Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2005., 14:01   #1
Bad hair day

što radite kada su vam kosa i frizura u komi, a vaši živci još više?
zataknete anturium za uho i kažete - baš me briga?
zavežete maramu oko glave i mislite - that will do the trick?
napravite nešto ultra ženstveno pa nabijete šiltericu na glavu i nadate se da nećete sresti nikoga poznatog?
operete kosu još jednom i molite se da božja ruka upravlja vašim rukama dok sušite kosu i... ehmmm... *pravite frizuru*?

štoooooooooo?

p.s. zahvalna svakome tko ovoj temi priključi neki dobar link s izborom različitih frizura
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 14:04   #2
kad mi se chini da bash nije najnaj, zacheshljam je chvrsto uz glavu, svezhem niski rep, ili visoki rep ili pundjicu nad vratom, ili pletenicu, ili onak kopchom uhvatim samo pola kose...


otkad imam dugu kosu nikad nisam imala problem s frizurom.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 14:04   #3
svako jutro, prije nego izadjem iz kuce se okupam i perem kosu i onda mi treba bar 20 min do pol sata da je dovedem u red , uvijek je uvijam s nekim cetkama i susim...

ak mi je i nakon tog bad hair day, sve napravim iz pocetka
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 14:07   #4
operem je i/ili je zavežem u kvazi punđu
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 14:10   #5
nosim maramu. nemam živaca i grif u ruci za petljat po kosi.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 14:15   #6
Quote:
tilla kaže:
nosim maramu. nemam živaca i grif u ruci za petljat po kosi.
girrrrrrrrrfriend
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 14:22   #7
Quote:
magic kaže:
kad mi se chini da bash nije najnaj, zacheshljam je chvrsto uz glavu, svezhem niski rep, ili visoki rep ili pundjicu nad vratom, ili pletenicu, ili onak kopchom uhvatim samo pola kose...
ja isto ovako nesto.
ako je cista ali je otisla krivo, onda ju pospricam vodom i pokusavam prisilit da ode "pravo".
ali kako ionako nikad ne radim frizuru (ne posjedujem cetke, viklere i slicno) ni ne ocekujem puno od nje samo da postuje gravitaciju, to mi je vec dosta
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 14:27   #8
evo linkfrizure

a što se tiče odgovora. hm, ja imam kosu do ispod uha tak da ak je bad hair day, stavim crnu traku i sve je riješeno!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 14:38   #9
Re: bad hair day

bad hair day? što je to? ja to nikad nemam...

Quote:
kokakoka kaže:
i nadate se da nećete sresti nikoga poznatog?
always look on the bright side of life....
eena_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 14:39   #10
Quote:
fairy kaže:
. ..tak da ak je bad hair day, stavim crnu traku i sve je riješeno!

gdje? oko ruke?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 14:48   #11
Quote:
fairy kaže:
evo linkfrizure

a što se tiče odgovora. hm, ja imam kosu do ispod uha tak da ak je bad hair day, stavim crnu traku i sve je riješeno!
thanx za link, iskopala sam neki koji me prvo pitao koji mi je oblik lica, pa kad nisam znala, dao mi je test da riješim pa je rezultat bio porazan:
You scored 27% correct! So face shapes are new to you! That's ok. al nije okej! i moram se ići šišati ovaj tjedan, a ne želim da mi ponovo kažu "ja bi sve ovo ošišao/la", a ni ja ne znam što da im kažem jer što god rekla, oni uvijek nekaj svoje vide, naprave... kmeeeeeeee kmeeeeee kmeeeeeeee i znam što me čeka ovaj tjedan kmeeeeee kmeeeeeeee

p.s. ono sa crnom trakom je cool stvar, pogovotovo ako se, kako magic kaže, veže oko ruke ljudi mogu misliti da je takva osoba u žalosti, pa neće imati srca primijetiti BHD
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 14:53   #12
Quote:
magic kaže:
gdje? oko ruke?

ne, nego oko struka tak da mi se niko ne usudi nešto reći u svezi kose misleć da imam crni pojas!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 14:56   #13



al smo se odmah sve slozhile
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 15:48   #14
Crta sa strane i rep! Ja mrzim bad hair day
CrveniVrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 16:00   #15
nosim francusku kapu,koja je i trenutno In....ili svezem niski rep
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 22:49   #16
Meni je baš danas bio bad hair day Na kraju sam svezala kosu u neku ko fol pundžu pa mi je bilo slabo kad sam se vidjela u ogledalu. Ko da idem na balet, ili ko da me krava polizala.
Ja nemam sreće s tim repovima. Iskreno patim kad vidim mnogobrojne cure kako svoje čiste/prljave kose vežu u rep i to tako dobro izgleda. A ja...ko da me neko krpom po glavi.
Sada puše ova blesava bura, pa će mi sutra, dok dođem do faksa kosa izgledat koma (s kapom ili bez).
Uh, što sam si dala oduška; odma mi je lakše
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 23:05   #17
meni ne stoje pokrivala za glavu, izuzev jedne zimske kape koja nije za interijere, a rep ne nosim od osnovne skole, osjecam se s njim golo i ruzno
kad imam bhd patim, a obzirom da imam frckavu kosu ljudi misle da utvaram da se ne primjecuje. JA uvijek vidim bhd na frckavoj kosi koja nije moja
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 23:05   #18
najcesce je to slucaj kad mi je kosa masna. u tom slucaju korijen pospem djecjim puderom..iscesljam i izvucem vrhove s malo silikona. dok perem zube kosu zavezem u nekoliko pundjica i onda prije nego sto cu izaci je raspustim - nekad izgleda bolje nego kad je cista
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 23:16   #19
meni je bad hair day every day tak da....
od boje do izgleda kose je vrlooo baaad
uglavnom, vezem kosu u rep il pundzu iz koje vire naravno raznorazni cuperci pa ih pola godine moram sanirati spangicama i onda ona mlada novoizrasla kosica mi po celu pocne leprsati tak da odustanem kak mi kosa zgleda i odem van
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 00:56   #20
Nekad me ujutro zadivi moj odraz u ogledalu, kosa strši na sve strane i u svim mogućim smjerovima. Ako je to slučaj (a je skoro svako jutro), tada je operem, kratka je pa za pranje i sušenje potrošim ukupno 15min.
Annabel Lee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.