Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2005., 15:23   #1
Amadeus

cure, zna li netko gdje je onaj amadeusov ducan gdje imaju nize cijene? navodno negdje u novom zagrebu...
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 15:26   #2
Re: amadeusov ducan

Quote:
plavva kaže:
cure, zna li netko gdje je onaj amadeusov ducan gdje imaju nize cijene? navodno negdje u novom zagrebu...
znaš onaj nadvožnjak tamo iza zgrade HG spota u novom zagrebu?
e onda kad se spustiš s tog nadvožnjaka voziš samo ravno ravno, prođeš onu vojarnu i nekih 500 niže ćeš vidjeti taj hangar amadeusov.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 15:28   #3
Re: amadeusov ducan

Quote:
plavva kaže:
cure, zna li netko gdje je onaj amadeusov ducan gdje imaju nize cijene? navodno negdje u novom zagrebu...
Pa šta nije sada u svim njihovim dućanima sniženje
cyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 15:29   #4
Sad vidim da nisi mislila na to
cyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 18:26   #5
fakat, ja niš' nikad nisam kupila u tom amadeusu - nikak valjda da naiđem na nekaj kak' spada
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2005., 22:07   #6
Quote:
young.but.dead kaže:
ne da nisi naišla nego tamo nema ništa dobro
Ja sam prije par mjeseci tamo kupila jedne traperice, malo šire dole i imaju džepove na dupetu. Tamni jeans. Uglavnom, ko stvorene su za mene

Mali ispravak: Nisam ih kupila u amadeusovom dućanu ali jesu Amadeus
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2005., 02:50   #7
A i nije nesto bas taj amadeus.
Imao sam ja par njihovih traperica, jos ih imam, bas mi se i ne svidjaju previse i nemam pojma kud sam mislio kad sam ih kupovao.

Ima gdje u ZG LTB traperica, osim onog ducana u Importaneu.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2005., 08:58   #8
meni su njihove traperice cisto ok.
majice i nisu bas nesto, takve mozes naci i na trznici, ali odgovara mi kroj hlaca jer su nogavice nesto duze nego kod drugih.
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2005., 10:10   #9
Odjeća im uopće nije nekvalitetna, a ako se nekome ne sviđa kaj mu na hlačama piše Amadeus a ne Big Star, Beneton i slično, to je nešto sasvim drugo.

Može vam se odjeća ne sviđati, ali je totalna glupost da su nekvalitetni, dapače, kvalitetniji su od mnogo odjeće iz Italije i Turske koja prevladava po našim dućanima.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2005., 10:57   #10
je, kvaliteta hlaca i gornjih odj. predmeta koje sivaju, je oke.
trikotaza vam je uvoz i nema veze s njima.
taj ducan koji plavva spominje je tvornicki (tvornica im je 300 m od te lokacije)
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2005., 12:27   #11
Samo pazite kod brojeva...
Moj suprug si je kod njih uzeo hlače za šljaku... i kao baš su OK za tu cijenu (inače nosi Levi's ili Mustang redovito), pa odoh mu ja drugi dan kupiti iste takve da čovjek ima...
Isti broj... isti model... čak i boja... kartica identična... a hlače kraće za 10 cm???
parzg13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2005., 14:03   #12
kupila sam u amadeusu prije kojih 2 godine vise manje crne samterice.do dan danas se drze super,nema kaj.
i neki sam si dan kupila obicne plave trapkke.bile su malo duge i malo mi je trapez bio veliki al mi j emama to sve sredila.inace,hlace su mi super.lijepo stoje i ugodne su.
za majce ne znam kakve su jer nisam kupovala,veste su mi isto ok.jednu na cif imam vec kojih 2 god i drzi se cist ok.frendica si kupila jaknu za zimu i to na placu al od amadeusa i u njoj provodi cijelu zimu i jakna se cini isto ok.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2005., 17:38   #13
Kupila sam si prije par mjeseci trapke kod njih,odlične su
Inače njihov dućan imaš u Draškovićevoj,Ilici,oba Importanea,kod Cibone..........
Manuella is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2005., 00:02   #14
I u Maximiru, velki ducan.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2005., 10:10   #15
Quote:
Manuella kaže:
Kupila sam si prije par mjeseci trapke kod njih,odlične su
Inače njihov dućan imaš u Draškovićevoj,Ilici,oba Importanea,kod Cibone..........
MIslim da ne postoji kvart di ga nema
parzg13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2005., 12:13   #16
kao što netko reče - odiječa koju oni šivaju je uglavnom okej, nekad me živcira jeftino kopiranje trendovskih krojeva i uzoraka, ali nevermajnd

ostala odjeća, ona kooju uvoze, je zadnje smeće.

