Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Ocijenite pojavu političara Bože Petrova školskim ocjenama
odličan 40 21.74%
vrlo dobar 17 9.24%
dobar 12 6.52%
dovoljan 15 8.15%
nedovoljan 100 54.35%
Glasovatelji: 184. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2015., 13:31   #21
Jedini na našoj političkoj sceni kojem bi mogao dati glas ukoliko će se kandidirati za predstojeće parlamentarne izbore.
Druga opcija je poništenje listića.
širim paniku na forumu - Kakva je to istina kad s druge strane je laž, izvrnute vrijednosti, strah, samo strah - Biste li uzeli vrećicu bombona ukoliko bi znali da su samo dva otrovna? - If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear. George Orwell
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 13:57   #22
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Jedini na našoj političkoj sceni kojem bi mogao dati glas ukoliko će se kandidirati za predstojeće parlamentarne izbore.
Druga opcija je poništenje listića.
Tako je.Samo mi(Hrvatska) nema vremena za puko sudjelovanje MOST-a u saboru sa 12-16 zastupnika.
Nama treba ODMAH njegova pobjeda.Tu stvari postaju zabrinjavajuće za nas.
Naime,kako u tako kratkom roku okupiti dovoljno kvalitetnih ljudi.
Jer nemojmo se varati,neće biti dovoljno imati Petrova i gospodina iz Omiša.
Treba nam 50 najkvalitetnijih ljudi najmanje iz svih sfera. Nije dovoljno samo biti pošten,iako je i to početak.18-20 ministara + prateći sposobni zamjenici.
Treba mu kompletna ekipa za gospodarstvo(bar 5 ljudi),obrazovanje,zdravstvo i europske fondove.U tim sektorima sve počinje.

Zbilja nemamo 4 godine dok se ne "izgrade".Tko zna bi li i tada.
Bojim se da Petrov ne "izgori" u svemu tome jer znamo da narod uopće ne daje šansu strukturama izvan HDZ/SDP.
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 16:11   #23
Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post
Tako je.Samo mi(Hrvatska) nema vremena za puko sudjelovanje MOST-a u saboru sa 12-16 zastupnika.
Nama treba ODMAH njegova pobjeda.Tu stvari postaju zabrinjavajuće za nas.
Naime,kako u tako kratkom roku okupiti dovoljno kvalitetnih ljudi.
Jer nemojmo se varati,neće biti dovoljno imati Petrova i gospodina iz Omiša.
Treba nam 50 najkvalitetnijih ljudi najmanje iz svih sfera. Nije dovoljno samo biti pošten,iako je i to početak.18-20 ministara + prateći sposobni zamjenici.
Treba mu kompletna ekipa za gospodarstvo(bar 5 ljudi),obrazovanje,zdravstvo i europske fondove.U tim sektorima sve počinje.

Zbilja nemamo 4 godine dok se ne "izgrade".Tko zna bi li i tada.
Bojim se da Petrov ne "izgori" u svemu tome jer znamo da narod uopće ne daje šansu strukturama izvan HDZ/SDP.
Ako most uzme 15-20 mjesta bez njih nema nove vlasti. 15-20 mjesta već donosi ozbiljne stvari. Puno ozbiljnije od uhljebljivačkih mrvica koje su razne stranke dobivale za ulaske u koalicije iako su imale puno manje zastupničkih mjesta. 15-20 mjesta donosi i potencijalno rušenje potencijalne sudjelujuće koalicijske vlasti u bilo kojem trenu.
yabbadabbadoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 22:48   #24
Quote:
yabbadabbadoo kaže: Pogledaj post
Ako most uzme 15-20 mjesta bez njih nema nove vlasti. 15-20 mjesta već donosi ozbiljne stvari. Puno ozbiljnije od uhljebljivačkih mrvica koje su razne stranke dobivale za ulaske u koalicije iako su imale puno manje zastupničkih mjesta. 15-20 mjesta donosi i potencijalno rušenje potencijalne sudjelujuće koalicijske vlasti u bilo kojem trenu.
Nažalost teško.

X. izborna jedinica donosi samo 14 mjesta, ko i svaka druga, ali samo toliko.

Nek Most ostvari čudo 15%, to je 2 do 3 zastupnika.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 10:06   #25
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Nažalost teško.

