Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2014., 11:27   #1
Tomislav Karamarko, predsjednik HDZ-a (part III)

Prošla tema probila granicu od 10.000 pa će biti zatvorena

ovdje nastavak diskusije
__________________
Awakening
manchild is offline  
Old 17.07.2014., 11:42   #2
najbolje bi bilo zatvoriti temu.
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 17.07.2014., 11:54   #3
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
najbolje bi bilo zatvoriti temu.
baš o tome pišem, odlična ideja za partijske apologete. očekujem odgovore na postavljena pitanja u zadnjih nekoliko upisa:

Quote:
suntzu72 kaže: Pogledaj post
ma naravno, kaže netko tko zagovara partiju neše stazića, potpredsjednika tog parlamenta u koji se zaklinješ - koji kaže, citiram:
Quote:
- Ja mislim da HDZ bi trebao prestati funkcionirati bez obzira na to kakva će biti konačna presuda. Jučer u obrazloženju presude kažu da su oni radili s Fimi medijom od 2003., dakle odmah kad su stupili na vlast, dakle, oni su imali plan. Oni su se borili da dođu na vlast da bi mogli pljačkati zemlju. Pa to je prestrašno, takva stranka se treba ugasiti – jasan je Stazić.
pljuc. a taj isti stazić, kad ga se pita nekidan o prebjezima iz hnsa, kaže:
Quote:
Ne komentiram zbivanja u drugim strankama.
a kad ga se pitalo za činjenicu da je i koalicijski partner hsu kriv po nepravomoćnoj presudi za fimi mediju kaže:
Quote:
Nemam komentara na HSU, zovite Iblerov trg.
a gle, i kad je riječ o marini merzel:
Quote:
Stazić nema komentara kada je u pitanju uhićenje, a onda i najmanje jednomjesečni pritvor.
ali kad treba pljuvat na stožernu stranku HRVATSKOG NARODA, oooo - onda neša ima puuuuuuuuuno komentara...
**

nenad stazić je tvoja slika i prilika, alexis.
on je slika i prilika 'politike' koju ti ovdje zagovaraš.
neša 'daj baba kunu' stazić. alexis.

a on je potpredsjednik sabora, u koji ti 'prizivaš' karamarka.



pljuc.
Quote:
suntzu72 kaže: Pogledaj post
preskačeš moje upise:
Quote:
'...dužnosnik dobiva plaću zato što obnaša dužnost za koju je izabran i po osnovi koje mu pripada pravo na plaću, a ne zbog rada u određenom radnom vremenu.' - kaže ministarstvo uprave
opet, pitam:
Quote:
što o valjanosti nečije 'taktike' u ovakvom parlamentu govore rezultati lesara i vukušića na zadnjim izborima?
da čujem?
Quote:
suntzu72 kaže: Pogledaj post
a što je to tako impoznatno ostalo iza trogodišnjeg laprdanja tog dvojca u saboru?

2,8% potpore birača na PRAVIM izborma, a ne u baginim anketama...

želite reći da su birači - huh! - budale??!
Quote:
suntzu72 kaže: Pogledaj post
nego, ostaje vam još samo jedna stvar. a to nisu tirade u kupusarama tipa novi list, ili patetično cendranje bataljundžija na forumu.

glete slovence i njihovu udbu. tamo se ne zajebavaju s tricama i kučinama, tamo prvaka oporbe u lance, pa u rešt. tamo 'holy' odma osvaja 36%!

TAKO se to radi u uređenim demokracijama kakvu sanjaju alexis, mayacar, roy i manchild. i neša stazić, da njega ne zaboravim....
da čujemo?
__________________
'Victory belongs to the most persevering' - Napoleon Bonaparte
suntzu72 is offline  
Old 17.07.2014., 11:58   #4
Na kojem planetu to HDZ ima 23%?

Eeee kako me nasmijalo ovo sad
Little Alex is offline  
Old 17.07.2014., 12:06   #5
Quote:
Little Alex kaže: Pogledaj post
Na kojem planetu to HDZ ima 23%?

