Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2014., 23:25   #21
Jbt,baš se sjećam kako su preko ljeta jedan tjedan stavljali božićne filmove popodne,a sad kad će stvarno Božić,na TV-u neće biti dobrog božićnog programa.
Zakaj ne puste neke božićne filmove koje nisu puštali bar zadnjih par godina,neke božićne crtiće kojih se sjećam od prije 10+ godina ili neke božićne klasike iz 1930-ih do 1960-ih tipa It´s a wonderful life
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 12:40   #22
28.12 je Fantomska prijetnja
giovanni006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 01:24   #23
neću reći da sam očekiva nešto posebno ali ipak sam razočaran

SILVESTEROVO

HRT1


18:00 Stipe u gostima (6), humoristična serija (20/20)

22:20 Dobre vibracije - Parni valjak: Hitovi unplugged

01:25 Šokačka rapsodija 2012. (75')

HRT2

18:10 Iz arhive: Šampanj, šampanj (1990.)*

20:05 Zagonetni dječak, hrvatski film 82'20*

21:30 21 Jump Street, američki film (12) (107')*

nema smisla života monti pajtona, nema amacorda, na novoj nema supermena, mr.beana svih zaštitnih simbola najluđe noći
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 03:12   #24
Od 2004. je Novogodišnji program na HRT 1 isti s izuzetkom 2010. godine, bezveze mi je što stalno puštaju nešto što nekoliko tjedana prije snime u onom studiju, umjesto da imaju prijenos s glavnih trgova iz većih gradova. Što se HRT 2 tiče, sjećam se da je na Silvestrovo znao biti i cjelodnevni filmski maraton.
teletubiess is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 20:11   #25
Posebna izdanja popularnih emisija, koncerti i filmovi uljepšat će božićne blagdane na programu Hrvatske televizije!

Hrvatska televizija, već tradicionalno, za najljepše blagdane pripremila je bogat filmski i zabavni program za sve generacije.


Na Badnjak, blagdansku atmosferu svakako će uljepšati emotivna priča o obitelji, prijateljstvu i životnim izazovima u drami Put koja je na rasporedu u 20 sati i 25 minuta na Prvom programu. U glavnim su ulogama slavni Martin Sheen, Emilio Estevez i Deborah Kara Unger, a ovaj sjajan film inspiriran je hodočašćem na kojem su sudjelovali Estevezov devetnaestogodišnji sin Taylor i njegov otac Martin Sheen te knjizi Jacka Hitta "Off the Road: A Modern-Day Walk Down the Pilgrim's Route into Spain".

Na Drugom programu u 12 sati i 45 minuta očekuje vas obiteljska drama Christmas Card. Riječ je o filmu prepunom božićnog ugođaja, prožetom duhom ljubavi, mira i spokoja te snimljenom prema scenariju Joany Kane, a Edward Asner, u ulozi oca, bio je nominiran za Primetime Emmy.

Večernji program na Drugom počinje filmom redatelja Daniela Kušana Koko i duhovi, koji je na rasporedu u 20 sati. Znatiželjni i odvažni Koko upustit će se u opasnu pustolovinu zajedno s dražesnom sestrom Maricom, vjernim psom Carem i zabrinutim roditeljima. Film "Koko i duhovi" snimljen je prema istoimenom romanu Ivana Kušana, a sudjelovao je na brojnim festivalima. Na Pula film festivalu osvojio je nagradu publike Zlatna vrata Pule, Vjesnikovu nagradu Breza za najboljeg debitanta, Zlatne Arene za glazbu i montažu te druge ugledne nagrade.

U 22 sata i 45 minuta slijedi bajkovita drama prepuna izvrsne glazbe August Rush. Ova sentimentalna priča govori o glazbeno nadarenom dječaku koji živi u sirotištu i sanja o tome da pronađe svoje roditelje. Uvjeren da ga oni negdje čekaju te vođen glazbom pobjegne u New York u potrazi za njima. Film je nominiran za Oscara za originalnu skladbu, a u glavnim su ulogama Robin Williams, Keri Russell, Jonathan Rhys Meyers i Freddie Highmore.

