Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 07:25   #5221
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
Evo ja sam saznala da je moja sveki lagala svojoj strani obitelji da je krštenje naše kćeri ujedno i naše vjenčanje (imali smo urnebese s njom jer se nismo htjeli ženiti u crkvi). Uglavnom, ljudi su zaista bili uvjereni da su na vjenčanju.
Jesi bar dobila poklone?
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 15:06   #5222
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Jesi bar dobila poklone?
A gle, mi smo bili uvjereni da je to krštenje, pa su svi novci spremljeni na račun od kćeri
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 06:01   #5223
Kako neke svekrve zaista ne staju bas nikada,i cak kad uspije unisti vezu/brak nece stati ni sljedeci put.Bas me potace to jer sam procitala kako Ronaldova majka ima problem sa njegovom novom djevojkom pa su se svadjale cak na nekoj utakmici ,svojevremeno je raskinuta veza sa Irinom radi mame,,izgleda Ronaldic nije shvatio da nije u djevojkama problem vec u mami

sarajka89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 10:01   #5224
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Kako neke svekrve zaista ne staju bas nikada,i cak kad uspije unisti vezu/brak nece stati ni sljedeci put.Bas me potace to jer sam procitala kako Ronaldova majka ima problem sa njegovom novom djevojkom pa su se svadjale cak na nekoj utakmici ,svojevremeno je raskinuta veza sa Irinom radi mame,,izgleda Ronaldic nije shvatio da nije u djevojkama problem vec u mami

Novinari ne pišu uvjek istinu.
Old 14.10.2017., 10:04   #5225
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Bas se o tome danas prica na Yammatu. Vecina vijesti je izmisljotina. Bas su spomenuli onu vijest da kada se pogleda ispod tetrapaka mlijeka, ti brojevi znace koliko puta je mlijeko reciklirano. Nikada nisam povjerovala u to, ali vecina je.!
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 10:10   #5226
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Bas se o tome danas prica na Yammatu. Vecina vijesti je izmisljotina. Bas su spomenuli onu vijest da kada se pogleda ispod tetrapaka mlijeka, ti brojevi znace koliko puta je mlijeko reciklirano. Nikada nisam povjerovala u to, ali vecina je.!
I onda u Lidla umjesto datuma prevrces tražeći najbolji omjer reciklaže i roka trajanja.

A dobro ljudi u svašta viruju.

Ovo za mlijeko mi je baš nerealno.
Old 15.10.2017., 02:58   #5227
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Znam to,ali znam da je i sama Irina Sheykh rekla da je raskid dobrim djelom radi mame njegove,i mislim samo je pogledajte..trpa se s njim po odmorima,galama svugdje.
sarajka89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 07:38   #5228
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Znam to,ali znam da je i sama Irina Sheykh rekla da je raskid dobrim djelom radi mame njegove,i mislim samo je pogledajte..trpa se s njim po odmorima,galama svugdje.
Da je on nevodi nebi išla.
Old Jučer, 18:54   #5229
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Ljudi, jeste li vi ikada čuli za - DJEČJI VRTIĆ ??
Zašto bi bake, djedovi, tetke i ujaci morali čuvati djecu?
Kakve su to gluposti od očekivanja pomoći u starosti?
Zar vi imate djecu samo zato da bi vam netko pomogao u starosti??
To su razmiljanja ljudi koji žive u zaostalim selendrama. Nema pomoći takvima i to se prenosi iz generacije u generaciju.
Nisu to zaostala razmišljanja već realna, barem onima koji imaju rod i porod.
Sve je divno i krasno dok si zdrav, i ništa te ne benda, ali dođe i virjeme kada ne možeš stajati od bolova u koljenima, kukovima da skuhaš ručak ili možeš a ne možeš mješati od bola u ramenu, ili se dogodi neka nesreća pa ostaneš osjetljiv na kičmu i sve to. Znam, to su one stvari o kojima nitko ne voli razmišljati, ali se dogodi da dođu.

Sada ćeš reći, starački dom, da, ali nemaju svi za njega, a s druge strane ako postoji mogućnost ljepše je starost provesti s obitelji nego u staračkom domu...
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:24.