Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2014., 14:05   #281
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
pa ovisi koliko ih nosiš kvrapcu
netko tko nosi iste traperice od sedmog osnovne mi ne zvuči baš ko da su te traperice svijeta vidjele
imam i ja jedne crne hlače na crtu tamo negdje od srednje škole, super se drže ali jebga obukla sam ih možda pet puta u deset godina
evo baš danas imam na sebi kaput od frendice koji je ona nosila u srednjoj školi, oke malo je ofucan ali super se drži, ovo mi je možda treći puta da sam ga obukla
da ga nosim svaki dan čitavu zimu i vučem se preko pola grada simo tamo u njemu...pa sumnjam baš da bi potrajao

na temu čizmi- ima dobrih samo se mora malo potražiti, možda u dućanima tipa Bate, u ovim trendovskim nema tih klasičnih čizmi
znam, i ja ih isto tražim jer ovih sa zakovicama imam već par komada i baš mi treba klasična zimska čizma
Nije istina, ja imam svoj kaput od srednje škole, što je već 5+ godina, ne sjećam se točno u kojem sam ga razredu kupila, ali svake zime je u pogonu kad temperature padnu ispod 5 stupnjeva. I izgleda kao nov. Mislim, pa ne kopam kanale u njemu, kako bi se mogao uništiti? Isto tako i sa ostalim stvarima, kak sam ista valjda od osmog razreda, nosila sam jedno te iste stvari godinama, jedini razlog zašto ih više ne nosim nije to da su se raspale ili ofucale, nego da mi se više nisu sviđale pa sam ih proslijedila dalje ili prodala. A i danas imam stvari iz srednje, nepromijenjene. Plus, u životu mi se nije desilo da su mi se traperice poderale. Osim jednom kad sam zapela za čavao
Zla_grančica is offline  
Old 15.12.2014., 14:41   #282
pa ne moraju se poderati ali razvuku se, isfucaju...šta ja znam, ne izgledaju mi baš lijepo traperice stare deset godina ali možda sam to samo ja

kaputi su druga stvar, oni stvarno potraju jer ih nosiš samo preko sezone ali opet ovisi, rijetkost je imati kaput preko dvadeset godina a da izgleda kao nov
i meni je ovaj moj ofucao ali ja ga volim pa ga nosim
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 15.12.2014., 15:01   #283
Meni su jedne traperice pukle na dupetu, i to dok sam bila na faksu.

Osim tih, niti jedne se nisu poderale, ali rašire se i izgube formu.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 15.12.2014., 15:02   #284
i ne poderu vam se između nogu?

štapićarke.
Orak is offline  
Old 15.12.2014., 15:08   #285
Ne, niti jedne ne nosim dovoljno dugo da se ocufaju i poderu.
Koliko ih dugo nosiš prije nego sr poderu među nogama?
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 15.12.2014., 15:19   #286
Opet ste na cufanju traperica.
Evo, imam za prijaviti jedne jedine koje su mi se poderale ispod dupeta kad sam se sagnula da nešto dignem s poda. Sva sreća, to se dogodilo u dnevnom boravku, a ne negdje vani. I to pred nekih skoro 10 godina.
Ariana B. is offline  
Old 15.12.2014., 15:22   #287
Quote:
zvir1 kaže: Pogledaj post
Pa dobro šta je s čizmama ove zime?
Oću obične, krute, crne, bez puno kerefeka po sebi, priko kolina ili tik ispod kolina. Znači obična, jahaća čizma!
I nema šanse da to nađem...sve su gležnjače, ili su one glupave veličine do pola lista ili imaju lance po sebi, kristale, zlatne pločice...

imam jedne takve iz Borova, prije 5 godina. da, teško je naći.
ali
Quote:
FridaDali kaže: Pogledaj post
Ovo mi je takva glupost. Postoji li netko na kome takva obuća ne izgleda idiotski?

imam široke do pol lista, smeđe, Panama Jack i jedne crne kojima se trenutno ne mogu sjetiti imena, mislim da su Roxy. divne su sve 4 i super stoje

sve moje hlače odu među nogama, ja to satarem bedrima.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 15.12.2014., 16:01   #288
mighty thighs sis

BBast, brzo to ode
Orak is offline  
Old 15.12.2014., 16:03   #289
Quote:
FridaDali kaže: Pogledaj post
Ovo mi je takva glupost. Postoji li netko na kome takva obuća ne izgleda idiotski?
jbg
meni su sve koje su predviđene da budu tik ispod koljena - do pola lista.
Imam malo stopalo i dugu potkoljenicu.
Samo jedne su koliko toliko ok ali to su one kaj imaju tri broja : stopalo, dužina i širina sare.
Dlapek is offline  
Old 15.12.2014., 16:13   #290
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Imam malo stopalo i dugu potkoljenicu.
.
i ja isto
ženska mi objašnjava- ove su vam do ispod koljena
meni negdje na pola lista
imam čudnovato izdužene noge, ma zapravo sva sam ko da me netko primio i rastegnuo, ruke ko majmun :klap:
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 15.12.2014., 16:16   #291
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
i ne poderu vam se između nogu?

štapićarke.
meni se sve poderu među butinama
nosim ih dugo, dok se ne poderu osim legginsa, jegginsa, tregginsa i ostalih gginsa, jer one obično izblijede od pranja, pa odu u vječna lovišta.
isadora w. is offline  
Old 15.12.2014., 16:18   #292
Debeli, debeli, pucaju vam tregeri!!!
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 15.12.2014., 16:19   #293
jebiga, bolje da mi se hlače poderu, nego koža. i to mi se jednom desilo
isadora w. is offline  
Old 15.12.2014., 16:20   #294


..?
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 15.12.2014., 16:21   #295
od trenja mi se praktički izderala koža još sam bila na moru, pa mi ni sol nije pomogla.
isadora w. is offline  
Old 15.12.2014., 16:32   #296
A vidjela sam da u dm-u imaju naljepnice za bedra pa sam se pitala kome to treba.

Kako je to uopce moguće?
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 15.12.2014., 16:33   #297
ne znam znam i druge žene spojenih bedara, pa im se to ne događa :ljubomorna:
isadora w. is offline  
Old 16.12.2014., 13:56   #298
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Mi doma imamo jedan ormar pranoninih kaputa, pelc, nerc, nemam pojma. Žao nam ih je bacit, prodat ili dat, a nitko to nikada nije nosio. Možda me opali nešto u penziji pa se budem prešetavala uz more, zrihrana, nalakirana, u kaputima ko kakva stara fancy gospođa.
samo ih odnesi na kemijsko da ne propadnu

Quote:
zvir1 kaže: Pogledaj post
Pa dobro šta je s čizmama ove zime?
Oću obične, krute, crne, bez puno kerefeka po sebi, priko kolina ili tik ispod kolina. Znači obična, jahaća čizma!
I nema šanse da to nađem...sve su gležnjače, ili su one glupave veličine do pola lista ili imaju lance po sebi, kristale, zlatne pločice...
tebe sam se danas sjetila, bila sam u CCC u A Mallu, i imaju visoke, ravne, krute, crne i smeđe čizme, bez kerefeka. i sad im je skoro sve na 30% sniženja.
nisu gležnjače, baš prave čizme.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 16.12.2014., 14:01   #299
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
i ne poderu vam se između nogu?

štapićarke.
Jess22 is offline  
Old 16.12.2014., 14:29   #300
Prijavljujem se u ekipu kojima rebe pucaju među nogama.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:23.