Trenutke nakon ponoći uveselit će još jedna emotivna priča u filmu Čudo u 34. ulici. Nostalgičan i sentimentalan, to je film koji je nemoguće ne voljeti. Nosi prekrasne poruke i mnogo nade, a Djed Božićnjak u filmu nije samo simpatičan starčić u crvenom odijelu, nego simbol svega onog dobrog i pozitivnog što pronosi i sam blagdan Božića. Snimljen na temelju istoimenog klasika "Čudo u 34. ulici" dražestan je film koji ostaje vjeran duhu originala, a u glavnim su ulogama Dylan McDermott, Richard Attenborough i Elizabeth Perkins.

Na Božić, u posebnom izdanju emisije Večer na 8. katu kod Daniele stiže Dražen Siriščević i njegovi gosti. Ravnatelj Koncertne dvorane Vatroslav Lisinski i televizijski voditelj koji je mnoge natjerao da postanu i ostanu ljubitelji opere prisjeća se bečkih i domaćih Božića, odrastanja bez televizora, ljubavi prema Beatlesima, čvarcima i tinejdžerskom bendu Kapi kiše. Naravno, neće nedostajati ni dirigiranja, pjevanja, čak ni spavanja, a sve to uz Zagrebački kvartet saksofona i sjajnu sopranisticu Valentinu Fijačko. Božićno izdanje „Večeri na 8. katu“ gledajte u 20 sati i 10 minuta na Prvom programu.

Već tradicionalno iz HNK-a gledatelji će u 21 sat i 5 minuta imati prilike uživati uz najljepše božićne pjesme i snimku VIP božićnog koncerta. Na rasporedu su najpoznatije skladbe koje će u svaku obitelj i blagdansku večer unijeti duh Božića. Nastupit će: Brass Ensemble, S.G. Markos, Tina Horvat Vanda Winter, Irena Žilić, Mario Huljev, Detour, Nina Badrić, Stefan Milenković, Gibonni te Husar & Tomčić klasa.

U 22 sata i 25 minuta slijedi jedan od najboljih i najpopularnijih hrvatskih filmova Tko pjeva zlo ne misli. Ova glazbena komedija svoju popularnost duguje izvrsnoj režiji Kreše Golika, izvrsnom glumačkom odabiru, nizu popularnih hrvatskih pjesama te sjajnom, detaljnom prikazu života u predratnom Zagrebu. Redatelj filma Krešo Golik nagrađen je Brončanom arenom u Puli 1971. godine.

Na Božić na Drugom u 12 sati i 50 minuta ne propustite Imelu nad Manhattanom, romantičnu komediju koja će zabaviti cijelu obitelj te oživjeti ugođaj blagdana i duh Božića. Fantastična je to priča namijenjena svim generacijama, koja govori o potrazi za božićnim duhom s vjerom da će on donijeti sreću i ljubav. Glumačka je ekipa izvrsna, a Olivia Scriven bila je nominirana za nagradu Young Artist.

Božićnu večer od 20 sati provedite uz obiteljsku komediju Baka gangster, priču o "dosadnoj" bakici koja otkrije svom unuku da je nekad bila međunarodna kradljivica dragulja te zajedno s njim krene u novu pustolovinu - krađu krunskih dragulja. Zahvaljujući glumačkoj postavi proslavljenih zvijezda kao što su Joanna Lumley, Rob Brydon i Miranda Hart te urnebesnom cameo nastupu Robbieja Williamsa, „Baka gangster“ je komedija koju će s velikim zadovoljstvom i bez daha gledati cijela obitelj.

U 21 sat slijedi francuski film Nedodirljivi topla ljudska drama koja se temelji na istinitoj priči. Od 36 nominacija film je osvojio 31 nagradu što kritike što publike, među ostalim „Zlatni globus“ za najbolji strani film, „Cesara“ za najbolju mušku ulogu te nagradu „David“ za najbolji europski film.

