Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2014., 22:35   #341
ja bio zadovoljan kad bi hrt3 ili hrt kultura bio sličan arte tv. toliko dobrih a jeftinih dokumentaraca je na tržištu.samo program svih pustih dox festivala po hrvatskoj i filmskih festivala po hrvatskoj sa indie filmovima da stave imamo programa cijelu godinu. država plati 20 milja kuna za dubrovačke ljetne igre a hrt prenese samo otvranje ili zatvaranje ,a hnk dobije 100 milja kuna godišnje i sve što prenose iz hnk je nagrada glumišta. toliko izložbi ministarstvo kulture financira,ne sjećam se kad sam pogledao neku emisiju koja detaljno to prati osim vijesti iz kulture.

rts srbija je uvela kulturni dnevnik svaki dan pola sata navečer i već dugo emitiraju rts digital kanal koji ima jako dobar program o kulturi.
milken is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 22:43   #342
Davno, jako davno, ponedjeljkom su išle drame. Domaće, mislim da nije bilo stranih u tom terminu. I nekad su u tom terminu išle kazališne predstave.

Za te kazališne predstave me uvijek zanimalo, kako to da ih sada nema na tv-u.

Ne mislim na ove nove koje jos idu i sad zarađuju. Nego neke dragulje iz arhive.

A onaj film noir mi nikako nije za subotu ujutro, iako mi ne smeta, samo ako repriza ne bi bila u 2 po noći. Ne mogu gledati ujutro,a par puta mi se dogodilo da izdržim do 2 i kad počne film zaspem

Zatim ne bi bilo loše više klasicne glazbe, s ciljem popularizacije. Recimo , ja sam se zaljubila u operu kroz serije Opera Stories koje su davno isle na tv-u. Narator je bio Charlton Heston i bile su napravljene da ih je svatko mogao gledati. Nesto kao Opera box, cak su isle u sklopu emisije, cini mi se.

Ili niz filmova o Mozartu, Beethovenu...

Zatim serije i/ili filmovi prema knjizevnim djelima. Englezi ih imaju kao u priči, pogotovo serija, od Dickensa , Bronte....
Ali i amerikanci,doduse oni imaju vise filmova, recimo Plodovi gnjeva, Treći čovjek...
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 18:37   #343
Mogli bi u Sahovskom komentaru napokon zaljepit dodatni magnet na bijelog skakaca.
Ovako im se konjina stalno izvrce naglavacke...
__________________
if you fall i'll be there...
- floor -
Euklid is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 15:17   #344
Nisam gledao raspored za božić i novu qli bilo bi dobro kad bi pustili filmske maratone bez da dave sa sadržajima zbrdazdola. I da recimo stave europske filmove sa božićnom tematikom
milken is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 11:50   #345
sve pohvale za prikazani dokumentarac o REM-u u petak navečer...dobro da sam skužio da će ga prikazati
pearljam is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 17:01   #346
Quote:
milken kaže: Pogledaj post
Nisam gledao raspored za božić i novu qli bilo bi dobro kad bi pustili filmske maratone bez da dave sa sadržajima zbrdazdola. I da recimo stave europske filmove sa božićnom tematikom
Bit će filmski maratoni za Badnjak i Božić: http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&m...tum=2014-12-24

Za Silvestrovo i Novu još nije objavljen raspored, lani je bio odličan večernji maraton. Prikazali su Dobar, loš, zao, Bunuelovo Zlatno doba i Pajtone. U pauzi između svakog filma puštan je legendarni mađarski crtić Gustav. Nadam se da će i ove godine biti slično, s Božićnim maratonom nisam baš oduševljen.
__________________
Scio me nihil scire
Judas priest is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 15:03   #347
Mezzzzzo kaže: >
Quote:
Na HTV3 emitirat će se kultna i po mnogima jedna od najboljih TV serija Deadwood, nostalgična i nezaboravna serija Bonanza te kultna Zona sumraka.
Danas je već skoro trećina prosinca prošla, a još nema nijedne od bombastično najavljenih serija ove jesenu na HTV-u 3.
Zašto je tome tako, sam sám ih u posljednjih 15-ak dana više puta pitao, a oni kažu da serije nisu u planu u dogledno vrijeme.
A koje je to po njima vrijeme, nakon što prođu ovih 15 dana kalendarski jesen je gotova, započinje zimsko doba, a i zimski uvjeti na cesti su u nekim dijelovima zemlje već na snazi zbog velikih udara bure i obilne kiše posljednjih tjedan dana. Koliko još moramo čekati da započnu?

Što je došlo do toga da su počeli gledatelje varati sa planom, ne znaju složiti to malo bolje, ili odgađaju tamo do svibnja ili lipnja 2015.

Pa neće valjda HTV3 kanal koji je posljednje 2 godine, a i prije dok je bio do 2003., poznat po prikazivanju poznatih serija koje uživaju svoj status među najuspješnijima u posljednjih 50-ak godina, kao Perry Mason, Kojak, te neke druge, i da ne nabrajam sve druge koje bi trebao prikazivati kroz 2015. i godine koje slijede postati mjestom na kojem će se vrtiti reprize novih serija koje su u protekloj godini bile na HTV2.

