Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Trač partije

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2006., 10:27   #8001
ma nee,samo sam se iznenadila kak je dobar u prirodi...tj.da nema ženu,možda i da ...ne...,da...
sudbina is offline  
Old 21.08.2006., 10:41   #8002
Quote:
sudbina kaže:
Curke,vidjela sam na moru onog glumca Zlatka Ožbolta i umalo pala u komu kak dobro izgleda!Nisam mogla vjerovat.Na tv mi je nekak čudan al ovako... ...Ma sve mu je na svom mjestu!
ideeeeeeš. meni je on okej izgledao samo u onoj nekoj staroj vip reklami u onom odelcu, to je slatko bilo. inače mi je oduran.
Quote:
Zna li koja kakav trač o njemu?Ja sam čula da ševi sve žensko redom,uz svoju mladu,drugu po redu ženu,razumije se .
nemoj zezat! vara drugu ženu? da to nije zato što je ona prezaposlena oko uređivanja magazina zaposlena?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 21.08.2006., 10:52   #8003
Tak se priča...Nije on meni pretjerano bio interesantan,čak sam se pitala tko su te cure koje ga navodno oblijeću.Au,al kad ga vidjeh ...Doooobar skroz.A žena mu je neka novinarka,jel?Ni ona nije loša al bih rekla da je dost mladja od njega.Inače njegovu bivšu ženu glumicu Sanju Marin pozna jedna frendica od moje frendice i kaže da je ženu sigurno godinama varao sa ovom sadašnjom .Sa tom prvom ima i dijete a ona je onako,simpa
sudbina is offline  
Old 21.08.2006., 11:17   #8004
ah da,veliki glumački par je to bio - sanja marin i zlatko ožbolt. i nitko ne može reći koje su to uloge napravili ova druga je kćerka ane paliković gruden, moralne vertikale gradske skupštine
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 21.08.2006., 11:54   #8005
ma nemoj!
radili su u kazalištu komedija
sad o ulogama ne bi znala niš za reć.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 21.08.2006., 12:14   #8006
Quote:
tilla kaže:
ma nemoj!
radili su u kazalištu komedija
sad o ulogama ne bi znala niš za reć.
znam i ja da su radili, al ne znam da su nešto napravili tako su jake te uloge bile.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 21.08.2006., 12:22   #8007
Joooooooj dajte sočnih tračeva jebo vas taj glumac i dosadni kazališni tračevi

Stalno otvaram ovj topic kad vidim novi post, a ono razočarenje
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Old 21.08.2006., 12:23   #8008
Sanja Marin je glumila u Vukovar se vraća kući, molim lijepo.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Old 21.08.2006., 12:44   #8009
Ok,ok, ja sam mislila da neko možda ima masan trač u vezi sa njegovim izvanbračnim uspjesima ( tak se priča,da šara stalno ).Niš ne fali mom postu,poznata je faca a kako vidjeh,dopalo mi se kakav je komad.Može bit i da mi je sunce udarilo u glavu...
sudbina is offline  
Old 21.08.2006., 13:35   #8010
Quote:
LadyInRed kaže:
Joooooooj dajte sočnih tračeva jebo vas taj glumac i dosadni kazališni tračevi

Stalno otvaram ovj topic kad vidim novi post, a ono razočarenje

znam ja jedan ali je stari... cula sam ga prije kojih par godina. I mislila sam ga vec prije podijeliti s vama kad ste tracali Badricku, no nisam mislila da bi vam bio zanimljiv.

Frendica je dobra sa tipom koji je karao Badricku, a i nju zna dobro.

No dobro taj tip ju je karao u dupe i kad ga je izvadio na kurcu mu je bio komad rajcice i od tada je Nina u uzem krugu poznata kao Rajcica
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Old 21.08.2006., 13:42   #8011
Quote:
PaleBlueEyes kaže:
znam ja jedan ali je stari... cula sam ga prije kojih par godina. I mislila sam ga vec prije podijeliti s vama kad ste tracali Badricku, no nisam mislila da bi vam bio zanimljiv.

Frendica je dobra sa tipom koji je karao Badricku, a i nju zna dobro.

No dobro taj tip ju je karao u dupe i kad ga je izvadio na kurcu mu je bio komad rajcice i od tada je Nina u uzem krugu poznata kao Rajcica
Aaaaaaaahahahhaa živjela ti meni PBE još 100 godina
To se zove sočan trač
A znaš ona Ana Gojanović koja je otkrila Korinu Longin? Nju u Zadru zovu "hrenovka" jer si je htjela oduzeti hrenovkom nevinost kad je imala jedno 14 god. pa je od cijelog eksperimenta ostala presmiješna priča procurila s hitne na kojoj je nakon toga završila
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Old 21.08.2006., 13:48   #8012
Čitala sam u nekoj Extri da se rastala, jel ta?
Zlatokosa is offline  
Old 21.08.2006., 13:51   #8013
Quote:
LadyInRed kaže:
Aaaaaaaahahahhaa živjela ti meni PBE još 100 godina
To se zove sočan trač
A znaš ona Ana Gojanović koja je otkrila Korinu Longin? Nju u Zadru zovu "hrenovka" jer si je htjela oduzeti hrenovkom nevinost kad je imala jedno 14 god. pa je od cijelog eksperimenta ostala presmiješna priča procurila s hitne na kojoj je nakon toga završila
ja sam cula slicne price s bananama...
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Old 21.08.2006., 14:02   #8014
Quote:
PaleBlueEyes kaže:
znam ja jedan ali je stari... cula sam ga prije kojih par godina. I mislila sam ga vec prije podijeliti s vama kad ste tracali Badricku, no nisam mislila da bi vam bio zanimljiv.