U 23 sata i 10 minuta na ekrane stiže prava glazbena senzacija - snimka koncerta Robbieja Williamsa One Night at the Palladium. Ovo je obavezna "lektira" za milijune Robbiejevih obožavatelja iz cijelog svijeta, nastup uživo iz legendarne britanske dvorane London Palladium. Izdanje novog albuma "Swings Both Ways" Robbie Williams popratio je posebnom večeri zabave u kojoj donosi svoje interpretacije klasičnih hitova swinga uz nove pjesme koje je skladao sa svojim dugogodišnjim glazbenim suradnikom Guyem Chambersom.

Na Štefanje, 26. prosinca na Drugom programu u 20 sati možete uživati uz već tradicionalan prijenos koncerta Božić u Ciboni. U domove naših gledatelja prekrasne skladbe unijet će radost i duh veličanstvenog koncerta na Štefanje, koji će okupiti više od 2000 pjevača raznih društava i zborova uz cijenjene umjetnike i Božićni orkestar.

U 21 sat i 55 minuta mini-serija Božić donosi ljubav upoznat će vas s odvažnom udovicom Ellie King. Njezin blagdanski duh naći će se na kušnji kad primi vijest da je njezin brat Aaron nestao, a njezin nećak krenuo u opasnu potragu. Putovanje je to koje će svima donijeti neočekivana iznenađenja i kušnje, no ljubavlju, vjerom i praštanjem, veselo obiteljsko okupljanje postat će pravo božićno čudo.

Na našem specijaliziranom Trećem programu, tijekom Božićnih blagdana gledatelji će moći uživati u cjelodnevnim filmskim maratonima u kojima će biti prikazani filmovi različitih žanrova i razdoblja.

Vjerujemo da će iz ovako raznovrsnog i zanimljivog programa svatko pronaći nešto za sebe te da ćete najljepše blagdanske trenutke provesti uz vašu Hrvatsku televiziju.

www.hrt.hr
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 18:23   #26
1 sječanj

hrt 1

11:15 Novogodišnji koncert iz Beča*

18:03 Stipe u gostima (7), humoristična serija (2/20) (R)

20:10 Večer na 8. katu Điboni

22:00
Ana Karenjina, mini-serija (96') (1/2)*
23:35
Ana Karenjina, mini-serija (102') (2/2)*

hrt2

13:55 Garmischpartenkirchen: Novogodišnja turneja četiri skakaonice, prijenos* :klap:

20:10 Kako znaš da je ljubav, američki film (oko 120')*
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 00:02   #27
Ja sam mislio da ce ovaj runjic napraviti ozbiljan program,kad onvo izbace za bozic i novu.ja bi osmah smijenio urednike i hrt 1 i hrt2 da mi preloze ovako glupi raspored,ili bi sam dao ostavku jer je bozicno vrijeme period kad sve tlevizije stavljaju najbolje sto imaju i posebno paze na program,reklame su njaskuplje,gledanost najveca ali na hrt ocito zive u paralelnom svemiru.ponekad imam osjecaj da ljdui koji rade na hrt nikad nisu pogledali ni jednu drugu televiziju i da misle da nam na televiziorima imamo ju samo. Prvi i drugi program kao 1969 godine.
milken is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 15:59   #28
24.12.

Nova TV

08:20 BOŽIĆNA PRIČA ZEKOSLAVA MRKVE animirani film
09:00 PINOKIJEV BOŽIĆ animirani film
09:55 BOŽIĆ JEDNE DIVE film
11:40 MALO DRUGAČIJI BOŽIĆ film
13:25 RICHIE RICH: BOŽIĆNA ŽELJA film
21:05 BOŽIĆ VRAGOLASTOG DENNISA film
22:55 PRIČA O ISUSOVOM ROĐENJU film
01:00 FRED MRAZ film
03:10 MALO DRUGAČIJI BOŽIĆ film ®
04:40 BOŽIĆ JEDNE DIVE film ®

Doma TV

20:00 BOŽIĆNA LEKCIJA film
21:45 BOŽIĆNA ZBRKA 2 film
23:20 BOŽIĆ U OPASNOSTI film
01:00 JACK FROST film

25.12.

