Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2017., 10:57   #701
Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
... vidim tamo u Opinion sekciji textove Ivana Kesića, kome se da čitat, to je ovaj lik. Psihoza teška, long read. S Arhitektonskog fakulteta u ZG je slao svoju karikaturu na natječaj u Teheran, tema Holokaust. Vidim, još je aktivan.
Da nije mozda i od Vedrane Rudan:

"Zašto je (4-godišnji) dim iznad Auschwitza - vječni dim ... a (70-godišnji) dim iznad Gaze - pizdin dim?"

... njegovo 'maslo'?
dielektrik is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 01.10.2017., 11:39   #702
Quote:
dielektrik kaže: Pogledaj post
Da nije mozda i od Vedrane Rudan:

"Zašto je (4-godišnji) dim iznad Auschwitza - vječni dim ... a (70-godišnji) dim iznad Gaze - pizdin dim?"

... njegovo 'maslo'?
Besmisleno pitanje, kako bi izjava Vedrane Rudan bila ičije "maslo"? A ako samo želiš citirat V.Rudan, onda to i napravi, bez ovog nespretnog uvlačenja Kesića u cijelu priču i quotanja mog posta. Žena je podkapacitirana, ali ako te inspirira i potiče na razmišljanje, ne treba ti izgovor.
Guns of Brixton is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 17:45   #703
Izgleda da manje mene inspirira Vedrana Rudan nego tebe ovaj Ivan Kesić.
U svakom slučaju, evo, u njeno ime - 'zacrvenio sam se'.
dielektrik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 01:28   #704
Quote:
sorin kaže: Pogledaj post
A kakav bi ti bio da "živiš" cijeli svoj"život" pod vojnom okupacijom, ili da si rođen u izbjegličkom logoru negdje u Libanonu, Siriji ili Jordanu? Uostalom, većina Palestinaca je ostala vjerna sirijskoj Vladi - kakvi su to onda vjerski fanatici?

A što to na židovski fundamentalizam natjera nekog Židova koji je bijeliji od Prosinečkog (Semiti? Yeah right!) iz npr. New Yorka, pa se naseli na tuđoj, okupiranoj zemlji na Zapadnoj obali ili Golanu? Što je to njemu teško u životu bilo pa da postane ekstremist?
Nije valjda da su po defaultu takvi?
Muslimani kao i ostali ne-Židovi u zemlji Izrael imaju ista prava.
Ne znam otkud ta ideja da su Židovi okupirali nečiju tuđu zemlju. Muslimani nikad tamo nisu imali neku državu pod nazivom Palestina.

Zadnje uređivanje shaganappi : 02.10.2017. at 01:29. Reason: d
shaganappi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:08.