Eeee kako me nasmijalo ovo sad
u galaksiji neše 'daj baba kunu' stazića.

u realitetu, partija juri u petoj brzini, k svom posljednjem izbornom debaklu. a prva 'stanica' je pantovčak.

nakon što ih hdz podere na tim izborima neće više bit partije. ostat će tek neke ljuskice oraha i inih 'nutsa'...

na što će onda ličit ovaj forum?
__________________
'Victory belongs to the most persevering' - Napoleon Bonaparte
suntzu72 is offline  
Old 17.07.2014., 12:10   #6
Forum će bit isit,tu će ostat,čekat i vrebat,naravno skakat na sve i prodavat svoje demagogiju


Vjerujem da će imat i nešto novina,kao devedesetih,ali njihov utjevaj u društvu,ono najvažnije gube
Little Alex is offline  
Old 17.07.2014., 12:10   #7
Quote:
suntzu72 kaže: Pogledaj post

na što će onda ličit ovaj forum?
Bit' će grozno.

Svi koji razumiju demokraciju će dobiti epilepsiju od bijesa i neće više pisati.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Old 17.07.2014., 12:11   #8
Quote:
suntzu72 kaže: Pogledaj post
...
nakon što ih hdz podere na tim izborima neće više bit partije. ostat će tek neke ljuskice oraha i inih 'nutsa'...
...

onaj tko će glasati za kukulele,
neće se imati čime dičiti.
nema se ni sada
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 17.07.2014., 12:22   #9
Quote:
suntzu72 kaže: Pogledaj post
u galaksiji neše 'daj baba kunu' stazića.

u realitetu, partija juri u petoj brzini, k svom posljednjem izbornom debaklu. a prva 'stanica' je pantovčak.

nakon što ih hdz podere na tim izborima neće više bit partije. ostat će tek neke ljuskice oraha i inih 'nutsa'...

na što će onda ličit ovaj forum?
To sam i ja mislio, da će partija stradati. Ja sam joj davao oko 22-23% za EU izbore. Kada ono osvoji 30%. Mene je to iznenadilo.
Partija će se ponovno dići, kao i HDZ. Očito Hrvati žele dvostranački sustav.
DJTcro is offline  
Old 17.07.2014., 12:23   #10
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
To sam i ja mislio, da će partija stradati. Ja sam joj davao oko 22-23% za EU izbore. Kada ono osvoji 30%. Mene je to iznenadilo.
Partija će se ponovno dići
ček, de me podsjeti - jel to bilo prije ili poslije linićevog lansiranja u orbitu?
__________________
'Victory belongs to the most persevering' - Napoleon Bonaparte
suntzu72 is offline  
Old 17.07.2014., 12:26   #11
Quote:
suntzu72 kaže: Pogledaj post
ček, de me podsjeti - jel to bilo prije ili poslije linićevog lansiranja u orbitu?
Tko više priča o Liniću? Čovjek je bio tema dva-tri dana.
DJTcro is offline  
Old 17.07.2014., 12:40   #12
Quote:
Little Alex kaže: Pogledaj post
Forum će bit isit,tu će ostat,čekat i vrebat,naravno skakat na sve i prodavat svoje demagogiju


Vjerujem da će imat i nešto novina,kao devedesetih,ali njihov utjevaj u društvu,ono najvažnije gube
Dečko, je li tebi smeta što se ovdje nađe po koja kritika upućena Karamarku i HDZu? I onda se rugate jadnim ljudima u Sj. Koreji.
Forum.hr će biti popularniji nego ikad. Ovdje se kritizira i lijeve i desne Vlade.
DJTcro is offline  
Old 17.07.2014., 12:43   #13
Radi se o upisima člnova tipa Alexis,takozvanih agenata provokatora,koji namjerno plasiraju neistine i pričaju doslovno gluposti

Mislim što da pričam,dovoljno je vidjet da vesna Pusić sponzorira forum
Little Alex is offline  
Old 17.07.2014., 12:55   #14
Quote:
Little Alex kaže: Pogledaj post
Radi se o upisima člnova tipa Alexis,takozvanih agenata provokatora,koji namjerno plasiraju neistine i pričaju doslovno gluposti
Samo bih se nadovezao; koliko ja vidim, svi Karamarkovi kritičari u svojim upisima stavljaju poveznice na relevantne članke te naglašavaju najzanimljivije ili najporaznije dijelove. Ti ljudi nisu provokatori već sudionici u raspravama, a te rasprave obično brzo zamru kad ljubitelji lika i djela T. K.-a umjesto objašnjenja ili nekog smislenog odgovora krenu kontrirati Stazićem, Komadinom ili SDP-om općenito.
Morate naučiti prihvatiti kritiku, Karamarko nije vrijedan sijedih vlasi, a i okaniti se teza da su upisi koji vam se ne sviđaju provokativni, neistiniti ili glupi.
Xenoborg is offline  
Old 17.07.2014., 13:33   #15
Da se nikad ne zaboravi!!!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=oDZJmNRV7Zo
realist is offline  
Old 17.07.2014., 15:44   #16
16 dana na radnom mjestu.