Nova TV

08:40 BOŽIĆ LOONEY TUNESA animirani film
09:40 RICHIE RICH: BOŽIĆNA ŽELJA film ®
11:30 POVRATAK BOŽIĆNOG ANĐELA film
13:20 BOŽIĆ S HOLLY (12) film
21:05 PUTOVANJE U SREDIŠTE ZEMLJE 2: TAJANSTVENI OTOK (12) film
23:00 ČETIRI BOŽIĆA film
00:50 ODMOR U LISICAMA film
02:35 FRED MRAZ film ®

Doma TV

09:35 BOŽIĆNA PRIČA ZEKOSLAVA MRKVE animirani film
10:15 PINOKIJEV BOŽIĆ animirani film
12:30 BOŽIĆ U OPASNOSTI film ®
14:30 JACK FROST film ®
16:20 BOŽIĆNA ZBRKA 2 film ®
18:00 FRED MRAZ film
20:00 ŠTRAJK NA BOŽIĆ film
21:35 SAVRŠEN BOŽIĆ film
23:15 NIŠTA POPUT PRAZNIKA film
01:00 BOŽIĆNA LEKCIJA film ®

26.12.

Nova TV

07:40 POTRAGA ZA DJEDOM MRAZOM film
09:35 POVRATAK BOŽIĆNOG ANĐELA film ®
11:25 ODMOR U LISICAMA film ®
13:20 PUTOVANJE U SREDIŠTE ZEMLJE 2: TAJANSTVENI OTOK film ®
22:05 LOVCI NA DJEVERUŠE (12) film
00:25 PLAVUŠA film
02:15 PUTOVANJE U SREDIŠTE ZEMLJE 2: TAJANSTVENI OTOK film ®
03:55 POTRAGA ZA DJEDOM MRAZOM film ®

Doma TV

11:10 BOŽIĆNA PRIČA ZEKOSLAVA MRKVE animirani film ®
12:45 NIŠTA POPUT PRAZNIKA film ®
14:50 ŠTRAJK NA BOŽIĆ film ®
16:30 SAVRŠEN BOŽIĆ film ®
18:20 ČETIRI BOŽIĆA film

Izvor: TVprofil

Sviđa mi se izbor, naći će se za svakog ponešto. Treba još pričekati RTL-ov raspored za božićne blagdane, ali je s obzirom da se RTL jako popravio, već sada jasno da će HRT ove godine imati najgori božićni program od sve 3 najveće televizije.

Zadnje uređivanje teletubiess : 13.12.2014. at 16:04.
teletubiess is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 16:25   #29
ja si utvaram da nas hrt namjerno prca u mozak , ko da nam se osvećuje kolektivno radi čega

svi će imati bolji program , čak i jabuka tv
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 18:38   #30
Jabuka TV će emitirati novogodišnje izdanje daleko najgledanijeg Fio showa, mada mi je taj show bio bolji kada nije bilo tv prodaje
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 21:42   #31
Božićni i novogodišnji program 2014

Iako jos nema sluzbenog TV programa Nove TV na docek, vjerojatno ce biti kao i prethodnih godina i 'ekipa' s Lipe 35: http://instagram.com/p/woz_L3lEHM/ (slika Sevke i Sasa Matica na snimanju za nogovodisnji program Nove TV)
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 20:43   #32
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post



HRT2

18:10 Iz arhive: Šampanj, šampanj (1990.)*

20:05 Zagonetni dječak, hrvatski film 82'20*
Iz 1990... ahaha... ma to mi je inače bio najbolji Božić i doček ikad... tako da ću pogledati iz nostalgije...

Zagonetni dječak je još od svega ovdje najbolje... i to me podsjeća na djetinjstvo i čitanje Kušana...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 15:39   #33
"Još je jedna godina na izmaku, a Nova TV je kao i uvijek pripremila zanimljiv program za gledatelje kako bi u veselom društvu dočekali novu, 2015. godinu.

Započnite lijepu večer uz epizodu omiljene serije Kud puklo da puklo, u kojoj će se desiti zanimljivi obrati u mjesnom odboru ali i u Krešinom životu. U novoj godini očekuje nas kratka pauza emitiranja serije Kud puklo da puklo stoga nikako ne propustite uživati uz omiljene Oštrovčane posljednjeg dana 2014. godine.

