Go Back   Forum.hr > Razno > Off Topic

Off Topic Chat, spam ma sve s kratkim rokom trajanja, a srcu drago

Closed Thread

Thread Tools Display Modes
Old 15.06.2014., 14:58   #1001
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by ball View Post
Nigdje ne rekoh da Mehinoj pozadini štogod fali, samo da mi je Ibrina bolja:Stvar ukusa.

@AKIF, Lovren se ne može požaliti na svoju, jedino, nastave li on i Čarli s tetovažama, majice im i neće trebati(a neće ni djeci morat kupovat stripove jednog dana:

@maxnel, sretan rođendan uz jednu meni jako dragu

http://www.youtube.com/watch?v=WPnOEiehONQ
Quote:
Originally Posted by rose2911 View Post
Dakle, za moj ukus malo su im poveće pozadine. Inače, to zna biti kod nogometaša, valjda od treniranja tog dijela Ne mogu parirati Mehmetu, njegova je ljepša.
Inače u momčadskim sportovima, ovakve aktivnosti su normalne, bilo u bazenu bilo pod tušem, zajedno i golo, pa bude svašta

Neka ti se ispune sve želje, sretan rođendan Maxnel.

prosvijetlite me...tko je na 1. fotki...on ponosno stoji, a čine se da ga i Srna zadovoljno gleda...

http://www.24sata.hr/show/poslastica...oz-goli-371495
AKIF is offline  
Old 15.06.2014., 14:58   #1002
Malo sam švrljala po onoj temi Kacak.

Uglavnom, naša dama ima nadimak Kuhana noga, Ravna crta, Uvijek ista faca.
E sad, imao je potpuno iste nadimke i naš najdraži, pa će izgleda njih dvoje kliknuti

S obzirom na to da se ovo Uvijek ista faca pričalo ne samo za MAA u Sili, nego i za Beren u IČ (nisam gledala, ali u SO definitivno nije imala uvijek istu facu, dapače, imala je sve face, od vesele preko tužne do malo bitchy, bila je i jako slatka i jako zločesta) pa i za Hazalku u Ferihi (isto nisam gledala), ne mora to ništa značiti, nekima su ti isti glumci i glumice bili super, nekima grozni.

Mi s ove teme imamo malo drukčiji ukus od ostalih forumašica. Ali trebamo se pripremiti na sve

Inače, našla sam da će navodno ovaj smajlić krenuti putem facepalma, kokica, durice i ostalih smajlića koji nestaju. Brukica se malo pojavi, malo nestane. Najgore od svega mi je što za još može ovaj donekle poslužiti , ali za duricu nema adekvatne zamjene
Old 15.06.2014., 15:16   #1003
Quote:
Originally Posted by AKIF View Post

prosvijetlite me...tko je na 1. fotki...on ponosno stoji, a čine se da ga i Srna zadovoljno gleda...

http://www.24sata.hr/show/poslastica...oz-goli-371495
Lovren
ball is offline  
Old 15.06.2014., 15:29   #1004
Quote:
Lovren
ohooh..on je očito vrlo ponosan, na sebe, i svoje tijelo koje nosi,
on u pozi: dečki , gledajte me...nadam se da će takav biti i u srijedu...

[email protected]luz

ponukana tvojim špijama, i ja malo zavirila tamo.nema lijepih riječi za damu,i ono što si ti napisala, da su one tamo utvrdile, potpisujem, na mene ostvalja takav dojam, za sada dok imam sliku, a nemam ton...bezličnost...čak i Hatice ima više strasti nego partnerica našeg dečka...no dobro nije da mi je ona najbitnija, ja znam kamo će moje oči i uši...a njoj tko kriv...ili se jednom pospem pepelom, i ugledam nešto što meobara s nogu...

do tada vjerujem svojoj intuiciji...
AKIF is offline  
Old 15.06.2014., 15:45   #1005
Quote:
Lovren
E ovo je guza!
A sada ozbiljno,kad me nije herz strefio od prizora na temi danas
Ibro je bas interesantan,nije klasicni ljepotan ali mi je poslije Mehe mozda najzgodniji Turcin