Jednostavnim rječnikom rečeno, HTV3, poznat kao kanal filma, kulture te brojnih dokumentaraca i status quo serija, to ni u kojem slučaju ne bi smio postati. Postojećih serija koje se emitiraju na HTV-u 3 ima jako malo, malo bi trebalo smanjiti vrijeme prikazivanja dokumentaraca i filmova, te prikazivati po tri različite serije kroz tjedan (jednu ujutro oko 09:00h, jednu navečer od 17:10 do 18:50, te kasnonoćnu kao što se sada emitira serija Osumnjičeni oko 23:00h). Trebali bi i vikendom uvesti jednu seriju za djecu, npr. Cesta za Avonleu ili Little Rascals(Our Gang), i to po dvije epizode(ujutro ili popodne, ovisno o tome kada odluče, najbolje bi bilo ujutro od 07:30h - 09:00h).

Što se tiče filmova, dokumentaraca, te znanstvenih emisija i ostaloga, odabir je dobar i zanimljiv, samo ga malo treba prilagoditi i serijama.
CrimeWestern is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 22:20   #348
Konacno emisija o arhitekturi na hrt3.umjesto da svaki tjedan imaju emisije i intervjue arhitekturi i dizajnu'plus da posebno imaju o grafickom dizajnu na internetu' hrt uopce ne obraca paznju na ta podrucja a to je trenutno najveci trend u svijetu. Arapi placaju milijarde da im najbolji arhitekti projektiraju nebodere i muzeje' a cijeli svijet se izrazava kroz logotipe i. Vizuale a mi se bavimo trivijalnostima. Mislim o cemu mi diskutiramo'dok sve televizije forsiraju twitter i interakciju'oni su na sms. I to koji se placa 'pa da im gledatelji jos i zaradjuju.necuveno.
milken is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 15:18   #349
Ne znam čemu od ponedjeljka, pa sve do 7. siječnja (pravoslavni Božić) cjelodnevni filmski maratoni. Bilo bi u redu da idu od 20 h do jutra, plus jedan ili dva filma tijekom dana, ali puštati igrane filmove 0-24 je bezveze. Ne vidim razloga zašto ne bi puštali i dokumentarce, koncerte i sve ostalo što i inače ide na HRT 3.

Zadnje uređivanje teletubiess : 20.12.2014. at 15:26.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 06:55   #350
od jučer prikazuju deadwood.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 07:15   #351
i bonancu.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 18:31   #352
Kad će više početi reklamirati hrt3 na hrt1 i hrt2.zar ne znaju napraviti kratke najave koje bi vrtili na svim kanalima sa najzaniljivijim programima taj dan.imaju super primjer rai player,imaju puno više kanala,kratko i pregledno .inače hrt treba puno više najava .
milken is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 18:41   #353
idu reklame za HRT 3 na 1. i 2. programu već odavno
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 21:10   #354
Nisam primjetio reklame,ako i idu su vrlo rijetke.nek se ugledaju na rtl i novu kako promoviraju svoje emisije. Sad recimo odlično pokrivaju rukometno svjetsko u katru.
milken is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 21:18   #355
dajte nam na hrt 3 dobre serije iz poljske,češke,rusije,francuske,italije,srpske,rumu njske.bolje to nego reprize američkih po n-ti put.
milken is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 19:40   #356
HTV3

Kuljasevic je popizdio i zamjenio labavog bijelog skakaca onim stabilnim koji je netom bio pojeden...

Inace, uzitak je bilo za gledat kako Palac kao crni razvaljuje Aroniana vec od otvaranja pa nadalje

Sad mi je lakse pri dusi sto me tamo negdje '86. razvalio na prvenstvu Hrvatske. Pionirskom...
__________________
if you fall i'll be there...
- floor -
Euklid is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 13:56   #357
moram reci da nemam zamjerke za hrt3.
mozda koji puta me zapila to sa ozbiljnom muzikom.
ali sve pet.
odabir filmove je predobar.
ekipa radi dobar posao.
mozda fali pokoji dokumentarac i to je to.
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 08:13   #358
HRT3 će 4. i 5. veljače od 17.10 do 18 sati testno emitirati zvučni signal na drugom tonskom kanalu, za vrijeme emitiranja serijala Svjetski biseri.

Testiranje se provodi kako bi se na drugom tonskom kanalu emitirala naracija/audiodeskripcija za slijepe i slabovidne osobe.

Radi se o dodatnim opisima scena koji se emitiraju u vrijeme zvučnih pauza, kao pomoć u razumijevanju emisije za osobe oštećena vida. Budući da na tržištu u RH ima mnogo različitih TV prijamnika potrebno je testirati koliko prijamnika dodatni kanal pokreće automatski.
Ako čujete jednoličan zvučni signal dojavite na tel: 01634-2634 ili pošaljite na e-mail: [email protected].
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 23:18   #359
Zona sumraka, na trećem..

Prava poslastica..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 10:41   #360
umjesto da pljujem po novoj i rtl-u,zahvalit cu ekipi s treceg na kvalitetnom programu
__________________
kad ti zivot da led,napravi sladoled
tromo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:34.