Pravi borilački spektakl očekuje nas na Staru godinu na Novoj TV! Legendarni hrvatski borac Mirko Cro Cop Filipović ulazi u ring protiv starog znanca, Satoshija Ishiija. Posljednji put snage su odmjerili ovog ljeta u Japanu. Tada je Cro Cop slavio u drugoj rundi, nakon što je liječnik prekinuo meč. U zadnjem danu 2014. godine osvetu zbog poraza Ishii opet traži na domaćem terenu – u Tokiju. Protiv jednog od najboljih japanskih boraca, 28-godišnjeg Ishiija, Cro Cop će na priredbi ''Inoki Bom Ba Ye'' krenuti u borbu za 30. profesionalnu pobjedu u slobodnoj borbi. Adrenalinsko Silvestrovo ne propustite na Novoj TV!

Gledatelji će i ove godine uživati u novogodišnjem specijalu 'I godina Nova 2015.' Glazbeni hitovi i pozitivna energija ispunit će svečanu večer, a najpopularniji hrvatski glazbenici garantiraju zabavu. U 2015. godinu ispratit će vas Severina, Jelena Rozga, Halid Bešlić, Jasmin Stavros, Drugi način, Jole, Mate Bulić, Neda Ukraden, Zlatko Pejaković, Petar Grašo, Sandi Cenov i drugi.

Ove godine i prije ponoći gledatelji ce moći uživati u novogodišnjem glazbenom show-u 'S Novom u Novu'. Uz pregršt dobre glazbe gledatelji se mogu uključiti u program uživo, čestitati Novu godinu ili obaviti novogodišnju kupnju za jednu kunu. Voditelji glazbenog showa bit će Mirna Maras i Boris Mirković.

Uživajte u zabavnim emisijama i pregršt dobre glazbe, dočekajte 2015. godinu veselo uz Novu TV!"

Osim sto nema Petka, sve ostalo je isto kao i svake godine.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 16:44   #34
Užas...a to sam i očekivao od Nove.
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 17:31   #35
jos to nece vjerovatno bit prijenos nego snimka Filipovica ocekivao sam srot program ali bas toliki srot nisam
giovanni006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 21:23   #36
Sam u kući-po koji put?
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 18:46   #37
Pa kaj?Jednom godišnje meni ok.
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 00:09   #38
proslu godinu su dali bar kuma
__________________
upamti: to ja još uvijek
šašav letim i živim.
iowa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 14:43   #39
jel se zna kaj rtl sprema za novu ?
giovanni006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 14:56   #40
Zna se, evo što ide na Staru godinu na RTL-u:

07:40 AQUAMARINE igrani film, obiteljska fantazija
09:50 KNJIGA O DŽUNGLI igrani film, avanturistički/ obiteljski
11:50 ŠMINKERICE igrani film, komedija
13:55 PREMIJERA DOKTOR DOLITTLE 5 igrani film, obiteljski
15:40 GRADSKA FACA igrani film, humorna drama
20:00 25 trenutaka 2014. zabavna emisija
22:00 Hrvatski broj jedan glazbeni show
01:20 AMERIČKA PITA (12) igrani film, komedija ®

, a evo, što ide na Novu godinu:

08:45 ŠMINKERICE igrani film, komedija
10:45 KNJIGA O DŽUNGLI 2 igrani film, avanturistički/ obiteljski ®
12:25 DOKTOR DOLITTLE 5 igrani film, obiteljski
14:05 GROM igrani film, animirani
15:50 BEZ VESLA 2 (12) igrani film, avanturistička komedija
20:00 SAM U KUĆI igrani film, komedija
22:00 ŠANGAJSKO PODNE (12) igrani film, akcijska komedija
00:15 PREMIJERA WALL STREET: NOVAC NIKAD NE SPAVA igrani film, drama
02:40 UBOJITI STROJ (12) igrani film, akcijski

Izvor: TVprofil
teletubiess is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:34.