X. izborna jedinica donosi samo 14 mjesta, ko i svaka druga, ali samo toliko.

Nek Most ostvari čudo 15%, to je 2 do 3 zastupnika.
Za očekivati je da sa kampanjom idu nacionalno i privuku i ljude izvan svoje jedinice, a vidimo da su ljudi u cijeloj državi očajni u potrazi za alternativom. Ovo je prva prava nezavisna lista desnog centra. Svejedno, 5, 6 je vrh. Rezultat kao laburisti prije 4 godine.
yabbadabbadoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 12:49   #26
friska objava na FB:

PETROV ODLUČIO PREKINUTI TRAKAVICU: OD OVOG TRENUTKA G. GABRIĆ ĆE NA SVOJE MONOLOGE DOBITI VLASTITI EHO U POZADINI

Poštovane sugrađanke i sugrađani,

zaista vas ne želim više zamarati trakavicom koju nisam nametnuo i ispričavam vam se što nisam mogao ne reagirati na objede g. Gabrića. Ubuduće će gosp. Gabrić držati monologe, jer mu to, prema obliku njegove bivše vladavine, najbolje pristaje. Neću se miješati u njegove fikcije. Osoba ponekad ne može prihvatiti činjenice jer smatra da time da ne bi opravdala svoj modus vivendi. Možda se za njegove monologe i nađe publike jer rijetki možda i dalje sanjaju o trošenju novaca bez pokrića, o životu na tuđi dug, od danas do sutra. Vjerujem da su danas takvi rijetki i da je većina Metkovaca vidjela gdje nas je to dovelo.

Prema zadnjim navodima Stipe Gabrića, nakon što smo dali brojku o šezdeset dvopostotnom povećanju nezaposlenosti u njegovo vrijeme, odjednom gradska uprava nije ta koja stvara radna mjesta, a upravo za to nas je prije optuživao.

NEMAMO RAZLOGA SKRIVATI NJIHOVU SRAMOTU

Uza sve slične nebuloze, kao najveći krimen, moj i mojih suradnika, stavlja to što nismo objavili cjelovit Zapisnik o proračunskom nadzoru iz srpnja 2014. godine. Ispričavam se, „moj grijeh, moj najveći grijeh“. Objavljivanjem skraćene inačice Zapisnika htjeli smo vam uštedjeti vrijeme u iščitavanju svih dvadeset triju stranica Zapisnika i ukazati samo na ono što je najvažnije. Cjelovit zapisnik postavljen je na mrežnoj stranici Grada pod Uprava – dokumenti pa g. Gabriću poručujem da ne treba potezati svoje „veze“ da bi došao do Zapisnika. Dovoljno je slijediti poveznicu na Zapisnik o proračunskom nadzoru 14. 7. 2014 :.
http://www.metkovic.hr/uprava/dokume...u_14072014.pdf
Tamo sve stoji, ali ne o Boži Petrovu i njegovim suradnicima nego o Stipi Gabriću Jambi i njegovim suradnicima. Dakle, mi nismo ništa skrivali, a ponajmanje njihovu sramotu.

Što se tiče drugih nebuloza i objeda g. Gabrića na moj račun, poput navodnih desetaka otkaza i rodbinskih zapošljavanja, odnosno nepotizma pri zapošljavanju u gradskoj upravi, tvrtkama i ustanovama, poručujem mu da sam zbog tih njegovih kleveta i laži upravo krenuo u proces s pravnim stručnjacima kako bih protiv njega podnio privatnu tužbu.

Metkovci se mogu sjetiti kako se to rješavalo u njegovo vrijeme i koliko su često tada viđali objave natječaja, osim ako nisu redovito kupovali Glas Slavonije.

Od ovoga trenutka g. Gabrić će na svoje monologe dobiti vlastiti eho u praznini. Toliko zaslužuje od mene, a neka svaki građanin procijeni koliko ga je Stipo Gabrić zadužio, u doslovnom i prenesenom značenju.

Gradonačelnik Metkovića
Božo Petrov

http://www.metkovic.hr/default.asp?i...trov070215.asp
kopam i sadim is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 13:47   #27
Stavili su na MOST-ovu stranicu i kronologiju pljačke koja se dogodila u režiji Jamba kad je svojim privatnim novcem kupio zgradu u Metkoviću, prebacio je("prodao") na firmu nekog iz Zadra da sakrije svoj trag od koje je onda Grad Metković tu istu zgradu kupio za duplo veću svotu, i to je potpisao Jambo.

Meni još uvijek nije jasno što radi, tj, ne radi Uskok kad je potpuno jasno da je Jambo lopovčina prve klase
Old 07.02.2015., 17:24   #28
petrov se nemre sam nosit kontra pomno umrezene i vlastoljubive klike, puno predugo su takvi na ovim prostorima neometano vladali i jednostavno se ne zele odrec tog nadasve isplativog kontinuiteta, tak da ce sve poduzet da mu razjebu koncepciju
kmeri su, barem u tom segmentu, za onu najdomoljubniju ekipu doista gospoda jer, dokazano, nemaju problema s novim opcijama koje se na njihovoj strani pol. spektra nude

najbolje je da se sto cvrsce poveze s prijateljskim/prihvatljivim listama i pojedincima pa nek uredno i neumorno dizu dreku po medijima kod svakog pokusaja opstrukcije njihovog djelovanja
ja mu zelim svu srecu i samo nek ustraje
sukKi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 22:05   #29
Na predstojećim izborima za Gradsko vijeće i gradonačelnika Dubrovnika Božo Petrov i Most podržavaju KLGB Srđ je Grad i gradonačelničkog kandidata (bivšeg laburista) Mara Kristića.