Frendica je dobra sa tipom koji je karao Badricku, a i nju zna dobro.

No dobro taj tip ju je karao u dupe i kad ga je izvadio na kurcu mu je bio komad rajcice i od tada je Nina u uzem krugu poznata kao Rajcica


Nisam se ovako slatko nasmijala ne pamtim
sudbina is offline  
Old 21.08.2006., 14:22   #8015
Quote:
PaleBlueEyes kaže:
znam ja jedan ali je stari... cula sam ga prije kojih par godina. I mislila sam ga vec prije podijeliti s vama kad ste tracali Badricku, no nisam mislila da bi vam bio zanimljiv.

Frendica je dobra sa tipom koji je karao Badricku, a i nju zna dobro.

No dobro taj tip ju je karao u dupe i kad ga je izvadio na kurcu mu je bio komad rajcice i od tada je Nina u uzem krugu poznata kao Rajcica

teichy is offline  
Old 21.08.2006., 14:34   #8016
Joj sad kad je vidim na telki bice jao evo je Rajcica.......
atena is offline  
Old 21.08.2006., 16:07   #8017
ah sad bu napokon i mene Badrićka počela palit..čim je vidim zamišljat ću kak je naprčena i kak se ševi u dupe
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Old 21.08.2006., 16:09   #8018
Quote:
Kyra kaže:
Ma nema je nigdje. Ovo za agenciju je pisalo u novinama kad je bila svečana inauguracija u Bonaviji (nakon Davis Cup-a).

A ovo za prijašnju vezu je trač. Tada se motala po Korzu
meni je ta Barbara uvijek djelovala jako prenapuhano i samodopadno, bas mi je antipatikus. Nakon prestanka rada na TV, radila je kao PR u Air Adriatic-u, ali ne zadugo, pa je onda otvorila neku svoju agenciju. Inace je u vezi sa vlasnikom agencije za nekretnine Dogma. Ujutro je znam vidjeti (onako "business woman" zrihtanu) negdje na potezu oko Pom.faxa, valjda ima office tamo negdje. Hvala bogu da je vise nema na TV, nismo puno izgubili. Dobro, nije da bas gledam taj kanal RI, ali one rijetke prilike kada bi gledala, ako bi nju vidjela, to je bilo automatsko mijenjanje kanala.
(Che, jel to Sajeta njoj posvetio onu pjesmu "Barbara je stjuardesa..." ?)
cutecat is offline  
Old 21.08.2006., 16:35   #8019
Koja je to sad Barbara? Malo sam se pogubila..

Što se Ožbolta tiče, meni je on bljak, ono kad se nasmije, neki četvrtasti zubi, nešto čudno, ne znam.. Opće mi nije privlačan.

Što se Badrićke tiče, bolje da šutim i ne ispalim nešto tipa "koliko ima kila čudim se da je samo rajčica bila.. kladim se da je tu bilo i sezamovih sjemenkica" i slično.. ali neću.. suzdržat ću se komentara, ne želim naljutit svoje trač-drugarice.. i ne želim da ispadne da opet napadam debeljucke, što uopće nije točno.. želim bit politički korektna! Peace! Potato!
 
Old 21.08.2006., 16:47   #8020
Quote:
cutecat kaže:
meni je ta Barbara uvijek djelovala jako prenapuhano i samodopadno, bas mi je antipatikus. Nakon prestanka rada na TV, radila je kao PR u Air Adriatic-u, ali ne zadugo, pa je onda otvorila neku svoju agenciju. Inace je u vezi sa vlasnikom agencije za nekretnine Dogma. Ujutro je znam vidjeti (onako "business woman" zrihtanu) negdje na potezu oko Pom.faxa, valjda ima office tamo negdje. Hvala bogu da je vise nema na TV, nismo puno izgubili. Dobro, nije da bas gledam taj kanal RI, ali one rijetke prilike kada bi gledala, ako bi nju vidjela, to je bilo automatsko mijenjanje kanala.
(Che, jel to Sajeta njoj posvetio onu pjesmu "Barbara je stjuardesa..." ?)
pa ja znam da je ljudi ne vole jer djeluje prenapuhano i samodopadno..a što se tiče njenog posla..bez brige al ona ima zaista love ko pljeve i s obzirom an neke stvari (nije bitnoi sad koje) pohvalno je da se potrudila završiti dva faksa i da želi raditi

iskreno ne znam da li joj je Šajeta posvetio tu pjesmu
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:20.