oni to protumačiti kao Božji poziv na đihad , i tako otvoriti vrata prvom jahaču apokalipse. Je li u pravu vrijeme će pokazati. Nema na internetu nijednog stručnjaka za Bibliju i katolicizam kao što je Conte , što još ne znači da je u svojim uradcima sve uspio pogoditi točno onako kako će ispast , ali u svakom slučaju vrijedi pratit njegov rad , i tebi osobno preporučam da prostudiraš njegov rad , jer on na svojim stranicama detaljno objašnjava tko su lažni proroci i zašto su lažni proroci , tojest zašto su njihove lažljive poruke nespojive s katoličkim naukom , i paralelno objašnjava zašto je Međugorje prihvatljivo , kao i Garabandal , gdje se u oba ova ukazanja govori o događaju upozorenja koji znatiželjno isčekujemo...


Idi u miru i odjebi Mariju divine kokain...


.

Zadnje uređivanje Keva : 18.06.2013. at 22:36.
Keva is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 22:17   #35
Quote:
ashes animae kaže: Pogledaj post
I sestra Faustina Knowalska govori o znaku: Sva svjetla na zemlji ugasit će se i ukazat će se križ na nebu iz Isusovih rana ,gdje je bio proboden isijavat će svijetlo
I to crveno-bijelo svjetlo. Faustina je Poljakinja pa joj se priviđaju nacionalna obilježja.

Btw, ta ista Faustina je 'vezala' Isusa (!) da ne zbriše Rusiju sa lica zemlje (još malo nacionalne mržnje!).
Prebolesno.

Quote:
Keva kaže: Pogledaj post
Tako je , Maria Divine Mercy sada se vjerojatno praši sve u šestanaest sa dva drug-dilera crnca istodobno , dok paralelno snifa ljepilo jer joj još nije stigao najnoviji ček od naivaca za nezasitni fiks...
...

__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 22:32   #36
Quote:
ashes animae kaže: Pogledaj post
I sestra Faustina Knowalska govori o znaku: Sva svjetla na zemlji ugasit će se i ukazat će se križ na nebu iz Isusovih rana ,gdje je bio proboden isijavat će svijetlo ,i svi ljudi će vidjeti sebe kako ih Bog vidi , nedugo nakon toga sljedi smak svijeta.

Ja sam ti mali stručnjak za dnevnik Svete Faustine , i puno više od toga...


Kowalska piše o događajima u njihovom povijesnom slijedu , i dan upozorenja naziva Dan Milosrđa koji će prethoditi Sudnjem danu. To ne znači da će se sudnji dan desiti dvije godine poslije upozorenja , nego to znači da će u ljudskoj povijesti Bog intervenirati događajem upozorenja , čime će zapravo svijetu dati šansu koja će svijet ostaviti na životu i spriječiti sudnji dan. Sudnji dan dešava se naravo u drugom dijelu apokalipse , ali izgleda da to nekima jednostavno ne ulazi u glavu...


Zašto im ne ulazi u glavu ?


Pa vjerojatno zato jer kršćanstvu pripadaju više iz egzibicionizma nego iz ljubavi spram bližnjeg , pa im je draže slušat o 666 , sudnjem danu i antikristu , nego o onome kako se apokalipsa zaista kronološki mora odviti , a zato im se i dešava da popuše ove spike od kučkice divine , i njezinog fejk Isusa kojem nitko nije rekao da se može vratiti tek u drugom dijelu apokalipse...


.
Keva is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 22:58   #37
vidjet ćemo što će se od ovog sveg ostvarit, ja u srcu osjećam da su poruke istinite, a dalje ćemo vidjet.

mene su te poruke vratile vjeri i crkvi KATOLIČKOJ bez obzira na papu, nikad nijednu riječ ružnu nisam rekla protiv Franje niti ću reć, molim se za njega kao što se od mene i traži u tim porukama.
garnierica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 23:14   #38
Moram vas upozoriti. To sto mislite da je Marija ukazuje se Sotona i pokusava prevariti ljude a vidim da mu dosta dobro uspijeva. Crkva nema veze ni sa Isusom ni sa Bogom nego sluzi Sotoni. Jer tko ne sluzi Bogu taj sluzi Sotoni. Malo je pravih krscana koji sluze Bogu oko 8 000 000 a oni su naravno progojeni kao i svi pravi krscani kroz povijest. Pisano je: "Sotona se pretvara z anđela svjetla da bi zaveo ako je moguce i odabrane" ali nece uspijeti. Ne slusajte Sotonu!!!
praedicator is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 00:11   #39
Quote:
praedicator kaže: Pogledaj post
Moram vas upozoriti. To sto mislite da je Marija ukazuje se Sotona i pokusava prevariti ljude a vidim da mu dosta dobro uspijeva. Crkva nema veze ni sa Isusom ni sa Bogom nego sluzi Sotoni. Jer tko ne sluzi Bogu taj sluzi Sotoni. Malo je pravih krscana koji sluze Bogu oko 8 000 000 a oni su naravno progojeni kao i svi pravi krscani kroz povijest. Pisano je: "Sotona se pretvara z anđela svjetla da bi zaveo ako je moguce i odabrane" ali nece uspijeti. Ne slusajte Sotonu!!!
Ovaj upis mi zvuci tako paranoicno i sizofreno da me jeza prodje niz kicmu

Mislim nek vjeruje svako u ono sto mu se cini ispravnim dokle god ne ugrozava drugog, ali zivjeti u nekom paranoicnom strahu konstantno razmisljajuci o sotonama, laznim prorocima, smaku svijeta......... to mi izgleda kao gubitak momenta ljepote kompleksnosti zivota!

Zasto nas je Bog stvorio ako od nas zahtjeva 24/7 paranoju?
Kakav je onda cilj ovoga postojanja ako cemo stalno biti u strahu od neceg strasnog sto treba da se desi?
__________________
secret love
just curious is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 00:30   #40
Quote:
ashes animae kaže: Pogledaj post
Zanima me dali je netko čuo za ova ukazanja ,pred drugi dolazak Isusa Krista.
9 studenog je jedna žena iz neke europske zemlje počela primati Božje poruke ,
poznata je pod imenom Marija od Božanskog Milosrđa po Božjoj želji.

http://upozorenjepreddrugidolazak.info/?page_id=80

Zanima me što vi mislite o tim ukazanjima .
Dali netko od vas moli te Križarske molitve?
Same ne-Biblijske izmišljotine.

Gdje piše u Bibliji da će se Isus kome ukazivati?
Ili piše da se čeka Njegov 2. dolazak,
kada će Ga SVI vidjeti! - ?
piramida4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:20.