Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2018., 03:30   #6481
Da su stavili one koji su prije par mjeseci pobijedi Meksiko, bolje bi prosli
Chucho is offline  
Old 24.03.2018., 03:30   #6482
Koliko je Kramarić trenutno bolji od Mandžukića i Kalinića, to nije istina. I opet će njih dvojica startati, garant.

Ne bih ništa imao ni protiv Pjace desno. I Badelj isto mora igrati umjesto onog živčanog klauna.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward, then, brother, that person is a piece of shit.
JollyRoger13 is online now  
Old 24.03.2018., 03:32   #6483
Quote:
JollyRoger13 kaže: Pogledaj post
Koliko je Kramarić trenutno bolji od Mandžukića i Kalinića, to nije istina. I opet će njih dvojica startati, garant.

Ne bih ništa imao ni protiv Pjace desno. I Badelj isto mora igrati umjesto onog živčanog klauna.
ne razumijem to forsiranje tog Kalinića...pa on je inferioran u odnosu i na Kramarića i na Mandzukica u svim segmentima igre...
Katza is offline  
Old 24.03.2018., 03:36   #6484
Tko me najviše razočarao:
1. Ćorluka (prvo nezainteresiran pa onda živčan na svaku odluku suca)
2. Mandžukić (kada već nije dobijaju loptu mogao je kao nekada trčati nazad u obranu)
3. Ostali svi podjednako osim Brozovića i Strinića koji su takvi pa me nisu ni mogli razočarati i Modrića koji se trudio.

Izmjene napravljene prekasno, trebali su početi od 1. minute.
FU T is offline  
Old 24.03.2018., 03:47   #6485
Quote:
FU T kaže: Pogledaj post
1. Ćorluka (prvo nezainteresiran pa onda živčan na svaku odluku suca)
Lako za nezainteresiranost/nervozu, to su svi pokazali (osim manje kod Modrica, Rakitica, Perisica, i mozda Vrsaljka), ali covjece izgledao je ocajno spor. Ne zelim ni pomisliti kako bi to izgledalo protiv brzih napadaca/krila.
__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
You can neither remember nor forget what you do not understand.
Truth doesn't mind being questioned. A lie doesn't like being challenged.
MoroHr is offline  
Old 24.03.2018., 03:54   #6486
Quote:
JollyRoger13 kaže: Pogledaj post
Badelj isto mora igrati umjesto onog živčanog klauna.
Ne znam koliko si upucen u psihologiju, ali takva losa razina nosenja sa stresom (unutar i izvan terena) ukazuje na njegovu upitnu razinu inteligencije (IQ je pozitivan faktor za stres), te kod big five personality traits na povecani neuroticizam i smanjenu savjesnost. Njemu, zapravo cijeloj reprezentaciji treba ozbiljan psiholog. Ratko Rudic ima takve rezultate u vaterpolu jer je, osim ostalog, oduvijek koristio psihologe da analiziraju igrace. Pomocu analize je stvarao odnos s njima i hijerarhiju u momcadi.
__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
You can neither remember nor forget what you do not understand.
Truth doesn't mind being questioned. A lie doesn't like being challenged.
MoroHr is offline  
Old 24.03.2018., 04:17   #6487
Ovo me je toliko pogodilo da ja nemrem spavati. Sklopim oci ali san ne dolazi. Cim ih sklopim vidim golove i onda me jeza i drhtavica love. Kaj bumo mi bogci na svetskom prvenstvu uz ovakvu igru pitam ja vas kaj neopisivo sam razocaran. Nije pomogla ni bacena drkica, ni cudnovato bilje, ni opustajuca muzika zvukova amazonske prasume. Jao majko nista ne pomaze. Ovi golovi bit ce mi pred ocima cijelu noc i jutro. Sukeru jesi slijep, dovedi nam Krunu da spasi kaj se da spasiti.
bijesprvi is offline  
Old 24.03.2018., 04:32   #6488
Quote:
Katza kaže: Pogledaj post
ne razumijem to forsiranje tog Kalinića...pa on je inferioran u odnosu i na Kramarića i na Mandzukica u svim segmentima igre...
Ja sam inferioran u odnosu na Mandzukica u 2 segmenta igra.Vrhunac nogometnog zivota mi je gol na turniru 3vs3
JWR is offline  
Old 24.03.2018., 07:44   #6489
Dalić je pao u zamku svojih prethodnika. Nabacao ih je na teren sukladno onome što piše na papiru a ne njihovoj formi i nekom smislenom sustavu igre. Dati prednost Kaliniću i Mandžukiću kraj Krame koji igra nogomet života. Pitam jel stvar možda regionalnih stereotipa i nesnošljivosti? Ili samo činjenice da kad je trebalo nije potpisao Mamiću? Ćorluka koji nakon godinu dana prvi put stane na teren isto ima prednost pred nekim drugim pojedincima. Pa onda onaj nestvarno loš Strinić. Razočarenje i pristupom i igrom. Mislila sam da Dalić ima nekaj među nogama.
Atomic Lily is offline  
Old 24.03.2018., 07:54   #6490
Quote:
atomic gal lily kaže: Pogledaj post
Dalić je pao u zamku svojih prethodnika. Nabacao ih je na teren sukladno onome što piše na papiru a ne njihovoj formi i nekom smislenom sustavu igre. Dati prednost Kaliniću i Mandžukiću kraj Krame koji igra nogomet života. Pitam jel stvar možda regionalnih stereotipa i nesnošljivosti? Ili samo činjenice da kad je trebalo nije potpisao Mamiću? Ćorluka koji nakon godinu dana prvi put stane na teren isto ima prednost pred nekim drugim pojedincima. Pa onda onaj nestvarno loš Strinić. Razočarenje i pristupom i igrom. Mislila sam da Dalić ima nekaj među nogama.


