Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2014., 05:27   #1
Infekcija nokta na ruci

Sin koji ima 5 g.vec 7mj ima infekciju noktu.U pocetku je dobio sprej za gljivice koji nije pomagao pa antibiotik koji je pio 6tj.i antibiotik kremu,ali ni to mu nije pomoglo.Sad mu je nokat otpao,nema ga uopce,crveni se koza gdjr je nokat bio i taj dio je natecen.Molim sve koji imaju iskustva s navedenim i ako su to izljecili da napisu.
silvija25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 09:37   #2
Quote:
silvija25 kaže: Pogledaj post
Sin koji ima 5 g.vec 7mj ima infekciju noktu.U pocetku je dobio sprej za gljivice koji nije pomagao pa antibiotik koji je pio 6tj.i antibiotik kremu,ali ni to mu nije pomoglo.Sad mu je nokat otpao,nema ga uopce,crveni se koza gdjr je nokat bio i taj dio je natecen.Molim sve koji imaju iskustva s navedenim i ako su to izljecili da napisu.
Jeste bili na uzimanju brisa kod dermatologa? Sad bez nokta će najbolje izuzeti uzorak ostrugane kože da ispitaju o čemu se radi.
Gljivice i bakterije se ne liječe isto i treba biti na čisto o čemu se radi.
U svakom slučaju trebao bi uzimati neke jače probiotike u svojoj prehrani.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 18:36   #3
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Jeste bili na uzimanju brisa kod dermatologa? Sad bez nokta će najbolje izuzeti uzorak ostrugane kože da ispitaju o čemu se radi.
Gljivice i bakterije se ne liječe isto i treba biti na čisto o čemu se radi.
U svakom slučaju trebao bi uzimati neke jače probiotike u svojoj prehrani.
Bili smo na uzimanju brisa 2 puta i nema gljivice.Onda su nam rekli da je to sigurno bakterija u pitanju.Sad nam je receno posto smo u Kanadi da cemo morat u Edmonton kod dermatologa.
silvija25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 18:40   #4
Citala sam o ionskom koloidnom srebru,ne znam da li tko ima iskustva s tim.

Zadnje uređivanje silvija25 : 16.10.2014. at 19:35.
silvija25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 07:37   #5
Quote:
silvija25 kaže: Pogledaj post
Citala sam o ionskom koloidnom srebru,ne znam da li tko ima iskustva s tim.
Alternativna glupost koju bi bilo pametno zaobici.
Mislim da bi bilo pametno ponoviti bris s obzirom da fali cijeli nokat i da se sada s vece povrsine moze izuzeti uzorak.
Od prirodnih pripravaka moglo bi biti od velike pomoci kantarionovo ulje, mast od nocurka i nevena. Ipak pricekajte sa svim dok se ne obavi pregled kod dermatologa.
Pada mi na pamet da ne bi bilo s gorega provjeriti da li dijete ima manjak nekih vaznih minerala i vitamina. Vitamin b kompleks, d vitamin, kalcij i td
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:41.