Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2017., 23:31   #1641
Dobro bi mi dosao taj ruksacic, moze li u njega stati boca vode, novcanik, mobilni i tako to?
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 11:58   #1642
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
Dobro bi mi dosao taj ruksacic, moze li u njega stati boca vode, novcanik, mobilni i tako to?
Da,da zaboravila sam nadodat, stane mi jamnica 0,5L, novcanik, mobitel, kljucevi i jos ostane mjesta za neku sitnicu . Zapravo evo slike na linku
Bebe Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 19:23   #1643
Ajme prekrasan je, thanks za fotke! Idem ga naruciti.
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 00:40   #1644
pozz
dali je netko naručio ovaj kombinezon .moze slike i recenzija?

sory ako je prevelika slika..molim vas smanjite, neznam
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 20:04   #1645
Pink srebrne stud nausnice..predivne uzivo.
http://m.ebay.com/itm/Womens-Fashion...%257Ciid%253A1
hellagoodgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 11:01   #1646
Quote:
Thinkerbell1 kaže: Pogledaj post
Cure, ima li koja spremljen link za ove Zara like štikle?
Sjećam se da su cure kupovale preko ebaya ovakav model Zarinih štikli prije god-dvije, pa se nadam da ima neka tu koja ih je kupila i može preporučiti sellera.


Hvala!
Ima hrpa ovakvih na Asosu ako ti to nije preskupo
UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 11:26   #1647
ako si iz Zg-a odi u Inportanne ima dosta takvog modela
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 10:56   #1648
Quote:
Bebe Rexha kaže: Pogledaj post
evo, ako netko zeli ovakav ruksak, platila sam ga cca 6$ i stvarno sam iznenadjena kvalitetom, velicinom i materijalom. A najvise od svega mi se svidja sto nije niti pre mal niti pre velik i kad se obuce na strši onako na ledjima nego je uz ledja, sto sam bas i trazila.
Link je dolje, ako treba mogu poslikati jos ..



Ruksak
Za koliko ti je dosao?
Miss Nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 14:16   #1649
Kupla ruksak/torbu, došao za nekih 17 dana. Moze se nositi i kao ruksak i kao messenger..

Link

Uzela sam sivi, odlican!
Stiglo je jako dobro zapakirano + dust bag.. Identican slikama na linku.. Prezadovoljna sam.. Dugo me nije nesto tako ugodno iznenadilo.




I ovu sam uzela roza.. Isto sam zadovoljna, jedino imam ogroman novcanik pa ga jedva utrpam unutra.

Link

Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 16:32   #1650
Dosla mi je majica i mala mi je.Rukavi su razlicite sirine tako da nemam komentara.

Mi moze netko objasniti kako da vratim majicu i dobim novac natrag?
noemi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 20:49   #1651
Quote:
noemi3 kaže: Pogledaj post
Dosla mi je majica i mala mi je.Rukavi su razlicite sirine tako da nemam komentara.

Mi moze netko objasniti kako da vratim majicu i dobim novac natrag?
ako si kupila majicu na ebayu, pošalji prvo prodavaču poruku i reci da je majica krivo sašivena i da želiš refund. ako je majica kineska (a pretpostavljam da je) prodavaču se više isplati da ti vrati novac nego da se raspravljate. ako prodavač počne nekaj kenjkati, reci da ćeš dići case protiv njega a to može desiti da ga ebay blokira.
uglavnom kod kineza je super što se njima isplati odmah dati refund, meni je jedan poslao slamnati šešir koji je došao doslovce zdrobljen jer ga je loše zapakirao. ne samo da mi je vratio novac, nego mi je poslao novi šešir i sve samo da mu ne ostavim loš feedback.
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 21:58   #1652
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
ako si kupila majicu na ebayu, pošalji prvo prodavaču poruku i reci da je majica krivo sašivena i da želiš refund. ako je majica kineska (a pretpostavljam da je) prodavaču se više isplati da ti vrati novac nego da se raspravljate. ako prodavač počne nekaj kenjkati, reci da ćeš dići case protiv njega a to može desiti da ga ebay blokira.
uglavnom kod kineza je super što se njima isplati odmah dati refund, meni je jedan poslao slamnati šešir koji je došao doslovce zdrobljen jer ga je loše zapakirao. ne samo da mi je vratio novac, nego mi je poslao novi šešir i sve samo da mu ne ostavim loš feedback.
Hvaa na informaciji.A poslala sam poruku iako sumnjam da će mi poslati natrag novac pošto znaju biti tvrdoglavi..
noemi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 10:39   #1653
Quote:
noemi3 kaže: Pogledaj post
Hvaa na informaciji.A poslala sam poruku iako sumnjam da će mi poslati natrag novac pošto znaju biti tvrdoglavi..
pofotkaj majicu da se dobro vidi greska i to isto posalji da imas kao dokaz.
c.c. is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 16:50   #1654
Napisao je da je pricao sa menaderima i da mi moze vratiti tri dollara a ja sam platila oko sedam dolara.Nije puno ali osto glupo da vrati samo tri dollara zbog njihove greske.Najbolje od svega je rekao da ce mi ostaviti majicu da je mogu prodati drugome
Hehe,da onako šivanu..
noemi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 16:51   #1655
Quote:
noemi3 kaže: Pogledaj post
Napisao je da je pricao sa menaderima i da mi moze vratiti tri dollara a ja sam platila oko sedam dolara.Nije puno ali osto glupo da vrati samo tri dollara zbog njihove greske.Najbolje od svega je rekao da ce mi ostaviti majicu da je mogu prodati drugome
Hehe,da onako šivanu..
Nemoj prihvatiti i digni dispute na ebayu. Ako ni tamo ne prođe - digni dispute na paypalu.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 01:32   #1656
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Nemoj prihvatiti i digni dispute na ebayu. Ako ni tamo ne prođe - digni dispute na paypalu.
Kako da to ucinim, sorry šta gnjavim?
noemi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 01:45   #1657
Quote:
noemi3 kaže: Pogledaj post
Kako da to ucinim, sorry šta gnjavim?
kreni od ovoga:
https://resolutioncenter.ebay.com/

(ako slučajno ne vidiš google resolutioncenter ebay)

odaberi:
I received an item that does not match the seller's description.

My item not as described:
https://ocsnext.ebay.com/ocs/sr?query=1480

od tuda kreni dalje kako te stranica vodi

ako zapneš - tu smo

tip: nemoj pristati da ti ponovo pošalje item, nego traži refund. nekad tako napišu pa ne pošalju nikad i onda ti prođe voz za tražit novce nazad, a i čovjek zaboravi. dakle, ti refund pa radi što hoćeš s refundom, taman kupila opet isto kod njega ili drugog sellera.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 13:30   #1658
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Nemoj prihvatiti i digni dispute na ebayu. Ako ni tamo ne prođe - digni dispute na paypalu.
tako je, nikakvo polovično vraćanje novaca, kakve su to pizdarije
napiši da ćeš dići dispute pa nek si vidi. on tebi ionako nemre ništa jer si ti sve uredno platila

menni mi pratimo iste teme
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 14:49   #1659
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
tako je, nikakvo polovično vraćanje novaca, kakve su to pizdarije
napiši da ćeš dići dispute pa nek si vidi. on tebi ionako nemre ništa jer si ti sve uredno platila

menni mi pratimo iste teme
Tako nam je grah pao
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 09:01   #1660
jel ima netko provjerenog sellera za one kao kozne tajce? 
imam vece bokove i misicave noge pa pretpostavljam da ne stanem u vecinu tih njihovih modela za stapic-noge
__________________
samo gledam!
vaglji is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.