uživancija je uvidjeti da se jedna pripadnica ljepšeg spola ovako dobro razumije u nogomet/problematiku
Ajutokintumi is offline  
Old 24.03.2018., 08:24   #6491



Na ovoj slici samo Đoković ne sluša srpske cajke.
Galliko fili is offline  
Old 24.03.2018., 09:14   #6492
WilsonEduardo28 is offline  
Old 24.03.2018., 09:26   #6493
Lijepa vijest na dobro jutro.
Bravo Peuranci
__________________
Pobjednik Copa Turka 2017
Pobjednik Das Koppa 2022
Pobjednik Pacificopa 2023
mone8 is online now  
Old 24.03.2018., 09:35   #6494
Op op našamaralo repkitzu

Dalić klaun prve klase

Sastav tipično balkanski bez glave i repa po nekim starim zaslugama a igrači mamurni i bez ozbiljnog treninga danima s devizom "lako ćemo". Recept za još jedan debakl
Mister Yellow is offline  
Old 24.03.2018., 10:08   #6495
Quote:
Mister Yellow kaže: Pogledaj post
Op op našamaralo repkitzu

Dalić klaun prve klase

Sastav tipično balkanski bez glave i repa po nekim starim zaslugama a igrači mamurni i bez ozbiljnog treninga danima s devizom "lako ćemo". Recept za još jedan debakl
jedva cekam svjecko. mirise na epski kmekec kupusara
mrtva pička is offline  
Old 24.03.2018., 10:15   #6496
Quote:
mrtva pička kaže: Pogledaj post
jedva cekam svjecko. mirise na epski kmekec kupusara
Sudac nesreća losa atmosfera
Mister Yellow is offline  
Old 24.03.2018., 10:24   #6497
bice lipo. mrznja je dobar osjecaj kad je pravednicka
mrtva pička is offline  
Old 24.03.2018., 10:24   #6498
Modrić je psihički najstabilniji od repstativaca. On će ovo brzo zaboravit i okrenut se slijedećim izazovima.
prstosjek is offline  
Old 24.03.2018., 10:28   #6499
Kalinic je odron kao i u Milanu, ne znam sto Dalic ocekuje od njega, da se magicno preporodi nakon grozne sezone? Mandzo je divljak, bolje neka ga na beka stavi.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 24.03.2018., 10:35   #6500
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Kalinic je odron kao i u Milanu, ne znam sto Dalic ocekuje od njega, da se magicno preporodi nakon grozne sezone? Mandzo je divljak, bolje neka ga na beka stavi.
kale totalno van forme, mandžo divljak, to je oduvik i bija, fenomenalna karijera gledajući talent
bijeli prah is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:34.