http://www.dubrovniknet.hr/novost.ph...9#.VN-oiNhmiSo
☠_.-oO·º'´¨`'º·Oo-._☠ - “If I told you I thought the world was controlled by a handful of capitalists and corporate bosses, you would say I was a left-winger,” an anarchist black blocker told Pravda.ru at a recent demonstration... “But if I told you who I thought the capitalists and corporate bosses were, you’d say I was far right,” the bandana-clad youth added with a wink ;) *Piramida moći***https://stop-ttip.org/potpisi/
Negromant is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 21:50   #30
MOST nezavisnih lista
37 mins · Amended ·
Sutra navečer u emisiji Piramida na HRT1 s početkom u 20.05 sati gostuje gradonačelnik Metkovića Božo Petrov (MOST nezavisnih lista). U emisiji još sudjeluju novinar i kolumnist Dražen Vukov Colić i pjevač Marko Tolja.
kopam i sadim is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 00:52   #31
I kakav je bio Petrov u Piramidi, je li tko od vas gledao?
Nadam se da je bio dobar, elokventan i politicki mudar.

P.S. Na netu u vijestima vidim da je nadmocno pobijedio u toj emisiji veceras.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 07:34   #32
http://www.hrt.hr/enz/piramida/
kopam i sadim is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 09:13   #33
Quote:
- - - -
- - - - -
Ja se ne bojim da će gospodin Petrov "izgoriti", ali se može desiti da se narod "ne ogrije", jer mu se nije dovoljno približio. Dakle, narod ne mora pomoći gospodinu Petrovu, nego sebi - ne smije gasiti "vatru" na kojoj se grije.
Ponašanjem naroda prema generalu Gotovini nije izgubio General, nego narod - još ne zna tko ga je štitio, a tko napadao!
Možda bi trebalo izvući pouku.

Pozdrav
Nikola Duspara
Nikola Duspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 12:19   #34
čestitke za sinoćnji nastup. vrlo osjetljive teme, a 3 ideološke prošle bez replike. štoviše, petrov je zadrža odmjeren ali jasan i razuman istup.
naglasia je čime se više tribamo baviti, ali ima svoj stav oko svega, za razliku od sinčića.

sljedeći utorak božo ide protiv nikice gabrića i dinka burića
Old 25.02.2015., 12:53   #35
Piše Večernji da mu je sinoć razbijen auto.Ništa nije ukradeno.
Veoma zanimljivo.
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 12:54   #36
Da, njegov mali i skromni Clio. On je valjda jedini gradonačelnik u Hrvata koji ne vozi auto od parstoiljada kuna, već stari Clio. I takvom autu razbiju prozor.
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 12:56   #37
Quote:
Piše Večernji da mu je sinoć razbijen auto.Ništa nije ukradeno.
Veoma zanimljivo.
Što ti je zanimljivo? To što mu nisu ništa ukrali ili što su mu razbili auto?
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 13:16   #38
Bit će netko se naljutio na izrečeno u Piramidi

http://www.vecernji.hr/hrvatska/bozi...iramidi-991767
širim paniku na forumu - Kakva je to istina kad s druge strane je laž, izvrnute vrijednosti, strah, samo strah - Biste li uzeli vrećicu bombona ukoliko bi znali da su samo dva otrovna? - If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear. George Orwell
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 13:40   #39
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Što ti je zanimljivo? To što mu nisu ništa ukrali ili što su mu razbili auto?
Pa oboje je povezano u nekoj amaterskoj dedukciji.Ako ništa nije ukradeno,motiv može biti samo mržnja ili zaplašivanje.
Dakle,postoji mala šansa da je neki navijač razbio auto zbog registracija(šansa manje od 3% )....ili je netko namjerno razbio Renault Clio za koji je znao da pripada doktoru Petrovu.

To je sve zanimljivo jer od svih političkih njuški,razbija se auto baš onome koji među njima strši ko.....
Što više bude na televiziji,to će više ljudi čuti za tog poštenog čovjeka.
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 13:45   #40
Božo Petrov
12 mins ·
"Bilo je to nakon emisije 'Piramida'. Na HRT-u sam sjeo u auto, odvezao se kilometar dalje, imao sam još jedan sastanak isto na Prisavlju. Kada sam se vratio, na parkiralištu sam našao razbijeno staklo. Ne mogu ulaziti u motive jer ne znam tko je počinitelj. Možda su nekom zasmetale dubrovačke tablice, može biti i politička poruka, može biti svašta. Ali činjenica jest da ništa nije ukradeno. Da je u pitanju bio provalnik, pokupio bi stvari koje su bile u autu."
kopam i sadim is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.