ono što mene živcira je što su počeli kao dućani jeftine konfekcije sa stvarno niskim cijenama...tako se pročulo za njih, zaradili, proširili se, a putem mic po mic dizali cijene....i to ne stvari koje oni šivaju već ovog uvoznog smeća.....a napravili su si reputaciju 'jeftinog dućana' pa žive na toj staroj slavi....

Mislim, kad vidim tamo pamučne majce za 100 tinjak kuna ili veste za 200-300 pitam se što je tamo ekstra jeftino - za tu cijenu to isto mogu kupiti i u Mangu, X Nationu ili Top Shopu, a neće biti zadnje smeće iz Turske.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2005., 22:49   #17
Quote:
goldberry kaže:
kao što netko reče - odiječa koju oni šivaju je uglavnom okej, nekad me živcira jeftino kopiranje trendovskih krojeva i uzoraka, ali nevermajnd

ostala odjeća, ona kooju uvoze, je zadnje smeće.

ono što mene živcira je što su počeli kao dućani jeftine konfekcije sa stvarno niskim cijenama...tako se pročulo za njih, zaradili, proširili se, a putem mic po mic dizali cijene....i to ne stvari koje oni šivaju već ovog uvoznog smeća.....a napravili su si reputaciju 'jeftinog dućana' pa žive na toj staroj slavi....

Mislim, kad vidim tamo pamučne majce za 100 tinjak kuna ili veste za 200-300 pitam se što je tamo ekstra jeftino - za tu cijenu to isto mogu kupiti i u Mangu, X Nationu ili Top Shopu, a neće biti zadnje smeće iz Turske.
potpis

prije su bili PUNO jeftiniji
__________________
Ćelavi bez ruku
za kosu se vuku.
taxxxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 10:09   #18
meni su dobre traperice, jedina ogromna zamjerka su jako losi krojevi i cudni brojevi. sve su hlace ili skroz plitke ili preduboke pa izgledas ko baustelac. nema normalnog kroja, al dobre su boje i onak, fora izgledaju. a kaj se brojeva tice, zivi uzas. ja nosim konfekcijski 36-38, levisice 32, a tamo 42
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 11:38   #19
Ovisi od odjeće do odjeće, unutar samog dućana.
Dugo već nisam za sebe tamo ništa kupila, ali sam zadovoljna traper jaknom i bijelim ljetnim i zimskim hlačama.
Za djecu se nađe preslatkih majica!
I, slažem se, u zadnje vrijeme me više odbila nerealna cijena no sama odjeća. Digli i oni cijene na tzv. reputaciju! Slatko.
A kaj se brojeva tiče, i kod njih valjda vlada zbunjola kao i u drugim dućanima - nema opće standardizacije brojeva, a u slučaju Amadeusa, potpomognuto uvozom strane robe, i unutar same kuće.
Tako mi se i dogodilo da sam bijele hlače morala malo suziti, iako su broj 36.
Traperice neću ni gledati kod njih, premda nemam ništa protiv, ali one malobrojne u mom ormaru moraju biti ziher 'second to none'.
Naša tajnica kupila tamo trapke broj 44 i umalo krknula od zaprepaštenja! Nije znala žena da su brojevi tako čudni, jadna.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 11:56   #20
ja imam cijelu kolekciju suknji od samta svih boja i dužina kupljenih u amadeusu i ja sam skroz zadovoljna

s brojevima se ionako ne zamaram previše, probam pa kupim ono što mi paše, to sto je "strašnih" 44 ne ne dira uopće

(iako bi bilo dobro da malo pošemere te brojeve na drugu stranu pa da jednom u životu stanem u nedostižnih 34 )

pa makar i lažnih
cyra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:55.