Vidim da broj nezaposlenih pada, a citajuci temu bilo je vidljivo kako je HDZjugend pricalo o nekih 400 000 nezaposlenih. Strucnjaci.
Studentko is offline  
Received Infraction
Old 17.07.2014., 15:58   #17
Quote:
Studentko kaže: Pogledaj post
16 dana na radnom mjestu.

Vidim da broj nezaposlenih pada, a citajuci temu bilo je vidljivo kako je HDZjugend pricalo o nekih 400 000 nezaposlenih. Strucnjaci.
Hvala ti Bože što je čovik uspija homogenizirati stranku nakon potpunog rasula kojeg su ostavili lopov Sanader i Jaca. Ja osobno nisam za HDZ nikada dosad glasao al za ovaj Karamarkov jesam i hoću a onaj dan kad lustrira vas komuniste taj dan ću se opit ka nikad u zivotu. To ti obecajem. Gotovi ste bando crvena.
kesar is offline  
Received Infraction
Old 17.07.2014., 16:24   #18
Quote:
Studentko kaže: Pogledaj post

Vidim da broj nezaposlenih pada, a citajuci temu bilo je vidljivo kako je HDZjugend pricalo o nekih 400 000 nezaposlenih. Strucnjaci.
Tipicno, SdpDelije kratkog pamcenja pokusavaju NISTA podvaliti pod argument.
Nezaposlenost jest bila visa od 400.000.
O tome su pricale statistike..

Ne znam zasto ali sjetih se one legendarne forumske izjave:
'Ti ne bi vidio argument da te pogodi u glavu.'
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Received Infraction
Old 17.07.2014., 16:33   #19
Quote:
ZorroD kaže: Pogledaj post
Tipicno, SdpDelije kratkog pamcenja pokusavaju NISTA podvaliti pod argument.
Nezaposlenost jest bila visa od 400.000.
O tome su pricale statistike..

Ne znam zasto ali sjetih se one legendarne forumske izjave:
'Ti ne bi vidio argument da te pogodi u glavu.'
HDZ, bila je jer ti kazes tako ili ce biti neka potvrda toga?

Dakle, potvrda tvrdnje da je u 2014.g bilo 400 000 ili vise nezapislenih. A sada krece izmotavanje i trollanje.

Zadnje uređivanje Studentko : 17.07.2014. at 16:45.
Studentko is offline  
Old 17.07.2014., 16:47   #20
nemojte jadnog studentka napadat, pa on je pristojan, uglađen, pametan i upućen. i ima prav, milanovićevi aparatčici smanjili su na zavodu prikazani broj nezaposlenih. malo zapošljavanje sezonaca, malo iseljavanje najproduktivnijih, malo brisanje neaktivnih iz evidencije... pa tko je vidio uć u izbornu godinu sa tako sramotno lošim brojkama... jes da će gospodarstvo opet zveknut, al naći će već neku brojku milanović za koju će se objesit u kampanji...

ali ovo je tema o karamarku, i dalje nisam čuo suvisao odgovor na pitanje: što o izabranoj 'taktici' govori fakt da je karamarkova stranka (a kojeg nema u sabornici) osvojila 42% glasova hrvatskih birača na prošlim eu izborima, a laburisti (čiji su lesar, vukušić i tireli valjda najaktivniji zastupnici u saboru) nisu prešli jebeni prag?

što to govori o karamarku i hdzu, što o lesaru i 'ljevici', a što o hrvatskim biračima?

studentko, srce - što veliš ti tako upućen i pametan?

rekao bi jedan moj stari frend: buahahahahahahahaahhaahaaaaaa...
__________________
'Victory belongs to the most persevering' - Napoleon Bonaparte
suntzu72 is offline  
Received Infraction
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:33.