Malo mi je kod Mehe taj donji dio omrsav,pa i guza nekako ,ali kakogod opet ima bolje noge od Ibre,njegove su sedlasto krive

gubitnice-"kuhana noga"- oh tako sam i mislila
Ali nada umire posljednja

Btw. Ja bih masno naplatila ovo uzasno lose osiguranje hotela gdje su smjesteni reprezentativci
Koliko god nama bilo zanimljivo oni vjerovatno nisu ocekivali da ce ih netko snimiti
tagoresky is offline  
Old 15.06.2014., 16:04   #1006
Quote:
Originally Posted by tagoresky View Post

Btw. Ja bih masno naplatila ovo uzasno lose osiguranje hotela gdje su smjesteni reprezentativci
Koliko god nama bilo zanimljivo oni vjerovatno nisu ocekivali da ce ih netko snimiti
slažem se... jedino me zanima jesu li oni jedini gosti tog hotela??? .. tako mali hotel pa naša ekipa zauzme sve ili ekskluziva

guze nebi komentirala .. jesam pogledala jer sam ipak radoznala.. ah muški i taj osjećaj slobode kad su u grupi.. ili želja za pokazivanjem svega.. kao da to drugi nemaju
Old 15.06.2014., 16:17   #1007
maxnelsretan rođendan!
Old 15.06.2014., 16:19   #1008
A joj, AKIF, nemoj je uspoređivati s Hatice Sendil. Ni sa Selinkom.

Nego, mene ovo brine. U Kacaku je ona kao neki svetački lik, tako su rekle. Nije mi se dalo sve čitati, ali ako sam dobro ubrala, i tamo joj je netko? muž? dečko? umro? nestao?
E sad, takvu bi onda ulogu trebala imati i u Emanetu, kao i Dila, mrtav muž, sigurno opet svetački lik, a rekla sam već da mi puna kapa tih svetačkih likova. To znači da će isto pola serije proplakati, bojati se nove veze, nove ljubavi, itd. OK, to ja pretpostavljam, a pretpostavka je majka svih ... Možda se odmah zaljubi ko Dila, pa će to opet biti loše i neshvatljivo.

S druge strane, išla im je na temi na jetricu jer je odbijala nekog tipa koji je inače njima simpatičan, ali poslije je ispao sadist koji tuče žene remenom. E pa call me crazy, ali meni nimalo čudno da je takvog odbila. Tko ne bi?

Gledala sam je malo u tom Kacaku, zbilja je stalno tužna faca, ali u onom Unutulmazu je i plakala i smijala se, i onda je sve izgledalo bolje, imala je više različitih faca, žvalila se s tipom, nije izgledala kao kuhana noga, diranje cijelim dlanom frajera i to. Nabasala sam na scenu u kojoj su njezini nokti izgledali normalni.
A ovisi tko što voli. Ne preglumljava. Svatko od nas voli drukčije, što je meni preglumljavanje, nekome je super gluma. Pokazuje zube, za razliku od Hatice Sendil koja se boji pokazati zube.
Evo vam ova dva videa, meni tu ima različite face, ali neki će reći da je uvijek ista
https://www.youtube.com/watch?v=-cXo6QYZ_Io

Ima dosta njezinih scena na YT. I s tim tipom u Unultulmazu ima dosta scena u krevetu, samo to je bilo prije, nije bila udana, a i to su klipovi, a tamo se uvijek ljubavni parovi ljube i tako, a onda kad počnemo gledati seriju, hladan tuš, samo povuci-potegni. No ta serija je imala isto preko 70 epizoda, valjda nije tako loše Neke scene su slične onima u Sili.

