Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2005., 18:01   #1
muske kratke majice u ri

znam znam zima je, proljece je jos daleko, kamoli ljeto ali meni treba neka kul muska majica na kratke rukave, onak' s nekim natpisom ili fora slikicom... ali da nije ogromni nike, adidas i slicno natpis, any idea?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2005., 19:23   #2
Mozda da pogledas u Playlife?
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2005., 19:39   #3
Quote:
young.but.dead kaže:
s.oliver
a di je u ri?

(za playlife znam)
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2005., 19:56   #4
Re: muske kratke majice u ri

Quote:
hana kaže:
znam znam zima je, proljece je jos daleko, kamoli ljeto ali meni treba neka kul muska majica na kratke rukave, onak' s nekim natpisom ili fora slikicom... ali da nije ogromni nike, adidas i slicno natpis, any idea?
Odi u Dallas Records (Splitska ulica), ima svashta, ne samo sa slikama pjevachkih grupa
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2005., 20:12   #5
Re: Re: muske kratke majice u ri

Quote:
magic kaže:
Odi u Dallas Records (Splitska ulica), ima svashta, ne samo sa slikama pjevachkih grupa
e super ideja, thx nisam se toga sjetila..
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2005., 21:50   #6
samo pazi da uzmesh dovoljno love...ima prslatkih zhenskih stvarchica
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2005., 23:10   #7
Quote:
magic kaže:
samo pazi da uzmesh dovoljno love...ima prslatkih zhenskih stvarchica
ajoooj... onda karticu ostavljam doma

ja sam uvijek mislila da tamo imaju samo siroke crne majice na bendove

a jesu kvalitetne majice? (ako si probala a vjerujem da jesi)
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2005., 23:12   #8
izvrsna kvaliteta.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 03:25   #9
playlife rules.

također, bio je fenomenalan dućan sa surferskom odjećom, uglavnom Quicksilver marka, sa nevjerovatno zanimljivim majicama. malo niže dole cestom od Iskre, kraj gimnazije. ne znam jel još uvijek tamo.
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 10:22   #10
Quote:
LadyInRed kaže:
playlife rules.

također, bio je fenomenalan dućan sa surferskom odjećom, uglavnom Quicksilver marka, sa nevjerovatno zanimljivim majicama. malo niže dole cestom od Iskre, kraj gimnazije. ne znam jel još uvijek tamo.
ne znam da li mislimo na isti dućan. prodaju tu marku i imaju forma majice, ali ja bi rekla da imaju skejtersku robu i nalaze se kraj domusa preko puta male pošte.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 12:17   #11
Quote:
sweet Irma kaže:
ne znam da li mislimo na isti dućan. prodaju tu marku i imaju forma majice, ali ja bi rekla da imaju skejtersku robu i nalaze se kraj domusa preko puta male pošte.
moguće, nemam pojma stvarno pogledat ću taj dućan. ako ima Quicksilver, onda sigurno ima cool majica
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 17:49   #12
ja znam za onaj skejterski ducan tamo kad se idem od rk korzo prema starom gradu pa na kantunu onaj novi (relativno) komplex zgrada, Puff ili tako nekako, pored je neka knjizara i birc, mislite na taj?
jedan isto skej shop je bio tamo preko puta busne stanice kod slavice ali je zatvoren a malo dalje je otvoren neki borderski ducan (?! nesto slicno uglavnom ali sumnjam da tamo imaju - imali su inventuru danas)
na koji ste vi mislile?
taj ex skejt preko puta busne ili taj novo otvoreno bordersko bi mogo bit taj na koji ste vi mislile rekavsi "kod domusa" hmmm...
di to kod iskre? tamo ne znam da ima.... moze malo detaljnije pliz
btw bila u dallasu i ne vidjeh nista osim na bendove i par na mickeya ili na natpise zemalja hmmm....
i da, magic stvarno ima simpa stvari za zemske
u playlifeu sam bila ali na sve majice naljepe to playlife ogromnim slovima, ako ne napred onda odozada i nekakve dzepice ima 99% majica tak da mi se ne dopada...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 18:34   #13
ako stignem do kraja tjedna ću pogledati te skejterske dućane pa ti javim ali ne obećajem. pa odi, prošetaj, pogledaj ok, kužim, pada snijeg.... ali najbolji dućani su obično van Korza....
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 19:12   #14
Quote:
LadyInRed kaže:
ako stignem do kraja tjedna ću pogledati te skejterske dućane pa ti javim ali ne obećajem. pa odi, prošetaj, pogledaj ok, kužim, pada snijeg.... ali najbolji dućani su obično van Korza....
bila ja u ta dva za koje znam, samo pitam koji je to kod iskre...
to za van korza je istina...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 19:39   #15
Quote:
hana kaže:
bila ja u ta dva za koje znam, samo pitam koji je to kod iskre...
to za van korza je istina...
aha, kužim sad sorry. bila si tamo već.... malo sam prebrzo pročitala, sorry još jednom.
taj kod Iskre je bio odmah nakon kafića onom cesticom prema dole (ne prema HZZO-u) nakon 4-5 metara, s desne strane. to je bilo prije 3 godine. stvarno ne znam što je sada s tim dućanom jer nisam obraćala pažnju.
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 21:28   #16
ako na isto mislimo, sad tamo igračke prodaju. ok, ne znam šta je tamo bilo prije..
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 21:31   #17
Quote:
LadyInRed kaže:
taj kod Iskre je bio odmah nakon kafića onom cesticom prema dole (ne prema HZZO-u) nakon 4-5 metara, s desne strane. to je bilo prije 3 godine. stvarno ne znam što je sada s tim dućanom jer nisam obraćala pažnju.

izgleda da sam ja josh davnije prolazila onuda....tada je s desne strane bio samo neki polumrtvi parkic i par stepenica prema parkiralishtu
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 21:32   #18
Quote:
LadyInRed kaže:
aha, kužim sad sorry. bila si tamo već.... malo sam prebrzo pročitala, sorry još jednom.
taj kod Iskre je bio odmah nakon kafića onom cesticom prema dole (ne prema HZZO-u) nakon 4-5 metara, s desne strane. to je bilo prije 3 godine. stvarno ne znam što je sada s tim dućanom jer nisam obraćala pažnju.
ma nije bed
bas cu vidjet jel postoji to kod iskre jos uvijek iako alexx veli da ocigledno ne...
eh...
nista, proc jos jednom sve ducane, mozda sam nesto previdjela
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 23:03   #19
*blink blink*

new idea...

di u rijeci rade one preslikace na majice?
oni moraju imat barem 50-tak preslikaca a neki je mozda dobar pa je to mozda bolja ideja nego trazit majicu po ducanima?
zna neko?
hmmm....
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 23:10   #20
Bilo je u Robnoj kuci Varteks (Koblerov trg) odmah kad udjesh desno.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:30.