Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2017., 09:03   #6121
Quote:
Keep-Calm kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

zanima me da li može netko preuzeti moju family karticu u moje ime? I da li može plaćati s njom umjesto mene?
naravno,ne pita nitko.
Rossa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:13   #6122
Quote:
jall kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovorima, probat ću se snać sa ikeinim planerom. Najviše me brine realna kvaliteta tih kuhinja jer su moji jako skeptični. Pitat ću još malo na kuhinjama

Kuhinje imaju garanciju od 25 godina, pa to ipak znači nešto.

Ja sam se isto nećkala, na kraju sam se odlučila za bodbyn fronte i što ide uz to, i skuplje pantove (imaju 2 vrste) i za sad sam prezadovoljna. A od drugih koji imaju duže od par godina sam čula samo pohvale.

Kad sam pogledala drugdje u tom cjenovnom rangu, nisu mi djelovale ništa bolje nego Ikeina a nisam imala problema s natezanjem kao što ljudi znaju imati loša iskustva pa dugo čekaju(tipa lesnina, emezeta) , meni su je dostavili kroz par dana na kućnu adresu u grad udaljen 120 km
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:28   #6123
Quote:
Saireen kaže: Pogledaj post
Kuhinje imaju garanciju od 25 godina, pa to ipak znači nešto.

Ja sam se isto nećkala, na kraju sam se odlučila za bodbyn fronte i što ide uz to, i skuplje pantove (imaju 2 vrste) i za sad sam prezadovoljna. A od drugih koji imaju duže od par godina sam čula samo pohvale.

Kad sam pogledala drugdje u tom cjenovnom rangu, nisu mi djelovale ništa bolje nego Ikeina a nisam imala problema s natezanjem kao što ljudi znaju imati loša iskustva pa dugo čekaju(tipa lesnina, emezeta) , meni su je dostavili kroz par dana na kućnu adresu u grad udaljen 120 km
Koji su to?
Keep-Calm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 14:44   #6124
Idem sad gledat i vidim te utrusta, prije kao da sam vidjela i neke druge, ne znam jesam pošandrcala ili pobrkala nešto, kao da sam vidjela da su bile 2 vrste. Uglavnom, majstor koji ju je sastavljao je rekao da su kvalitetni, i jako dobro amortiziraju, ja sam prezadovoljna
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 15:31   #6125
Quote:
Saireen kaže: Pogledaj post
Idem sad gledat i vidim te utrusta, prije kao da sam vidjela i neke druge, ne znam jesam pošandrcala ili pobrkala nešto, kao da sam vidjela da su bile 2 vrste. Uglavnom, majstor koji ju je sastavljao je rekao da su kvalitetni, i jako dobro amortiziraju, ja sam prezadovoljna
meni isto u elgradu rekli da su mi pante super. imam ikejine pante i korpuse, a dio fronti iz elgrada. ovo moje je ispalo komplicirano jer je trebalo rucno bušiti još neke rupice za šarafe, jer u elgradu buše samo glavne rupe za pantu. vjerojatno te dvije rupice daju još dodatnu sigurnost, osim što su pante starno kvalitetne
ova ide tamo gdje su izvačne ladice. izgleda kao zmaj
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/00204648/
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 17:00   #6126
mi imamo ikeinu kuhinju, pante im proizvodi Blum, barem ove koje smo mi uzimali.
ugodno sam se iznenadila tom činjenicom
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 17:07   #6127
Quote:
Saireen kaže: Pogledaj post
Idem sad gledat i vidim te utrusta, prije kao da sam vidjela i neke druge, ne znam jesam pošandrcala ili pobrkala nešto, kao da sam vidjela da su bile 2 vrste. Uglavnom, majstor koji ju je sastavljao je rekao da su kvalitetni, i jako dobro amortiziraju, ja sam prezadovoljna
Panti su Blum, tako da nema brige.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 09:00   #6128
Ima li netko iskustva s njihovom uslugom "klikni i preuzmi"? U nedjelju dolazim u Ikeu, ali do petka imaju akciju na krevete i podnice koje mislim kupiti pa bi iskoristila tu akciju i naručila preko interneta, a preuzela u Ikei Zagreb. Ako naručim npr. u petak, može li roba biti spremna za preuzimanje u nedjelju? I ima li netko iskustva s Tarva krevetom i Leirsund podnicom? Hvala!
Annabel Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 09:10   #6129
Quote:
Annabel Lee kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva s njihovom uslugom "klikni i preuzmi"? U nedjelju dolazim u Ikeu, ali do petka imaju akciju na krevete i podnice koje mislim kupiti pa bi iskoristila tu akciju i naručila preko interneta, a preuzela u Ikei Zagreb. Ako naručim npr. u petak, može li roba biti spremna za preuzimanje u nedjelju? I ima li netko iskustva s Tarva krevetom i Leirsund podnicom? Hvala!

Grrr, kako to nisam vidjela ranije.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 09:25   #6130
Quote:
Maiken kaže: Pogledaj post

Grrr, kako to nisam vidjela ranije.
Ako je to akcija 20% na sve krevete, ne završava u petak nego traje sve do 5.11.2017. Ili se radi o nečemu drugom?
pepalina01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 09:38   #6131
Quote:
pepalina01 kaže: Pogledaj post
Ako je to akcija 20% na sve krevete, ne završava u petak nego traje sve do 5.11.2017. Ili se radi o nečemu drugom?
Jao, do 5. 11.! Luda sam već od planiranja i gledanja namještaja i ja sam vidjela da piše do 5. 10.! Hvala ti puno, ovo mi je još bolje! Super! Dobro da sam pitala, živjela bi u zabludi.

Sad me samo još zanima jel' ima netko iskustvo s Tarva krevetom i Leirsund podnicom?
Annabel Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 09:49   #6132
pepalina, hvala ti!

Anabeli

Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 15:02   #6133
Ima li netko zadnji IKEA katalog da mu ne treba? Plaćam poštarinu

Zadnje uređivanje deedee_00 : 04.10.2017. at 15:23.
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 18:03   #6134
Quote:
deedee_00 kaže: Pogledaj post
Ima li netko zadnji IKEA katalog da mu ne treba? Plaćam poštarinu
tiskani, dabome
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 20:59   #6135
Quote:
deedee_00 kaže: Pogledaj post
tiskani, dabome
Imam IT edition? Ti paše?
IvRo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 08:26   #6136
Quote:
IvRo kaže: Pogledaj post
Imam IT edition? Ti paše?
pozdrav
kakvo je to izdanje ? sorry, ne kuzim se bas u ikeina izdanja :/
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 10:18   #6137
Quote:
deedee_00 kaže: Pogledaj post
pozdrav
kakvo je to izdanje ? sorry, ne kuzim se bas u ikeina izdanja :/
Talijanski katalog
IvRo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:54   #6138
Quote:
deedee_00 kaže: Pogledaj post
tiskani, dabome
Imam ja. Pošalji mi adresu u pm i šaljem.
erin78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:29   #6139
Imam ja. U celofanu
drzimfige is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:26   #6140
Aj' udijelite onda sirotinji, može i It i Hr, ne diskriminiram
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:31.