Sve ovisi kako će oni to nama prezentirati. Ako će stalno plakati, onda će biti užasno. Ako će pokazivati sve emocije, bit će bolje.
Old 15.06.2014., 16:39   #1009
Quote:
Originally Posted by gubitnica View Post
A joj, AKIF, nemoj je uspoređivati s Hatice Sendil. Ni sa Selinkom.

Nego, mene ovo brine. U Kacaku je ona kao neki svetački lik, tako su rekle. Nije mi se dalo sve čitati, ali ako sam dobro ubrala, i tamo joj je netko? muž? dečko? umro? nestao?
E sad, takvu bi onda ulogu trebala imati i u Emanetu, kao i Dila, mrtav muž, sigurno opet svetački lik, a rekla sam već da mi puna kapa tih svetačkih likova. To znači da će isto pola serije proplakati, bojati se nove veze, nove ljubavi, itd. OK, to ja pretpostavljam, a pretpostavka je majka svih ... Možda se odmah zaljubi ko Dila, pa će to opet biti loše i neshvatljivo.

S druge strane, išla im je na temi na jetricu jer je odbijala nekog tipa koji je inače njima simpatičan, ali poslije je ispao sadist koji tuče žene remenom. E pa call me crazy, ali meni nimalo čudno da je takvog odbila. Tko ne bi?

Gledala sam je malo u tom Kacaku, zbilja je stalno tužna faca, ali u onom Unutulmazu je i plakala i smijala se, i onda je sve izgledalo bolje, imala je više različitih faca, žvalila se s tipom, nije izgledala kao kuhana noga, diranje cijelim dlanom frajera i to. Nabasala sam na scenu u kojoj su njezini nokti izgledali normalni.
A ovisi tko što voli. Ne preglumljava. Svatko od nas voli drukčije, što je meni preglumljavanje, nekome je super gluma. Pokazuje zube, za razliku od Hatice Sendil koja se boji pokazati zube.
Evo vam ova dva videa, meni tu ima različite face, ali neki će reći da je uvijek ista

Ima dosta njezinih scena na YT. I s tim tipom u Unultulmazu ima dosta scena u krevetu, samo to je bilo prije, nije bila udana, a i to su klipovi, a tamo se uvijek ljubavni parovi ljube i tako, a onda kad počnemo gledati seriju, hladan tuš, samo povuci-potegni. No ta serija je imala isto preko 70 epizoda, valjda nije tako loše Neke scene su slične onima u Sili.

Sve ovisi kako će oni to nama prezentirati. Ako će stalno plakati, onda će biti užasno. Ako će pokazivati sve emocije, bit će bolje.
oh ne...Selin je po glumi jako jako loše...a nikada mi se nije sviđala, niti kao žena...no Hatice nije ružna, ali je santa leda...a ova mi nije nimalo privlačna...no ja sam nebitna u toj priči, živo me zanima kako će naš dečko glumiti zajedničke scene...mene sada prosto strah, strepnja me obuzela, jer to će biti kao s Gamze, ništa, bez kemije, samo riječi u zrak...

slažem se s preglumiljivanjem, ima ih dosta u TR...
a što se tiče Ibrice, on je meni na drugom mjestu iza našeg dečka...on uopće loše ne glumi, zgođušan je, nije ljepotan, ali je simpatičan, i stvarno ih voljela vidjeti njih dvojicu zajedno u nekoj roli...

MAA je kompletno lijep, u duši i u licu...kao da mu duša izlazi kroz lice...
on ima sve, a svi drugi samo ponešto...

a partnerica, ah...bar da je Tuba, pa Zeynep, pa Beren, ako ne i Cansu...no za sada ništa i da svakako Mujde...
AKIF is offline  
Old 15.06.2014., 17:23   #1010
Quote:
Originally Posted by gubitnica View Post

draga... klipvi su ti isti ..
no ako bude na tragu ovog meni se sviđa...
i naravno da zavisi što će njenom liku staviti u zadatak, kako će je zamisliti..

išla sam pogledati kraj te serije... ZAVRŠAVA SRETNO

Meni je još nešto "zapelo" za oko.. U tom unutulmazu ili ZABORAVU parter joj je bio 14 godina stariji al je to eto lijepo štimalo.. znao je on sa mladom curom Sad će joj partner biti po godinama bliži.. a i ona ima nova iskustva.. i stvarno će biti zanimljivo ako uspiju kliknuti..

sad nešto sasvim drugo..
kod mene je TV upaljen jer tako mora biti.. uglavnom nitko ne prati ništa posebno al da nebude tišina (doduše on radi i kad muž glumi DJ ).. i tako bila putopisna emisija o Masajima.. i znate što sam od svega zapamtila.. njihove žene smiju nekažnjeno prevariti muža ali samo sa nekim svojih godina.. ma što to značilo, tj koliko gore a koliko dolje idu te godine (naravno nisu rekli)..

Last edited by eMarina13; 15.06.2014. at 17:34..
eMarina13 is offline  
Old 15.06.2014., 17:36   #1011
sad kad sam pogledala video koji je postavila gubitnica, počela mi se ova glumica sviđati.
čini mi se da nema problema sa snimanjem malo slobodnijih scena. ako bude s Mehom toliko kissića koliko ih ima s ovim tipom imati ćemo mi što analizirati. imam samo jednu malo primjedbu- previše s mršti, a to nije dobro zbog bora

almko i cifra hvala
Old 15.06.2014., 18:16   #1012
i on se zna mrštiti...
ali njemu sve stoji, pa i to...

Last edited by AKIF; 15.06.2014. at 18:30..
AKIF is offline  
Old 15.06.2014., 19:01   #1013
Pogledala klipić te glumice i na njemu mi se manje sviđa nego na fotkama. Sva mi je nekako oštrih crta lica. Šteta, ja sam mu željela baš ono pravo lijepu partnericu Ta mi je u rangu one iz Ferihe, niš naročito
ball is offline  
Old 15.06.2014., 19:05   #1014
Meni se sviđa Mehmetova partnerica. Pogotovu poslije odgledanog videa što je stavila gubitnica .I ne vjerujem da ne zna glumiti, ipak je školovana glumica (ovo je argument kad ne vole Mehmeta). Ali vidjet ćemo kako će biti kad je Mehmet obori na krevet. Hoće li biti kemije? Hoće li morati Mehmet kao Tayancu u nekom filmu (čitala, stvarno, mislim da sam i sličicu vidjela) stavljati spužvu (ili tako nešto) oko strateških mjesta da ne bi bilo nuspojava.

Pa u tom duhu evo slušam Kovača o golotinji: "Što ja tu mogu? Je su li lijepe?"(sličice). Tko zna što je tu još bilo

Edit: eMarina, tu možeš prevariti sa vršnjakom, što nekad ne bi bilo loše, npr, kad bi moglo sa nekim tipa Mehmet, a Eskimi nude svoju ženu gostu, u znak dobrodošlice. A gost može biti svatko.

Last edited by rose2911; 15.06.2014. at 19:12..
rose2911 is offline  
Old 15.06.2014., 20:15   #1015
malo mudrosti

ima mudrih ljudi od kojih se može učiti, uvijek i sada...
koji imaju iskustva koja znače napredak,
koji imaju poniznost da shvate,
i zahvalnost za sam početak,
koji žive vjeru svakim činom, i "malim" i " velikim",

AKIF is offline  
Old 15.06.2014., 20:23   #1016
Veselim se Emanetu, MAkif izgleda jako,jako dobro(ma prelijepo)...,a partnerica - ovisi što će tražiti od nje,hoće li to ona moći napraviti....i hoće li nam se to svidjeti....,a to je tako individualno - ja volim Chanel19,a peticu jedva podnosim - ne znam zašto i ne mogu racionalno ni objasniti - gledam KPA,Tuba i Engin su mi dobri,smješkam se kad ih vidim - mnogima Tuba nije dobra....MAkifu želim barem 2 sezone,znam da ću se smješkati kad ću ga gledati - ma uživam već sad
- reprezentaciji BiH želim puno sreće i drugi krug(i finale s nama )
- zbog Cruyffa jednog davnog finala navijala sam za Nizozemsku protiv moje Njemačke - Beckenbauer i ekipa igrali su uvijek do zadnje minute i voljela sam ih gledati - sve sam pratila.....,a sada pratim samo naše,zakoniti gleda sve...
Old 15.06.2014., 20:30   #1017
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by cifra View Post
Veselim se Emanetu, MAkif izgleda jako,jako dobro(ma prelijepo)...,a partnerica - ovisi što će tražiti od nje,hoće li to ona moći napraviti....i hoće li nam se to svidjeti....,a to je tako individualno - ja volim Chanel19,a peticu jedva podnosim - ne znam zašto i ne mogu racionalno ni objasniti - gledam KPA,Tuba i Engin su mi dobri,smješkam se kad ih vidim - mnogima Tuba nije dobra....MAkifu želim barem 2 sezone,znam da ću se smješkati kad ću ga gledati - ma uživam već sad
- reprezentaciji BiH želim puno sreće i drugi krug(i finale s nama )
- zbog Cruyffa jednog davnog finala navijala sam za Nizozemsku protiv moje Njemačke - Beckenbauer i ekipa igrali su uvijek do zadnje minute i voljela sam ih gledati - sve sam pratila.....,a sada pratim samo naše,zakoniti gleda sve...
i moj zakoniti gleda sve...ovo je prvo prvenstvo na koje nije išao. inače moj je svekar bio predsjednik HNS.am i kao takav je bio na oproštajnoj utakmici kada se Pele opraštao u Riju od nogometa, kaže da je bilo veličanstveno..naša je bila zastava ona koju je Šuker imao kada je dao gol i mi bili treći, U Parizu... mm mu je dao nakon gola, i nikada nam nije vratio, a sada bi ju mogla prodati na aukciji

moji dečki obožavaju nogomet...

a ja volim NL i Nijemce...a danas navijam za Bosnu...
AKIF is offline  
Old 15.06.2014., 20:33   #1018
Quote:
Pogledala klipić te glumice i na njemu mi se manje sviđa nego na fotkama. Sva mi je nekako oštrih crta lica. Šteta, ja sam mu željela baš ono pravo lijepu partnericu Ta mi je u rangu one iz Ferihe, niš naročito

Meni se ona uopće ne sviđa, dobro si uočila te oštre crte, ja sam stalno mislila da mi je precrna možda bi joj svjetlija kosa omekšala lice

Ferihu nisam gledala, pa ne znam kakva je ona, ali i ja sam željela neku vau curu, sa stilom, ova mi tako prazno djeluje

@AKIF moj muž je prije par godina za rođendan dobio knjigu Mudre misli, stalno ju čita, naročito kada ga ja nasekiram

I naravno, večeras se navija za Bosnu
Old 15.06.2014., 20:44   #1019
nisam neki veliki fan nogometa, ali volim pogledati kad igraju naši i naravno navijati za njih.
nego sjetila sam se 1998. kad su naši bili 3. koja je to bila ludnica, ostala mi je u sjećanju ta subota i cjelonoćna fešta.
bilo bi lijepo to ponovno doživjeti
Old 15.06.2014., 20:47   #1020
Quote:
Originally Posted by AKIF View Post
a ja volim NL i Nijemce...a danas navijam za Bosnu...
Ja imam rodbinu u La Plati, dva brata moga djeda kao četrnaestogodišnjaci otišli u Argentinu. Njihov unuk dođe svake druge godine u HR i cijela obitelj navija za Hrvatsku. naravno kad nema Argentine. Mala Melina (rodbina u Hr je zvala Belina, kao Luiđina kučka iz Malog mista)nosi hrvatski grb na lančiću, i zato sam ja večeras za onu:neka pobjedi bolji.
rose2911 is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 16:38.